رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

فروش playstation3 160 g

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز من یک ps3 160 g + موو دارم . سالم هم هست . + دیسک اورجینال + یک دسته . 6 ماه کارکرد . و تمام بازی های معرو?? .

قیمت 1000000 البته جای چک و چونه داره هم داره .

توجه: دستگاه س??ارش ژاپن هست و دکمه ان دایره هست + اینکه کپی خور هست . ??ریمور دستگاه : 4.53 روجرو .

شماره تماس : 09301379729 مختاری

مو??ق باشید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش کپی خور نمیشه اونی که تو دیجی کالا گزاشته.:139fs108574:

الان عکس میزارم

• Like 1

لینک به ارسال

من از قیمت ها زیاد خبر ندارم مال خودم اسلیم120 هست با یک اکسترنال هزار حالا خدا کنه اونی که تو می گی باشه اونوقت کنسول خودمم گرون میشه واسا بچه بیان ببینیم چیکار می کنن حالا واسه چی می خوای ب??روشی حی??ه.....

لینک به ارسال
من که خودم ps3دارم اما ??کر نمی کنم به این قیمت بخرن یک سر به این ادرس بزنSony PlayStation 3 (Slim) - 160GB - ???? ??? ?????? 3 - 160 ????????

هر ارزونی بی دلیل نیست.............

حق با استارتر عزیزه Ali5

اما اینم در نظر داشته باشید به محض خرید کالا باید پلمب دستگاه رو باز کنی و بدی واست با کیت کبرا ((( سخت ا??زاری ))) کپی خور کنن + 300 هزینه کپی خور کردن. اونم با اون همه لحیم کاری که پشت دستگاه انجام میدن و مشکلاتی که در اجرای بازیها داره و از گارانتی هم خارج میشه دستگاه و کسی که با کیت کبرا کپی خور میکنه هیچ مسئولیتی در قبال هر مشکلی که واسه دستگاه پیش بیاد قبول نمیکنه...اطلاعاتتون رو بیشتر کنید دوستان

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال

دوستان اون دستگاهی که تو سایت دیجی کالا یا سانتک گذاشته من با هشون تماس گر??تم اونها حتی با کیت کبرا کپی خور نمیشه تو سایت سانتک یه مدل داره که اون هم ۱۶۰۰ قیمت داره تازه با اون همه مشکلات کیت کبرا.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...