تبلیغات
+ پاسخ به موضوع
صفحه 7 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 128
    سهیل نظری
    مهمان

Hot2 دانلود dlc (اپدیت) 3.00 بازی pes 2013 برای ps3

با سلام در این dlc تمام نقل و انتقالات انجام شده و چند لیگ مختلف هم اضافه شده حالا شما می توانید این dlc را برای اولین بار میان سایت های ایران دان کنید
    روش نصب
    فایل رپکیج را در روت usb ریخته و در install package نصب نما یید
    لینک
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. The Following 3 Users Say Thank You to سهیل نظری For This Useful Post:

johnny (04-07-2013), میلاد یعقوبی (03-15-2013), zardrang (03-15-2013)

فعالیت 20%

تشکرها
    60
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    johnny is on a distinguished road

تو اینستال پکیج من این فایل بالا نمییاد . راستی من ورژن 3 رو دارم آپدیت میکنم نه 4 .اونم فقط یه فایله با اسمه dt0f . بعدش توی ای دی بازی بریزم؟؟تو اینستال پکیج من فقط یه ردباگ تولز هست . همین . البته اولش 3 تا گزینست که یکیش هارد پکیج هست. بعدش که میرم تو هارد پکیج فقط یه پوشه به نام ردباگ تولز هست. دو تا دیگه هم خالی هستن . چه کنم؟؟
    گیم تروپی رو پیدا کردم . ولی نمی دونم چجوری توش فایل رو کپی کنم . کمک کنید لطفا . گزینه ای برای کپی نیست .
    گفتین با کامپیوتر بریزم تو آیدی بهتره چجوری؟؟
    ویرایش توسط johnny : 04-07-2013 در ساعت 20:42

کاربر فعال

nokia-603-ofic
    تیم باشگاهی اروپایی مورد علاقه
    سیمکارت خودرو
    تشکرها
    331
    991 بار تشکر شده در 588 پست
    حالت من
    Mehrabon
    mortezatroy is on a distinguished road

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
    تو اینستال پکیج من این فایل بالا نمییاد . راستی من ورژن 3 رو دارم آپدیت میکنم نه 4 .اونم فقط یه فایله با اسمه dt0f . بعدش توی ای دی بازی بریزم؟؟تو اینستال پکیج من فقط یه ردباگ تولز هست . همین . البته اولش 3 تا گزینست که یکیش هارد پکیج هست. بعدش که میرم تو هارد پکیج فقط یه پوشه به نام ردباگ تولز هست. دو تا دیگه هم خالی هستن . چه کنم؟؟
    گیم تروپی رو پیدا کردم . ولی نمی دونم چجوری توش فایل رو کپی کنم . کمک کنید لطفا . گزینه ای برای کپی نیست .
    گفتین با کامپیوتر بریزم تو آیدی بهتره چجوری؟؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام فایل dt0f رو روی یه فلش کپی کنین بعد وارد مولتی من بشین و File Manager رو اجرا کنین که یه محیط شبیه ویندوز میاد براتون بعد PS3 Root رو اجرا کنین و از توی لیست وارد پوشه Usb0001 و فایل dt0f رو کپی بزنین بعد دوباره وارد PS3 Root بشین و اینبار وارد فولدر HDD000 بشین و پوشه Games رو باز کنین اونجا فولدر PES 2013 رو باز کنین مشاهده میکنین که یه فولدر به نام PS3 Game هست وارد این قسمت بشین فولدر USRDIR رو میبینین که فایل رو باید اونجا Paste کنین .

5. کاربران زیر برای پست سودمند از mortezatroy تشکر کرده اند

johnny (04-07-2013)

فعالیت 20%

تشکرها
    60
    5 بار تشکر شده در 5 پست

انجام دادم . ولی فقط کفش های جدید اومدن . نه لیگ آلمان اومد نه لیگ های دیگه . نه لوگوی باشگاه ها درست شد و نه لباسشون .. کمک؟؟ یه لینک جدید سالم نداری که من آپدیتش رو دانلود کنم ؟؟ اون 4 رو میخواستم دانلود کنم نشد. راستی یه نرم افزار بود برا کامپوتر که میگفتین آپدیت ها رو میشه باهاش دانلود کرد لینکش چی بود؟؟
    ویرایش توسط johnny : 04-07-2013 در ساعت 21:35

سهیل نظری
    مهمان

دوست عزیز ببخشید که دیگه مقدار تقاضای شما در حد ما نیست خب هر یه ورژن یه چیز عوض میشه دیگه خواهشا یه مقدار ..............................

8. کاربران زیر برای پست سودمند از سهیل نظری تشکر کرده اند

johnny (04-07-2013)

فعالیت 20%

تشکرها
    60
    5 بار تشکر شده در 5 پست

خب خودتون نوشتید که چنتا لیگ اضافه شده و نقل و انتقالات به روز شده:=z:
    ویرایش توسط johnny : 04-07-2013 در ساعت 23:23

کاربر فعال

nokia-603-ofic
    سیمکارت خودرو
    تشکرها
    331
    حالت من
    Mehrabon

انجام دادم . ولی فقط کفش های جدید اومدن . نه لیگ آلمان اومد نه لیگ های دیگه . نه لوگوی باشگاه ها درست شد و نه لباسشون .. کمک؟؟ یه لینک جدید سالم نداری که من آپدیتش رو دانلود کنم ؟؟ اون 4 رو میخواستم دانلود کنم نشد. راستی یه نرم افزار بود برا کامپوتر که میگفتین آپدیت ها رو میشه باهاش دانلود کرد لینکش چی بود؟؟
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام برای نصب پچ ابتدا باید فریمور دستگاه شما 4.30 یا 4.40 باشه .
    بعد از دانلود پچ فایل ZIP رو اکسترکت کنین و فولدر SAVEDATA رو روی یک فلش مموری کپی کنین
    و در صفحه XMB یا همون صفحه اصلی به قسمت PS3 Save Data رفته و وارد فلش بشین
    بعد اینکه وارد فلش شدین محتویات پچ یا همون فایل هارو واستون نشون میده که باید چند دقیقه صبر کنین تا همه فایل ها Load بشن
    بعد روی یکی از فایل ها دکمه مثلث رو بزنین و گزینه Copy Multiple رو بزنین و سپس Select All رو بزنین تا همه فایل ها انتخاب بشه
    بعدش هم Copy رو بزنین تا شروع به کپی کردن فایل ها بشه ... بعد کپی شدن فایل ها گیم رو اجرا کنین و از پچ لذت ببرین ......

