رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
red dead

سخت ترین Trophy که گرفتید چی بوده ؟ (غیر از پلانتیوم)

پست های پیشنهاد شده

خب سلام دوستان عزیز

اول اینکه خوشحالم که دوباره به جمع شما ها پیوستم :35i6tub:

این چند وقته سرم خیلی شلوغ بود :smi.le:

خب میریم سر اصل مطلب

تو این تاپیک سه تا (بیشتر اشکال نداره اما کمتر نه:;-D:) از سخت ترین Trophy هایی که توی کنسولتون گر??تین رو بزارید تا بقیه ی دوستان ببینند

اگر عکس هم داشت که چه بهتر

از خودم شروع میکنم (ببخشید عکس نداره)

Heavy Rain - Four Heroes

Complete the story with four characters alive

این ترو??ی مال بازی Heavy Rain هستش که کم کم داشت میر??ت رو اعصابم :w00t:

Devil Of The Caribbean - AC IV

Defeat all 4 legendary ships

اینم خیلی سخت بود چون خیلی کشتی های دشمن قوی بودن در ضمن مال بازی Assassins Creed IV هستش

Devils never cry

Complete all missions on the Dante Must Die difficulty

این ترو??ی بیچارم کرد :;-D::;-D:کسایی که بازی رو رو درجه ی Dante Must Die تموم کردن احساسمو درک میکنند:smi.le:

حالا نوبت شماست و اگر هم کسای دیگه هم بزارن باز میزارم :blushing:

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تاپیک خیلی خوبی زدی.

من والا دقیق و دونه دونه یادم نیست ولی یادمه که تا وقتی ترو??ی های demon's souls رو 93 درصد کردم پدرم در اومد.2 تا ترو??ی هم یادمه که واسه انلاین بود که من نمیتونستم بگیرمشون چون انلاین بودن.یادمه یه ترو??ی بود که باید همه ی انواع اسلحه های بازی رو تا اخر اپگرید میکردی و کسایی که بازی رو تموم کردن میدونن که پیدا کردن سنگهای مربوط به اپگرید چقدر سخت و در مراحل بالا تقریبا نایاب بودن و اصلا پیدا نمیشدن.5 بار بازی رو تموم کردم تا تونستم این ترو??ی رو بگیرم.حداقل 15 تا ترو??ی مرگبار داشت demon's souls که همش رو گر??تم و ??کر نمیکنم کسی تا حالا لا اقل توی ایران این کار رو تونسته باشه انجام بده.(شاید هم کسی باشه البته).??کر کنم گر??تن ترو??ی های این بازی سخت ترین کار دنیاست چون خود بازی همینطوریش بدون ترو??ی سخت ترین بازی دنیاست چه برسه به این که دونه دونه ترو??ی هاش رو هم بگیری.ولی خب من مو??ق شدم.

لینک به ارسال

ایول داداش

ممنونم حمایتمون کردی :blushing:

امیدوارم کسای دیگه هم کامنت بزارن :unsure:

لینک به ارسال
تاپیک خیلی خوبی زدی.

من والا دقیق و دونه دونه یادم نیست ولی یادمه که تا وقتی ترو??ی های demon's souls رو 93 درصد کردم پدرم در اومد.2 تا ترو??ی هم یادمه که واسه انلاین بود که من نمیتونستم بگیرمشون چون انلاین بودن.یادمه یه ترو??ی بود که باید همه ی انواع اسلحه های بازی رو تا اخر اپگرید میکردی و کسایی که بازی رو تموم کردن میدونن که پیدا کردن سنگهای مربوط به اپگرید چقدر سخت و در مراحل بالا تقریبا نایاب بودن و اصلا پیدا نمیشدن.5 بار بازی رو تموم کردم تا تونستم این ترو??ی رو بگیرم.حداقل 15 تا ترو??ی مرگبار داشت demon's souls که همش رو گر??تم و ??کر نمیکنم کسی تا حالا لا اقل توی ایران این کار رو تونسته باشه انجام بده.(شاید هم کسی باشه البته).??کر کنم گر??تن ترو??ی های این بازی سخت ترین کار دنیاست چون خود بازی همینطوریش بدون ترو??ی سخت ترین بازی دنیاست چه برسه به این که دونه دونه ترو??ی هاش رو هم بگیری.ولی خب من مو??ق شدم.

