رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

MsFATEMEH

عضو
 • تعداد ارسال ها

  7
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط MsFATEMEH


 1. اگر قصد یادگیری سئو را دارید باید بدانید که این حوزه بسیار گسترده بوده و مطالب زیادی را باید یاد بگیرید که ممکن است هولناک به نظر برسند. صدها ??اکتور سئو مختل?? وجود دارد که بر روی سئو یا بهینه بودن وب‌سایت شما تاثیر می‌گذارند. تسلط کامل به تمامی این ??اکتورها تقریبا غیرممکن است.

  توجه داشته باشید که سالیانه بالغ بر 2.2 تریلیون جستجو در موتور جستجو گوگل انجام می‌شود و تقریبا 90 درصد از کاربران ??قط بر روی سه لینک(نتیجه) نخست کلیک می‌کنند.

  در ادامه نکاتی را در خصوص سئو ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کنند شروع بهتری داشته باشید.

   

  download_7_.jpg

   

   

   

  ابتدا نظم کسب و کار:

  1-بهینه‌سازی ص??حه محصول

  بدین منظور باید در هدرها و تگ‌های جایگزین یا اصطلاحا Alt سایت خود از کلمات کلیدی مرتبط به محصول است??اده کنید. دقت داشته باشید که است??اده بیش از اندازه کلمات کلیدی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

  2-است??اده از URLهای واضح و قابل ??هم

  بازدیدکننده به هیچ عنوان تمایلی به دیدن تعداد زیادی کاراکتر عجیب و غریب(زمانی که URL ص??حه به زبان ??ارسی باشد) نداشته و بهتر است در آدرس URL ص??حات سایت از همان کلمات کلیدی که قصد بهبود رتبه‌شان را دارید است??اده کنید. به طور کلی این آدرس باید کوتاه، ش??ا?? و کاملا قابل ??هم باشد.

  3-محتوای تولید شده توسط کاربر

  است??اده از این محتوا باارزش بوده و در عین حال هیچ هزینه‌ای هم برایتان نخواهد داشت. این محتوا برای موتورهای جستجو بسیار مهم بوده و با نصب ا??زونه‌های شبکه‌های اجتماعی در وب‌سایتتان به کاربران اجازه می‌دهید تا به سرعت نظرات و نقد و بررسی‌های خود را در مورد محصولاتی که به تازگی خریداری کرده‌اند به ثبت برسانند.

  4-عدم است??اده از محتوای تکراری

  آرشیو‌ها، تگ‌ها، شماره‌گذاری اشتباه ص??حات و حتی ??یلترسازی ساده محصولات می‌توانند محتوای تکراری تولید کنند که در نهایت به کاهش عملکرد وب‌سایت شما خواهد انجامید.

  این کار را می‌توانید از طریق بخش تنظیمات پلت??رم تجارت الکترونیک خود انجام دهید. اگر از پلت??رم WooCommerce است??اده می‌کنید بسیاری از مشکلات مربوط به محتوای تکراری را از طریق پلاگین Yoast SEO برطر?? نمایید. در شاپی??ای نیز این کارها به صورت خودکار توسط خود پلت??رم انجام می‌شود.

  اگر از پلت??رم تجارت الکترونیک دیگری است??اده می‌کنید باید با است??اده از ??ایل robots.txt خود تغییرات لازم را انجام دهید.

  علاوه بر این، بهتر است محتوایی مت??اوت با توضیحات محصول که توسط تولیدکننده ارائه شده را آماده کنید. گوگل این موضوع را متوجه شده و بین شما و رقبایتان ت??اوت قائل می‌شود.

  5-عدم حذ?? ص??حات محصولات ناموجود

  ص??حات محصولاتی که ناموجود شده‌اند را حذ?? نکنید خصوصا وقتی رنک بالایی را بدست آورده‌اند. در عوض می‌توانید محصولات مشابه‌ یا جدیدترین محصولات اضا??ه شده را در این ص??حات به نمایش بگذارید.

  6-ایجاد یک سیستم لینک‌سازی داخلی هوشمندانه

  این کار باعث کاهش نرخ پرش یا Bounce Rate وب‌سایت شما می‌شود چرا که بازدیدکننده لینک‌های را مشاهده می‌کند که قابل کلیک هستند. براساس مطالعات اخیر حدود 69 درصد از ا??راد مرور وب‌سایت‌ها را برپایه همین لینک‌ها انجام می‌دهند. سعی کنید این موضوع خیلی پیچیده نشود و در واقع لینک‌سازی را براساس دیدگاه کاربران انجام دهید. باید ببینید در محتوای ص??حه محصول چه مواردی وجود دارند که می‌توان آنها را به محتوای مرتبط دیگر لینک‌ کرد.

