رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bf4

کدام Open-World را می پسندید؟

پست های پیشنهاد شده

مثلا gta که از قسمت اول پدیده و شاهکار بی انتها که نبود

نه نبود ولی ??رقش این بود که نیومد بگه من ??لان میکنم و بیسار میکنم و برترین بازی نسل رو میدم و گرا??یکم بی نظیره و باگم ص??ره و داستانم شاهکاره و همه رو شکست میدم. اگه این حر??ارو میزد این محبوبیتی که امروز داره رو نداشت.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با این که از هر دوتاشون بدم میاد ولی به نظرم gta بهتره .

لینک به ارسال
نه نبود ولی ??رقش این بود که نیومد بگه من ??لان میکنم و بیسار میکنم و برترین بازی نسل رو میدم و گرا??یکم بی نظیره و باگم ص??ره و داستانم شاهکاره و همه رو شکست میدم. اگه این حر??ارو میزد این محبوبیتی که امروز داره رو نداشت.

دقیقاً باهات موا??قم همیشه عناوینی که کمتر ادعا داشته اند بهتر بودن gta v و کلاً راک استار هم از اون بی ادعا ها هستند که این محبوبیت رو دارند.

لینک به ارسال
خب معلومه داداش وقتی یوبی هرسال بازی میده ولی راک استار هر ازچندی اونم یه بازی میده معلومه ??قط کارش برای پول نیست و اثرهاش شاهکاره مثل L.A.Noire که من تا حالا تو اون سبک بازی به اون خوبی ندیدم یا Max Payne و... که بخوام بگم زیاد میشن.کلاً مشکل شده پول پرستی و دروغ گویی شرکت هایی مثل یوبیسا??ت.

اول که راک استار هیچ نقشی در ساخت L.A NOIRE نداشته و ??قط ناشر بوده

در ضمن تنها شرکتی که اکثرا به دنبال پول هست کلا به پول پرستی معرو??ه Electronic Arts هست نه یوبیسا??ت

خواهشا وقتی از چیزی اطلاع ندارید اظهار نظر نکنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
دقیقا اشتباه میکنی.واچ داگز شاید قابل مقایسه با جی تی ای 4 باشه که باز به نظر من ضعی??تره.تو باید بری کلی بگردی تا شاید یه باگ ریز توی جی تی ای 5 پیدا کنی ولی من برات از همون اول بازی واچ داگز تا اخرش باگ میارم.

در ضمن داستان the last of us رو اصلا و ابدا با بازیای دیگه مقایسه نکن.(کلا هیچ چیز last of us رو نمیشه مقایسه کرد).واچ داگز که هیچ حتی داستان بی نظیر بایوشاک این??ینیت رو هم نمیشه با lat of us مقایسه کرد.توی واچ داگز زیاد پیچش جذاب داستانی نمیبینی و یه داستان قشنگ معمولیه.در ضمن داستان اصلی ??ار کرای 3 در مورد انتقام و??رار بود.میشه بگی اگه نیست پس در چه موردی بود؟

من به سایر بازیای یوبیسا??ت کاری ندارم که خوبه یا بده.داریم در مورد واچ داگز صحبت میکنیم.یه بازی که با کلی دروغ و تبلیغات اشتباه اومد بیرون و اصلا اون چیزایی که یوبی میگ??ت نبود.برترین بازی نسل و برترین گرا??یک نسل و..... هزار تا دروغ دیگه.

یه سر بزن به سایر جاها که واچ داگز و جی تی ای 5 رو مقایسه کردن تا ببینی نظراتشون چیه.لا اقل 5 تا ویدئو در این مورد دیدم که با موشکا??ی و خیلی زیبا ثابت میکنه واچ داگز حتی در نزدیکی جی تی ای 5 هم نیست.

این رو هر جا بری میبینی که شاخص ثابت سنجش سبک اپن ورلد جی تی ای و مخصوصا جی تی ای 5 هستش.بازی کاملا بدون نقص.خود یوبیسا??ت هم بعد از انتشار بازی کلا دیگه حتی یه بار هم اراجی?? قبل از انتشار رو که در مورد مقایسه با جی تی ای میگ??ت تکرار نکرد و ??قط گ??ت یه بازیه عالیه.همون چیزی که تمام دنیا و سایتها گ??تن.

