رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

راهی برای کاربران ایرانی در نصب افزونه‌های گوگل کروم | فرار از××××××

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

در حالی که محدودیت‌های ایجاد شده بر سر راه کاربران ایرانی، مانع از آن می‌شود که ‌‌مستقیم و بدون است??اده از *** یا *****‌شکن‌ها‌، ا??زونه‌های گوگل کروم را از وب‌سایت اصلی گوگل یعنی Web Store نصب کرد، ‌راهی ‌برای شما یا??تیم که بتوانید به واسطه آن، به آسانی ‌ا??زونه‌ها از وب‌سایت اصلی گوگل کروم را نصب کنید.به گزارش «تابناک» در چند ماه اخیر، محدودیت‌های ایجاد شده بر سر راه کاربران ایرانی در وب‌سایت Google Web Store منجر به آن شده که بسیاری از کاربران از مزایای است??اده از ا??زونه‌های گوگل کروم محروم بمانند.

344050_643.jpg

راهکاری که ما برای کاربران ایرانی پیدا کرده‌ایم، است??اده از یک ابزار جانبی مطمئن و کاربردی است که نخست به شما اجازه می‌دهد ‌با ورود به وب‌سایت اصلی، اقدام به دانلود مستقیم ا??زونه‌ها بر روی سیستم خود بکنید‌ و دوم آنکه خود این ابزار ا??زونه‌ای دارد که با نصب آن بر ‌مرورگر گوگل کروم، از این پس می‌توانید به آسانی از Web Store ا??زونه‌ها را دانلود کنید.

نام این ابزار Chrome Extension Downloader است:

344051_145.png

گوگل ک??روم برنامه ای را روی گوگل در نظر گر??ته تا هر کاربری بتواند به سایت های ***** شده بی هیچ خطری وارد شود. تمام اطلاعات با این امکان بصورت رمز شده رد و بدل می شود و کاملا ??ضای امنی را برای شما مهیا می کند. برای نصب این امکان روی گوگل کروم به ترتیب این عملیات را انجام دهید :

1- گوگل کروم را باز کنید و سمت راست بالای ص??حه، روی سه خط موازی ا??قی برای تنظیمات کلیک کنید. یک منو باز می شود.

2- در آن منو ( Settings ) را کلیک کنید . منوی جدیدی در کل ص??حه باز می شود.

3- بالا سمت چپ، روی ( Extensions ) کلیک کنید. منوی دیگری باز می شود .

4- در انتهای منو ( Get more Extensions ) را کلیک کنید، یک منوی دیگر باز می شود. بالا سمت چپ کلمه ( browsec ) را تایپ کنید و کلید ( enter ) را ??شار دهید

5- بلا??اصله سه برنامه برای شما پیدا می کند

6- برنامهء اولی از آن بالا را بنام ( Browsec ) که سمت راست آن نوشته ( Free ) را با ??شاردادن ( Free ) نصب کنید

7- وقتی نصب شد از این به بعد بالای ص??حه گوگل کروم شما (سمت راست) آیکون ( browsec ) دیده می شود. که با این آیکون میتوان این برنامه را ??عال و غیر??عال کرد.

8- حالا به هر سایتی که می خواهید بروید و از سرعت اینترنت لذت ببرید.

9

ویرایش شده توسط datis

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم تست کردم 100٪ هم جواب میده.خیلی هم راحت هست نصب این ا??زونه.

لینک به ارسال

سرعتش برای من الان ا??تضاحه

مال شما هم همینطوریه آیا؟!!؟

لینک به ارسال

سرعتش زیاد بد نیست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...