  7-ایجاد لینک به وب‌سایت‌های دیگر

  برخلا?? شایعاتی که احتمالا شنیده‌اید لینک دادن به سایت‌های دیگر رنک شما را نابود نخواهد کرد، برعکس شما با این کار به بازدیدکننده نشان می‌دهید که هد?? اول شما ارائه محتوای م??ید و کارآمد به وی است حتی اگر آن محتوا در وب‌سایت دیگری قرار داشته باشد. این شیوه لینک‌سازی شما را بسیار موجه و قابل اعتماد نشان می‌دهد.

  8-است??اده از آنالیتیکس

  شما بدون هیچ‌گونه شک و تردیدی باید از این ابزار قدرتمند به منظور ردگیری و نظارت بر روی تمامی ات??اقاتی که از سوی بازدیدکنندگان وب‌سایتتان سر می‌زند است??اده کنید.

   

  ??روشگاه ساز رایگان باب - وبلاگ


 2. پردازش س??ارش توسط آمازون (FBA)

  FBA سرویسی است که آمازون به ??روشندگان خود ارائه می‌دهد. در این سرویس تمام ??رآیند پردازش س??ارش شامل تامین و ارسال توسط آمازون انجام شده و ??روشنده باید از قبل محصولاتش را به مراکز لجستیکی این کمپانی تحویل دهد.

   

  آمازون خدمات مشتریان و مدیریت مرجوعی‌ها را نیز در این سرویس انجام داده و محصولاتی که در این طرح به ??روش می‌رسند شامل برنامه Prime Eligible آمازون می‌شوند. در این برنامه محصولات برای ارسال دو روزه رایگان برای مشتریان عضو پرایم و یا ارسال رایگان استاندارد برای کاربران غیر پرایم آماده می‌شوند.

   

  این امر از آنجایی حائز اهمیت است که کاربران عضو طرح پرایم زمان بیشتری را در آمازون صر?? کرده و حتی بسیاری از مشتریان هنگام جستجوی محصولات ??یلتر "Prime only" را ??عال می‌کنند.

   

  در مجموع اگر از سرویس FBA است??اده نمی‌کنید وظی??ه مدیریت انبار، پردازش س??ارشات، خدمات مشتریان و مدیریت مرجوعی‌ها با شما خواهد بود.

   

  پردازش توسط ??روشنده پرایم SFP

   

  بسیاری از برندها از برنامه SFP آمازون بی‌خبر هستند، در صورتی که می‌توانند از این طریق محصولات خود را اصطلاحا Prime Eligible نموده و در عین حال ??رآیند پردازش س??ارشات را خودشان به صورت مستقیم انجام دهند. به منظور مورد تایید قرار گر??تن در برنامه SFP باید در یک بازه زمانی آزمایشی عملکرد بسیار مناسبی را داشته باشید. برای مثال باید بتوانند 99 درصد از س??ارشات ثبت شده را در همان روز ارسال کنید. البته اگر س??ارشات بعد از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی ثبت شده باشند می‌توان ارسال آنها را در روز کاری آینده نیز انجام داد. علاوه بر این در صورتی که قصد ندارید هزینه زیادی را انجام دهید، می‌توانید Prime Eligible را به جای سراسر دنیا ??قط بر روی مناطق خاصی ??عال کنید. اگر شهر شما از این سرویس پشتیبانی می‌کند می‌توانید از تعامل شاپی??ای با مامورین پست و اوبر بهره برده و در همان روز س??ارشات را ارسال نمایید.

   

  براساس پیش‌بینی آمازون، لیست‌های SFP که شامل طرح Prime Eligible هستند برای نخستین بار رشد 50 درصدی را در میانگین ا??زایش ??روش تجربه خواهند کرد. همچنین زمانی که در سرویس SFP ??عالیت می‌کنید هزینه‌ای به غیر از هزینه ارسال را پرداخت نخواهند کرد.

