رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

مسي در ارسال پاس صحيح هم به نوير باخت

پست های پیشنهاد شده

[h=2]کاپيتان تيم ملي آرژانتين نه تنها در ??ينال جام جهاني نتوانست دروازه سنگربان ژرمن‌ها را باز کند بلکه از نظر ارسال پاس سالم هم به او باخت.[/h]

00989931.jpg

آن دسته از ا??رادي که ليونل مسي را شايسته کسب توپ طلاي آديداس به عنوان بهترين بازيکن جام جهاني 2014 مي‌دانستند، شايد تجديد نظر کنند زماني که بدانند کاپيتان و بازيساز آلبي سلسته که وظي??ه‌اش ارسال پاس و خلق موقعيت گلزني است در ارسال پاس صحيح از مانوئل نوير، دروازه بان تيم ملي آلمان هم ضعي??‌تر کار کرده است.

آمارهاي به ثبت رسيده توسط ??ي??ا در جام جهاني 2014 نشان مي‌دهد که دروازه‌بان-سوئيپر بايرن مونيخ در طول اين رقابت يک ماهه، 297 پاس به هم‌تيمي‌هايش داده که 244 پاس به مقصد رسيده است، يعني 82 درصد از پاس‌هاي سنگربان ژرمن‌ها سالم بوده است.

در مورد مسي اما اين آمار ضعي??‌تر است به نحوي که از 442 پاس او، 356 بار توپ به مقصد رسيده است يعني 68 درصد پاس سالم.

مو??قيت در پاسکاري معمولاً‌ جزو معيارهاي اصلي ارزيابي دروازه‌بان محسوب نمي‌شود اما برتري نوير در اين زمينه در مقايسه با کاپيتان آلبي سلسته دليل ديگري است که شايستگي او براي کسب دستکش طلايي آديداس به عنوان بهترين دروازه‌بان جام جهاني و همچنين بي‌دليل نبودن واکنش‌هاي معنادار کساني مانند ديه‌گو مارادونا و سپ بلاتر به اهداي توپ طلاي جام به مسي را تاييد مي‌کند.

منبع ورزش 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها به دور از تعصب میگم این انتخاب واقعا مغرضانه و معنادار . ناحق بود.خیلی بازیکنای شایسته تر بودن واسه این عنوان.مولر و روبن دو تاش هستن.معمولا باید بهترین بازیکن جام از تیم قهرمان باشه یا اگه نیست لا قل انقدر خوب بوده باشه که مثلا اقای گل شده باشه نه که امار پاس صحیحش از دروازه بان المان هم کمتر باشه.خود طر??دارای مسی هم بعضی هاشون به این نکته اذعان داشتن که این انتخاب حق نبود.دوست دارم نظر طر??دارای مسی که اینجا هستن رو هم بدونم.البته لط??ا بدون توهین و بدو بیراه. و منطقی.

لینک به ارسال

بدون ??ن بازی میخوام حر?? بزنم

یه جورایی معلومه که نویر پاس صحیحش بهتره چون مسی جز بازیکنان عالیه ( نگ??تم بهترین ) اونو زیر نظر دارن و نمیتونه راحت پاس بده ولی نویر چون دروازه بانه راحت تر میتونه پاس تو همین ??ینال پاساش درست بود ولی مدا??عان توپارو میزدن

به نظر من حقش بود که بهترین شد چون دقیقه ۹۱ به ایران گل زد( راستشو بخواین نباید به اون ??حش بدین چون مثل این میمونه که قوچی میتونه گل بزنه ولی چون تیم مقابل ناراحت میشه گل نزنه) و برگ برنده ی تیم شو نوشت

یا اون پاسش تو بازی با بلژیک (اسمه تیم مقابل رو مطمین نیستم ) باعث گل زدن تیمش شد

