رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
naderi.93

صدای زیاد سیستم در لحظات اول روشن شدن

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

یک سیستم با قطعات جدا جدا خریدم و خودم قطعات رو رو کیس نصب کردم ولی بعد روشن کردن سیستم ، اولش سروصدای زیادی داره بعدش تقریبا بی صدا میشه.

آیا این طبیعیه؟ و اگر نیست مشکل از چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام خسته نباشید

یک سیستم با قطعات جدا جدا خریدم و خودم قطعات رو رو کیس نصب کردم ولی بعد روشن کردن سیستم ، اولش سروصدای زیادی داره بعدش تقریبا بی صدا میشه.

آیا این طبیعیه؟ و اگر نیست مشکل از چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

درود

بله دوست عزیز طبیعی هستش ، وقتی شما وارد محیط ویندوز میشید با توجه به اینکه درایور های سخت ا??زارتون به خصوص کارت گرا??یک نصب شده است به همین دلیل سرعت چرخش ??ن ها رو هم با توجه به دما کنترل میکند و دور ??ن ها کم میشه و طبیعتا صدا هم از بین میره

لینک به ارسال

حر?? شما درست ولی من سیستمایی دیدم که از همون اول شروع به کارشون سایلنت ر.شن میشنا . البته از یه ن??ر هم شنیدم که این صدا بخاطر دور تند ??ن ها در لحظات اول هستش.

لینک به ارسال
درود

بله دوست عزیز طبیعی هستش ، وقتی شما وارد محیط ویندوز میشید با توجه به اینکه درایور های سخت ا??زارتون به خصوص کارت گرا??یک نصب شده است به همین دلیل سرعت چرخش ??ن ها رو هم با توجه به دما کنترل میکند و دور ??ن ها کم میشه و طبیعتا صدا هم از بین میره

البته می بخشین منظور من از "اولش" لحظات اول روشن شدن در هر بار روشن کردن سیستم هستش. ویندوزمو یکی دو ماهی هست که نصب کردم ولی در هربار روشن کردن این ات??اق می??ته. و البته اگه حین است??اده ری استارت کنم موقع ری استارت صداش زیاد نیست.

لینک به ارسال

برو داخل setup ببین ??ن cpu رو حالت auto هست؟؟

لینک به ارسال
برو داخل setup ببین ??ن cpu رو حالت auto هست؟؟

ببخشین تو set up برا cpu Fan اتوماتیک نبود ولی نرمال بود و روی همون تنظیم بود ضمنا با اینکه ??ن پاور میچرخه ولی سرعتشو نوشته 0 و تعداد دورشو حداکثر 1097 دور در دقیقه می نویسه ینی ??ن ÷اور مشکل داره؟؟؟؟؟؟:unsure:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...