رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

پیشنهادات برای محبوب و بهتر شدن سایت ..p30day..

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

اول از همه با نام خدا شروع میکنم

و بعد عید رو به همه تبریک میگم امیدوارم همیشه سالم و تندرست و سلامت باشید .

با سلام دوستان در این جا پیشنهادات خود را برای محبوب کردن سایت بنویسید . برای مثال به این سوالات پاسخ هید .

1.. چه چیزهای کم دارد ؟

2.. سایت بروز نیست ؟

3.. رسیدگی به ان کم است ؟

4.. مطالب جالب نمیگزارد ؟

5.. شکل سایت ادم رو جذب نمیکنه ؟

این ها نمونه ای از سوالات بودن . شما میتوانید خودتان هم به این سوالات اضا??ه کنید . با تشکر از همه دوستان ..

ویرایش شده توسط ali5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1.هیچی

2.هست خوبم هست

3.خوبه

4.خیلی خوبن

5.یه تغیراتی پیدا کنه بد نیست:88:

لینک به ارسال

من یه مشکلی که دارم عکس ها رو لود نمیکنه باید اینقدر با موس ص??حه رو بالا و پایین ببرم تا شاید یکی از عکس ها بالا بیاد(نکته:ص??حه کاملا بار گذاری شده)

لینک به ارسال

شاید مشکل سرعت اینترنتت باشه چون برای من که مشکلی نداره . سرعتت چنده ؟؟:88:

لینک به ارسال
من یه مشکلی که دارم عکس ها رو لود نمیکنه باید اینقدر با موس ص??حه رو بالا و پایین ببرم تا شاید یکی از عکس ها بالا بیاد(نکته:ص??حه کاملا بار گذاری شده)

من که یه بار دیگه لود میکنم حل میشه. امتحان کن ج میده

لینک به ارسال

به نظرم به عنوان یه سایت معرو?? بازی های رایانه ای بخش ترینر و چیت کد نداره و این اصلأ خوب نیست

لینک به ارسال

اقا سایت حر?? نداره عالیه هم به روزه هم سرعت دانلود و باز شدنش خوبه البته بستگی به اینترنت داره واقعا عالیه :88::88::88::Iran:

لینک به ارسال

همه چیش خوبه ??قط اینکه ظاهرا از سرور های آسیاتک است??اده میشه که این خیلی بده...کلا از آسیاتک بدم میاد خیلی ازش کشیدم...در واقع ​متن??رم

لینک به ارسال

خب ??کر میکنم این سوالات (2تا5) :

2.. سایت بروز نیست ؟

3.. رسیدگی به ان کم است ؟

4.. مطالب جالب نمیگزارد ؟

5.. شکل سایت ادم رو جذب نمیکنه ؟

.......چون روزانه و هر ساعت بهروز میشه و مطابق درخواست های کاربران مطالب گذاشته میشه و بیشتر یا بهتره بگم تمام مطالب متناسب با انواع سلیقه ها وجود داره...درباره قالب سایت هم باید بگم خداییش یکی از بهترین قالب های موجود برای یک سایت معرو?? هست.

اما راجب سوال شماره 1 خب دوستان هر کس از دید و نظر خود حتما یه کمبودهایی رو میبینه...البته دوستان خیلی از کمبودهایی که ما میبینیم شاید ضروری نباشند.

یه امتیازی هم که داره انجمن سایت واقعا همگام با سایت به روز هست و پاسخگوی کاربران میباشد.

تا اینجا که همش از خوبیاش گ??تم ??قط:;;d: البته واقعا به حق گ??تم...

لینک به ارسال

ممنون از نظرات عالی شما دوستان . :88:

لینک به ارسال

اگه قالب سایت یا انجمن رنگش عوض بشه یا یه پس زمینه ای برای انجمن بزارن خیلی خوب میشه.

لینک به ارسال

برای گذاشتن امضا باید عکس خیلی کوچیک باشه اگه بتونن کاری کنن بزرگ شه خیلی عالی میشه :wub::wub:

لینک به ارسال

من همه سایت ها رو به راحتی برای اولین بار که باز میکنم همه عکس هاش درسته ??قط پی سی دی اینطوریه شاید از مرور گرم باشه که ??ایر ??اکسه شایدم برنامه های جانبی نصب نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

وقتی مدیر تو سایت برنامه یا بازی مذاره اونو تو گوگل محبوب کنید.

لینک به ارسال

??کر کنم ??قط به درخواست کاربر ها جواب درست و حسابی بدین کا??ی باشه مخصوصا تو تاپیک درخواست بازی و این چیزا :sig:

باقی چیزا خوبه

لینک به ارسال

بنظر من قالب و تم سایت عالیه اینقدر دست به تغییر زدن قالب کار درستی نیس کاربر وقتی عادت کنه سخته جای منوها و کلا قالب عوض بشه و نمیتونه باهاش کنار بیاد

مورد دوم خیلی حرکت جالبی بود که مثلا یه سری بازیهای قدیمی دوباره اپلود شد چون هم تجدید خاطرس هم واقعا یه عده ای نیاز دارن و در این مورد بهتره تو تمام زمینه ها عمل بشه مثلا میتونه غیر از بازی موردهای دیگه ای هم باشه

مورد سوم خیلی برنامه اندروید معر??ی میشه و این برام خیلی جالب نیس بهتره برنامه های دیگه ای مث سیمبین و یا ویندوز??ون یا هر سیستم عامل دیگه ای هم معر??ی و برای دانلود قرار داده بشه بهرجال همه که اندروید ندارن

چهارم یه بخش اموزش تو سایت خیلی لازمه و بصورت ممتد و کاملا حر??ه ای حالا یا میخاد مالتی مدیا باشه و قابل دانلود و یا محیط کاربرپسند و بصورت انلاین باشه و کلا میتونه برای سایت هم در صورت مو??قیت درامد زا باشه بعنوان مثال آموزش یه نرم ا??زار قوی مث 3dmax بصورت از مبتدی تا کاملا حر??ه ای و با یک تیم ورک خوب از اعضای انجمن هم میتونه انجام بشه چرا که نه

محیط چت هم توسایت میتونه جالب باشه نمیدونم قبلا بوده یا نه

ببخشید اگه جملاتم بهم ریختس اینا چیزیایی بود که بذهنم رسید :4:

ویرایش شده توسط majidnewman

لینک به ارسال

با سلام می خواستم اهنگ های fifa 2005 soundtrack را برای دانلود قرار بدهید با تشکر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...