رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ghost mahdi

بیوگرافی گروه lmfao

پست های پیشنهاد شده

ا??ل‌ا??م‌ا????‌ا??ی‌ا?? (به

انگلیسی: LMFAO) یک گروه الکترو هاپ آمریکایی هستند که از دو دی‌جی و رپر به نام‌های ر??د??و (نام اصلی: است??ان کندال گوردی، متولد ۳ سپتامبر ۱۹۷۵) و ا??سکای بلو (نام اصلی: ا??سکای‌ل??ر هوستن گوردی، متولد ۲۳ اوت ۱۹۸۶) تشکیل شده‌است. رد??و عموی اسکای بلو است. رد??و و اسکای بلو به ترتیب، پسر و نوهٔ بری گوردی، یکی از بزرگ‌ترین ا??راد در صنعت موسیقی و مؤسس شرکت نشر موسیقی موتاون رکوردز هستند. این گروه در سال ۲۰۰۶ در شهر لس‌آنجلس، کالی??رنیا آغاز به کار کرد.

ا??ل‌ا??م‌ا????‌ا??ی‌ا?? تحت تأثیر طی?? گسترده‌ای از هنرمندان برجسته همانند

توپاک شکور، جیمز براون و مایکل جکسون و گروه‌های برجستهٔ راک همانند بیتلز و لد زپلین قرار دارد. همچنین هر دوی آن‌ها از هواداران سرسخت مایکل جکسون هستند و بیشتر حرکات رقص خودشان را از مایکل تقلید می‌کنند. قابل ذکر است که رد??و به صورت قانونی برادر پیشین جرمین جکسون (برادر بزرگ‌تر مایکل جکسون) و عموی پسر جرمین جکسون است.

موضوعات اشعار و آهنگ‌های این گروه بیشتر دربارهٔ مهمانی‌ها، پارتی‌ها و

مشروب‌خواری است. از مهم‌ترین آهنگ‌های این گروه «Gettin Over You» به همراه دیوید گتا و ??رگی و آهنگ "سرود پارتی راک" (به انگلیسی: Party Rock Anthem) بود که در بسیاری از کشورهای جهان شماره یک شد. ولی در حال حاضر این گروه جدا از هم مشغول به کار هستند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی گروه خنده دارین

مخوصصا اهنگ ***y ikonw it و sorry for party racking خیلی خنده دار وقشنگه

لینک به ارسال
خیلی گروه خنده دارین

مخوصصا اهنگ ***y ikonw it و sorry for party racking خیلی خنده دار وقشنگه

آره والا کلیپاشونو نگاه کنی از خنده روده بر میشی:7AD_headspin::lol::2lkfck5::biggrin2:

لینک به ارسال

اگه کلیپ ***Y IKONIT رو خواستی برو سایت بر?? موزیک سرچ کن موزیک ویدیوش رو باکب??یت 1080 داره ??قط همون یه سایته که دارش با اون کی??یت:thumbup:

لینک به ارسال
اگه کلیپ ***Y IKONIT رو خواستی برو سایت بر?? موزیک سرچ کن موزیک ویدیوش رو باکب??یت 1080 داره ??قط همون یه سایته که دارش با اون کی??یت:thumbup:

دیدمش داداش خیلی باحاله:2lkfck5:

لینک به ارسال

خیلی گروه باحالین.

من اولین بار تو کلیپ استاد دیوید گتا و ????رجی و کریس ویلیس باهاشون آشنا شدم. :thumbup:

لینک به ارسال
خیلی گروه باحالین.

من اولین بار تو کلیپ استاد دیوید گتا و ????رجی و کریس ویلیس باهاشون آشنا شدم. :thumbup:

بابا چه قدر طر??دار داره این گروه کاشکی زودتر میذاشتم:2lkfck5:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...