رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

به یاد محبوبترین کاپیتان دنیا

پست های پیشنهاد شده

امروز داشتم ??یلم بازیای قدیمی استقلال از 15 سال پیش تا امروز رو نگاه میکردم دیدم پسر جقدر خاطرات شیرین با ??رهاد مجیدی داریم.چقدر ??رهاد عزیز واسه تیممون زحمت کشیده.نباید حالا که نیست یادمون بره چقدر با غیرت بود و چقدر برامون عزیز بود وهست.

این تاپیک رو میزنم تا ما استقلالیا یادمون نره یه روز یه کاپیتان محبوب و خوش تیپ داشتیم که اسمش توی 38 سالگی لرزه به پیکر همه تیمها مخصوصا اونایی که 4 تا خاطره ی تلخ دارن ازش مینداخت.یادمون نره دقیقه ی 94 با یه استارت مدا??عای جوون حری?? رو جا گذاشت و برد دربی رو برامون به ارمغان اورد.یادمون نره جلوی 120 هزار تا پرسپولیسی که بهش ??حش میدادن 4 رو نشون میداد.

چقدر اشک ریختم وقتی توی غربت ورزشگاه 4 گوشه زمین و پیراهن استقلال رو بوسیدی و واسه همیشه ر??تی.چقدر غمم گر??ت وقتی ??همیدم که دیگه یه شماره 7 دوست داشتنی اون جلو نیست که توی بدترین شرایط تیم باز هم بوی گل بده.چقدر دردناک بود وقتی ??همیدم دیگه اون بازوبند زرد کاپیتانی رو روی دستهای یکی دیگه باید ببینم.دیگه واسه کی بخونیم "گل ??رهاد گل ??رهاد بیرون بیا بیرون بیا لنگو سوراخ کن" .تنها کسی بودی که طر??دارا توی ورزشگاه همگی سر تشویق کردنت متحد بودن و هیچ کسی نظر دیگه ای نداشت.مهم نیست که از ??وتبال ر??تی.بدون که از دل ما نر??تی و هیچ وقت نمیری.انقدر دوستت دارم که با خاطرات زحمتهایی که کشیدی واسه شاد کردن ما زندگی میکنم.

??رهاد شاگرد محبوبترین اسطوره ی ایران یعنی ناصر خان حجازی بود.ناصرخان بود که ??رهاد رو از بهمن اورد توی استقلال و تبدیلش کرد به ??رهاد مجیدی دوست داشتنی ما.روحت شاد باشه ناصر خان.??رهاد شاگرد خل?? و به حقی بود واسه مرحوم ناصر خان.

به یه اژدها میگن تا حالا 120 هزار ن??ر رو یه جا با هم سوزوندی؟ میگه برو بابا مگه من ??رهاد مجیدیم؟

ایشالا هرجا هستی مو??ق و پیروز باشی اقا ??رهاد عزیز.تا ابد توی دل من و همه ی استقلالیا جا داری.حتما یه روز به خونت برمیگردی و دوباره روی سکوها همه اسمتو با هم ??ریاد میزنیم.مهم نیست مربی باشی یا بازیکن مهم اینه که توی خونه ی خودت باشی که استقلاله و قلب ما طر??دارا.این تیم متعلق به خودته ??رهاد عزیز.عاشقتم.

استقلالیای انجمن و عاشقای ??رهاد مجیدی اگه عکسهای خوب و زیبا از این کاپیتان خوبمون دارین اینجا بذارین تا ما هم لذت ببریم.

[ATTACH=CONFIG]8964[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8965[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8966[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8967[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8971[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8973[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8974[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8975[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8977[/ATTACH]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی بود مرسی خدائی بهترین کاپیتان دنیاست.ولی دیدید چجوری خداحا??ظی کرد اشک همه رو دراورد.

لینک به ارسال

تیتر رو که خوندم ??کر کردم منظورت کاپیتان پرایس توی کالا?? بوده:;;d::;;d:

لینک به ارسال
تیتر رو که خوندم ??کر کردم منظورت کاپیتان پرایس توی کالا?? بوده:;;d::;;d:
لول نیکولای بود منضورش.:w00t:

لینک به ارسال

ولی ??کر نکنم توی دنیا محبوب ترین باشه ... ??کر کنم باید تیتر رو عوض کنی بزنی محبوبترین برای استقلالی ها

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]8981[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8982[/ATTACH]

چقدر خوبه تیم محبوب آدم همچنین کاپیتان های داشته باشه.

لینک به ارسال
ولی ??کر نکنم توی دنیا محبوب ترین باشه ... ??کر کنم باید تیتر رو عوض کنی بزنی محبوبترین برای استقلالی ها

حالا بذار یکم اغراق کنیم حال کنیم داداش.

لینک به ارسال
8981-picsart_1400919221010-jpg

8982-28575758704781168786-580x275-jpg

چقدر خوبه تیم محبوب آدم همچنین کاپیتان های داشته باشه.

دقیقا.:thumbup::thumbup:

لینک به ارسال

عشقه 7مقدس عشقه کاپیتان من با کریستین رنالدو هم خیلی حال میکنم اونم شمارش 7 هست میبینید چه ت??اهمی.

لینک به ارسال
عشقه 7مقدس عشقه کاپیتان من با کریستین رنالدو هم خیلی حال میکنم اونم شمارش 7 هست میبینید چه ت??اهمی.

دقیقا درسته.دوتا محبوبترین شماره 7 های دنیا.ج??تشونو عشقه.2 تا 7 مقدس.کلا انتخاب تیمهات حر?? نداره رضا جون.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...