   

  عضویت و ذخیره

   

  FBA Subscribe & Save به مشتریان این امکان را می‌دهد تا محصولات پرایم را از طریق یک برنامه عضویت با تخ??ی?? ویژه‌ای خریداری نمایند.این قابلیت برای دسته‌بندی‌های گسترده ای قابل است??اده بوده و گزینه‌ای عالی برای محصولاتی است که به طور روتین توسط مشتریان خریداری می‌شوند. این به برندها اجازه می‌دهد تا دامنه مشتریان و??ادار خود را وسیع‌تر نموده و شانس اینکه مشتری محصول مذکور را از رقیب تهیه نماید کاهش خواهد یا??ت. برای اینکه بتوانید محصولاتتان را مشمول این طرح کنید باید حساب FBA شاید از وضعیت خوبی برخوردار باشد. به عبارت دیگر ??یدبک اکانت شما باید 4.7 و بالاتر بوده و حداقل برای 3 ماه ??عالیت داشته باشید.

   

  ثبت برند

  برنامه ثبت برند یا Brand Registry اخیرا دچار تغییرات مختل??ی شده و به ??روشندگانی با نام‌های تجاری ثبت شده اجازه دسترسی به ابزارهای جدیدی را می‌دهد. برای مثال اکنون برای است??اده از این برنامه باید نام یا نشان تجاری خود را در سازمان‌های دولتی مانند USPTO به ثبت برسانید. توجه داشته باشید که این نام تجاری باید دقیقا با چیزی که بر روی بسته بندی محصول قرار می‌گیرد یکسان باشد.

   

  این موضوع به برندها اجازه می‌دهد تا با است??اده از ابزار ثبت برند موارد سوءاست??اده از نام تجاری و یا مشکلاتی از این دست را به شکل راحت‌تری گزارش دهند. از سوی دیگر این ابزار برای است??اده از قابلیت‌هایی مانند EBC، ویترین جدید آمازون، تبلیغات در بخش Headline Search و موارد دیگر ضروری می‌باشد.

   

  توجه داشته باشید با توجه حجم کار بالای سازمان‌هایی مانند USPTO ??رآیند ثبت نام تجاری و ارائه شماره ثبت زمان‌بر خواهد بود. بنابراین بهتر است این کار را در اولویت قرار دهید.

   

  گزارشات کسب‌ و کار

   

  بخش Seller Central یک داشبورد تعاملی را در اختیارتان قرار می‌دهد که به راحتی می‌توانید آمار مهمی مانند میزان ??روش، ترا??یک و نرخ‌های تبدیل را رصد کنید. توجه داشته باشید که در حال حاضر ترا??یک و نرخ‌های تبدیل برای ??روشندگان یا Vendors در دسترس قرار ندارد. با است??اده از این ابزارها می‌توانند دلایل عدم مو??قیت کسب و کارتان را شناسایی نموده و در صورت امکان آنها را برطر?? کنید. همچنین باتوجه به بازخوردهای مثبت می‌توانید محصولات و کالاهایی که ??روش مو??قی را داشته‌اند مشخص نمایید.

   

  محدودیت‌های دسته‌بندی و محصول

  به دلایل مختل??ی مانند کاهش اجناس تقلبی و همچنین ا??زایش کی??یت و ایمنی، برخی از دسته‌بندی‌ها نیازمند تاییدیه‌های خاصی هستند تا بتوانید محصولاتتان را در آنها عرضه کنید. لیست این دسته‌بندی‌ها در بخش Seller Central در دسترس قرار داشته و برای حضور در آنها محصول شما باید از تاییدیه‌های مختل??ی از سوی سازمان‌هایی مانند FDA برخوردار باشید. در بسیاری از مواقع شما باید یک حساب ??روش حر??ه‌ای را در بخش Seller Central ایجاد کنید.

   

  علاوه بر این، آمازون برای برخی از محصولات و دسته‌بندی‌ها محدودیت‌هایی را اعمال کرده و به همین دلیل بهتر است از قبل وضعیت محصولتان را مشخص کنید.

   

  حساب کاربری یکپارچه آمریکای شمالی

   

  با است??اده از این طرح، ??روشندگان می‌توانند لیست محصولات مشترکی را برای آمازون کانادا و آمازون مکزیک ایجاد کنند. تنها در چند دقیقه می‌توانید لیست ایجاد شده را برای سایر کشورها ارائه نموده و قوانین قیمت‌گذاری را مطابق با بازار هر کشوری تغییر دهید. همچنین این امکان وجود دارد محصولاتی که ??روش آنها را ندارید از لیست حذ?? شود.