آره دقیقا من خود بازی رو به زور تموم کردم

چون خیلی قشنگ بود ه??ت بار دیگه هم ر??تم

واقعا سخت ترین بازی دنیاس همینطوری

لینک به ارسال
آره دقیقا من خود بازی رو به زور تموم کردم

چون خیلی قشنگ بود ه??ت بار دیگه هم ر??تم

واقعا سخت ترین بازی دنیاس همینطوری

ا??رین.من کسایی رو که یکی از این 3 گانه رو تموم کردن ه عنوان گیمر هارد کور و حر??ه ای قبول دارم.کسایی هم که مثل محمدرضا هر 3 رو تموم کردن دیگه گیمر واقعا حر??ه ای و خ??نی هستن.کسایی هم که مثل خودم 1300 ساعت این بازی رو بازی کردن پدر دارک سولز ایران هستن.!!!!:;-d:

لینک به ارسال
ایول داداش

ممنونم حمایتمون کردی :blushing:

امیدوارم کسای دیگه هم کامنت بزارن :unsure:

قربونت.مطمئن باش بچه های دیگه هم میان و کامنت میذارن.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بابا سخترین ترو??ی که من گر??تم platinum کلا?? بلک آپس1 بود واقعا" هر مرحله 1ه??ته طول میکشید که بتونی رد کنی.با 1تیر میموردی و اونا با 1خشاب هم نمیمردن نمیتونستم هم بیخیالش بشم آخه کلکل بود با یه یکی از دوستام.

ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال

the godfather یکی از سخت ترین ترو??ی هایی بود که تونستم تمومش کنم.مپ به اون بزرگی و پر از گروه های ما??یایی.از جلوشون با ماشین رد میشدی به تیر می بستن چه برسه از ماشین بیای پایین.حدودا یک ماهی طول کشید تا مپو از لوس وجودشون پاک .ولی وقتی که تمومش کردم خیلی حال داد.

لینک به ارسال
تاپیک خیلی خوبی زدی.

اخ گ??تی یادمه دقیقا سر این ۶ بار ر??تم دهنم سرویس شد خود بازی به اون سختی چه برسه به ترو??یش اون اخرا میخواستم خودمو جر بدم دیگه بیچاره دستم خراب شد :;-D:من زیاد اهل ترو??ی نیستم ولی بعضی بازی ها رو پلات کردم یکی دیگه هم ترو??ی که میخواست رو درجه اخر سختی wolfenestein (اسم شو یادم نیست) برم بود خیلی سخت بود لامصب ولی سخت ترین بازی که تا حالا بازی کردم دارک سولز ۱ و ۲ بود

لینک به ارسال
تاپیک خیلی خوبی زدی.

بابا شما تعری?? dark souls کردید ر??تم گر??تم به 10مین نرسید که اعصابم واقعا" به هم ریخت.واسه پیدا کردن چیزهای اینجوری مثل سنگهائی که گ??تی داخل یوتوب سرچ کنی پیدا میکنی ویدئو کاملشو.

لینک به ارسال

Rayman Legends

Collect 1.000.000 lums

رسیده بودم به 800.000 تا، بعد اعصابم خورد شد دانگرید کردم به ریباگ آزادش کردم بعد برگشتم روجرو.

و در ضمن:

اون Legendary Ship ها ماله AC IV اصلا سخت نبودن. ??قط اونی که سمت چپ بالا بود دهنمو گ.ا.ی.ی.د. هی با نوک میزد بهت.

• Like 1

لینک به ارسال
بابا شما تعری?? dark souls کردید ر??تم گر??تم به 10مین نرسید که اعصابم واقعا" به هم ریخت.واسه پیدا کردن چیزهای اینجوری مثل سنگهائی که گ??تی داخل یوتوب سرچ کنی پیدا میکنی ویدئو کاملشو.

رضا جون سنگهای نایاب و خیلی ارزشمند جای مشخصی توی بازی ندارن که بخوای با ویدئو پیداشون کنی.یه سری خزنده های ابی تو بازی هستن که معمولا دیده نمیشن وتا نزدیکشون شی در میرن و ناپدید میشن.معمولا اینا بهترین سنگهای بازی رو دارن ولی باید سریع بکشیشون تا ناپدید نشن.اینا 5 بار یا 6 بار همون جایی که هستن ظاهر میشن و بعد دیگه هیچ وقت نمیبینیشون.من یکیشون رو میکشتم.بازی رو لود میکردم دوباره میکشتمش.باز لود میکردم دوباره میکشتمش تا 5 بار.هر بار کلی سنگهای خوب مینداخت ولی باز هم یه سنگهایی بودن که حتی این خزنده ها خم نمیندازنشون.??قط باید خوش شانس میبودی و انقدر بازی رو تکرار میکردی تا ات??اقی و بر طبق قانون احتمالات یه د??عه یه سری از دشمنا این سنگ رو بندازن.خلاصه بگم که مرگبار بود این ترو??ی.

