رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

peyman13

عضو
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 معمولی

درباره peyman13

 • درجه
  �عالیت 0%

Converted

 • محل زندگی
  نا کجا آباد
 1. در بازی Traffic Giant (غول ترا??یک) شما باید مدیریت حمل و نقل عمومی و ترا??یک بین شهرهای مختل?? را به عهده بگیرید. برای اینکار لازم است که شما به نگهداری و ایجاد مسیرهای حمل و نقل بپردازید. در این بازی شما دو سبک مختل?? در دو گیم پلی مت??اوت را شاهد خواهید بود که اولی یک بازی کارآ??رینی مو??ق با هد?? کسب حداکثر سود بوده و دومی هم به مدیریت ترا??یک شهری جهت ر??ع نگرانی شهروندان و ر??اه آنان می پردازد که بدیهی است نگرانی و ر??اه شهروندان در رای گیری و انتخاب بعدی شما در این سمت مدیریتی که یک مقام دولتی است تاثیر بسزایی دارد و ممکن است شما را از منسبتان عزل کند. این بازی ساخت کمپانی معرو?? JoWooD می باشد که امیدوارم از انجام آن لذت ببرید. مشخصات بازی: - داشتن بیش از ۵۰۰ سازه مختل?? در محیط بازی - گیم پلی وسیع و بسیار شبیه به محیط زندگی شما - نمایش تمام رویدادهای بازی در ص??حه نمایش - پشتیبانی از مولتی پلیر - شبیه ساز واقعی از ر??تارهای جمعیتی - دارا بودن سطح دشواری متعدد - محیطی کاملاً کاربرپسند - برخورداری از هوش مصنوعی بالا - پشتیبانی از نظام جامع آماری - مبارزات و ماموریتهای ان??رادی - پشتیبانی از ایزومتریک جهانی - مشاهده عبور و مرور ساکنان شهر در هر لحظه - گرا??یک بسیار واقع گرایانه - برخورداری از ابزارهای مختل?? - و… سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی: Microsoft Windows 95/98 Pentium II 266 (100% IBM compatible) 32 MB RAM 2 MB graphic card (min. 800×600 in HiColor) 4x CD-ROM drive Mouse Sound card optional DirectX 7.0 سیستم توصیه شده: Microsoft Windows 95/98 Pentium II 266 (100% IBM compatible) 32 MB RAM 4 MB graphic card (for resolution of 1024×768 in HiColor) 24x CD-ROM drive Mouse Sound card DirectX 7.0 تصاویری از محیط بازی: پسورد ??ایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 56.2 مگابایت | لینک کمکی
 2. اگر شما نیز طر??دار بازی های موتورسواری هستید حتما یک بار بازی Scooter War3z را تجربه کنید. این بازی نسبت سبک های مسابقه ای ??رق عمده ای دارد. در اینجا مسابقات با موتورهای معمولی شهری انجام می گیرد که در عوض سرعتشان سرسام آور می باشد. در حین مسابقه از درون محله های مختل?? شهر و خیابان های عریض و گاه تنگ عبور کرده و در صدد پیروزی بر رقیبان هستید. در اینجا دیگر چراغ قرمز های پشت چهارراه ها معنایی برایتان نخواهد داشت و با سرعت هر چه تمام تر از آن رد خواهید شد. ??قط بایستی مراقب باشید تا در حین حرکات نمایشی و تک چرخ زدن ها کله پا نشوید! گرا??یک بازی در حد عالی می باشد. به جزییات محیطی و ساختمان های اطرا?? خیابان ها و ??ضای کناری جاده ها در حد مطلوب و زیبایی پرداخته شده است. مهمترین ویژگی بازی پرتابل (بدون نیاز به نصب) بودن آن است. توضيحات کامل و تصاويري از بازي را مي توانيد در ادامه مطلب مشاهده نمائيد. ویژگی های بازی Scooter War3z: ـ پرداختن عالی به جزییات ـ گرا??یک بالا ـ مسابقات در درون شهر انجام می گیرند ـ مسابقات با موتورهای معم.لی شهری انجام می گیرد ـ بازی به صورت پرتابل می باشد حداقل سیستم مورد نیاز: ـ سیستم عامل 98/2000/Me/XP ـ پرازنده مرکزی 900MHz ـ حا??ظه موقت 256MB ـ کارت گرا??یک 64MB .part1.rar"] دانلود پارت 1 با لینک مستقیم: 100 MB .part2.rar"] دانلود پارت 2 با لینک مستقیم: 49 MB پسورد: www.mihandownload.com