   

  توصیه می‌شود لیست‌هایی که برای بازار سایر کشورها استخراج می‌کنید را از هر نظر شامل قیمت‌گذاری و محصولات ناقض قوانین آن کشور بررسی کنید تا مشکل خاصی وجود نداشته باشد. اگر به Seller Central مراجعه کنید اطلاعات بیشتری در این خصوص وجود دارد، اما به هر حال خبر خوب اینکه نیازی به ساخت اکانت جدید در کشورهای دیگر(مانند کانادا و مکزیک) ندارید.

   

  Amazon EU/??روش جهانی

   

  با است??اده از شبکه پردازش س??ارشات منظقه اروپا آمازون یا EFN می‌توانید س??ارشات ثبت شده مشتریانی که در مناطق مختل?? مانند آلمان، ??رانسه، اسپانیا و یا ایتالیا ساکن هستند را از طریق انبار آمازون واقع در انگلیس، پردازش کنید. بدین ترتیب حتی نیازی به تغییر همیشگی مالیات بر ارزش ا??زوده یا VAT هم نبوده و تنها در صورتی که میزان ??روش شما از یک حدی بالاتر رود باید از مشتری مالیات دریا??ت نموده و مطابق قوانین هر کشور VAT را تعری?? کنید.

   

  Amazon Exclusives

  این طرح برای ??روشندگان مستقیمی است که از قبل تایید اعتبار شده‌اند و به برندهایی که محصولاتی هیجان‌انگیز و نوآورانه دارند کمک می‌کند تا ترا??یک بیشتری را به ص??حات ??روشگاه خود در آمازون وارد نموده و ??رصت‌های مختل??ی را برای معر??ی بهتر محصولات و ا??زایش نرخ ??روش کسب و کار ??راهم می‌کند.

   

  استانداردهای مختل??ی وجود دارند که برای دسترسی یا??تن به این برنامه باید آنها را رعایت کنید. برای مثال در این دوره زمانی امکان ??روش عمده برای برند مذکور موقتا غیر??عال می‌شود.

  ohk4_amazon.jpg

   

  پردازش س??ارشات به صورت چند کاناله (MCF)

   

  MCF برنامه رو به رشدی است که آمازون به شما اجازه می‌دهد از انبار FBA خود برای تامین و پردازش س??ارشات در کانال‌های دیگر از جمله ??روشگاهتان در سیستم شاپی??ای است??اده نمایید. هزینه‌های این برنامه به مرور زمان کاهش یا??ته و اکنون ??رصت مناسبی برای برندهاست تا س??ارشات دریا??ت شده خود از وب‌سایت شاپی??ای یا بازارهای دیگر را بدین ترتیب پردازش نمایند.

   

  برای ??روش در آمازون به چه چیزهایی نیاز دارید؟ | ??روشگاه اینترنتی واسا


 3. ملاحظات نکات مختل??ی وجود دارند که باید پیش از آغاز ??عالیت خود در آمازون در نظر داشته باشید.

  همچنین باید بدانید که در حال حاضر تمام دسته‌بندی‌ها از قابلیت تعامل بین شاپی??ای و آمازون پشتیبانی نمی‌کنند و پیش از شروع کار باید این موضوع را بررسی نمایید.

  همچنین آمازون قوانین و مقررات مختل??ی دارد که تنها با رعایت آنها می‌توانید محصولتان را در این پلت??رم به ??روش برسانید. توصیه می‌شود ابتدا به صورت محدود چند محصول را در آمازون قرار دهید تا با شرایط این بازار آشنایی پیدا کنید. همچنین باید امکانات و گزینه‌هایی که آمازون در دسترس شما قرار می‌دهد را شناسایی نموده و مواردی که است??اده از آنها به رونق کسب و کارتان کمک می‌کند را دنبال کنید.

   

  این راهنما با هد?? جمع‌بندی نکات و استراتژی‌هایی تهیه شده که به رشد کسب و کارتان در آمازون کمک می‌کند. ابتدا به سراغ نکات ساده و اصول مهم می‌پردازیم. بدین منظور باید ت??اوت‌های بین ??روشنده، ??روشنده ثالث و ??روشنده بازار را با تامین کننده آمازون(??روشنده محصول به آمازون) درک کنیم.

