رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bm79

مشکل با ویروس

پست های پیشنهاد شده

سلام :d جند روزی هست که با کامپیوترم مشکل دارم . سرعتش تا حد زیادی ا??ت کرده و زود زود ارور هایه مختل?? میاره . امروز داشتم بازی میکردم که چند تا ??ایل تو دسکتاپ ظاهر شد و خود به خود باز شد !!! اینم عکساش خواهشا کمک کنین میشه با انتی ویروس حل کرد؟اگه اره یه انتی ویروس خوب معر??ی کنین !

[attach=config]9395[/attach]

[attach=config]9396[/attach]

این عکسم محتویات ??ایل هاست :

[attach=config]9397[/attach]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میت.نه کار هکر ها باشه برای اینکه اگر خودت اطلاعاتت رو encrypt نکرده باشی خود به خود encrypt نمیشن تویه اون سایت ها هم به هیچ عنوان نرو سیستمتو با یک انتی ویروس خوب ویروس یابی کن و اگر برات مقدور بود ویندوزتو عوض کن وگرنه تمام اون ??ایل ها رو بعد از ویروس یابی پاک کن و اگر دوباره ??ایل هات باز نشد دیگه از دست ر??تند.

لینک به ارسال

یا حضرت ??یل :ohmy::O_O: ویندوز عوض میکنم ولییی گیم هااام :1231907333: ببینم چی میشه اگه کسی راهه دیگه ای بلده بگه !!

لینک به ارسال

آخرین نسخه nod32 ورژن4 رو نصب ورژن بالای 4رو به هیچ عنوان نصب نکن.یوزر پس رایگان نود رو از اینترنت بگیر آپدیت کن و بعدش بزن کل سیستمت اسکن بشه

لینک به ارسال
یا حضرت ??یل :ohmy::O_O: ویندوز عوض میکنم ولییی گیم هااام :1231907333: ببینم چی میشه اگه کسی راهه دیگه ای بلده بگه !!

هرچی تو درایو C هست.بریز تو یه درایو دیگه.خیلی از بازی هات سالم میمونه اما امکان داره بعضی هاشون با مشکل مواجه بشه.حتما از Documents یه کپی داشته باش که بعد از اینکه ویندوز رو عوض کردی بریز تو درایو C تا سیوهات پاک نشه.

لینک به ارسال

تصمیم گر??تم ویندوز عوض کنم از سیو ها هم یه بک اپ میگیرم :d بعد دوباره میریزم تو همونجا هایی که بودن :| بعد یه اسکن میکنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...