رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروزرسانی می شود     

 1. امروز
 2. دیروز
 3. هفته گذشته
 4. جدیدا
 5. با بهترین باربری تهران آشنا شوید

  باربری امیرکبیر به عنوان بهترین باربری تهران شناخته شده است این باربر دارای ماشین ها و تجهیزات مورد نیاز برا حمل بار می باشد همچنین دارای نیروهای متعهد و کارازموده که با صداقت و تعهد به کار خود رسیدگی می کنند

  همچنین امکان حمل بار به ترکیه و ارسال لواز به ترکیه نیز در این باربری امکان پذیر است..

 6. با صائین کالا نیوز میتوانید بهترین اخبار تکنولوژی روز رو دنبال کنید

 7. door-window-5
  نصب شیشه پنجره با چسب
  چسب uv برای چسباندن شیشه به شیشه، فلز و سایر مواد به کار می رود. چون چسب uv برای خشک شدن باید در معرض اشعه uv یا فرابنفش قرار گیرد، لذا حتماً باید یکی از اجسام چسبیده شده شیشه باشد تا اشعه uv بتواند از آن عبور کرده و به چسب بتابد.

  کار گذاشتن شیشه با برش و نصب با بطانه یا نوارهای پلاستیکی یا لاستیکی
  برش شیشه با الماس بر انجام می‌شود. در مورد نصب شیشه بسته به نوع در و پنجره، استفاده از بطانه یا نوار به ترتیب زیر خواهد بود.
  نصب شیشه با گچ
  در مورد چارچوب‌های فلزی و چوبی که دارای زهوار هستند، باید این زهوارها قابل برداشتن و نصب مجدد باشند. فاصله پیچ‌های خودکار مصرفی برای این زهوارها، حدود بیست سانتیمتر است.
  در مورد درها و پنجره‌های آلومینیومی که نصب شیشه در آنها به کمک نوار لاستیکی و یا پلاستیکی انجام می‌شود، باید هنگام برش شیشه به فضای لازم برای نوارهای لاستیکی یا پلاستیکی توجه شود.
  در مورد چارچوب‌های فلزی یا چوبی که نصب شیشه درون آنها بدون استفاده از زهوار انجام می‌شود، باید ترتیبی اتخاذ شود که به جای زهوار از مقدار کافی بطانه استفاده شود. در این حالت بطانه به صورت یک مثلث قائم الزاویه متساوی الساقین و به طول ساق حدود یک سانتیمتر، اجرا می‌شود.
  نصب شیشه پنجره با چسب آکواریوم
  در مورد آن دسته از شیشه‌های مشجر که از یک رو نقش دارند، سطح نقشدار در خارج از ساختمان قرار می‌گیرد تا از آلودگی دائمی شیشه در داخل ساختمان جلوگیری به عمل آید.

  شیشه رفلکس
  شیشه رفلکس شیشه ای است که به عنوان یکی از شیشه های با تقاضا بالا در بازار شناخته شده می باشد تنوع رنگی و مزیت های موجود در شیشه رفلکس باعث شده است.
  نحوه ساخت شیشه رفلکس
  این شیشه به عنوان یکی از اولین انتخاب ها برای پنجره در نظر گرفته شود.البته این شیشه تنها در پنجره استفاده نمی شود در برخی از موارد از شیشه رفلکس برای بالکن استفاده می شود و حتی لقب شیشه رفلکس بالکن نیز به آن داده می شود.


  چگونه درز پنجره را بگیریم؟
  نوار چسب درزگیر پنجره
  گرفتن درز پنجره با چسب‌های مخصوص
  درزگیری پنجره با فیلم عایق
  گرفتن درز پنجره با پرده لانه زنبوری
  درزگیری با استفاده از پنجره طوفان


  ساختار نمای کرتین وال
  پنجره کرتین وال چیست؟
  همانطور که گفتیم ساختمان اصلی کرتین وال یا استراکچر کرتین وال از شاسی و لامل تشکیل شده است. سپس شیشه ها یا سایر پوشش ها روی آنها نصب می شوند.  حال لامل را به شما معرفی می کنیم. لامل در حقیقت همان سازه آلومینیومی است که شیشه ها روی آن نصب می شوند. این لامل ها در دو جهت افقی و عمودی نصب می شوند. و فضایی مشبک مناسب نصب صفحات شیشه ای یا غیره را می دهند. به لامل های عمودی مولیون و به نماهای افقی ترنسم گویند. لامل ها نیز با توجه به طراحی نمای و کاربری که دارند انواع مختلفی دارند. لامل های آلومینیومی، لامل های فولادی و لامل های چوبی از انواع مختلف لامل ها هستند.

 8. سلام, نه Ban نمیشه و 14 روز می توانید استفاده کنید
 9. سلام داداش ببخشید اگه این کارو انجام بدیم دستگاهمون بن نمیشه؟

 10. IR0N  12
  سوله اسکلت فلزی پیچ و مهره
  مزایا و معایب اسکلت فلزی پیچ و مهره ای
  طراحان و مهندسان حرفه ای نقشه‌ها را برای ساخت ساختمان اسکلت فلزی پیچ و مهره تولید می کنند که به استانداردهای ساختمان محلی و بارهای مورد نیاز بستگی دارد. سازندگان آموزش دیده و جوشکارها، هر جزء را برای تهیه مشخصات فنی تهیه می کنند. هر
  ستون، رفتر، تیرهای فرعی، و پرلین‌ها بریده شده، جوش، سوراخ و علامتگذاری شده است. بسته بندی اعضای اسکلت فلزی برای مونتاژ با پیچ و مهره‌های فولادی با مقاومت بالا آماده می شود.

  لمبه برای در چه قسمت‌هایی استفاده می‌شود؟
  اموزش نصب لمبه سقف
  برای نصب لمبه محدودیتی ندارید، برخی با لمبه سقف را پوشش می‌دهند و برخی دیگر دیوار را پوشش می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به فضای مورد نیاز و قابلیت‌هایی که لمبه دارد، از آن استفاده کنید. حتی برخی از لمبه برای پوشش کف هم استفاده می‌کنند. در این
  مورد باید لمبه های سفارشی و با ضخامت بالا بسازید تا تحمل وزن بالا را داشته باشند. البته چوب کاج در برابر رفت و آمد زیاد مقاومت خوبی ندارد و به مرور زمان از بین خواهد رفت.

