رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ghost mahdi

کمک در خرید کنسول بازی (نسل هفتم)

پست های پیشنهاد شده

بازی ها جدید معمولا مشکلی ندارن قدیما بیشتر اینجورین داداش

من خودم 5 ماه دارم کنسول رو

خوبه برا سرگرمی میدونی چیش حال میده این که بازی که میریزی هر وقت بخای هر کدوم زیر دستت

برا منی که سن بیشتر این خیلی خوبه راحت استراحت میکنی بازی میکنی خستگی از تنت میره بیرون کلی هم یاد دوران دبیرستان ps2:greenstars:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بازی ها جدید معمولا مشکلی ندارن قدیما بیشتر اینجورین داداش

من خودم 5 ماه دارم کنسول رو

خوبه برا سرگرمی میدونی چیش حال میده این که بازی که میریزی هر وقت بخای هر کدوم زیر دستت

برا منی که سن بیشتر این خیلی خوبه راحت استراحت میکنی بازی میکنی خستگی از تنت میره بیرون کلی هم یاد دوران دبیرستان ps2:greenstars:

دمت گرم داش رضا که راهنمایی کردی:smi.le:

لینک به ارسال
نچ. بازی هایی که من یادمه یکیش uncharted 3 بود یکی هم ac revelations.

TLOU هم مث اینکه نیاز داره.

تو این بازی جدیدا من یادم نمیاد لازم شده باشه

خیلی ممنونم کاظم جون که کمکم میکنی کاری داشتی بگو درخدمتم:smi.le:

لینک به ارسال

??قط این ??ایل بالای چهار گیگ یعنی چی؟:smi.le:

لینک به ارسال
اصن منظور از ??ایل بالای 4g چیه؟

بعد اینکه ??ایل های دانلود شدرو extract میکنی یه سری ??ایل پیدا میشه که حجمشون بالاس و به fat32 نمیشه انتقال داد. وقتی اسپلیترو اجرا کردی پوشه بازیو انتخاب میکنیو خودش ??ایلای حجیمو پیدا میکنه و بعد تقسیم میکنه به کوچکتر از 4 گیگ.:35i6tub:

لینک به ارسال
بعد اینکه ??ایل های دانلود شدرو extract میکنی یه سری ??ایل پیدا میشه که حجمشون بالاس و به fat32 نمیشه انتقال داد. وقتی اسپلیترو اجرا کردی پوشه بازیو انتخاب میکنیو خودش ??ایلای حجیمو پیدا میکنه و بعد تقسیم میکنه به کوچکتر از 4 گیگ.:35i6tub:
پس دیگه ??ردا به امید خدا کنسول را خواهم گر??ت و به جمع ps3 دارها اضا??ه میشم:greenstars::35i6tub:

لینک به ارسال
پس دیگه ??ردا به امید خدا کنسول را خواهم گر??ت و به جمع ps3 دارها اضا??ه میشم:greenstars::35i6tub:

مبارکههههههههههههههههه :greenstars::za4::35i6tub:

بگیر به سلامتی است??اده کن. مشکلی بود بیا با برابچ حلش میکنیم/:cancan:

لینک به ارسال
مبارکههههههههههههههههه :greenstars::za4::35i6tub:

بگیر به سلامتی است??اده کن. مشکلی بود بیا با برابچ حلش میکنیم/:cancan:

مرسییییییییییییییییییییییییی دم همتون گرم به قول نویسنده بچه ها متشکریم:35i6tub::greenstars::fly2::blushing::smi.le::11::1975::88::balloony::grouphugg::balloons::cancan::confetti::inlove2::za4::love:

لینک به ارسال

ایول.مبارکه مهدی جون.ایشالا به سلامتی و خوشی ازش است??اده کنی و حالشو ببری.

لینک به ارسال

مبارککککهههههه:35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub::35i6tub:

به سلامتی است??اده کنی :w00t::w00t::35i6tub::35i6tub::za4:

لینک به ارسال

سلام و صبح همتون بخیر....

دم همتون گرم که بهم راهنمایی کردین که کنسول مناسبو انتخاب کنم و چجوری ازش است??اده کنم و.... خواستم یه تشکری بکنم:smi.le::35i6tub::greenstars::za4:

??قط همراه کنسول چه وسایلی باید باشه و چه وسایلی باید براش بگیریم؟:smi.le:

لینک به ارسال
سلام و صبح همتون بخیر....

دم همتون گرم که بهم راهنمایی کردین که کنسول مناسبو انتخاب کنم و چجوری ازش است??اده کنم و.... خواستم یه تشکری بکنم:smi.le::35i6tub::greenstars::za4:

??قط همراه کنسول چه وسایلی باید باشه و چه وسایلی باید براش بگیریم؟:smi.le:

سلام و ظهرت بخیر.

یه کابل که حالا متناسب با tv ،یا hdmi باشه یا av البته تو خود جعبه کابل av موجود هست.کابل برقو یه دسته هم که هست. ??قط یه تبدیل باید واس کابل برق بگیری.