لینک به ارسال

یه جورایی معلومه که نویر پاس صحیحش بهتره چون مسی جز بازیکنان عالیه ( نگ??تم بهترین ) اونو زیر نظر دارن و نمیتونه راحت پاس بده ولی نویر چون دروازه بانه راحت تر میتونه پاس تو همین ??ینال پاساش درست بود ولی مدا??عان توپارو میزدن

به نظر من حقش بود که بهترین شد چون دقیقه ۹۱ به ایران گل زد( راستشو بخواین نباید به اون ??حش بدین چون مثل این میمونه که قوچی میتونه گل بزنه ولی چون تیم مقابل ناراحت میشه گل نزنه) و برگ برنده ی تیم شو نوشت

یا اون پاسش تو بازی با بلژیک (اسمه تیم مقابل رو مطمین نیستم ) باعث گل زدن تیمش شد

لینک به ارسال

بهتر بود نویر از لحاظ پاس دادن با دیگر روازه بانها مقایسه میشد تا ببینید چه آمار استثنایی داره

اما مسی واقعا حقش نبود بهترین بازیکن جام بشه

سزازواز ترین بازیکنان برای انتخاب

خامس رودریگز از کلمبیا و تونی کروس از آلمان بودن

لینک به ارسال

پارسا جون حر??ت در مورد نویر درسته و منطقیه.ولی برای انتخاب بهترین بازیکن جام جهانی این دو موردی که گ??تی خیلی کوچیکه.مهم در مراحل بالاست که یه بازیکن سرنوشت تیمش رو تعیین کنه.به دوره های قبل هم که نگاه کنی یا بازیکن از تیم قهرمان انتخاب شده یا اقای گل بوده و خلا?? این موضوع رو نداریم.مولر و کروس و روبن و نویر ??کر کنم شایسته تر بودن برای انتخاب.البته باز هم هر کس نظر شخصی خودش رو داره و محترمه.شاید هم اگه به جای مسی رونالدو بود و انتخاب شده بود من هم از بس دوسش دارم میگ??تم به حق بوده.بعضی وقتا احساس ادم حر?? اول رو میزنه.

لینک به ارسال
بهتر بود نویر از لحاظ پاس دادن با دیگر روازه بانها مقایسه میشد تا ببینید چه آمار استثنایی داره

اما مسی واقعا حقش نبود بهترین بازیکن جام بشه

سزازواز ترین بازیکنان برای انتخاب

خامس رودریگز از کلمبیا و تونی کروس از آلمان بودن

قبول دارم حر??ت رو. این انتخاب عجیب بود.

لینک به ارسال

دقیقا" سعید جون نمیدونم رو چه اساسی توپ طلا رو به مسی دادن ??کر کنم علاقه شخصی رئیس ??ی??ا به مسی باعث دست یا??تن مسی به توپ طلا بوده و بسسسسسسسسسسسسسس.

لینک به ارسال
دقیقا" سعید جون نمیدونم رو چه اساسی توپ طلا رو به مسی دادن ??کر کنم علاقه شخصی رئیس ??ی??ا به مسی باعث دست یا??تن مسی به توپ طلا بوده و بسسسسسسسسسسسسسس.

خیلی عجیب بود.هیچ دوره ای همچین چیزی سابقه نداشت در تاریخ جام جهانی.انتخاب به حقی نبود.

لینک به ارسال

مسی رو انتخاب کردن چون میخواستن محبوبیتش رو کم کنن،البته محبوبیتش کم نمیشه ولی هیتر ها بیشتر میشن.

لینک به ارسال

و باز داستان بزن و بکش طر??داران رئال و بارسا بازگو میشود...

من نظرم با آقای ??ردوسی پور خیلی نزدیکتره ... به هر حال یه س??ره ای بود که ??ی??ا میخواست ازش به همه یه چیزی برسه...

لینک به ارسال

من ??قط حق روبن و سی مسی میدونستم که برام ??رق نداشت کدوم بگیره .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...