رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edzio

Skyrim کوچک به نظر می رسد! | نقشه ای از The Witcher 3: Wild Hunt لیک شد

پست های پیشنهاد شده

x4900_2457637-the_witcher_3_wild_hunt_geralt_vs_fiend.jpg

وسعت و بزرگی! شاید تیتر این مطلب یکی از احمقانه ترین عبارت ها در صنعت بازی های ویدئویی باشد؛ Skyrim کوچک به نظر می رسد! در این چند وقت اخیر، شاهد منتشر شدن اطلاعات و عنصرهای زیادی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt بودیم. حال نقشه ای از Ard Skellige یک بخشی از مجمع الجزایر بزرگ Skellige که در دنیای Witcher از قلمروهای شمالی به حساب می آید منتشر شده است. دنیای نسخه سوم بسیار بزرگ است!

نگاه کردن به این نقشه باعث می شود که تیتر این خبر دیگر احمقانه به نظر نرسد، زیرا با مشاهده آن، Skyrim دیگر دنیایی کوچک تلقی خواهد شد. تصویر لیک شده یکی از شخصیت های اصلی بازی – Triss Merigold:

e435807_witcher_3_wild_hunt_triss.jpg

تصویر نقشه جزیره Ard Skellige:

h89776_witcher_3_wild_hunt_ard_skellig_map.jpg

تصویری از مجمع الجزایر Ard Skellige:

h460756_witcher_3_map.png

The Witcher 3: Wild Hunt در ۲۵ ??وریه برای PS4/PC/Xbox One عرضه خواهد شد.

منبع:میهن گیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اخه چرا با اخبار این بازی منو روانی میکنی محمدرضا.طاقت انتظار واسه این شاهکار رو ندارم.

لینک به ارسال
اخه چرا با اخبار این بازی منو روانی میکنی محمدرضا.طاقت انتظار واسه این شاهکار رو ندارم.

منم دارم داغون میشم سعید جون 100 بار تا حالا تریلراشو دیدم دارم دیوونه میشم.راستی بازی skyrim:oblivion دانلود کردم دارم میرم به نظر خیلی باحاله.بازی کردیش؟(این چه سوالیه اخه 200 درصد بازی کردی:cool:)

لینک به ارسال
منم دارم داغون میشم سعید جون 100 بار تا حالا تریلراشو دیدم دارم دیوونه میشم.راستی بازی skyrim:oblivion دانلود کردم دارم میرم به نظر خیلی باحاله.بازی کردیش؟(این چه سوالیه اخه 200 درصد بازی کردی:cool:)

اره داداش.oblivion زمانی که اومد به مراتب انقلابی تر از اسکایریم بود و سطح ار پی جی رو بالاتر برد با اومدنش.کاش نسخه ی game of the year رو دان میکردی و بازی میکردی.واقعا واقعا واقعا oblivion بی نظیره.ویچر 3 هم که چه عرض کنم والا.منم مثل تو هی میشینم دوباره تریلرهاشو نگاه میکنم.

لینک به ارسال
اره داداش.oblivion زمانی که اومد به مراتب انقلابی تر از اسکایریم بود و سطح ار پی جی رو بالاتر برد با اومدنش.کاش نسخه ی game of the year رو دان میکردی و بازی میکردی.واقعا واقعا واقعا oblivion بی نظیره.ویچر 3 هم که چه عرض کنم والا.منم مثل تو هی میشینم دوباره تریلرهاشو نگاه میکنم.

ات??اقا من نسخه goty رو دان کردم بره ps3 .خیلی جالبه بازیش.

لینک به ارسال
ات??اقا من نسخه goty رو دان کردم بره ps3 .خیلی جالبه بازیش.

خب پس خیلی خوبه چون تمام اضا??ات بازی رو داره توش.

لینک به ارسال

واقغا بازی محشریه:cool:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

متاس??انه obilivion گرا??یک خیلی پایینی داره.من تازه دان کرده بودمش نتونستم زیاد بازی کنم ولی واقعا گرا??یک حال به هم زنی داشت

مثلا شما تو بازی وقتی ??رار میکنید و از روی یه پله میپرید به زمین به این مشکل پی میبرید.دوربین(همونی که بازیگر رو از عقب نشون میده.اسمشو نمیدونم چیه)وقتی رو عوض کنید وقتی میپره موقع ??رود پاهاش رو خیلی جالب میذاره رو زمین:icon_346[1]:

ویرایش شده توسط Lord Asghar

لینک به ارسال
متاس??انه obilivion گرا??یک خیلی پایینی داره.من تازه دان کرده بودمش نتونستم زیاد بازی کنم ولی واقعا گرا??یک حال به هم زنی داشت

مثلا شما تو بازی وقتی ??رار میکنید و از روی یه پله میپرید به زمین به این مشکل پی میبرید.دوربین(همونی که بازیگر رو از عقب نشون میده.اسمشو نمیدونم چیه)وقتی رو عوض کنید وقتی میپره موقع ??رود پاهاش رو خیلی جالب میذاره رو زمین:icon_346[1]:

oblivion دوربین اصلیش برای اول شخص تعری?? شده و سوم شخص رو زیاد روش کار نکردن.در ضمن این بازی واسه 6 سال پیشه و وقتی اومد یه انقلاب در همه ی زمینه ها توی بازیهای کامپیوتری به وجود اورد.کاری که اسکایریم با وجود شاهکار بودنش نتونست انجام بده.oblivion یه بازی بدون نقص و لذت بخشه که هر چقدر بیشتر بشینی پاش بیشتر توش غرق میشی.

لینک به ارسال

اره خب یه مشکلاتی تو دوربین سوم شخص و حرکاتش هست ولی گرا??یکیش خیلی جالبه با این که بازی بره 2007 هست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...