دانلود DLC 4 برای PS3 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دانلود آخرین پچ برای PES 13 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

11. کاربران زیر برای پست سودمند از mortezatroy تشکر کرده اند

johnny (04-08-2013)

فعالیت 0%

samsung-galaxy-i7500
    تیم باشگاهی ایرانی مورد علاقه تیم باشگاهی اروپایی مورد علاقه
    سیمکارت خودرو
    تشکرها
    11
    6 بار تشکر شده در 5 پست
    ehsan.tiger is on a distinguished road

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezatroy نمایش پست ها
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام برای نصب پچ ابتدا باید فریمور دستگاه شما 4.30 یا 4.40 باشه .
    بعد از دانلود پچ فایل ZIP رو اکسترکت کنین و فولدر SAVEDATA رو روی یک فلش مموری کپی کنین
    و در صفحه XMB یا همون صفحه اصلی به قسمت PS3 Save Data رفته و وارد فلش بشین
    بعد اینکه وارد فلش شدین محتویات پچ یا همون فایل هارو واستون نشون میده که باید چند دقیقه صبر کنین تا همه فایل ها Load بشن
    بعد روی یکی از فایل ها دکمه مثلث رو بزنین و گزینه Copy Multiple رو بزنین و سپس Select All رو بزنین تا همه فایل ها انتخاب بشه
    بعدش هم Copy رو بزنین تا شروع به کپی کردن فایل ها بشه ... بعد کپی شدن فایل ها گیم رو اجرا کنین و از پچ لذت ببرین ......

دانلود DLC 4 برای PS3 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دانلود آخرین پچ برای PES 13 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    با سلام من گزینه ps3 save data رو پیدا نمیکنم گزینه save data utility هست که اونم از هارد هیچ چیز رو پیدا نمیکنه اگه میشه بیشتر توضیح بدید با تشکر

کاربر فعال

nokia-603-ofic
    سیمکارت خودرو
    تشکرها
    331
    حالت من
    Mehrabon

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.tiger نمایش پست ها
    با سلام من گزینه ps3 save data رو پیدا نمیکنم گزینه save data utility هست که اونم از هارد هیچ چیز رو پیدا نمیکنه اگه میشه بیشتر توضیح بدید با تشکر
    با سلام پچ رو باید روی یه فلش کپی کنین واسه این کار یه فولدر با اسم PS3 بسازین بعد فولدر SAVEDATA رو توش کپی کنین بعد فلش رو به کنسول وصل کنین و به قسمت PS3 save data utility اونجا فلش رو نشون میده که داخل اون بشین فایل های پچ رو نشون میده که بعد از Load شدن فایل ها یکی رو انتخاب کرده و گزینه Copy Multiple رو بزنین بعد Select All رو بزنین تا همه فایل ها انتخاب شه سپس کپی رو بزنین تا همه فایل ها رو کپی کنه تو هارد کنسول و بعد کپی هم گیم رو اجرا کنین .

14. The Following 2 Users Say Thank You to mortezatroy For This Useful Post:

ehsan.tiger (04-08-2013), johnny (04-08-2013)

فعالیت 20%

تشکرها
    60
    5 بار تشکر شده در 5 پست

این پچ لیگ های جدید رو داره ؟؟ بعدش این پچ رو نیاز نیست از مولتی من و روت نصب کنیم؟؟؟؟؟؟اول باید دی ال سی رو نصب کنیم یا پچ؟؟راستی خودتون نصبش کردین پچ رو ؟؟ کار میکنه . گیر که نمیکنه؟؟راستی 40 مگابایت برا پچ کم نیست؟پچ های کام 1 گیگ میشه.چجوریاست؟؟؟
    ویرایش توسط johnny : 04-08-2013 در ساعت 16:05

کاربر فعال

nokia-603-ofic
    سیمکارت خودرو
    تشکرها
    331
    حالت من
    Mehrabon

این پچ لیگ های جدید رو داره ؟؟ بعدش این پچ رو نیاز نیست از مولتی من و روت نصب کنیم؟؟؟؟؟؟اول باید دی ال سی رو نصب کنیم یا پچ؟؟راستی خودتون نصبش کردین پچ رو ؟؟ کار میکنه . گیر که نمیکنه؟؟راستی 40 مگابایت برا پچ کم نیست؟پچ های کام 1 گیگ میشه.چجوریاست؟؟؟
    با سلام بله همه لیگ ها رو به صورت کامل داره اول dlc رو کپی کنین به پوشه usrdir ( پوشه موجود در بازی pes 2013 ) بعدش هم فایل های پچ رو کپی کنین که بالا آموزش کپی کردنش رو نوشتم من خودم هم پچ رو زدم مشکلی هم نداره پچ هم بعد از اکسترک 190mb میشه که نرمال هست چون تو ps3 فایل های پچ به صورت savedata هستن حجمشون از pc کمتره .

17. کاربران زیر برای پست سودمند از mortezatroy تشکر کرده اند

johnny (04-08-2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)