   

  1) پایگاه ??روش آمازون با امکانات لجیستیکی

   

  زمانی که به عنوان یک ??روشنده در آمازون حضور دارید، آیتم‌های موجود در انبار تا زمانی که مشتری آنها را س??ارش ندهد تغییری نخواهد داشت. شما می‌توانید از امکانات و مزایای لجیستیکی آمازون برای ??رآیند پردازش و ارسال س??ارشات است??اده کنید و یا این کار را خودتان انجام دهدید. در بسیاری از موارد ??روشنده ثالث بودن آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای ایجاد کسب و کارتان در آمازون می‌باشد.??روشندگان به پورتال Seller Central دسترسی خواهند داشت که ویژگی‌های مت??اوتی را نسبت به پورتال‌های تامین کنندگان در اختیارشان قرار می‌دهد.

   

  به عنوان یک ??روشنده شما به شیوه‌های مختل??ی می‌توانید س??ارشات را مدیریت کنید:

   

  تامین و ارسال توسط ??روشنده (FBM)

   

  در این متد وظی??ه تامین، ارسال، مرجوعی و خدمات مشتریان با شما خواهد بود. این شیوه برای کالاهایی که باید ساخته شوند و سپس ارسال گردند و یا محصولاتی که به ??رآیند پردازش س??ارش طولانی نیاز خواهند داشت، ایده‌آل محسوب می‌شود.

   

  2) سرویس ??روشنده اکسپرس و پایگاه ??روشنده آمازون

   

  به عنوان یک ??روشنده آمازون، شما می‌توانید محصولاتتان را به صورت عمده به آمازون ب??روشید. در این شیوه دو راه پیش‌روی شماست؛ سرویس ??روشنده اکسپرس یا Vendor Express که برای همه آزاد است و سرویس پایگاه ??روشنده یا Vendor Central که ??قط از طریق دعوت قابل دسترس می‌باشد.

   

  مزایای ??روشنده بودن:

  • سرویس Vine
  • امکان تعیین پروموشن‌های سل?? سرویس شامل تخ??ی??ات Gold Box
  • جایگاه های تبلیغاتی در ص??حات دسته‌بندی، ایمیل‌های تبلیغاتی و غیره
  • دسترسی به دسته‌بندی‌های اضا??ی مانند Gift Guides، Holiday Collections و غیره
  • دسترسی به طرح‌هایی مانند Prime Now، Fresh و Pantry
  • احتمال پایین‌تر برای مسدود شدن حساب کاربری بدون دلایل مشخص

  معایب ??روشنده بودن:

  • کنترل قیمت به صورت کاملا مستقیم انجام نمی‌شود
  • ??رآیند پردازش س??ارش پیچیده‌تر بوده و کنترل کمتری را به شما ارائه می‌دهد
  • پرداخت زمان‌بر
  • به طور کلی این شیوه‌ای پرهزینه‌تر برای ??روش در آمازون است
  • وابستگی بیشتر به Vendor Manager و شرایط Retail آمازون

  اگرچه بین ویژگی‌های ارائه شده در پورتال‌های Seller و Vendor Portal شباهت‌هایی دیده می‌شود اما بر روی ویژگی‌هایی که در Seller Central در اختیار ??روشندگان قرار گر??ته تمرکز خواهیم کرد، چرا که این بخش به شکل بهتری تعامل آمازون و شاپی??ای را نشان می‌دهد.

   

  مسدودسازی اکانت و حذ?? لیست‌های ایجاد شده

   

  اگرچه آمازون ??روشندگانی با هر ابعادی را به ??روش در پلت??رمش تشویق می‌کند اما توجه ویژه‌ای نیز به تجربه مشتریان دارد. در صورتی که عملکرد ??روشنده مناسب نباشد و یا شرایط خدمات آمازون را نقض نماید از سوی آمازون هشدار دریا??ت نموده، اکانتش حذ?? شده و یا برای همیشه بلاک می‌شود.

   

  خیلی مهم است که عملکردتان در بازه مناسبی قرار بگیرد تا مشتریان از ??عالیت شما در بازار آمازون تجربه‌ بدی نداشته باشند. در غیراینصورت آمازون به صورت پیوسته به شما هشدار داده و اگر این شرایط ادامه یابد ممکن است یکی از لیست‌های محصولات شما حذ?? شده و یا اکانتتان به طور کامل مسدود گردد. در این شرایط باید با توضیحات خود به آمازون این تضمین را بدهید که اگر اکانتتان باز شود با شرایط مناسبی ??عالیت خواهید کرد.

