رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ghost mahdi

بازي = تجربه

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه ي عزيزان

خوب تو اين تاپيك قصد داريم تا درباره ي بازي هايي كه تازه تو بازار ميان ( البته قديمي ها هم اشكال نداره ! ) بحث كنيم و بگيم آيا ارزش خريد رو دارن كه آدم براشون پول بده يا نه . مي تونيد از تجربياتتون است??اده كنيد و به سوالات هم ديگه جواب بديد .

توجه : اين تاپيك براي همه ي پلت??رم ها هست .

قوانين اين تاپيك : اسپم نديد - به دوستانتون احترام بگذاريد .

با تشكر

شروع کنید

ویرایش شده توسط ghost mahdi

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی اقا ی مهدی همچین تایپ کی نیاز بود

یه سوال sniper 3 ارزش خرید داره ؟؟؟

لینک به ارسال

اگه هوس یه بازی پر گرا??یک کردید. بازی Murdered Soul Suspect رو پیشنهاد میکنم.خیلیییییییییی بازی خو??ی هستش.گرا??یکش از اونایی که تو تریلرش دیده بودم قشنگتره.البته داستان و گیم پلی و همه رو داره و به نظرم ارزش 10 هزار تومن رو داشت.

لینک به ارسال

به همه دوستان توصیه می کنم sniper elite 3 رو بگیرن

اگه بازی نکنین نص?? عمرتون بر ??ناست

پیشنهاد من به همه دوستان

لینک به ارسال

بازیهای بزرگ رو که همتون میشناسید و نیزی به معر??ی نیست.سعی میکنم بازیایی رو بهتون پیشنهاد کنم که شاید اسمشون رو نشنیده باشد ولی واقعا اگه بازی نکنید ضرر میکنید.

به عنوان اولین بازی بهتون یه بازی جدید و کم حجم که واسه pc ps3 x360 اومده رو معر??ی میکنم.بازی valiant hearts graet war یه بازی زیبا هستش که به قشنگترین شکل ممکن تلخی ها و واقعیتهای زشت جنگ رو بیان میکنه.از دست ندین این بازی زیبا رو.

لینک به ارسال

اینو بخرین پولتون رو به ??نا دادین.

[h=1]Transformers Rise of the Dark Spark[/h][h=1][/h]

لینک به ارسال
اینو بخرین پولتون رو به ??نا دادین.

Transformers Rise of the Dark Spark

دقیقا.یه بازی کاملا متوسط رو به پایین.شاید ??قط کسایی که عاشق سینه چاک ترنس??ورمرز هستن باهاش حال کنن.

لینک به ارسال
بازیهای بزرگ رو که همتون میشناسید و نیزی به معر??ی نیست.سعی میکنم بازیایی رو بهتون پیشنهاد کنم که شاید اسمشون رو نشنیده باشد ولی واقعا اگه بازی نکنید ضرر میکنید.

به عنوان اولین بازی بهتون یه بازی جدید و کم حجم که واسه pc ps3 x360 اومده رو معر??ی میکنم.بازی valiant hearts graet war یه بازی زیبا هستش که به قشنگترین شکل ممکن تلخی ها و واقعیتهای زشت جنگ رو بیان میکنه.از دست ندین این بازی زیبا رو.

منم این بازی رو بهتون پیشنهاد می کنم. البته اگر دنبال گرا??یک و گیم پلی خیلی شاخ هستید این بازی به دردتون نمی خوره. این بازی یه بازی پلت??رمینگ بسیار زیبا، با گرا??یک هنری چشم نواز و گیم پلی ساده و داستان ??وق العادست! داستانش روایتگر واقعیات جنگ جهانی اوله و چون از روی

واقعیته ارزشش چند برابر میشه. در کل یه بار این بازیرو امتحان کنید پشیمون نمی شید...

• Like 1

لینک به ارسال

اونایی که ps4 دارن یا مثل من قراره که بخرن،پولتونو نگه دارین واسه 2015 چون همه بازی های بزرگ 2015 میان،uncharted,wtcher,batman,the order و خیلی بازی های دیگه که ارزش خرید دارن،??علا روهمون ps3 هر چی هست کپی بازی کنین D:

لینک به ارسال

من هرچی عکسای این valiant hearts graet war رو نگاه میکنم متوجه نمیشم گیم پلیش چه جوریه و در کل باید تو بازی چیکار بکنی ؟!!؟ تیراندازی و اینا هم داره ؟

در کل از سبک بازیش خیلی خوشم نیومد ولی چون کار استاد بزرگ یوبی سا??ته ، حتماً باید چیز خوبی باشه !!!

لینک به ارسال

تاپیک خوبیه! مهمش می کنم! ولی بهتر بود یه اسم بهتر برای تاپیک بزاری مهدی جان!