  اجزای پایپینگ
   لوله
  ساخت ساپورت پایپینگ
  اجزای پایپینگ لوله لوله (pipe) یک استوانه توخالی است که برای هدایت یا انتقال سیالات (مایعات و گازها) از یک مکان به مکان دیگر به کار می‌رود. تفاوت اصلی بین لوله و تیوب (tube)، ابعاد مورد استفاده برای توصیف سایز لوله و سایز تیوب است.
  برای لوله، قطر داخلی (ID) تقریبا با اندازه نامی لوله (nominal pipe size) برای ضخامت دیواره استاندارد مطابقت دارد. برای تیوب، قطر خارجی (OD) نزدیک با سایز تیوب برابر است. در استانداردهای روز اروپا، لوله و تیوب به وسیله قطر
  خارجی و ضخامت دیوار توصیف می‌شوند. در صنعت پایپینگ سه نوع انتهای لوله استاندارد مورد استفاده قرار می‌گیرند: انتهای تخت (Plain Ends) یا PE، انتهای رزوه (Threaded Ends) یا TE و انتهای پخ خورده (Beveled Ends) یا
  BE.

  حداکثر دهانه سقف عرشه فولادی
  طراحی و تولید مقاطع ورق های عرشه فولادی تحت ضوابط و آیین نامه های معتبری که در ادامه ذکر گردیده اند انجام می گردد. در این آیین نامه ها خصوصیات مصالح مورد نیاز، رواداری های تولید و نصب و روش های طراحی بیان شده است و روش های
  محاسباتی زیادی نیز برای محاسبه مشخصات هندسی سقف ها وجود دارد که می توان به کمک آن ها دهانه و بارگذاری های مورد استفاده برای هر نوع مقطع را معین کرد. تا آن جا که این نوع سقف ها به عنوان پیش فرض نرم افزار Etabs که پرکاربرد ترین
  نرم افزار طراحی سازه می باشد در انواع deck معرفی شده است.

  وزن استاد و رانر
  استاد رانر چیست؟ صفحات سیمانی الیاف­دار (fiber cement) به عنوان ساخت و ساز خشک سیمانی در ساختمانهایی که سازه آنها اسکلت فلزی یا بتنی باشد، با زیرسازی استاد و رانر مورد استفاده قرار می­گیرد. همچنین به منظور پوشش در ساختما­
  ن­هایی که سازه آنها از نوع سیستم سازه فلزی سبک (LSF) است، برترین گزینه می­باشد.

 11. نرم‌افزار حسابداری شرکتی (Corporate Accounting Software) هوشمند نوین، ابزاری مفید برای آن دسته از کارفرمایانی است، که به رشد، توسعه و حفظ کسب وکار خود اهمیت می‌دهند. صاحبان کسب ‌وکار‌ها تمام یا بیشتر وقت خود را صرف فروش، تحویل محصولات و ارائه خدمات خود به مشتریان کرده و زمان کمتری برای رسیدگی به گزارشات مالی دارند. در این موارد بهترین راه حل، خرید یک نرم افزار حسابداری ساده برای ایجاد نظم در صورتحساب مالی شرکت شماست.

   

  نرم افزار حسابداری شرکتی ساده و ارزان
  یکی از مهمترین موضوعاتی که شرکت‌ها به آن توجه دارند، بحث سرمایه گذاری است. در مقابل آن، نگهداری، مدیریت اموال‌ و ‌دارایی‌های ثابت و برآورد کردن ارزش آن‌ها، جز مواردی است که برای هر سرمایه‌گذار مهم است. سیستم اموال و دارایی هوشمند نوین که زیرمجموعه ای از نرم افزار حسابداری شرکتی است؛ با ثبت این اطلاعات، کاربر را در جهت محاسبه ارزش و شناسایی هزینه استهلاک اموال همراهی می کند.
  نرم افزار حسابداری هوشمند نوین سیستمی است که به منظور ساده سازی، حفظ اطلاعات مالی، تهیه صورت های نهایی آنها، صورت های وام های نقدی، تجزیه، تحلیل و تفسیر نتایج مالی شرکت‌ها و حسابداری برای وقایع خاص مانند ادغام وجذب مورد استفاده قرار می گیرد.

  چرا شرکت ها به نرم افزار حسابداری شرکتی نیاز دارند؟

  چرا شرکت ها به نرم افزار حسابداری شرکتی نیاز دارند؟

  سیستم حسابداری هوشمند نوین دارای فرآیندهایی از قبیل تهیه صورت های گردش پول، سوابق مالی، ترازنامه و موارد دیگر است که می‌توان از آن برای رسیدگی به فرآیندهای تجاری منحصر به فرد شرکتی مانند جذب، ادغام و ایجاد اسناد تلفیقی استفاده نمود. حسابداران پس از نصب سیستم حسابداری هوشمند نوین، حساب های جداگانه ای را برای رسیدگی به عناصر تجاری مانند سهام، دارایی ها، درآمد، بدهی ها و هزینه ها ایجاد می‌کنند. با انجام این کار، آنها هر حساب را با کدهای مربوط در دفترچه راهنما منطبق کرده و سیستم کلی را تنظیم می‌کنند تا معاملات خاص را به طور خودکار در حساب تطبیق و ثبت کند. علاوه بر آن، حسابداری پیشرفته شرکتی شامل ایجاد منظم انواع گزارش‌هایی است که در داخل شرکت استفاده می‌شود. با استفاده از سیستم حسابداری هوشمند نوین می‌توانید به آسانی و سادگی گزارشاتی را از جزئیات صورت های مالی و حساب‌های شرکت ایجاد و به منظور تأیید، به نهادهای نظارتی ارائه دهید.

  پکیج های سیستم حسابداری شرکتی

  با توجه به نوع کسب وکار شرکت ها، سیستم حسابداری هوشمند نوین، خدمات متفاوتی را در حوزه نرم افزار‌های حسابداری شرکتی ارائه می دهد.

  پکیج های سیستم حسابداری شرکتی

  • نرم افزار حسابداری شرکت های خدماتی و حمل و نقل:

  از آژانس ها، ترمینال های مسافربری، شهرداری ها و … به عنوان نمونه‌هایی از شرکت‌های خدماتی می‌توان یاد کرد.

  • نرم افزار حسابداری شرکت های کوچک و نوپا:

  شرکت های نوپا و تازه تاسیس معمولا با مشکلاتی از قبیل بیمه و مالیات، حقوق و دستمزدها و کسورات قانونی، میزان اضافه کاری ها و مرخصی‌ها، حقوق بنیانگذار‌ها و سهامداران و … سروکار دارند.