حالا اگه کسی هست که با هم بترکونین یه دسته اضا??ی هم بگیر. ??قط س??ارش کن که از جعبه یه کنسول دیگه در بیاره بده نه از این اشغالیا که معلوم نیس چه خبره.

هارد اکسترنال هم دیگه خود دانی اگه لازمه.

و اینکه اصلا سراغ move هم نرو.

لینک به ارسال
سلام و ظهرت بخیر.

یه کابل که حالا متناسب با tv ،یا hdmi باشه یا av البته تو خود جعبه کابل av موجود هست.کابل برقو یه دسته هم که هست. ??قط یه تبدیل باید واس کابل برق بگیری.

حالا اگه کسی هست که با هم بترکونین یه دسته اضا??ی هم بگیر. ??قط س??ارش کن که از جعبه یه کنسول دیگه در بیاره بده نه از این اشغالیا که معلوم نیس چه خبره.

هارد اکسترنال هم دیگه خود دانی اگه لازمه.

و اینکه اصلا سراغ move هم نرو.

راست میگی الان ظهره ظهر شمام بخیر کاظم جان:smi.le:

تبدیل برق چی واسش بگیرم؟ بعد به طر?? بگم که دسته دومشو از جعبه یه کنسول دیگه دربیاره؟ هارد اکسترنال چه حجمی بگیرم؟ usb2 یا usb3؟:smi.le:

لینک به ارسال
راست میگی الان ظهره ظهر شمام بخیر کاظم جان:smi.le:

تبدیل برق چی واسش بگیرم؟ بعد به طر?? بگم که دسته دومشو از جعبه یه کنسول دیگه دربیاره؟ هارد اکسترنال چه حجمی بگیرم؟ usb2 یا usb3؟:smi.le:

داداش برو الکتریکی سرشو،نه ببخشید ته کابلو نشون بده خودش اوکی میکنه.

اره. به اون یکی دسته ها اعتمادی نیس. شاید یکم بیشتر پول بگیره ولی خو به جاش ادم خیالش راحته.

هارد هم usb3 و usb2 رو با هم ساپورت کنه بهتره دیگه.الان اکثرن هم همینطوریه اونایی که ??قط 2 هستن دیگه قدیمی شد.حجمشم بستگی به خودت داره اگه ??قط بازی های توپو میخوای والا من تا الان با 500 پیش اومدم ولی چون ??یلمامو هم میخوام توش نگه دارم باید کم کم برم سراغ 1 ترا.

لینک به ارسال
داداش برو الکتریکی سرشو،نه ببخشید ته کابلو نشون بده خودش اوکی میکنه.

اره. به اون یکی دسته ها اعتمادی نیس. شاید یکم بیشتر پول بگیره ولی خو به جاش ادم خیالش راحته.

هارد هم usb3 و usb2 رو با هم ساپورت کنه بهتره دیگه.الان اکثرن هم همینطوریه اونایی که ??قط 2 هستن دیگه قدیمی شد.حجمشم بستگی به خودت داره اگه ??قط بازی های توپو میخوای والا من تا الان با 500 پیش اومدم ولی چون ??یلمامو هم میخوام توش نگه دارم باید کم کم برم سراغ 1 ترا.

خوب پس حله ولی کاظم مطمئنی تبدیل میخواد اخه ??قط ps4 و x1 میخوان من تاحالا نشنیده بودم اخه بعد کنسول اصل بگیرم یا کپی با چه حجمی بهتره؟:smi.le:

لینک به ارسال
خوب پس حله ولی کاظم مطمئنی تبدیل میخواد اخه ??قط ps4 و x1 میخوان من تاحالا نشنیده بودم اخه بعد کنسول اصل بگیرم یا کپی با چه حجمی بهتره؟:smi.le:

داداش من به ps4 و one کار ندارم کابلاشونو ندیدم. ولی این slim که من دارم یه تبدیل میخواد. حالا اونجا قشنگ در بیار ببین اگه لازم بود اقدام کن.

بالاخره باید کپی شه دیگه. حالا یا میخوای اورجینال باشه بعد بده هک کنن یا از اول کپی. اینو سعید جان یه بار گ??ته بود برگردیم عقب ببینیم کدومو توصیه کرد.

واس من 160 گیگه یکم مشکل دارم. چون دیتا بازی ها تو کنسول سیو میشه ??ضارو اشغال میکنه.بعد بخوام بازی هارو بریزم تو هارد داخلی اول باید یه بازیو بریزم تو اکسترنال بجاش بازی مورد نطرمو جایگزین کنم. بدشانسی اینجاس یه سری از بازیا مث گاد ا?? وار یا مثلا د لست که حجمشون زیاده حتما باید از داخلی اجرا شه. ??ک کنم 250 گیگش بهتر باشه باشه.

لینک به ارسال
داداش من به ps4 و one کار ندارم کابلاشونو ندیدم. ولی این slim که من دارم یه تبدیل میخواد. حالا اونجا قشنگ در بیار ببین اگه لازم بود اقدام کن.

بالاخره باید کپی شه دیگه. حالا یا میخوای اورجینال باشه بعد بده هک کنن یا از اول کپی. اینو سعید جان یه بار گ??ته بود برگردیم عقب ببینیم کدومو توصیه کرد.