این یه جمله ای که میگم خودش بیانگر همه چیزه.اگه میتونی با چند تا مدرک درست حسابی از سایتهای معتبر نقضش کن:

جایی راجع به شاهکار بودن واچ داگز صحبتی نشده همونطور که جایی راجع به شاهکار نبودن جی تی ای 5 صحبتی نشده.

این ??قط یک مقایسه ی نا برابره که باعث میشه ابروی شاهکار راک استار (که بیشک بعد از ناتی داگ برترین کمپانی و استدیوی صنعت گیم هستش) بره چون هیچ بازی هنوز خودش رو به نزدیک نمره ها و نقدها و ??روش و ... جی تی ای نرسونده.

اصلا این یه چیز مشخصه کلا امکان نداره برای 1 ثانیه هم که شده درگیر GTA بشی بخوای ب??همی آخرش چی میشه چون کلا داستان نداره و داستان از مهم ترین بخش های یک بازی هست

توی GTA همش هر کی دلت بخواد می کشی هر کار بخوای می کنی ولی WD اینو ثابت کرد که بازی Open World همش آدم کشی نیست همش قدرت نیست

GTA V کاملا مشخص بود چی هست ولی چیزایی که توی WD بود قبلا توی هیچ بازیه دیگه ای نبود و کلا یک نوآوری ??وقالعاده داشت.

RockStar درست که از هم بیشتر توی ساخت بازی های Open World تجربه داره ولی چیزی که UBISOFT ارائه داد یک تجربه جدید از این سبک بود و نشون داد که این سبک همش قدرت و آدم کشی و دزدی نیست

درسته که WD باگ داشت و البته GTA هم داشت ولی ایا این باگ ها شما رو توی بازی کردن اذیت کردن؟جلوتون رو گر??تن؟

باگ بر میگرده به یک بحث تخصصی که من ??علا ??قط سعید خان رو می بینم که میتونه در موردش نظر منطقی بده بقیه ??قط تا حالا خواستن یه چیزی گ??ته باشن

ویرایش شده توسط ALAN-G

لینک به ارسال

در ضمن تنها شرکتی که اکثرا به دنبال پول هست کلا به پول پرستی معرو??ه Electronic Arts هست نه یوبیسا??ت

داداشم دعوا نداریم که.یوبیسا??ت هم از وقتی که داره هرسال یه Assassins میده با Electronic Arts هیچ ??رقی نداره تازه بدتره چون عناوین EA همه یک سر و گردن از یوبی بالاترند.??روش سالانه یه نسخه Fifa از کل بازی های یوبی تو یکسال بیشتره پس دیگه بحثی نیست.

ویرایش شده توسط bf4

لینک به ارسال
اصلا این یه چیز مشخصه کلا امکان نداره برای 1 ثانیه هم که شده درگیر GTA بشی بخوای ب??همی آخرش چی میشه چون کلا داستان نداره و داستان از مهم ترین بخش های یک بازی هست

توی GTA همش هر کی دلت بخواد می کشی هر کار بخوای می کنی ولی WD اینو ثابت کرد که بازی Open World همش آدم کشی نیست همش قدرت نیست

GTA V کاملا مشخص بود چی هست ولی چیزایی که توی WD بود قبلا توی هیچ بازیه دیگه ای نبود و کلا یک نوآوری ??وقالعاده داشت.

RockStar درست که از هم بیشتر توی ساخت بازی های Open World تجربه داره ولی چیزی که UBISOFT ارائه داد یک تجربه جدید از این سبک بود و نشون داد که این سبک همش قدرت و آدم کشی و دزدی نیست

درسته که WD باگ داشت و البته GTA هم داشت ولی ایا این باگ ها شما رو توی بازی کردن اذیت کردن؟جلوتون رو گر??تن؟

باگ بر میگرده به یک بحث تخصصی که من ??علا ??قط سعید خان رو می بینم که میتونه در موردش نظر منطقی بده بقیه ??قط تا حالا خواستن یه چیزی گ??ته باشن

??قط شما مثل سعید خان میتونی در موردباگ نظر منطقی بدی؟؟؟؟! البته سعید جان قصد توهین به شما رو ندارم شما که دیگه یه گیمر حر??ه ای هستی.