  • نرم افزار حسابداری شرکت های تولیدی و پخش:

  در این دسته از کسب وکارها، تولید و فروش حرف اول را میزنند. در نرم‌افزار حسابداری شرکت‌های تولیدی، ماژول هایی مانند ورود وخروج مواد، میزان استفاده از مواد اولیه و ایجاد قیمت تمام شده کالاهای تولیدی، قابل استفاده و کاربردی هستند.

  ویژگی های نرم افزار شرکتی هوشمند نوین

  ویژگی های نرم افزار شرکتی هوشمند نوین

   

  • انواع گزارشات مالیاتی، ترازنامه، گزارش نقدینگی و سیستم دارایی ثابت
  • صورت حساب سود و زیان و تحریر دفاتر مالی
  • تهیه ی مغایرت بانکی خودکار
  • جستجوی کالا بر اساس کد کالا و جستجو بین حروف
  • گزارش از لیست کالا هایی همچون کامپیوتر، مانیتور، کیس، نرم افزار، قطعات سخت افزاری و سایر کالاها و خروجی اکسل
  • کاربری آسان و امکانات کاربردی مناسب کسب و کارهای بزرگ و کوچک
  • چاپ لوگو در فاکتور
  • جستجوی پیشرفته روی فاکتورها و براساس آیتم های مختلف
  • ثبت هر کالا با مشخصات فنی محصول
  • امکان انتقال کالاها بین انبارها
  • ثبت انبار امانی، خروج و ورود امانی
  • ثبت اسناد حسابداری مانند درآمد، هزینه، پرداخت و دریافت به صورت اتوماتیک
  • ارائه دسترسی های دلخواه مدیران و کاربران
  • قابلیت استفاده چند کاربر هم زمان
  • سیستم حقوق و دستمزد
  • سیستم پروژه ها
  • اتوماسیون اداری
  • عملیات حسابداری مالی تکمیلی
  • تعریف دفاتر و شرکت های مختلف بصورت نامحدود
  • قابلیت محدود کردن دسترسی کاربران و سایر امکانات

  سوالات متداول نرم افزار حسابداری شرکتی

  سوالات متداول نرم افزار حسابداری شرکتی

 12. میزبان فا شرکتی جوان با اهدافی بزرگ

  هم اکنون، یکی از 5 شرکت برتر هاستینگ ایران

  https://mizbanfa.net/about-us

 13. انواع جلوزدگی دندان های فک بالا
  به طور کلی در 3 حالت دندان های فک بالا می‌توانند جلوتر از دندان های فک پایین قرار بگیرند. اوربایت، اورجت و اپن بایت 3 حالت مختلف جلوزدگی دندان های بالا هستند. .
  اصلاح دندان نیش
  اوربایت یا (overbite): زمانی که فک بالا به صورت افقی  بیش از 5 میلی متر جلوتر از فک پایین قرار داشته باشد و دندان های فک بالا دندان های فک پایین را نسبتا پوشانده باشند.
  اورجت یا (overjet): همان اوربایت است با این تفاوت که دندان های فک بالابه صورت عمودی بیش از 5 میلی متر از دندان های فک پایین فاصله دارند.
  اپن بایت یا (openbite): زمانی که بین دندان های های فک بالا و پایین حین بسته شدن دهان فاصله وجود داشته باشد.

  Apt برای تراش دقیق سطح facial
  تراش دندان جلو
  نقطه قوت اصلی استفاده از apt، اطمینان از مورد قبول واقع شدن نتیجه نهایی توسط دندانپزشک و بیمار است. ضخامت دقیق در قسمت فیشیال را می توان با کمک ایندکس سیلیکونی مجددا بررسی نمود. از آن جایی که اکنون apt از نتیجه نهایی تقلید می کند، می
  توان دندان را دقیقا بر اساس aptتراشید زیرا برجستگی نهایی ،plv حقیقی را نشان می دهد.ضخامت فیشیال apt  و استفاده از فرزهای depth cutter میزان تراش قسمت فیشیالی را تعیین می کند. این  کارمانع از دست رفتن غیر ضروری مینا ، طی
  تراش بیش از حد دندان جهت  طراحی لبخند می شود و قادر به تامین عمق تراش کافی برای ساخت لمینیت و نیز پرسلین خواهد بود.
  تراش دندان در ارتودنسی

  زیبا سازی دندان با کامپوزیت دندان
  لبخندی زیبا و جذاب حق هر فردی است که کامپوزیت دندان از زیبایی و اعتماد به نفس را به شما میدهد تا راحت لبخند بزنید ولی باید در نظر داشته باشید داشتن لبخندی زیبا نیاز به دندان های سالم و مرتب و بدون خرابی دارد و اگر دندان های شما فاقد این موارد
  باشد نمیتوانید کامپوزیت دندان انجام دهید.
  هزینه زیباسازی دندان

  پوسیدگی دندان جلو می تواند یکی از مواردی باشد که علاوه بر دردناک بودن و اذیت شدن فرد مبتلا، سبب به خطر افتادن سلامتی و خدشه دار شدن ظاهر و زیبایی فرد نیز تاثیرات قابل توجهی را ممکن است در بر داشته باشد. دندان های جلویی یا Incisors که
  هشت دندان و شامل چهار دندان بالایی و چهار دندان پایینی است ، در 6-8 ماهگی پدیدار شده و علاوه بر نقش مهم آنها در غذا خوردن، بخش مهم و قابل توجهی از طرح لبخند به شمار می آیند. 
  درمان پوسیدگی بین دو دندان جلو
   

