رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
behnam81

بررسی Lenovo IdeaPad Y510p

پست های پیشنهاد شده

مزایای این لپ تاپ:دارای پزدازنده اینتل Core i۷ است و عملکرد عالی در بازی دارد، ص??حه نمایش و اسپیکر و کیبورد به خوبی ساخته شده‌اند.

گزینه Ultrabay به شما اجازه می‌دهد دوباره اقدام به پیکربندی مجدد کنید.

معایب این لپ تاپ:عمر باتری کم است و باعث نارضایتی کاربر می‌شود.

خط پایانی:لپ تاپ Lenovo IdeaPad Y۵۱۰p یک لپ تاپ ارتقا یا??ته با طراحی زیبا است که بیشتر مخصوص بازی ساخته شده است و ا??رادی که علاقه‌مند به انجام بازی توسط لپ تاپ هستند را راضی نگه می‌دارد. %D8%B4139.jpg

همانند سایر لپ تاپ‌های کمپانی لنوو این محصول نیز دارای طراحی زیبا است و هم اکنون لپ تاپ Lenovo IdeaPad Y۵۱۰p با قیمت ۱۱۶۹ دلار در سایت لنوو به ??روش می‌رسد. با یک نگاه حر??ه ای متوجه پردازنده و سایر سخت ا??زاری‌های آن می‌شوید. لپ تاپ زیبایی که مخصوص بازی است.

طراحی:

می‌توانم بگویم لپ تاپ IdeaPad Y۵۱۰p کمی محا??ظه کارانه طراحی شده است. درپوش و بدنه مشکی و رنگ‌های قرمز در اطرا?? کلیدهای ص??حه کلید باعث شده است که طراحی این لپ تاپ ساده تلقی شود.

ص??حه نمایش این لپ تاپ دارای اندازه ۱۵٫۶ اینچی و رزولوشن ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل است.

ص??حه نمایش بسیار روشن و واضح می‌باشد و شما به راحتی می‌توانید با آن کار کنید و از همه مهم‌تر در زیر نور خورشید باعث اذیت و آزار چشم شما نمی‌شود.

در زمان هر دو تست ویدیو و بازی ص??حه نمایش IdeaPad Y۵۱۰ عملکرد خوبی داشت و اصلاً شما تغییر رنگی را مشاهده نمی‌کنید.

من در سایت یوتیوب به تماشای ??یلم کوسه‌ها پرداختم و بازی لاک پشت‌های نینجا را انجام دادم و بسیار لذت بردم. همچنین بلندگوها ارتقا یا??ته‌اند و در این لپ تاپ از بلندگو های JBL است??اده شده است که به ا??زایش صدا کمک کرده‌اند.

ص??حه کلید بسیار جذاب است، دارای کلید های س??ید و سیاه که همراه با نور پس زمینه هستند به این لپ تاپ جلوه ای زیباتر بخشیده است و شما در شب هم به راحتی می‌توانید با آن کار کنید.

تایپ کردن با این کلیدها بسیار راحت است و همین طور پد لمسی به اندازه کا??ی بزرگ می‌باشد.

لپ تاپ IdeaPad Y۵۱۰p به نسبت لپ تاپ‌های مخصوص بازی‌ها باریک است و وزن آن تنها ۵٫۹۵ پوند بود هر چند به باریکی اولترابوک Razer Blad که دارای قیمت ۲۰۰۰ دلار است، نمی‌باشد.

ویژگی‌ها:

از ویژگی‌های لپ تاپ IdeaPad Y۵۱۰p می‌توان به یک دی وی دی درایو و یک هارددیسک دوم و همین طور یک کارت گرا??یک دوم اشاره کرد.

یک پورت USB 2.0 و جک هد??ون هم در این لپ تاپ قرار گر??ته است. در سمت چپ شما هم دو پورت USB 3.0 و یک خروجی HDMI قرار گر??ته است.

در قسمت لبه جلویی لپ تاپ یک قسمت برای خواندن کارت‌های (SD, SDHC, SDXC, MMC, MS, MS-Pro) وجود دارد و همین طور یک بلوتوث ۴٫۰ برای ارسال و دریا??ت داده‌ها وجود دارد.

%D8%B4140.jpg

لپ تاپ IdeaPad Y۵۱۰ دارای یک هارددیسک ۱TB است و این به آن معنا است که ??ضای لازم برای ذخیره سازی داده‌ها و انجام بازی وجود دارد.

این لپ تاپ به همراه یک دوره ۳۰ روزه آزمایشی McAfee Internet Security و Microsoft Office ۳۶۵ به بازار می‌آید و علاوه بر برنامه های از پیش نصب شده دارای برنامه اسکایپ نیز می‌باشد.

همین طور این لپ تاپ دارای گارانتی یک ساله است.

کارایی:

لپ تاپ IdeaPad Y۵۱۰ دارای پردازنده ۲٫۲GHz Intel Core i۷-۴۷۰۲MQ است که در داخل لپ تاپ MSI GE۴۰ هم قرار گر??ته است و لپ تاپ MSI GE۴۰ دارای قیمت ۲۰۰۰ دلار می‌باشد.

البته ??راموش نکنید که لپ تاپ مورد بررسی ما مخصوص بازی است.

با این حال لپ تاپ MSI GE۴۰ در تست امتیاز بیشتری را گر??ت.

با ایت حال لپ تاپ IdeaPad Y۵۱۰p دارای دو کارت گرا??یک است که برای بازی عالی است و همین طور سرعت خوبی دارد.

۳۱ ??ریم در ثانیه را ص??حه نمایش نشان می‌دهد و ص??حه نمایش رزولوشن خوبی دارد.

با تمامی این بحث‌ها متأس??انه عمر باتری کم است. با وجود باتری ۶ سلولی ما ??قط توانستیم ۲ ساعت و ۲۱ دقیقه با این لپ تاپ کار کنیم.

%D8%B4141.jpg

نتیجه گیری نهایی:

به نظر من لپ تاپ Lenovo IdeaPad Y۵۱۰p یکی از بهترین لپ تاپ‌هایی است که برای بازی دیده‌ام.

برخی به دلیل طول عمر بالای لپ تاپ MSI GX60 1AC-021US را انتخاب می‌کنند و ??راموش نکنید که قیمت بالاتری دارد.

با این حال اگر لپ تاپ IdeaPad Y۵۱۰p را پسندیدید به نظر من برای خرید عجله کنید زیرا نکات مثبت آن کم نیست!

منبع:gooyait.com

گویا آی تی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لپ تاپ های لنوو واقعا در هر رده ای باشند نسبت به پولی که میپردازیم بهترین و مقرون به صر??ه ترین هستند.

درسته مارک خیلی معرو??ی نیست اما واقعا خیلی خوب هست.

من یک لپتاپ لنوو دارم هر 20 روز یکبار ??قط یک ریست میکنم و الان 2 ساله هیچ مشکلی پیش نیومده و مثل اولش قدرتمنده

لینک به ارسال

الان با y510 دارم این پستو می خونم :)

همه چیزش خوبه ??قط ظاهرش ??قط از نظر کل??تی(سنگینی) یکم تو ذوق میزنه !!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...