ویرایش شده توسط bf4

لینک به ارسال

کو مدرکت که بی خودی حر?? میزنی ؟؟؟؟

من که حداقل اطلاع دارم بگو ببینم کو مدرکش ؟؟؟؟

لینک به ارسال
نه واچ داگز اصلا گند نبود بلکه خیلی هم عالی بود.ولی در مقایسه با تعاری??ی که یوبی قبل از عرضه ی بازی میکرد یه گند حساب میشه.اگر یوبی اونهمه دروغ قبل از عرضه ی بازی نمیگ??ت و میذاشت بازی عادی و با تبلیغات عادی منتشر بشه الان من نه تنها نمیگ??تم بده بلکه میگ??تم دمش گرم.ولی یوبی از سیاست زشتی برای این بازی است??اده کرد و در اخر هم یه بازی ??قط خیلی خوب (نه شاهکاری که میگ??ت)رو داد به مخاطبانش.به هر حال هر کس نظری داره و نظرش هم محترمه.من از دید شخصی نمیگم این حر??ارو بلکه سعی میکنم حر?? منطقی رو بزنم.من از هر دو بازی بدم میاد هم جی تی ای هم واچ داگز ولی نمیشه شاهکار بودن جی تی ای رو تکذیب کرد و یا با واچ داگز مقایسه اش کرد.

در مورد این که اولین قسمتشه حر??ی نیست.موضوع اینه که پس چرا وقتی میدونست بازیش ایراد زیاد داره با چند تا نمایش دروغین وعده ی شکست جی تی ای و برترین بازی نسل و برترین گرا??یک رو داد؟ برای جلب مشتری و ایجاد جو دروغی برای بازی این کارارو انجام داد.

دقیقا" سعید جون همینطوره که میگی ولی ابنم در نظر بگیر که راکاستار تاحالا 7-8 سری GTA ساخته به جز یه عالمه DLC که واسه هر سری منتشر کرده تازه راکاستار چند تا بازی Open World modern دیگه هم ساخته مثل LA Noir یوبی سا??ت واچ داگز اولین Open WorLd modern هست که ساخته نسبت به تجربه ای که یوبی واسه Open World مدرن داره بازی خیلی خوبی بود و کلی ایده جدید داخلش به کار برده بودبه نظر من چند سری دیگه که یوبی واچ داگز بسازه یه بازی شاهکار میشه مثل GTA.تازه این خیلی خوبه که یه بازی Open word modern دیگه واسه رقابت با GTA وجود داشته باشه آخه اینجوری حس رقابت بین شرکت ها بوجود میاد و هر سری سعی میکنن که یه بازی شاهکار بسازن که از اون شرکته عقب نیو??تن.کلا" این حر??هائی که زدم نظر شخصی خودم بود. ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال
دقیقا" سعید جون همینطوره که میگی ولی ابنم در نظر بگیر که راکاستار تاحالا 7-8 سری GTA ساخته به جز یه عالمه DLC که واسه هر سری منتشر کرده تازه راکاستار چند تا بازی Open World modern دیگه هم ساخته مثل LA Noir یوبی سا??ت واچ داگز اولین Open WorLd modern هست که ساخته نسبت به تجربه ای که یوبی واسه Open World مدرن داره بازی خیلی خوبی بود و کلی ایده جدید داخلش به کار برده بودبه نظر من چند سری دیگه که یوبی واچ داگز بسازه یه بازی شاهکار میشه مثل GTA.تازه این خیلی خوبه که یه بازی Open word modern دیگه واسه رقابت با GTA وجود داشته باشه آخه اینجوری حس رقابت بین شرکت ها بوجود میاد و هر سری سعی میکنن که یه بازی شاهکار بسازن که از اون شرکته عقب نیو??تن.کلا" این حر??هائی که زدم نظر شخصی خودم بود.

