رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mardinfati

E3 ode pro آموزشهای هک بازیهای با ارورر 80010017

پست های پیشنهاد شده

خوب حقیقتاْ من تاحالا توی این سایت هیچ پستی نزدم و تا اونجایی که دیدم همچین چیزی رو پیدا نکردم برای همین به خودم گ??تم بهتره که این آموزش رو بزارم تا اگه کسی به مشکلی مثل من برخورد زیاد نگرده و سریع کارش حل بشه

yahoo_4.gif

خوب همون طور که دوستان میدونند دارندگان برد های ODE برخی مواقع یا خیلی مواقع با مشکل ص??حه سیاه یا

Error 80010017

رو به رو میشند که به دلیل eboot های بازی هستش...

خوب برای اینکه دوستان بتونند این مشکل رو ر??ع کنند دو راه دارند.

1. پیدا کردن eboot ارجینال.
  2. يا ساخت eboot با برنامه هستش.

الان بحث سر دومی هستش

yahoo_4.gif

من این برنامه رو از یه سایت خارجی که منبعش رو اون پایین ذکر میکنم پیدا کردم و طبق گ??ته خود صاحب مطلب هر بازی که مشکل داشته رو درست کرده...

من خودم شخصاً 2 تا از بازیهام رو ردی?? کرد و خیلی هم خوشحالم

yahoo_4.gif

خوب اول از همه این دو برنامه رو دانلود کنید

برنامه

Iso Tools V1.33

برنامه

ODDE Eboot Resigner

خوب اول از همه برنامه Iso Tools رو نصب کنید و بعدش از قسمت tools ... Verify EBOOT.BIN رو بیارید و eboot بازی خود رو انتخاب کنید.

اگه بعد از شناسایی eboot بازی شما پیغامی داد گ??ت ok خوب یعنی هیچ مشکلی نداره و شما راحت میتونید اون بازی با برنامه e3 ode iso tools تبدیلش کنید و اجرا کنید...

ولی اگه پیغامی مبنی بر eboot.bin signature that was Fail داد ، شما eboot بازی خودتون رو توی ??ولدر odde eboot resigner کپی کنید و بعد بر روی run me.bat کلیک کنید ، عدد 1 و بعدش اینتر رو بزنید و منتظر بشید تموم بشه ...

الان شما توی پوشه 2 تا eboot دارید اونی که پسوند داره ، همون ebootی هستش که شما کپی کردید و اونی که پسوند نداره همونیه که برنامه درستش کردم ...

منظور از پسوند یه همچین چیزی هستش : EBOOT.BIN

.BAK

حالا EBOOT.BIN رو جایگزین eboot بازی کنید و به راحتی بازیتون رو اجرا کنید.

yahoo_3.gif

(البته بعد از تبدیل به iso

yahoo_4.gif

)

.........................

لازم به ذکره که این برنامه رو برای کسانی که از بردهای e3 ode pro (odd) رو دارند گ??تم و خودم هم شخصاً این برنامه رو چک کردم و مشکلی نداشت...

از اونجایی هم که کار با این برنامه ها آسون بود عکس نزاشتم ولی اگه دوستان بخواند عکس هم میزارم

منبع(که نه اصل مطلب ولی من امتحان کردم برای splinter cell black list کار کرد روی e3 ode pro ورژن 4.53):

????? ?? ???? Error 80010017 (??? ???? ?? ????? ???? ??)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...