رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

از ميان اسمارت فون هاي مطرح بازار دوربين کداميک با سرعت بیشتری عکاسی می کند ؟

پست های پیشنهاد شده

[h=2][/h]

HTC One M8

1.jpg

آخرین گوشی که توسط HTC به بازار عرضه شد One M8 بود که کلی سر و صدا به پا کرد. این گوشی که از دوربین 4 مگاپیکسلی!!! نوع Ultra pixel پشتیبانی می کند در این تست که شامل بازکردن برنامه عکاسی، ??وکوس و عکس گر??تن و در نهایت ذخیره در حا??ظه گوشی می شود به نتیجه جالب توجه 2.3 ثانیه ای رسید که واقعا زمان اندکی است. احتمالا کی??یت 4 مگاپیکسلی در سرعت ذخیره عکس تاثیر بسزایی داشته است!

Samsung Galaxy S5

2.jpg

خوب به سامسونگ گلکسی S5 رسیدیم که خیلی طر??دار هم دارد. این گوشی با نتیجه 2.5 ثانیه در جایگاه دوم ایستاده است.

Samsung Galaxy Note 3

3.jpg

اینم یکی دیگر از محصولات قدرتمند سامسونگ با نام گلکسی Note 3 که آشنای دوستان است. تمامی ??رآیند ??وکوس، گر??تن عکس و ذخیره سازی تنها 2.7 ثانیه زمان برد که نتیجه قابل قبولی است.

LG G3

4.jpg

رکورد 2.7 ثانیه برای غول جدید ال جی که بسیار مشتاق ملاقات با آن هستم، ثبت شد که با گلکسی Note 3 در یک رتبه قرار می گیرد.

Apple iPhone 5s

5.jpg

سلطان بسیاری از قلب ها در این آزمایش 3 ثانیه نیاز داشت تا عکس را در حا??ظه خود جای دهد.

Sony Xperia Z2

6.jpg

آخرین محصول شرکت سونی که در این رقابت تنگاتنگ در کنار Apple iPhone 5s قرار گر??ت و به زمان 3 ثانیه رضایت داد.

???Oppo Find 7

7.jpg

این برند چینی شاید در ابعاد جهانی چندان شناخته شده نباشد، اما در کشور خودش حر?? های بسیاری برای گ??تن دارد. دوربین این دستگاه در طول ۳.۳ ثانیه عکس ها را به ثبت می رساند.

Huawei Ascend P7

8.jpg

یک گوشی دوست داشتنی دیگر از هواوی که در این آزمایش، زمان 3.3 ثانیه را از آن خود کرد.

Google Nexus 5

9.jpg

گوشی به تمام معنا خوش دست و قابل اعتماد. البته در رقابت بین بزرگان نتیجه 3.5 ثانیه را به دست آورد که د??اع از آن را کمی سخت می کند.

LG G Pro 2

10.jpg

پرچمدار بعدی در این آزمایش محصولی از ال جی است که به نام G Pro 2 بر سر زبان ها ا??تاده است. رکورد 4 ثانیه برای این گوشی به ثبت رسید.

Nokia Lumia 1020

11.jpg

نوکیا با قرار دادن دوربین 41 مگاپیکسلی روی این گوشی، حسابی گرد و خاک به پا کرد. مسلما برای ذخیره حجم زیادی اطلاعات از یک تصویر 41 مگاپیکسلی به زمان زیادی نیاز است که برای این گوشی 10 ثانیه نتیجه نهایی بود. البته دقت تصویر این گوشی را نمی توان با دیگر رقبا مقایسه کرد!

منبع : گجت نیوز | gadgetnews.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چی شد من خودم با iphone 4s رگباری عکس میگر??تم:blink:

لینک به ارسال

دستت درد نکنه کاظم جالب بود . ولی واقعا دوربین نوکیا 41 مگا پیکسل ؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
چی شد من خودم با iphone 4s رگباری عکس میگر??تم:blink:

نمیدونم والا.بحث رگباری نیس داداش.1-اینکه گوشی هایی که الان مطرح اند از لحاظ دوربین 2- اینطور که گ??ته اینجوریاس:

این تست شامل بازکردن برنامه عکاسی، ??وکوس و عکس گر??تن و در نهایت ذخیره در حا??ظه گوشی می شود.

من خودم تا برنامه عکاسی رو باز کنم.4.5 ثانیه طول میکشه ولی موقع عکس گر??تن زرتو زرت میگیرم.

دستت درد نکنه کاظم جالب بود . ولی واقعا دوربین نوکیا 41 مگا پیکسل ؟

من به اعداد کار ندارم ولی کی??یتش میتونم بگم عالیه.

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...