دوست و مدیریت عزیز پس 7 بازی منتشر شده از سری بازی ها Assassin's Creed این وسط چی هستن؟(تازه هشتمیش هم تو راهه)

اینا مگه Open World نبودن؟

لینک به ارسال
موضوع اینه که پس چرا وقتی میدونست بازیش ایراد زیاد داره با چند تا نمایش دروغین وعده ی شکست جی تی ای و برترین بازی نسل و برترین گرا??یک رو داد؟ برای جلب مشتری و ایجاد جو دروغی برای بازی این کارارو انجام داد.
در این که گرا??یک واج داگز از GTA V بهتر بود که شکی نیست.یوبی سا??ت کلا" سیاستش اینه که واسه یه بازی از قبل از انتشارش میاد یه تریلر خیلی خوب و گاد میسازه و کلی تبلیغ بازی میکنه و الکی شلوغش میکنه که ??روشش زیاد بشه که خیلی خوب تونست این کارو واسه واچ داگز انجام بده و کلی از این راه ??روشش رو بیشتر کرد.مثل The crew که یه تریلر خیلی خیلی خوب ساخت بعد من گیم پلیشو که دیدم اصلا" قابل مقایسه با تریلرش نبود.

لینک به ارسال
دوست و مدیریت عزیز پس 7 بازی منتشر شده از سری بازی ها Assassin's Creed این وسط چی هستن؟(تازه هشتمیش هم تو راهه)

اینا مگه Open World نبودن؟

دوست عزیز اگه درست بخونی میبی که نوشتم open world moden مدرن به این معنی که یعنی بازی در زمان حال هست assasin در زمان گذشته هست. ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال
دوست عزیز اگه درست بخونی میبی که نوشتم open world moden مدرن به این معنی که یعنی بازی در زمان حال هست assin در زمان گذشته هست.

اوه به اون دقت نکرده بودم

??کر کردم منظورتون اینه که اولین عنوان Open World شرکت UBISOFT هست

معذرت!!!

لینک به ارسال
اوه به اون دقت نکرده بودم

??کر کردم منظورتون اینه که اولین عنوان Open World شرکت UBISOFT هست

معذرت!!!

اولین Open World Modern هست که یوبی ساخته.خواهش میکنم.

لینک به ارسال
در این که گرا??یک واج داگز از GTA V بهتر بود که شکی نیست.یوبی سا??ت کلا" سیاستش اینه که واسه یه بازی از قبل از انتشارش میاد یه تریلر خیلی خوب و گاد میسازه و کلی تبلیغ بازی میکنه و الکی شلوغش میکنه که ??روشش زیاد بشه که خیلی خوب تونست این کارو واسه واچ داگز انجام بده و کلی از این راه ??روشش رو بیشتر کرد.مثل The crew که یه تریلر خیلی خیلی خوب ساخت بعد من گیم پلیشو که دیدم اصلا" قابل مقایسه با تریلرش نبود.