واس من 160 گیگه یکم مشکل دارم. چون دیتا بازی ها تو کنسول سیو میشه ??ضارو اشغال میکنه.بعد بخوام بازی هارو بریزم تو هارد داخلی اول باید یه بازیو بریزم تو اکسترنال بجاش بازی مورد نطرمو جایگزین کنم. بدشانسی اینجاس یه سری از بازیا مث گاد ا?? وار یا مثلا د لست که حجمشون زیاده حتما باید از داخلی اجرا شه. ??ک کنم 250 گیگش بهتر باشه باشه.

باید اونجا کنسولو تست کنم؟چجوری تستش کنم چه بازی بذارم توش چه کنم که کنسول قلابی بهم نندازن؟??ک کنم 320 گیگ بهتر باشه این کابل برقو خودشون نمیتونن تبدیل کنن؟:smi.le:

لینک به ارسال
باید اونجا کنسولو تست کنم؟چجوری تستش کنم چه بازی بذارم توش چه کنم که کنسول قلابی بهم نندازن؟??ک کنم 320 گیگ بهتر باشه این کابل برقو خودشون نمیتونن تبدیل کنن؟:smi.le:

والا اگه اعتماد نداری به طر??، کلا بریز بیرون بگو واست روشن کنه اطمینان حاصل کنی. خیلی وسواس داریا داداش:;-d:

320 هم خوبه. هرجور خودت ??ک میکنی صلاحه عمل کن.

داداش این تبدیل که من میگم یه قطعه کوچیکه. وایسا یه دو دیقه من یه عکس بگیرم.

لینک به ارسال
والا اگه اعتماد نداری به طر??، کلا بریز بیرون بگو واست روشن کنه اطمینان حاصل کنی. خیلی وسواس داریا داداش:;-d:

320 هم خوبه. هرجور خودت ??ک میکنی صلاحه عمل کن.

داداش این تبدیل که من میگم یه قطعه کوچیکه. وایسا یه دو دیقه من یه عکس بگیرم.

اخه داداش اینجا حتی به دسته کنسولم رحم نمیکنن چه برسه به خودش ادم میترسه دیگه از کجا ب??همم کنسول دانگریدی هست یا نه؟:smi.le:

لینک به ارسال
اخه داداش اینجا حتی به دسته کنسولم رحم نمیکنن چه برسه به خودش ادم میترسه دیگه از کجا ب??همم کنسول دانگریدی هست یا نه؟:smi.le:

[ATTACH=CONFIG]9485[/ATTACH]

و این است ان قطعه تبدیل که میگویم.

یا ابر??رض!!گلبم گر??ت. مگه کجایی داداش؟؟؟؟ :ohmy:

میگم حالا که بحثو تخصصی کردی دیگه بزار ایمانی کسی بیاد. من چیزی نمیدانم والا:blushing:

لینک به ارسال
9485-img_1299-jpg

و این است ان قطعه تبدیل که میگویم.

یا ابر??رض!!گلبم گر??ت. مگه کجایی داداش؟؟؟؟ :ohmy:

میگم حالا که بحثو تخصصی کردی دیگه بزار ایمانی کسی بیاد. من چیزی نمیدانم والا:blushing:

کرجم نه دیگه اینجوریم بد ??کر نکن بعضی از دسته هاش قلابین ??قط حالا یه چی گ??تیم واسه خنده الان این قطعه تبدیل چه ولتاژی رو به ولتاژ دیگری تبدیل میکنه؟:smi.le:

لینک به ارسال
کرجم نه دیگه اینجوریم بد ??کر نکن بعضی از دسته هاش قلابین ??قط حالا یه چی گ??تیم واسه خنده الان این قطعه تبدیل چه ولتاژی رو به ولتاژ دیگری تبدیل میکنه؟:smi.le:

نه دیگه ??کر بد کردم نمیشه کاریش کرد.

به جان مموتی نمیدونم. ??قط میدونم کابل ps3 با اون هیکلش تو پیریز برق نمیره و باید اینو بزنیم تو کلش که ردی?? شه.

لینک به ارسال
نه دیگه ??کر بد کردم نمیشه کاریش کرد.

به جان مموتی نمیدونم. ??قط میدونم کابل ps3 با اون هیکلش تو پیریز برق نمیره و باید اینو بزنیم تو کلش که ردی?? شه.

باشه داداش ممنونم که کمکم کردی:smi.le:ببخشید زیاد سوال کردم:35i6tub:

لینک به ارسال
باشه داداش ممنونم که کمکم کردی:smi.le:ببخشید زیاد سوال کردم:35i6tub:

نوکرتم مهدی جون. من 24 ساعت ولم اینجا که شاید شاید شاید بتونم یه کاری بکنم. بازم ببخشید اگه توضیحات بدو ناقص بود. ایشالله که سریع تر بگیریو سالمو سلامت هم باشه.خیلی وسواس به خرج نده.

لینک به ارسال

ولی من اخرم این کابل برقو قضیشو ن??همیدم:blushing:کاظم شما ر??تی پیش الکتریکی بهش چی گ??تی؟:smi.le:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...