 14. منیوسنتز پروسه ایست که طی آن مقداری از مایع اطراف جنین توسط سوزن نازکی بیرون کشیده شده و جهت آزمایش در اختیار آزمایشگاه قرار میگیرد
  چه موقع آمنیوسنتز انجام میشود؟
  علت درد زیر شکم بعد از آمنیوسنتز
  موقعی که در طی آزمایشهای غربالگری یا انجام سونوگرافی یا اکوکاردیوگرافی جنین، شک به بیماری یا سندرم خاصی باشد و یا والدین ناقل یک بیماری شناخته شده با ژن مشخص باشند و قصد بررسی جنین از لحاظ ابتلا به آن بیماری باشد که اواخر هفته پانزده یا
  اوایل هفته شانزدهم بارداری انجام میشود
  نکات بعد از آمنیوسنتز
  چگونه آمنیوسنتز انجام میشود؟
  یک سوزن نازک از راه شکم و از اطراف ناف وارد میشود. حتما توسط سونوگرافی بررسی میگردد که سوزن دقیقا کجا میرود و احتیاط میشود که به جنین برخورد نکند. سپس چند سی سی از مایع اطراف جنین کشیده شده و سوزن خارج میشود. کل پروسه بیشتر از
  سه الی پنج دقیقه طول نمیکشد و درد آن در حد تزریق یک آمپول است. بعد از پروسه ممکن است از شما خواسته شود که بصورت ناگهانی از روی تخت بلند نشوید و دقایقی استراحت نموده سپس برخیزید. در موارد بسیار نادری ممکن است بدلیل جایگیری خاص جنین
  و جفت، نیاز به ورود سوزن از طریق کانال واژینال باشد ولی خیلی نادر است. ممکن است قدری بیحسی موضعی نیز داده شود ولی لازم نیست
  آمنیوسنتز درد دارد؟

  موارد استفاده از سونوگرافی ترانس واژینال
  درد لگن
  خونریزی غیر عادی واژن
  بهترین زمان برای سونوگرافی واژینال
  معاینه غیر طبیعی لگن یا شکم
  حاملگی خارج از رحم
  بررسی کیست یا فیبروم رحمی
  نا باروری
  تایید قرارگیری IUDدرمحل مناسب
  سرطان اندام های تولید مثل

  سونوگرافی کامل شکم و لگن شامل چیست؟
  سونوگرافی عمومی (شکم – لگن) نوعی تصویربرداری است . به بررسی اندام های بدن از جمله کبد، کیسه صفرا ، طحال، پانکراس و کلیه ها استفاده می شود. در دستگاهسونوگرافی باعث می شود تصاویر اندامها و ساختمانهای داخل بدن دیده میشود .
  این سونوگرافیها که بیشتر سونوگرافیهای معمول را شامل میشوند با پروب هایی با فرکانس کمتر که دارای عمق نفوذ بیشتری هستند برای بررسی قسمتهای مختلف شکم و لگن مورد استفاده قرار میگیرند .

 15. جعبه آتش نشانی یا همان فایر باکس FIRE BOX بهترین تجهیز برای اطفاء حریق در ساختمان های مسکونی و اداری و واحد های صنعتی و انبار های کالا و غیره   می باشد.
  جعبه آتش نشانی
  جعبه های آتش نشانی همانطور که از نام آن پیداست محفظه های است جهت نگهداری سیستم های اطفاء حریق که درون آنها معمولاً قرقره های نگهدارنده شیلنگ آتش نشانی و کپسول های اطفاء حریق ابزار های امدادی و … قرار میگیرند.
  جعبه آتش نشانی استیل
  انواع تجهیزات آتش نشانی و اطفای حریق
  تجهیزات آتش نشانی ابزار دست آتش نشانان برای اطفای حریق و نجات جان انسانها هستند. طراحی و تولید این تجهیزات به دلیل حساسیت جایگاه و کاربرد آنها، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. هر گونه اشتباه جزئی در طراحی و تولید تجهیزات آتش نشانی
  ممکن است منجر به نقص عملکردی و اثرات جبران ناپذیر در عملیات اطفای حریق گردد. 
  مزینانی
  کپسول آتش نشانی  محفظه ای فولادی و قابل حمل است که مقدار مشخصی ماده خاموش کننده آتش درون آن قرار دارد. این ماده در زمان مورد نیاز با فشردن یک اهرم به خارج پرتاب می شود. بطور معمول از آب ، گاز دی اکسید کربن ، پودر بی کربنات سدیم یا
  پتاسیم و یا فوم خاموش کننده به عنوان عامل خاموش کننده آتش استفاده می شود. گاز دی اکسید کربن با فشار خود از محفظه فولادی یا کپسول خارج می شود ولی برای پرتاب کردن سه مورد دیگر ، گاز نیتروژن بکار می رود.
  کپسول آتش نشانی
   

 16. ceram6
  کاشی، فراورده ای است سرامیکی که به علت پخته شدن در دمایی معین به حال نیمه شیشه ای در می آید، 
  کاشی نایین

  چنان که خاصیت جذب آب آن بسیار کم می شود و در برابر ساییدگی، فشار و ضربه مکانیکی، مقاومت لازم را پیدا می کند و می تواند تغییرات ناگهانی دما (?? تا ??? درجه سانتیگراد ) را به خوبی تحمل کند بدون آنکه هیچ گونه اثر ترک در بدنه یا لعاب آن ظاهر
  شود.
  اگر یک سطح کاشی از لعاب معدنی پوشیده شده باشد، کاشی را لعابدار می نامند.
  سرامیک گلدیس

  درجه بندی کاشی ها
  کاشیها را از نظر مرغوبیت و نداشتن عیب و نقص به ? درجه تقسیم می کنند:
  الف- کاشی درجه یک: کاشیهایی هستند که کاملا سالم باشند و هیچ گونه نقصی در سطح لعابدار و کناره آنها وجود نداشته باشد.
  کاشی ایفا سرام

  ب- کاشی درجه دو: کاشیهایی هستند که از نظر دید ظاهری یکی از معایب زیر را داشته باشند:
  • کاشیهایی که در فاصله دو سانتیمتری تمامی کناره های سطح لعابدار آنها بیش از یک یا دو خال، به قطر حداکثر نیم میلیمتر وجود نداشته باشد.
  • کاشیهایی که در تمامی کناره های سطح لعابدارشان فقط یک لکه لعاب نگرفتگی، حداکثر به ابعاد ?*? میلیمتر وجود داشته باشد.
  کاشی پرسپولیس

  ج- کاشی درجه سه: کاشیهایی هستند که از نظر دید ظاهری یکی از معایب زیر را داشته باشند:
  • کاشیهایی که در سطح لعابدارشان فقط یک خال، به قطر حداکثر ? میلیمتر وجود داشته باشد.
  • کاشیهایی که در سطح لعابدارشان فقط ? یا ? خال به قطر حداکثر نیم میلیمتر داشته باشد.
  کاشی گلسرام

 17. برج نوری یا دکل روشنایی مرتفع در چه مکان هایی بیشترین کاربرد را دارد؟
  پالایشگاه ها، پارکینگ های سرباز و بزرگ، محوطه بیرونی فرودگاه ها، پارک های جنگلی، استادیم ها، پادگان ها و سایتهای صنعتی و نظامی از مهمترین محل هایی هستند که استفاده از دکل روشنایی یا برج نور در آنها رایج است.
  اهمیت برج نوری زمانی بیشتر می شود که پروژه های طولانی مدت و طاقت فرسا در حال اجرا هستند. 
  برج روشنایی
  بسیاری از مدیران پروژه می دانند که چنین پروژه هایی به کار چند شیفت شبانه روزی نیاز دارد و طبیعتا برای کار در شب به هوشیاری کامل و نور مناسب نیاز داریم. برج نور برای روشنایی محوطه های پروژه ای این چنینی بسیار کارآمد می باشد.