در مورد دارک سولز هم بگم که اگه صبر و پشتکار نداری کلا بی خیالش شو.این بازی خیلی تکنیک و صبر و پشتکار و یه گیمر حر??ه ای لازم داره.شاید توی بازی 3000 بار بمیری (بدون اغراق) و باید صبرشو داشته باشی.

لینک به ارسال

دوستای عزیزی که میاین و این تاپیک رو میخونین و لط?? میکنید نظر میدین خواهش میکنم اون دکمه ی تشکر لعنتی رو هم بزنید تا این دوستمون که این تاپیک خوب رو گذاشته دلگرم بشه و بازم ادامه بده.100 ن??ر اومدن تاپیک رو خوندن 3 ن??ر تشکر کردن.جای دوری نمیره اگه با یه تشکر یه ن??رو خوشحال کنیم تا به ??عالیت توی انجمن ادامه بده و دلگرم بشه.این انجمن به کاربرای ??عال و خلاق نیاز داره.این تاپیک خیلی تاپیک جالبی هستش و بی انصا??یه که تشکر نکنید.دم کسایی که همیشه هر تاپیک و نظر ی رو که به نظرشون م??ید میاد تشکررو میزنن.من ??قط خواهش کردم ازتون.تاپیک هم برای من نیست.باز هر جور مرامتونه.

لینک به ارسال
دوستای عزیزی که میاین و این تاپیک رو میخونین و لط?? میکنید نظر میدین خواهش میکنم اون دکمه ی تشکر لعنتی رو هم بزنید تا این دوستمون که این تاپیک خوب رو گذاشته دلگرم بشه و بازم ادامه بده.100 ن??ر اومدن تاپیک رو خوندن 3 ن??ر تشکر کردن.جای دوری نمیره اگه با یه تشکر یه ن??رو خوشحال کنیم تا به ??عالیت توی انجمن ادامه بده و دلگرم بشه.این انجمن به کاربرای ??عال و خلاق نیاز داره.این تاپیک خیلی تاپیک جالبی هستش و بی انصا??یه که تشکر نکنید.دم کسایی که همیشه هر تاپیک و نظر ی رو که به نظرشون م??ید میاد تشکررو میزنن.من ??قط خواهش کردم ازتون.تاپیک هم برای من نیست.باز هر جور مرامتونه.

ایول داری دمت گرم.

تاپیک خیلی خوبیه ارزش تشکر ??راوان داره!

لینک به ارسال

گر??تن هیچ ترو??ی تقریبا برام سخت نبوده،

ولی چند روز پیش یه چیزی رو دیدم واقعا تعجب کردم، 10 روز نشستم پایه یه ترو??ی اخر با هزار زحمت تمومش کردم بهم نداد!!!

لینک به ارسال

دوستان لط??ا ترو??ی های پلات رو ننویسید

چون همه میدونن که همه ی بازیا پلات کردنشون سختی خودشه داره

لط??ا ??قط اسم ترو??ی و بازی رو بنویسید و اگرم خواستید عکس هم بزارید ازش :smi.le:

لینک به ارسال
ا??رین.من کسایی رو که یکی از این 3 گانه رو تموم کردن ه عنوان گیمر هارد کور و حر??ه ای قبول دارم.کسایی هم که مثل محمدرضا هر 3 رو تموم کردن دیگه گیمر واقعا حر??ه ای و خ??نی هستن.کسایی هم که مثل خودم 1300 ساعت این بازی رو بازی کردن پدر دارک سولز ایران هستن.!!!!:;-d:

من دوست دارم هر سه تا شو تموم کنم اما نتونستم Dark Souls رو بازی کنم

??قط dark II و demon souls رو بازی کردم

حالا سعی میکنم اون هم بخرم

لینک به ارسال
ایول داری دمت گرم.

تاپیک خیلی خوبیه ارزش تشکر ??راوان داره!

خیلی ممنون دوست عزیز :blushing:

لینک به ارسال
Rayman Legends

Collect 1.000.000 lums

رسیده بودم به 800.000 تا، بعد اعصابم خورد شد دانگرید کردم به ریباگ آزادش کردم بعد برگشتم روجرو.

و در ضمن:

اون Legendary Ship ها ماله AC IV اصلا سخت نبودن. ??قط اونی که سمت چپ بالا بود دهنمو گ.ا.ی.ی.د. هی با نوک میزد بهت.

همون سخته دیگه :;-D:

ولی از ال??اظ رکیک است??اده نکنید لط??ا :unsure:

چون تاپیک بسته میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...