رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

درخواست هک بازی clash of clans برای اندروید

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیزم . همتون این بازی رو بازی کردید و معتادش شدید حالا میخواستم ببینم که ایا هکی برای این بازی اونم برای اندروید پیدا میشه که عملی باشه .؟؟

ممنون میشم کمک کنید .

اگر cheat هم پیدار کردید بزارید تا همه بتونند است??اده کنند . با تشکز از :smi.le:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش این بازی غیر قابل هک چون انلاین

اگرم هکش کنی سریع می ??همن چون تو که روی cpu گوشی خودت هک نکردی که روی سرور اونا هک کردی به خاطر همین اگه هک کنی بعد چند دقیقه اکانت بسته میشه

پس زیاد دنبالش نگرد

لینک به ارسال
با سلام به دوستان عزیزم . همتون این بازی رو بازی کردید و معتادش شدید حالا میخواستم ببینم که ایا هکی برای این بازی اونم برای اندروید پیدا میشه که عملی باشه .؟؟

ممنون میشم کمک کنید .

اگر cheat هم پیدار کردید بزارید تا همه بتونند است??اده کنند . با تشکز از :smi.le:

عزیز هکش و هست ولی معلوم نیست کار کنه یا نه .

اینم یک سایتی هستش که به صورت انلاین همونجا برات هکش میکنه :

Clash of Clans Hack

ولی Survey (تبلیغات) داره که باید ردش کنی

لینک به ارسال

این سایتا الکی هستن اینا میگن که هک می کنیم بعد ازت مشخصات اکانتت رو می خواد بعد میگه به کد اکتیو نیاز داره که کد اکتیو رو باید دانلود کنی و برای دانلودش باید پول پرداخت کنی

حالا گیریم کد رو شما دانلود کردید از کجا معلوم هک بشه و سرت کلاه نره

اگر هم هک بشه اونا زود می ??همن بعد اکانت رو می بندند

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست عزیز من خودم تقریبا یک ماه تو نت سرچ کردم و وقت گذاشتم که شاید بشه هکش کرد ولی اصلا نیست بازیش آنلاینه و نمیشه هکش کرد غیر ممکنه پس به خودت زحمت نده

تنها راهش اینه که بری الماس یا همون جم خرید کنی تا بتونی تو بازی قوی بشی اونم اگ وضع مالیت خوبه برو تو کارش

لینک به ارسال

ممنون میشم کمک کنید .

من خودم iOS دارم ولی هک این بازی رو برای اندروید دارم ولی تستش نکردم خودت برو ببین

???? ??? ??? ??? ??????? ???? ?? ???? ???? ???? ???? ?? ???? ?? ???? ?????? ?? ???? clash of clans ???? ???? ???? ?? ???? ???????

لینک به ارسال

ممنون میشم کمک کنید .

من خودم iOS دارم ولی هک این بازی رو برای اندروید دارم ولی تستش نکردم خودت برو ببین

???? ??? ??? ??? ??????? ???? ?? ???? ???? ???? ???? ?? ???? ?? ???? ?????? ?? ???? clash of clans ???? ???? ???? ?? ???? ???????

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...