خب منم سری بازی های هری پاتر به همراه بازی جام جهانی کوییدیج رو براتون پیشنهاد می کنم! برای کسانی که مثل من از هری پاتر خوششون میاد ، خیلی خوبه!

با تشکر

لینک به ارسال
تاپیک خوبیه! مهمش می کنم! ولی بهتر بود یه اسم بهتر برای تاپیک بزاری مهدی جان!

خب منم سری بازی های هری پاتر به همراه بازی جام جهانی کوییدیج رو براتون پیشنهاد می کنم! برای کسانی که مثل من از هری پاتر خوششون میاد ، خیلی خوبه!

با تشکر

مثلا چه اسمی حسین جان؟

لینک به ارسال
مثلا چه اسمی حسین جان؟

مثلا " بازیهای پیشنهادی" یا "چه بازی پیشنهاد میدی؟" یا " بازی کنم یا نه؟"

لینک به ارسال

این بازی grid چی قشنگ هست؟در ضمن با اسم آخری که داداش سعید پیشنهاد داداند خیلی موا??قم.(بازی کنم یا نه؟)

لینک به ارسال
این بازی grid چی قشنگ هست؟در ضمن با اسم آخری که داداش سعید پیشنهاد داداند خیلی موا??قم.(بازی کنم یا نه؟)
grid خیلی بازی قشنگیه مخصوصا دوش ولی کنترل ماشین درش یه ذره سخته ولی عالیه حتما بازی کن:6:

لینک به ارسال
grid خیلی بازی قشنگیه مخصوصا دوش ولی کنترل ماشین درش یه ذره سخته ولی عالیه حتما بازی کن:6:

گرید مثل اون نسخه های قبلیش ، تصاد?? شدید که بکنی باید از اول بری بازی رو ؟؟؟

خیلی تو مخ بود این حالتش تو نسخه های قبلی. حوصله آدمو سر می برد

لینک به ارسال
گرید مثل اون نسخه های قبلیش ، تصاد?? شدید که بکنی باید از اول بری بازی رو ؟؟؟

خیلی تو مخ بود این حالتش تو نسخه های قبلی. حوصله آدمو سر می برد

آره همونطوریه ولی replay داره میتونی از اون است??اده کنی یا میتونی تو تنطیماتش از full damage به visual only بری که دیگه مجبور نباشی از اول بری همین:hd:

لینک به ارسال

بازی sniper elite 3 از لحاظ گیم پلی خوبه ؟ ارزش دانلود داره ؟ :hd:

لینک به ارسال
بازی sniper elite 3 از لحاظ گیم پلی خوبه ؟ ارزش دانلود داره ؟ :hd:
توپ توپه حتما دانلودش کن که نکنی نص?? عمرت بر ??ناست:blushing:

لینک به ارسال
توپ توپه حتما دانلودش کن که نکنی نص?? عمرت بر ??ناست:blushing:

من همینجوریشم تمام عمرم بر ??ناس :;-D: چون هنوز GTA V بازی نکردم البته تا 4 ماه دیگه برا پی سی میاد بازی میکنیم :blushing:

اسنایپرم دارم دانلود میکنم

مرسی :fly2:

لینک به ارسال
من همینجوریشم تمام عمرم بر ??ناس :;-D: چون هنوز GTA V بازی نکردم البته تا 4 ماه دیگه برا پی سی میاد بازی میکنیم :blushing:

اسنایپرم دارم دانلود میکنم

مرسی :fly2:

خواهش داداش منم مثل توم بی کنسول ولی وقتی میام اینجا تمام غم بی کنسولیم از بین میره:za4:

لینک به ارسال

این بازی جدید یوبیسا??ت Valiant Hearts The Great War رو حتما دانلود کنید حجمش 1 گیگ بیشتر نیست.خیلی بازی قشنگیه.

لینک به ارسال
این بازی جدید یوبیسا??ت Valiant Hearts The Great War رو حتما دانلود کنید حجمش 1 گیگ بیشتر نیست.خیلی بازی قشنگیه.

محشره این بازی.

لینک به ارسال

سلام بچه ها من یه سوال دارم : من تا چند روز دیگه میخوام ps4 بگیرم بعد میخوام ??علا براش ۱ بازی بگیرم بنظرتون infamous بگیرم ارزش داره یا یک بازیه دیگه ؟

لینک به ارسال
سلام بچه ها من یه سوال دارم : من تا چند روز دیگه میخوام ps4 بگیرم بعد میخوام ??علا براش ۱ بازی بگیرم بنظرتون infamous بگیرم ارزش داره یا یک بازیه دیگه ؟

سلام داداش ... به نظر منم Infamous رو بگیر چون واقعا ارزشش رو داره . اما 2 یا 3 ماه دیگه بازی های خوب دیگه ای هم میاد مثل FIFA 15 . که اونم برای بخش چندن??ره عالیه ...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...