  برج نوری , برج نور که به آن برج روشنایی و دکل روشنایی نیز می‌گویند، برای روشنایی محوطه‌های بزرگ مانند پارک‌ها، تفرجگاه‌ها، میادین،خیابان‌ها، پل‌ها، محوطه ساختمان‌ها (مانند بیمارستان‌ها، کارخانجات) استفاده می‌گردند. همانطور که می دانید پروژکتور
  led نیز از جمله محصولات مکمل برج های نوری است.
  برج نوری

  دکل‌های روشنایی
  دکل روشنایی
  دکل های روشنایی برای تامین روشنایی محوطه های وسیع و با موانع نوری پایین (درخت و...) به صورت بهینه به کار می روند. این سازه ها در دو نوع عمده با سبد ثابت و سبد متحرک تولید می شوند که هرکدام دارای مزایای خاص خود می باشند. در برج های با
  سبد متحرک ، سبد برج قابلیت حرکت در امتداد محور عمودی را دارد و با استفاده از سیم بکسل و یک موتور الکتریکی به نزدیکی سطح زمین هدایت شده و عملیات تعمیر یا نگهداری بر روی آن انجام می شود. این مسئله باعث افزایش سرعت و ایمنی در عملیات
  تعمیر و نگهداری برج های نوری می گردد.

 18. ceram10
  گونه های کاشی موزائیکی
  قیمت سرامیک دیوار
  هرنوع کاشی به اندازه ? اینچ (?سانیمتر) مربع یا کوچکتر وتهیه شده ازشیشه یا خاک پرسلانی ریزدانه با مخلوطی ازرنگدانه ها،به عنوان کاشی موزائیکی محسوب می شود.
  این کاشیهای زجاجی با دانسیته بالا، ازمقاومت مناسبی درمقابل جذب آب،رنگ پذیری، ضربه،یخ زدگی وسایش برخورداربوده وبه همین دلیل مناسب تمامی سطوح هستند.
  حراج کاشی و سرامیک
  بافت سطوح نیز،دارای تنوع وسیعی متشکل ازصاف وبراق برای دیوارها وسطوح طرح دار(مقاوم دربرابر لغزندگی) برای کفها است.
  خرید اینترنتی کاشی سرامیک
  این نوع کاشیها به شکلهای متنوع مربع،مستطیل،شش ضلعی،دایره،اشکی،برگی وگاهی اوقات ساچمه ای یافت می شوند.بیشترموزائیکهای سرامیکی رابرای نصب راحت تر،برروی صفحه ای ازچسب،پلاستیک،کاغذ مخصوص یا یک شبکه نخی محکم می چسبانند. به علت اندازه کوچک،می توان به راحتی آنها را روی سطوح نامسطح وغیرمعمول،استخرها وحوضچه های داخل باغها وگلدانهای مخصوص با شکلهای موج داروتزئینی مورداستفاده قرارداد.
  سرامیک کف حمام
  این نوع کاشی شامل تمامی کاشیهای مناسب محوطه های مسقف وروباز است.اکثرکاشیهای کف لعاب خورده مناسب استفاده برروی پیشخوانها ودیگرسطوح افقی تحت فشار،درمعرض سایش ومحلهای پرترددهستند.معمولا،کاشی های کف،سنگین ومناسب نصب روی دیوارنیستند.البته به کمک چسبهای مناسب ودرشرایطی که دیوارها برای تحمل وزن اضافی خاصی طراحی شده باشند می توان ازاین نوع کاشیها روی دیواراستفاده کرد.
  کاشی استخری

 19. سلام ممنون از سایت خوبتون من تقریبا تمام راه های بالا را امتحان کردم ولی نشد واحتمال زیاد مشکل به خاطر خود فایل isdone هستش چرا که زمانی که میخوام رجیتسرش کنم ارور زیر را میدهد ممنون میشم راهنمایی ام کنید پی نوشت اگه ممکنه متد دوم را توضیح بدین یا یک لینک قرار بدین بسیار ممنون The module "isdone.dll" was loaded but the entry-point DllRegisterServer was not found. Make sure "isdone.dll" is valid Dll or OCX file and then try again.
 20. heatingcooling3
  راه کارهای کنترل افزایش رطوبت به هنگام استفاده از کولر آبی رطوبت ناشی از کولرهای آبی می تواند دارای جنبه های مثبت و منفی بسیاری باشد. عملکرد کولرهای آبی بر فرآیند تبخیر آب استوار است. در این سیستم ها، جریان آب به صورت یکنواخت روی
  پوشال ها و پدهای خنک کننده (Cooling Pads) توزیع می شود.
  چگونه رطوبت کولر آبی را بگیریم
  هوای گرم ورودی به سیستم کولر با این آب تماس برقرار کرده و انتقال حرارت صورت می گیرد. در ازای این انتقال حرارت هوای گرم خنک شده و آب تبخیر می گردد.
  بدیهی است که این بخار آب خروجی سبب افزایش رطوبت نسبی محیط اطراف کولر خواهد شد. البته در شرایط عادی و واقعی، بخشی از ذرات آب نیز مستقیما از کولر وارد محیط می شوند که سبب افزایش هرچه بیشتر رطوبت خواهند گردید.

  علت خنک نکردن کولر آبی
  علت اصلی خنک نکردن کولر آبی چیست؟ خنک نکردن کولر‌های آبی دو دلیل مهم دارد آسیب دیدگی داخلی که عملا با توجه به سیستم درونی کولر می‌توان آن را عیب یابی کرد و آسیب دیدگی خارجی که به سیستم داخلی کولر مربوط نمی‌شود و باید محیط اطراف آن را
  چک کرد تا علت اصلی خنک نکردن کولر آبی را متوجه شد.

