رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

God of War 4 در راه است؟! | Sony Santo Monica از استدیو ی جدید خود رونمایی کرد

پست های پیشنهاد شده

سازنده ??رنچاینز بسیار پرطر??دار God of War یعنی Sony Santa Monica به تازگی از استدیو ی جدید خود رونمایی کرده است که در ادامه میتوانید مشاهده کنید.

Sony Santa Monica به منظور حرکت بسوی بازی بزرگ بعد خود برای کنسول PS4 از استدیوی جدیدی به نام ??? Reserve??? رونمایی کرده است، که تصویر آن را در زیر مشاهده می کنید.

2zjmhsl.jpg

Sony Santa Monica در حساب کاربری تویتر خود گ??ت :

بازی بزرگ بعدی ما برای کنسول PS4 در این استدیو (Reserve) خواهد بود.

هیچ جزییات دیگری از این خبر منتشر نشده است و معلوم نیست که بازی جدید این استدیو آیا نسخه ای جدید از ??رانچایز محبوب God of War خواهد بود؟یا باید منتظر یک IP جدید از این استدیو باشیم؟

3341bmf.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کریتوس که تو نسخه شماره 3 آخرش خودکشی کرد

اگر ادامه gow باشه جالبه که چطور میخاد ادامه پیدا کنه

لینک به ارسال

درسته ولی داستان نویسان santa monica تو نسخه های قبلی خوب نشون دادن که از هر پایانی میتونن یه داستان دیگه بسازن.

لینک به ارسال
کریتوس که تو نسخه شماره 3 آخرش خودکشی کرد

اگر ادامه gow باشه جالبه که چطور میخاد ادامه پیدا کنه

نه دیگه دوباره اخرش نشون داد که جنازه اش نیست.مطمئنم نمیمیره.اونم اگه بمیره من هستم سعید کریتوس!!!!!!!!

لینک به ارسال
نه دیگه دوباره اخرش نشون داد که جنازه اش نیست.مطمئنم نمیمیره.اونم اگه بمیره من هستم سعید کریتوس!!!!!!!!

آره داش سعید خودتو آماده کن که یهو اگه زنگ زدن گ??تن بیای. جا نخوری.پاشی بری. تا ما یه حال و هول دیگه داشته باشیم.:smi.le:

لینک به ارسال
آره داش سعید خودتو آماده کن که یهو اگه زنگ زدن گ??تن بیای. جا نخوری.پاشی بری. تا ما یه حال و هول دیگه داشته باشیم.:smi.le:

اماده ام داداش.زنجیرارو هم دیشب دادم مامانم داغ کرد دور دستم.:;-d:

لینک به ارسال
اماده ام داداش.زنجیرارو هم دیشب دادم مامانم داغ کرد دور دستم.:;-d:

داش سعید اگه ر??تی اونجا.دیدی زوس ندارن.دنبال زوس میگردن.یه تک بهم بزنی با کله میام . مثل برق زوس میام.کار با برق حال میده.شاید ایند??عه زوس تونست کریتوسو بکشه!!!

لینک به ارسال
داش سعید اگه ر??تی اونجا.دیدی زوس ندارن.دنبال زوس میگردن.یه تک بهم بزنی با کله میام . مثل برق زوس میام.کار با برق حال میده.شاید ایند??عه زوس تونست کریتوسو بکشه!!!

بی خیال داداش.نمیخوام تو روت وایسم.میزنم یه کاری دستت میدم بعد روابطمون بهم میخوره.نمیشه حالا مثلا ر??یقم باشی تو بازی دون??ره بریم جلو؟:;-d:

لینک به ارسال
بی خیال داداش.نمیخوام تو روت وایسم.میزنم یه کاری دستت میدم بعد روابطمون بهم میخوره.نمیشه حالا مثلا ر??یقم باشی تو بازی دون??ره بریم جلو؟:;-d:

دوتایی که نمیشه.همون که آخر بازی تک به تک میشیمو من یه سعی و تلاش بیهوده ای انجام میدم و میمیرم. ولی دوست دارم کلا با شمشیر بمیرم تا با مشت و لگد کریتوس. آخه مرگ سریعو کم دردیه.

لینک به ارسال
دوتایی که نمیشه.همون که آخر بازی تک به تک میشیمو من یه سعی و تلاش بیهوده ای انجام میدم و میمیرم. ولی دوست دارم کلا با شمشیر بمیرم تا با مشت و لگد کریتوس. آخه مرگ سریعو کم دردیه.