 3. حدود ‪ ۵۰۰‬سند و دست نوشته از آدول?? هيتلر روز جمعه در يك حراجي در شهر لندس برگ آم لخ واقع در غرب مونيخ آلمان به قيمت ‪ ۲۷‬هزار يورو به مزايده گذاشته شد. به گزارش روز يكشنبه گروه اخبار صوتي و تصويري ايرنا، تارنماي روزنامه اتريشي استاندارد با درج اين خبر نوشت: اين اسناد در يك حراجي در منطقه ??ورت و از سوي يك آلماني كه خود نيز در اين جلسه حضور نداشت براي ??روش به مزايده گذاشته شد. اين منبع با عنوان اينكه اسناد و مدارك ياد شده را مردي از شهر نورنبرگ به اين حراجي ارائه كرده، ا??زود: پدر اين ??رد، دست نوشته*ها را به همراه مقاديري كتاب قديمي در سال ‪ ۱۹۷۰‬به طور تصاد??ي از يك سمساري در اين شهر خريداري كرد. استاندارد با ذكر اينكه حداقل مبلغ پيشنهادي در اين حراجي ‪ ۲۵‬هزار يورو بود، ا??زود: هيتلر به سبب تلاش براي كودتا و خيانت به كشورش در نوامبر سال ‪ ۱۹۲۳‬ميلادي دستگير شد و تا پايان سال ‪ ۱۹۲۴‬در زندان بود. به گزارش اين منبع، اسناد ياد شده شامل نامه زندانيان، نامه*هاي رييس زندان و حدود ‪ ۳۵۰‬كارت ويزيت است. اين منبع اضا??ه كرد: طي اين سالها هيتلر از سوي رييس زندان اجازه پيدا مي كند كه با تعدادي از ملاقات*كنندگان ديدار داشته باشد. در زندان، رهبر نازي*ها كتاب مشهور خود نبرد من را به رشته تحرير در مي آورد.
 4. ر??تار بسيار زشت مارادونا با هواداران آلمان بار ديگر بر حاشيه*هاي غير حر??ه*اي اين مرد خبرساز ا??زود. مارادونا كه سابقه بسيار طولاني در ر??تارهاي غير حر??ه*اي با مردم و خبرنگاران دارد، پس از شكست تحقيرآميز تيمش برابر آلمان و پس از آنكه چند هوادار آلماني از وي خواستند با آنها عكس بگيرد نسبت به آنها ??حاشي كرد و اگر ا??سر خبري آرژانتين نبود امكان داشت با آنها درگيري ??يزيكي داشته باشد. مارادونا هرگز تصور نمي*كرد جام نوزدهم اينگونه برايش تمام شود و به احتمال ??راوان ناگ??ته*هاي بسياري را همچنان در دل نگه خواهد داشت تا وقتش برسد. به اين ترتيب روند توهين وي به پله، پلاتيني، بلاتر، خبرنگاران و مردم بدون آنكه پاسخي از سوي آنها داشته باشد ناگهان نيمه كاره ماند و او بايد با مردانش به آرژانتين بازگردد، مرداني كه بي صبرانه در انتظار آغاز بازي*هاي باشگاهي و شمردن پول*هاي نجومي خود هستند.
 5. كاپيتان تيم ملي ??وتبال اسپانيا با وجود راهيابي تيمش به دور نيمه نهايي جام جهاني 2010 گ??ت: اين بهترين بازي ما نبود. ايكر كاسياس در نشست خبري پايان بازي تيم*هاي اسپانيا و پاراگوئه در دور يك چهارم نهايي جام جهاني 2010 گ??ت: مي*دانستيم كه پاراگوئه براي ما حري?? ساده*اي نخواهد بود. مي*دانستيم كه مرحله بسيار دشواري است چرا كه بازي يك چهارم نهايي بود. در اين بازي بهترين نمايش*مان را ارايه نداديم. بازيكنان پاراگوئه بسيار دويدند، چنين عملكردي شايسته احترام است. دروازه بان رئال مادريد ادامه داد: تيم ما با اين سطح از پتانسيل بازيكنانش مي*تواند همچنان رو به جلو حركت كند. امروز ما از مانع يك چهارم گذشتيم و اكنون مي*توانيم به كارمان ادامه دهيم. آلمان تيم بزرگي است. ما اكنون بايد براي بازي بعدي*مان به شدت كار كنيم و براي اين بازي آمادگي لازم را به دست بياوريم. ما بايد نهايت تلاش*مان را براي اين بازي انجام بدهيم. كاسياس درباره مهار ضربه پنالتي گ??ت: قبل از زدن ضربه پپه رينا به من گ??ت كه كاردوسو به چه سمتي ضربه خواهد زد. من هم به توصيه او گوش كردم و خوشبختانه توانستم ضربه پنالتي را مهار كنم. آندرس اينيستا، بازيكن خط مياني ماتادورها پس از آن كه به عنوان بهترين بازيكن ديدار تيم*هاي اسپانيا و پاراگوئه انتخاب شد، گ??ت: به عقيده من بازي امروز مسابقه*اي بود كه در آن همه چيز سهم داشت. مي*دانستيم كه براي ما بازي بسيار دشواري خواهد بود. از اين گذشته پاراگوئه تاكنون در اين جام جهاني هر يك از حري??انش را بسيار محدود كرده بود، از اين رو مي*توانيم خوشحال و مغرور باشيم و يا بيش از آن. بازيكن بارسلونا ادامه داد: اكنون بايد به آلمان ??كر كرد. اين تيم در مسابقات ??وق*العاده بازي مي*كند. شيوه بازي آنها بسيار جذاب است. از طر?? ديگر انگيزه بازيكنان ما هم بسيار زياد است. ما در اين لحظه بسيار خوب هستيم و ر??تن به دور بعد را در نظر داريم. توان تيم ما در اين است كه همه ما براي هد?? مشابهي مبارزه مي*كنيم و هر كس براي بازيكنان ديگر تلاش مي*كند. با اين طرز ??كر مي*خواهيم به مو??قيت بزرگي دست پيدا كنيم.
×
×
 • جدید...