  رسوب زدایی پد سلولزی
  از بین بردن رسوبات کولر آبی باعث می‌شود تا درصد خرابی قطعات مکانیکی و حتی الکترونیکی کولر به شدت کاهش پیدا کند چراکه عمده عیوب مکانیکی کولر آبی از این رسوبات سرچشمه می‌گیرند.
  خرابی یاتاقان‌ها، خرابی پمپ آب، گرفتگی شیلنگ‌های آب، خرابی شناور، سوختن موتور کولر و ... از عمده‌ترین قطعات کولر آبی هستند که باید به دلیل بی توجهی به تمیزی و رسوب زدایی کولر آنها را تعمیر یا تعویض کرد.

  بهترین زمان تعویض پوشال کولر آبی چه فصلی است؟
  زمان تعویض پد سلولزی کولر
  بهترین زمان برای تعویض پوشال کولر آبی، زمان سرویس تابستانه است. در سرویس تابستانه، شما کولر را برای استفاده در تابستان آماده می‌کنید. در این زمان باید تمامی قطعات را تست کنید و همچنین قطعات فرسوده را با قطعات جدید و سالم جابجا کنید.
  در سرویس تابستانه، اگر پوشال کولر فرسوده شده، آن را تعویض و پوشال‌های جدید جای آنها نصب کنید. سرویس تابستانه هم در اواسط بهار و یا نهایت در اوایل تابستان انجام می‌شود.

  کولر صنعتی یکی از نیازهای اساسی برای محیط‌هایی است که در آن‌ها، افزایش رطوبت و دمای محیط باعث می‌شوند شرایط کار در آن‌ها قابل تحمل نباشد. این نیاز در واحدهای تولیدی مانند کارخانه‌ها و انبارها و نیروگاه‌های حرارتی و واحدهای شیمیایی و حتی
  در مؤسسه‌ها اهمیت بیشتری دارد. محیط گرم و پر از رطوبت می‎تواند کارایی پرسنل را پایین بیاورد و بنابراین، باعث کاهش تولید و افت عملکرد می‌شود.
  شرکتهای سازنده کولر صنعتی

  کولر سوله
   یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که کولر سوله و به طور کلی سیستم‌های سرمایشی ساختمان‌های تجاری و صنعتی باید داشته باشند، کم مصرف بودن است. در برخی از سوله‌ها هزینه‌ی مصرف انرژی ده درصد از هزینه‌های کلی را  در بر می‌گیرد. در مکان‌های
  تجاری و صنعتی ده درصد از هزینه‌ی کل، مبلغ بالایی به شمار می‌آید. گاهی اوقات پیش می‌آید که سیستم‌های تهویه‌ی هوا و انواع کولرها با وجود مصرف انرژی زیاد توانایی تامین سرمایش مناسب وکافی سوله را نداشته باشند. 
  کولر مناسب سوله
  به همین دلیل انتخاب کولر سوله به منظور تامین هوای مطبوع ساختمان سوله، از اهمیت زیادی برخوردار است. خرید کولر سوله مناسب باعث کاهش مصرف انرژی شده و  به این ترتیب کاهش هزینه‌های سرمایشی ساختمان سوله را به دنبال خواهد داشت.

 21. about IR0N 9
  جان تیرآهن چیست؟
  تیرآهن بال پهن IPB یا H شکل یا هاش برای اولین بار در شرکت بثهلم تولید گردید و از مهمترین دستاوردهای این واحد تولیدی به شمار می رفت. چرا که با تولید آن تحول عظیمی در صنعت فولاد ایجاد گردید و به سرعت توانست از بخش های دیگر این صنعت
  فاصله بگیرد. در حالی که این کارخانه تولیدی تیرآهن  به دنبال ایجاد ابتکار و تحول در صنعت فولاد در اوایل قرن بیستم بود با ابتکار و تولید هاش بال پهن توانست به این هدف خود دست یابد. تیر I شکل قبل از تیر بال پهن ابداع و تولید شده بود، اما تیرآهن هاش
  بال پهن به عنوان یک اختراع بسیار مهم محسوب می گردید که حتی در لوگوی این کمپانی نیز مورد استفاده قرار گرفت.

  علامت میلگرد شاهین بناب
  علامت اختصاری میلگرد شاهین بناب
  کارخانه شاهین بناب شامل ۷ خط نورد با قابلیت تولید میلگردهای آجدار گرید A2 و A3 از سایز ۸ الی ۳۲ به کمک تجهیزات ایتالیایی با سرعت ۶ متر بر ثانیه می باشد. تولید شمش های فولادی و آلیاژی در این مجتمع زمینه ساز ارتقاء ظرفیت های تولیدی
  سالیانه گشته است زیر در خطوط نورد مجموعه مورد استفاده قرار می گیرند. از طرفی محصولات این مجموعه به صورت آجدار اغلب با هدف تقویت و افزایش مقاومت سازه مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین در حین استفاده از محصولات این مجموعه باید در
  نظر داشت که گریدهای دو  و سه میلگرد شاهین بناب کمی ترد و شکننده هستند.

  میلگرد به دو دسته ساده و آجدار تقسیم بندی می شوند.
  این تقسیم بندی بر اساس نوع ساده و یا بدون آج دار بودن میلگرد می باشد.
  تفاوت میلگرد ساده و آجدار
  میلگرد ساده که A1 نام دارد در بازار و انواع صنایع شناخته می شود.
  به این میلگر ها میلگردهای نرم می گویند. 
  سه نوع دیگر این محصول با نام های A2، A3 و A4 تولید شده است که در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. 
  علامت اختصاری میلگرد
  قبل از خرید و اطلاع از قیمت میلگرد لازم می باشد که نیاز شناخته شود و با توجه به نوع کاربرد محصولات مورد نظر انتخاب گردد.

  کیفیت میلگرد شاهین بناب
  تفاوت میلگرد بناب و اصفهان
  کاشت میلگردهای فولادی در بتن با هدف افزایش میزان مقاومت کششی سازه صورت می گیرد. از آن جایی که روش های تولیدی متفاوتی برای میلگرد وجود دارد هر استاندارد دارای خواص مکانیکی خاص خود خواهد بود. بخش عمده ای از میلگردهای سبد فولادی
  کشور توسط مجموعه های داخلی شاهین بناب یا ذوب آهن تامین می گردد که بر اساس استانداردهای روسی به مرحله تولید رسیده اند. قیمت میلگرد شاهین بناب با سایر مجموعه های تولیدی متفاوت است زیر هر مجموعه با توجه به هزینه های تولید، انرژی، پرسنل
  و… سیاست های قیمت گذاری خاص خود را دارد.