داداش اصلا راه نداره باهات درگیر شم.چرا وقتی که ر??یقیم به خاطر یه بازی بزنم بکشمت بعدشم خودکشی کنم؟ خب با هم میریم به جاش ابمیوه میخوریم دون??ره یه بازی دیگه میکنیم.بهتر نیست؟

لینک به ارسال
داداش اصلا راه نداره باهات درگیر شم.چرا وقتی که ر??یقیم به خاطر یه بازی بزنم بکشمت بعدشم خودکشی کنم؟ خب با هم میریم به جاش ابمیوه میخوریم دون??ره یه بازی دیگه میکنیم.بهتر نیست؟

آره.باید بیخیال دو نقش تو god of war باشیم.یکی بسه.تو برو که حتما این ??رنچایز عالی ساخته شه.بعد یه بازی دیگه پیدا میکنیم که با هم ر??یق باشیم تو نقشا.اگه هم پیدا نشد مجبوریم با هم آبمیوه بزنیم.

لینک به ارسال

درسته

ولی با این وجود کریتوس دخل همه ی God ها رو آورد

آخر بازی هم به دلیل از بین ر??تن God ها دنیا داشت نابود میشد

دیگه کی یا چی مونده که بازی ادامه پیدا کنه

واگر ادامه پیدا کنه برام جالبه که از کجا میخوان شروع کنن

یا شایدم باز برگردن به وقایع قبلی و باز یه داستان دیگه سر هم کنن

البته به نظرم جالب میشه اگر به جای کریتوس از یه شخصیت جدید است??اده کنن (بااحترام داش سعید کریتوس)

لینک به ارسال

البته به نظرم جالب میشه اگر به جای کریتوس از یه شخصیت جدید است??اده کنن (بااحترام داش سعید کریتوس)

:;-d::;-d::;-d: چاکرتم.در خدمتم.زنجیرا هم داغ داغ دور دستم اماده اس.

لینک به ارسال

eeeeeee گر??تی مارو پس این god of war assensen که در اومده هویجه خوب مگه اون گاو 4 نیس که مولتی پلیرم داره

لینک به ارسال

ساخت استدیو جدید ربطی به ساخت gow جدید نداره!!!

لینک به ارسال
ساخت استدیو جدید ربطی به ساخت gow جدید نداره!!!

شایعاتی پیرامون ساخت یه گاد ا?? وار جدید شنیده میشه.بعید هم نیست سونی ??رنچایزی رو که حدود 25 میلیون نسخه تا حالا ??روش داشته دوباره زنده کنه.میدونی چقدر روی ??روش ps4 تاثیر میذاره.مثل خود من که ps3 رو واسه god of war 3 خریدم خیلیا هم همین کارو واسه ps4 میکنن.

لینک به ارسال
شایعاتی پیرامون ساخت یه گاد ا?? وار جدید شنیده میشه.بعید هم نیست سونی ??رنچایزی رو که حدود 25 میلیون نسخه تا حالا ??روش داشته دوباره زنده کنه.میدونی چقدر روی ??روش ps4 تاثیر میذاره.مثل خود من که ps3 رو واسه god of war 3 خریدم خیلیا هم همین کارو واسه ps4 میکنن.

داستان gow تموم شده و تا حالا 6 تا gow اومده من همه رو بازی کردم.این بازی دیگه کشش داستانی نداره.بهتره برن سراغ ip جدید

من دوست دارم gow به همین شکلی که هست تو ذهنم باقی بمونه

لینک به ارسال

کاملا موا??قم

یه سری از بازیها هستن که میارزه برا خاطرشون بری یه کنسول بخری

مثل GOW

همین سیاست رو نینتندو هم برای Wii Uدر نظر گر??ته و بازی زیبای Bayonetta 2 به طور انحصاری برای Wii U حدود یک ماه دیگه منشر خواهد شد

الته بگزریم از این قضیه که کمپانی سگا به طور ناجوانمردانه ای بعد از اینکه نسخه اول بازی رو برای Xbpx 360 و ps3 منتشر کرد اینکارو داره میکنه

البته اینم از سیاست نینتندو هستش که میخاد بازی خورها رو از سمت این دو کنسول به سمت خودش بکشه:7_15_5v:

لینک به ارسال

کراتوس مامور انجام 7 کار بزرگ است پس شاهد گاوهای 5 و 6 {یا همون 7 و 8} باشید در اینده

لینک به ارسال
نه ??کر نکنم . داستان میره جایی که کریتوس یه آدم عادی شده و باید ملکه خاک رو پیدا کنه و از اون طریق ملکه ذهن رو که بتونه خاطراتی که عذابش میده رو ??راموش کنه .

خوب پس داستان ادامه داره دگ منم گ??تم شاید یه نسخه رو به دو نسخه تبدیل کنند

لینک به ارسال

امیدوارم یه نسخه جدید ازین بازی شاهد باشیم...این سری از بازیا نباید تموم شه:1231907333:

لینک به ارسال
امیدوارم یه نسخه جدید ازین بازی شاهد باشیم...این سری از بازیا نباید تموم شه:1231907333:

منم موا??قم این سری از بازیها در حال پیشر??ت عظیمی اند .راستی مولتیش باحاله {برای اولین بارش خوبه که دگ نه؟}؟

:17:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...