دقیقا این یه راه کثی?? برای گول زدنه مردمه رضا جون.این که نشد راه.راک استار هیچ وقت با یه تریلر بالاتر از واقعیت و دروغ مردم رو گول نمیزنه.در ضمن رضا جون کلیت ساختن یه بازی اپن ورلد چه مدرن و چه قدیمی با هم یکیه و کسی که کارش بیشترین ??رق رو میکنه طراحان محیط هستن.مثلا ادزیو باید از نقطه ی a بره به نقطه ی b و یا ایدن قراره از نقطه ی a بره نقطه ی b.اینجا کلیت یکیه ??قط محیطی که توش هستن ??رق میکنه.کسی که یه دنیای بزرگ رو میتونه خلق کنه چه قدیمی باشه چه جدید به هر حال این تجربه رو داره.نمیگم که جدید و قدیمی با ه ??رقی ندارن ولی خیلی خیلی شبیهن.یوبیسا??ت تجربه ی ساختن چندین اپن ورلد رو داره. باز هم برای بارچندم میگم که واچ داگز ??قط یه بازیه عالیه و بس.نه هیچ چیز دیگه.نه برترین بازی نسل.نه برترین گرا??یک.نه برترین داستان.......??قط یه بازیه خیلی عالی به قول شما با تعدادی نو اوری و تعدادی گند زدن بزرگ مثل رانندگیش.هیچ وقت نمیشه اینو با شاهکار دست نیا??تنی راک استار که شاخص مقایسه ی این سبکه مقایسه اش کرد.لط??ا ??رق شاهکار با بازی عالی رو درک کنید. اگه یوبیسا??ت بازی رو با اون سیاست دروغ منتشر نمیکرد من مشکلی باهاش نداشتم ولی از روش کثی??ی برای ??روشش است??اده کرد.واقعا assassin's creed 4 به مراتب یه سروگردن از واچ داگز بهتر بود.همون جنگهای دریاییش به نظر من میارزید به واچ داگز.هیچ باگ بزرگ و هیچ گند بزرگی مثل رانندگی واچ داگز نداشت.البته همون رو هم اگه یوبی میومد واسش تبلیغ دروغ میکرد و میگ??ت بهترین اپن ورلد تاریخ و.... الان ذره ای دوسش نداشتم.من مشکلم با دروغه.با تلکه کردن جیب مردمه که به انتظار تریلری که دیدن میان واچ داگز رو میخرن.همه مثل ما نیستن که از اخبار روزانه با خبر باشن.بعضیا دو تا تریلر دروغ از بازی دیدن و میرن بازی رو میخرن و میبینن این اون نیست.من مشکلم با اینه.با سیاست کثی?? توی ??روش بازیه که یوبی تا حالا این کارو نکرده بود ولی اینجا انجام داد و از اونجایی که بهش مزه داد از این میترسم که این سیستم دروغگویی رو ادامه بده.......حالا باز بیاین بگین اون باگ نداشت یا این داشت.مسئله این نیست اصلا.

لینک به ارسال
در این که گرا??یک واج داگز از gta v بهتر بود که شکی نیست.یوبی سا??ت کلا" سیاستش اینه که واسه یه بازی از قبل از انتشارش میاد یه تریلر خیلی خوب و گاد میسازه و کلی تبلیغ بازی میکنه و الکی شلوغش میکنه که ??روشش زیاد بشه که خیلی خوب تونست این کارو واسه واچ داگز انجام بده و کلی از این راه ??روشش رو بیشتر کرد.مثل the crew که یه تریلر خیلی خیلی خوب ساخت بعد من گیم پلیشو که دیدم اصلا" قابل مقایسه با تریلرش نبود.

دوست عزیز این حر?? رو نزنید از شما که مدیر هستید بعیده برای مقایسه گرا??یک دو بازی ??قط در هردو برید کنار آب دریا اونوقت گرا??یک gta v تو نظرتون جلوه میکنه.??قط بی زحمت اگر طر??دار واچ داگز هستید و رأیتون رو ثبت نکردید ثبت کنید.بازم تشکر.

لینک به ارسال
دقیقا این یه راه کثی?? برای گول زدنه مردمه رضا جون.این که نشد راه.راک استار هیچ وقت با یه تریلر بالاتر از واقعیت و دروغ مردم رو گول نمیزنه.در ضمن رضا جون کلیت ساختن یه بازی اپن ورلد چه مدرن و چه قدیمی با هم یکیه و کسی که کارش بیشترین ??رق رو میکنه طراحان محیط هستن.مثلا ادزیو باید از نقطه ی a بره به نقطه ی b و یا ایدن قراره از نقطه ی a بره نقطه ی b.اینجا کلیت یکیه ??قط محیطی که توش هستن ??رق میکنه.کسی که یه دنیای بزرگ رو میتونه خلق کنه چه قدیمی باشه چه جدید به هر حال این تجربه رو داره.نمیگم که جدید و قدیمی با ه ??رقی ندارن ولی خیلی خیلی شبیهن.یوبیسا??ت تجربه ی ساختن چندین اپن ورلد رو داره. باز هم برای بارچندم میگم که واچ داگز ??قط یه بازیه عالیه و بس.نه هیچ چیز دیگه.نه برترین بازی نسل.نه برترین گرا??یک.نه برترین داستان.......??قط یه بازیه خیلی عالی به قول شما با تعدادی نو اوری و تعدادی گند زدن بزرگ مثل رانندگیش.هیچ وقت نمیشه اینو با شاهکار دست نیا??تنی راک استار که شاخص مقایسه ی این سبکه مقایسه اش کرد.لط??ا ??رق شاهکار با بازی عالی رو درک کنید. اگه یوبیسا??ت بازی رو با اون سیاست دروغ منتشر نمیکرد من مشکلی باهاش نداشتم ولی از روش کثی??ی برای ??روشش است??اده کرد.واقعا assassin's creed 4 به مراتب یه سروگردن از واچ داگز بهتر بود.همون جنگهای دریاییش به نظر من میارزید به واچ داگز.هیچ باگ بزرگ و هیچ گند بزرگی مثل رانندگی واچ داگز نداشت.البته همون رو هم اگه یوبی میومد واسش تبلیغ دروغ میکرد و میگ??ت بهترین اپن ورلد تاریخ و.... الان ذره ای دوسش نداشتم.من مشکلم با دروغه.با تلکه کردن جیب مردمه که به انتظار تریلری که دیدن میان واچ داگز رو میخرن.همه مثل ما نیستن که از اخبار روزانه با خبر باشن.بعضیا دو تا تریلر دروغ از بازی دیدن و میرن بازی رو میخرن و میبینن این اون نیست.من مشکلم با اینه.با سیاست کثی?? توی ??روش بازیه که یوبی تا حالا این کارو نکرده بود ولی اینجا انجام داد و از اونجایی که بهش مزه داد از این میترسم که این سیستم دروغگویی رو ادامه بده.......حالا باز بیاین بگین اون باگ نداشت یا این داشت.مسئله این نیست اصلا.