 22. heart clinic7
  درمان مویرگهای صورت
  تلانژکتازی نوعی بیماری عروقی است که بر اثر آسیب به رگ‌های سطحی، ظاهری شبکه‌ای و قرمز به آنها می‌دهد و باعث متورم و منبسط شدن‌شان نیز می‌شود؛ به همین دلیل این مشکل به «رگ‌های عنکبوتی» نیز معروف شده است.

  درمان واریس با لیزر EVLA چیست؟
  هزینه عمل واریس پا با لیزر
  EVLA روشی جدید در درمان ورید های واریسی بدون نیاز به جراحی است. در این روش ورید های غیر طبیعی به جای مسدود و خارج شدن به وسیله لیزر سوزانده می شوند.
  مبنای این روش درمانی بر اساس سوزاندن و بستن رگ های معیوب و هدایت بار رگ های خونی آن به رگ های دیگر است
  بهترین دکتر واریس پا در اصفهان
  حرارت ناشی از لیزر دیواره ورید ها را تخریب می کند. سپس، بدن بافت مرده را به صورت طبیعی جذب کرده و ورید های غیر طبیعی از بین می روند.
  متخصص واریس در اصفهان
  انجام این فرایند در یک اتاق عمل ساده نیز امکان پذیر بوده و به اتاق عمل مجهز نیاز نیست.
  درمان لیزری واریس برای چه کسی مناسب است؟
  فرایند EVLA تقریبا برای تمامی بیماران مبتلا به ورید های واریسی مناسب است. عموما روش درمان واریس با لیزر برای بیمارانی با ورید های آسیب دیده بزرگ تر و عمقی تر استفاده می شود
  درمان واریس با لیزر در اصفهان
  علاوه بر این، کسانی که شرایط انجام این فرایند را ندارند، می توانند با استفاده از فوم اسکلروتراپی درمان شوند. این افراد معمولا بیماران مبتلا به ورید های کوچکی هستند که پس از جراحی دوباره پدیدار شده اند.
   

 23. baby 3
  با کمی امتحان می توانید یک پوشک مناسب برای کودک تان پیدا کنید. هنگام آزمایش کردن پوشک های مختلف، حواس تان به این چیزها باشد. یک پوشک خوب نباید این نشانه ها را داشته باشد:
  قیمت پوشک مولفیکس
  ● یک پوشک خوب نباید...
  ▪ روی ران بچه جا بیندازد.
  نمایندگی فروش پوشک مای بی بی
  ▪ گلوله شود یا پنبه هایش از هم باز شوند.
  ▪ از طرفین یا از پشت پس بدهد.
  پوشک بارلی
  ▪ با هر بار ادرار بوی ناجور بدهد.
  ▪ عطری و کرم دار باشد. (به خصوص برای دخترها)
  محصولات پنبه ریز
  ▪ کریستال های رطوبت گیر آن از داخل پوشک بیرون بیاید و به پای کودک بچسبد.
  ▪ بین دو پای کودک بیشتر از ۴ انگشت فاصله بیندازد.
  خرید اینترنتی بیبی لینو
  ▪ پلاستیکی باشد.
  ▪ چسب هایش به راحتی کنده نشوند.
   

 24. homekitchen2
  کیسه فریزر
  کیسه فریزر چیست؟
  برای نگهداری مواد غذایی از وسایلی استفاده میشود که میتواند برای مدت طولانی هر نوع ماده غذایی را بدون اینکه فاسد شوند درون خود نگهداری کند. کیسه فریزر یکی از این وسایل نگهداری است که میتواند برای نگهداری مواد غذایی بسیار مناسب باشد. کیسه
  فریزر از موادی تولید شده است که هیچگونه ضرری برای مواد غذایی ندارد.  بسیاری از کیسه های که از پلاستیک در تولید آنها استفاده میشوند باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشند که در این بین کیسه فریزر نیز باید ویژگی هایی را دارا باشد.
  جایگزین کیسه فریزر

  سلفون رومیزی
  کشیدن سلفون روی میز
  سلفون رومیزی ، سلفون نام مستعار فیلم های شفاف و شیشه ای است که مواد اولیه آن بر پایه مواد پلی پروپیلن ( PP ) می باشد . در تولید آن مواد مذاب پس از عبور از آب سرد به صورت فیلم تشکیل می شوند . این فیلم های شیشه ای دارای خاصیتی مستحکم
  و شکننده می باشند که بسیاری از افراد این محصول را با خانواده BOPP ها اشتباه می گیرند .


  هرگز دستکش یکبار مصرف را نشویید و مجدداً استفاده نکنید. در هر یک از شرایط زیر ، حتماً دستکش را دور بیندازید و  دست ها را شستشو و خشک کنید و یک جفت دستکش تازه استفاده کنید:
  شستن دستکش یکبار مصرف
  ⇒ بین بیماران یا کارها
  ⇒ وقتی دستکش آلوده می شود
  ⇒ وقتی دستکش کثیف می شود
  ⇒ وقتی دستکش پاره شد
  ⇒ وقتی از دستکش برای چهار ساعت متوالی استفاده شده است.
  ⇒ بعد از عطسه ، سرفه یا لمس مو یا صورت فرد


  جنس انواع قاشق یکبارمصرف
  دستگاه تولید قاشق یکبار مصرف    
  پلاستیک    
  PLA    
  گیاهی    
  بامبو    
  نیشکر/باگاس    
  چوب

 25. aboutiron2
  قلع چیست
  کاربرد قلع
  قلع چیست : قلع (Sn) عنصری است شیمیایی با عدد اتمی 50، چکش خوار ،منعطف در دماهای معمولی (شکنندگی در صورت گرم شدن)، بلورین ، براق و به رنگ خاکستری درخشان نقره ای که ساختار بلوری آن هنگام خم شدن قطعه ای از قلع به علت شکست
  بلورها صدای خاصی ایجاد می کند. قلع از اولین ابر رساناها محسوب میگردد. این فلز پایینتر از دمای k) 72/3) تبدیل به یک ابر رسانا می شود.فلز قلع یکی از پر مصرف ترین فلزات در ساخت ترکیبات فلزی و آلیاژهای صنعتی است. این فلز به صورت سنگ
  معدنی از دل زمین استخراج می شود.

  استاندارد ورق آجدار
  استاندارد ورق آجدار
  ورق های آجدار معمولا در ضخامت های ۱.۵ میلی متر تا ۱۰ میلی متر و در ابعاد ۲*۱ متر و ۶*۱.۵ متر و ۶*۲ متر تولید می شوند.