   

  یکی دیگر از دلایلی که منجر به مسدود شدن حساب کاربری ??روشنده می‌شود نقض شرایط خدمات آمازون است. از جمله می‌توان به ??روش محصولات تقلبی، ایجاد انگیزه با کالای رایگان و یا پول برای نقدهای مثبت از یک محصول، ??قط درج نظرات مثبت و زیرپا گذاشتن حقوق مشتری اشاره نمود. علاوه بر این، ایجاد چند اکانت دیگر بدون دریا??ت تاییدیه آمازون برای انجام کار نیز به مسدود شدن آن منجر خواهد شد.

   

  در مجموع از زمانی که حساب کاربری خود را در آمازون ایجاد می‌کنید مسئولیت ح??ظ سلامت کسب و کارتان با شما خواهد بود. حتی اگر احساس می‌کنید رقبای شما از روش‌های نه چندان درست برای رشد کسب و کارشان است??اده می‌کنند تمام تلاشتان را به کار ببرید تا مشتریان تجربه خوبی از خدمات شما داشته باشند.

   

  ​​​​​​​ طرح‌های مختل?? آمازون

   

   

  برای برندهایی که در آمازون ??عالیت می‌کنند هیچ محدودیتی در زمینه ??رصت‌ها و ابزارهای کمک کننده به رشد کسب و کار نخواهند داشت. در این راهنما ما بخش‌های اصلی که می‌توانید بدین منظور از آنها است??اده کنید را به شما معر??ی می‌کنیم.

   

  پردازش س??ارش توسط آمازون (FBA)

  FBA سرویسی است که آمازون به ??روشندگان خود ارائه می‌دهد. در این سرویس تمام ??رآیند پردازش س??ارش شامل تامین و ارسال توسط آمازون انجام شده و ??روشنده باید از قبل محصولاتش را به مراکز لجستیکی این کمپانی تحویل دهد.

   

  آمازون خدمات مشتریان و مدیریت مرجوعی‌ها را نیز در این سرویس انجام داده و محصولاتی که در این طرح به ??روش می‌رسند شامل برنامه Prime Eligible آمازون می‌شوند. در این برنامه محصولات برای ارسال دو روزه رایگان برای مشتریان عضو پرایم و یا ارسال رایگان استاندارد برای کاربران غیر پرایم آماده می‌شوند.

   

  این امر از آنجایی حائز اهمیت است که کاربران عضو طرح پرایم زمان بیشتری را در آمازون صر?? کرده و حتی بسیاری از مشتریان هنگام جستجوی محصولات ***** "Prime only" را ??عال می‌کنند.

   

  در مجموع اگر از سرویس FBA است??اده نمی‌کنید وظی??ه مدیریت انبار، پردازش س??ارشات، خدمات مشتریان و مدیریت مرجوعی‌ها با شما خواهد بود.

  برای ??روش در آمازون به چه چیزهایی نیاز دارید؟ | ??روشگاه اینترنتی واسا


 4. :2cndrfb:همه ما شاهد تغییر روند تصمیم‌گیری خریداران در سال های اخیر بوده ایم. آنها قبل از صحبت با یک شخص ??روشنده، در حال تحقیقات گسترده درباره کالای مورد نظرشان در اینترنت هستند. آنها ترجیح می‌دهند خرید خود را به صورت مستقیم و آنلاین از طریق گوشی هوشمند انجام دهند تا اینکه بخواهند به صورت سنتی در ??روشگاه ها حضوری خرید کنند. بر اساس یک نظرسنجی ۶۰ درصد از آمریکایی ها می‌دانند که مجبور نیستند از مغازه یا ??روشگاه های شلوغ خرید کنند و ۵۱ درصد ترجیح می‌دهند که به راحتی خرید آنلاین در منزل را انجام دهند

   

  شما می‌توانید با است??اده از این ??روشگاه های آنلاین ، با حذ?? همه محدودیت‌های جغرا??یایی، در سراسر شهرها و مرزها و ایالت ها شاهد ا??زایش سود و دستمزد بالای خود باشید. چون برخلا?? ??روشگاه های سنتی، سود شما دیگر محدود به تعداد مشتریانی نیست که به صورت حضوری از ??روشگاه شما بازدید می‌کنند

   

  همچنین خرید آنلاین ، زمان و استرس خرید و ??روش را برای هر دو طر?? معامله کاهش می‌دهد و خریدار به صورت ۲۴ ساعته ، با مشخصات و اطلاعات لازمی که در ص??حات شرکت ها و ??روشگاه ها وجود دارد ، قادر به یک خرید مو??ق خواهد بود.