سعید جان داداش واقعاً که خیلی ??همیده ای دقیقاً مشکل یوبیسا??ت دروغ گویی و گنده کردن بازیش بود وگرنه بازی نوآوری خوب هم داشت.

لینک به ارسال
سعید جان داداش واقعاً که خیلی ??همیده ای دقیقاً مشکل یوبیسا??ت دروغ گویی و گنده کردن بازیش بود وگرنه بازی نوآوری خوب هم داشت.

چاکرم داداش.لط?? داری.دقیقا همین طوره که میگی.مشکل دروغ و بزرگ نماییه.وگرنه واچ داگز بازی خوبیه.درباره ی گرا??یک 2 تا بازی هم باهات موا??قم.همون دریا مثال خوبی بود که زدی.گرا??یک جی تی ای به مراتب stable تر و محکم تر از واچ داگزه.

لینک به ارسال

اصلا watch dogs در حدی نیس که بشه با GTA V مقایسش کرد

من که 10 دقیقه بازی کردم اومدم بیرون

گراقیکش خوب بود ولی گیم پلی منو یاد assassin creeds انداخت و اصلا خوشم نیمد

ولی GTA واقعا عالیه اصلا کی?? میکنی بازی میکنی

لینک به ارسال
اصلا watch dogs در حدی نیس که بشه با GTA V مقایسش کرد

من که 10 دقیقه بازی کردم اومدم بیرون

گراقیکش خوب بود ولی گیم پلی منو یاد assassin creeds انداخت و اصلا خوشم نیمد

ولی GTA واقعا عالیه اصلا کی?? میکنی بازی میکنی

مگه گیم پلی بازی assassins creed بد بوده؟

لینک به ارسال
مگه گیم پلی بازی assassins creed بد بوده؟

نه عزیز منظورشون ر اشتباه ??همیدی.منظورش اینه که شبیه assassins هست.

البته گیم پلی watch dogs هم خوبه

لینک به ارسال

watch dogs

:cheerleader3: :88:

:cheerleader3::cheerleader3::cheerleader3::cheerleader3:

لینک به ارسال
دوست عزیز این حر?? رو نزنید از شما که مدیر هستید بعیده برای مقایسه گرا??یک دو بازی ??قط در هردو برید کنار آب دریا اونوقت گرا??یک gta v تو نظرتون جلوه میکنه.??قط بی زحمت اگر طر??دار واچ داگز هستید و رأیتون رو ثبت نکردید ثبت کنید.بازم تشکر.
نه داداش من طر??دار gta هستم و به gta رای دادم و چند تا پست قبلتر هم نوشتم ??قط gta.در مورد گرا??یک هم این ??قط حر?? من نیست یه سرچ کنی میبینی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...