  ورق های اسیدشور فابریک دارای ابعاد زیر هستند:
  استاندارد ورق اسید شویی
  ورق اسیدشور شده ۱۰۰۰*۲۰۰۰ میلی متر
  ورق اسیدشور شده ۱۲۵۰*۲۵۰۰ میلی متر
  وزن ورق اسیدشویی
  ورق اسید شویی چیست؟
  وزن ورق اسید شویی مانند ورق های نورد گرم (سیاه) می باشند.

  بهترین رنگ برای فلزات
  رنگ‌های سنتی مقاومت کافی در برابر شرایط و عوامل محیطی، عوامل شیمیایی، و خاصیت ضد جلبک و ضد خوردگی را فراهم نمیکند و در پی آن عمر مفید کمی دارد. به همین منظور استفاده از علم پلیمر و رنگهای پایه رزین اپوکسی، کفپوش پلی یورتان، پلی استر،
  رنگ آکریلیک توانسته تا حدود زیادی مشکلات پیشین را حل کند. یکی از رنگهای پر کاربرد برای پوشش دهی، رنگ اپوکسی است. این نوع رنگ از رنگ پلی یورتان ارزان قیمت‌تر است. مشکلات آلاینده رنگ پلی استر و سایر رنگها با حلال‌های شیمیایی خطرناک مانند
  تینر و تولوئن و … را ندارد.

 26. about wood
  کابینت اشپزخانه مدل ال به چه صورتند وبرای چه فضایی استفاده میشوند
  طراحی کابینت
  سیستم آشپزخانه L، این طرح در مورد فضاهای بزرگتر صدق می کند و برای بیش از یک نفر. در اینجا میز یا کانتر آشپزخانه بجای اینکه در دیوارروبرو نصب شود در مجاورت دیوار قرار می گیرد که همین مسئله امکان استفاده از فضای اشپزخانه را برای بیش
  از یک نفر فراهم می آورد از دیگر مزیت های قابل توجه این طرح آزاد شدن گوشه های اشپزخانه است که انتخابهای متعددی را در جهت کابینت بندی در اختیار خواهد گذاشت که از آن جمله کابینت های کنجی و بهتر از آن قفسه های چرخان است که جای بیشتری
  برای نگهداری وسایل در اختیارخواهد گذاشت. از نقاط قوت این طرح این است که یکی از گوشه های آشپزخانه شما آزاد خواهد بود که در صورت داشتن فضای کافی می تواند به یک میز ناهارخوری کوچک اختصاص یابد.

  کابینت اشپزخانه مدل U به چه شکلند وبرای چه خونه هایی مناسب هستند
  نکات مهم در طراحی کابینت آشپزخانه
  سیستم آشپزخانه U، این طرح مناسب تمام آشپزخانه ها است اگر چه بیشتر با فضاهای مربع شکل تطابق دارد. این طرح اجازه استفاده از حداکثر فضا و ذخیره سازی را می دهد. اگرچه با وجود کابینت ها و میزها ی اشغال شده توسط سه دیواراز چهار دیوار، در
  مقایسه با آشپزخانه های L شکل، فضای کمتری به کف اختصاص می یابد. مگراینکه فضای اشپزخانه آنقدر بزرگ باشد که با کابینتها و میزها محاط شود. گاهی وقتها بنظر می رسد در آشپزخانه های U شکل ردیف کابینتها خیلی به هم فشرده و نزدیک هستند. برای
  تغییر این وضعیت می توان یک دیوار را از کابینت خالی کرد و آن را تبدیل به میز صبحانه خوری کرد. ابعاد کف اشپزخانه از کابینتهای زمینی دوطرف 1500 تا 2200 میلی متر خواهد بود که این فضا اجازه استفاده کارآمد از این طرح را داده به طوریکه دو یا چند
  نفر قادرخواهند بود به آسانی در آشپزخانه رفت و آمد کنند.

  یراق آلات کابینت
  بهترین مارک یراق آلات کابینت
  طبق تحقیقات به عمل آمده در کیفیت ساخت محصولات کابینت ، یکی از مهم ترین قسمت ها در کابینت ها ، یراق آلات آن هستند چراکه بیشترین مقدار استفاده را دارند از جمله این یراق آلات می توان به دستگیره کابینت ،ریل ،جک، لولا ،پایه و… اشاره کرد .زمانی
  که شما یک کشو یا یک طبقه کابینت را می سازید باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام وزن آن کشو روی ریل آن قرار گرفته یا تمام وزن درب کابینت را جک یا لولای آن کابینت متحمل می شود بنابر این استفاده از بهترین کیفیت از این محصولات لازم الجرا
  ست چرا که این کشو یا درب در طول روز بارها و بارها باز و بسته می شود .

  بهترین روش برای برطرف کردن لکه روی چوب
  از بین بردن لکه روی میز چوبی سفید
   اگر روی وسایل چوبی خانه شما لکه‌ای افتاده که پاک نمی‌شود یا اگر چوب‌ها خراشیدگی دارند، می‌توانید یک فنجان روغن زیتون را با آب نصف لیموترش مخلوط کنید و آن را با یک دستمال روی چوب بمالید. بعد از چند بار کشیدن دستمال روی چوب، لکه‌ها و
  خراش‌ها محو خواهند شد. این ترکیب واکس خوبی هم برای پارکت‌هاست، به شرطی که بسیار کم از آن استفاده کنید. تزیینات عاج روی چوب را می توان با کمک چوب پنبه که روی سر یک چوب کبریت پیچیده شده و کمی به آب و شوینده ضعیف آغشته شده است،
  تمیز کرد. بعد از این مرحله با کمی پنبه که در آب فرو برده اید، آن را دوباره تمیز و در پایان با پارچه ای کتانی سطح عاج را خشک کنید.

  کابینت ممبران
  کابینت آشپزخانه یکی از قسمت‌های بسیار مهم دکور آشپزخانه است؛ که علاوه بر قرار گرفتن وسایل آشپزخانه در آن و مواردی مانند جادار بودن و طرح مناسب باید از جنس مناسبی نیز ساخته شده باشد. باید در نظر داشت که دکور آشپزخانه و خانه به طرح و
  جنس کابینت وابسته است و هرچه کابینت زیبایی بیشتری داشته باشد، تأثیر بیشتری در زیبایی و دیزاین خانه دارد.
   

 1. نمایش فعالیت های بیشتر
×
×
 • جدید...