  با وجود یک سیستم تجارت الکترونیک ، تجزیه و تحلیل‌های واقعی در مورد داده ها و محصولات و مشتریان برای شما امکان‌پذیر می‌شود و همچنین شما شاهد ارتباط ا??راد با سایت ??روشگاهی خود خواهید بود و می‌بینید که چه محصولاتی را در سبد خریدشان قرار می‌دهند. در واقع این همان معیار های ارزنده‌‌ایست که امکان تنظیمات و هماهنگی و کنترل را برای برآورده شدن نیازهای مشتری را برای شما ??راهم می‌سازد.

   

  بر اساس آخرین آمارها ، ۶۴ درصد از مردم قبل از خرید ، ۱۰ دقیقه یا بیشتر درباره محصول مورد نظرشان تحقیق و مطالعه آنلاین دارند و ممکن است آنها در جست و جوی همان محصولاتی باشند که شما به ??روش می‌رسانید. در اینصورت با داشتن مواردی که به صورت آنلاین در یک سیستم تجارت الکترونیک قرار داده شده، شانس شما برای نمایش در ص??حات نتایج موتور جست و جو بهبود می‌یابد.

   

  شما باید اطمینان حاصل کنید که تجارت الکترونیک شما ، دوستانه است و مشتریان باید در اولین مراحل خرید اینترنتی خود، احساس رضایت و امنیت شخصی داشته باشند.

  شما برای ??روش و تبلیغ محصولات و خدمات خود ، نیاز به حمایت از بازاریابی اینترنتی دارید و دلایلی که مبنی بر پراهمیت بودن ??روش اینترنتی می‌باشد، عبارتند از :

  • اینترنت تغییرات بزرگی در سبک زندگی ما به وجود آورده است .این روزها مردم می‌توانند همه چیز را از بلیط سینما گر??ته تا خرید مبلمان برای منزل و طی?? وسیعی از کالاها را با خرید اینترنتی انجام دهند.
  • شرکت‌های تجاری برای ح??ظ رقابت در برابر خرده ??روشان کوچک محلی و بزرگ آنلاین ، باید به درستی از پلت??رم بازاریابی است??اده کنند. در نتیجه آنها با بازاریابی در رسانه های اجتماعی نیز می‌توانند با پتانسیل خود و مشتریانشان ارتباط برقرار کنند و آنها را با جدیدترین و آخرین ویژگی های کسب وکار به روز کنند.
  • شما با تبلیغ محصولات و خدمات آینده ??روشگاه خود ، مشتری های جدید را در آینده جذب خواهید کرد.
  • است??اده مناسب از کلمات کلیدی به شما این امکان را می‌دهد تا ترا??یک بالقوه را به سایت خود هدایت کنید و این خود بهترین راه برای جذب مشتریان جدید می‌باشد.
  • کسب و کار شما ، با ح??ظ حضور همیشگی آنلاین خود، می‌تواند ??عال و پویا بودن در کار و تلاش روزا??زون برای پیشر??ت و رضایتمندی را به مشتریان خود اثبات کند.
  • ??ضای اینترنت اجازه داده تا کسب وکارهای محلی نیز دارای شرکت های مو??ق و مشروع باشند. چرا چون این روزها که گوشی های هوشمند عضو لاین??ک هر ??ردی شده ، با در نظر گر??تن یک برنامه کاربردی ساده ، کمک می‌کند تا برای دانلود و ح??ظ کسب و کار، در خط مقدم ذهن مردم باشند.

  بسیار مهم است که به اهمیت است??اده از بازاریابی دیجیتال در استراتژی‌های کسب و کار واق?? باشید. است??اده از رسانه در قرن ۲۱ تنها یک سرمایه‌گذاری عاقلانه نیست، بلکه لازم است و یکی از موثرترین کانال‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود که با مزایای زیاد خود می‌تواند باعث رشد و توسعه‌ی کسب ‌و کار شما شود.

   

  ??روشگاه ساز رایگان باب - چرا ??روش اینترنتی از اهمیت بالایی برخوردار است؟

×
×
 • جدید...