رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
pcpro67

عینک های مخصوص کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

در این تاپیک میخواستم نظر شما را در مورد عینک های مخصوص کامپیوتر بدونم

کار این عینک ها جلوگیری از اشعه های مضر کامپیوتر و هر نوع مانیتور دیگه هست که از خشکی ، قرمزی و خستگی چشم ها و بیماری CVS جلوگیری میکنه کسانی که از کامپیوتر ، موبایل و یا تبلت است??اده میکنند مثل خود من به این عینک زیاد نیاز دارند.

البته در حال حاضر در ایران دو نسخه آنتی ر??لکس چینی و نسخه حر??ه ای آمریکایی موجود میباشد.

قیمت نسخه های چینی بین 15 تا 20 هزار تومان هست

قیمت نسخه های آمریکایی 139 هزار تومان میباشد

حقیقت من از هر دو نسخه است??اده کردم نسخه چینی تنها یک کار را انجام میده آنهم ر??لکس نور هست و معمولا بعد از 2 تا 3 ماه اثر آن از بین میره به نظر من برای چشم های من که اصلا مؤثر نبود

من خودم 2 سال هست که از نسخه آمریکایی است??اده میکنم و واقعا بدون این عینک نمیتونم پشت کامپیوتر بشینم بسیار موثر است و واقعا تا 80 درصد جلوی خستگی، خشکی و قرمزی چشم را میگیره

دو مدل آمریکایی در ایران هست

یکی مدل شرکت NoScope (نواسکوپ)

یکی هم مدل شرکت Gunnar (گانر)

مدل گانر را ??روشگاه چاره یه مدت می آورد نزدیک به 400 هزار تومان قیمت داشت

مدل نواسکوپ را ??روشگاه

www.iver.ir

در حال حاضر میاره که 139 هزار تومان قیمتش هست من از نواسکوپ است??اده میکنم

طبق نظر سنجی و بررسی ها ت??اوت خاصی در لنزهای است??اده شده بین این دو شرکت نیست دلیل اینکه قیمت ها ??رق میکنه در نوع بسته بندی و کی??یت ساخت دسته هست ولی لنزها دقیقا از یک تکنولوژی به نام iAMP است??اده میکنند. که لنزها از همه مهمتر هست.

میخواستم بدون اگر شخص دیگری از دوستان در حال است??اده از این نوع عینک ها هست نظر خودش را در اینجا بنویسه

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یکی از این مدل 139 هزار تومنی دارم

??ریم عینک (قسمت دستش) یکم مشکل داره اما خود ***** عینک بسیار خوبه کنتراست تصویر رو بالا میبره و از چشم درد جلوگیری می کنه

??قط ا??رادی که عینکی نیستن مثل خود من یکم مشکل براشون پیش میاد برای است??اده ی اولیه یا محدود

یکم چشاشون درد میگیره که اون هم به خاطر شی خارجی نزدیک چشم کردین (که شیشه معمولی هم باشه به همین شکل هست)

به دوستانی که پای وسایل دیجیتال میشینن و سردرد میشن یا جسم ها رو کوچیکتر از حالت معمول بعد از چند ساعت است??اده می بینند توصیه می کنم از این عینک ها است??اده کنند چون چشم یک عضو بسیار حیاتی برای انسانه....

لینک به ارسال

دقیقا درسته برای من هم همینطوره کنتراست تصویر را بالا میبره و از چشم دردهایی که قبلا بدون عینک داشتم جلوگیری میکنه ولی یه مقداری دسته اون س??ته که من به صورتم نمیچسبونم و یکم هم از گوشم ??اصله میدم مشکل حل شده و ??شاری نمیاره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...