رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

هديه جالب توتي به آنچلوتي (عکس)

پست های پیشنهاد شده

00038188.jpg

[h=2]کاپيتان اسطوره‌اي رم ايتاليا قبل از ديدار مقابل رئال مادريد هديه جالبي را به کارلو آنچلوتي اهدا کرد.[/h]

توتي روي اين پيراهن خطاب به آنچلوتي نوشته بود که تو شماره يک هستي

00990201.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الحق هم که شماره یک هستی.در اولین ??صل حضور رئال مادرید رو به جایگاه اصلیش یعنی تخت حکومت ??وتبال دنیا برگردوند.لا دسیما.......viva ronaldo...........viva madrid...........hala madrid

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

توتی رو واقعا دوس دارم. همچنین انجلوتی از وقتی سرمربی میلان شد.

سعیدجون خبر درگیری په په و کیتا رو شنیدی؟؟؟؟

واقعا په په یکی از بازیکنای بیشخصیت جهانه تازه بازیش هم درگیرانه نیس وحشیانس.

بزار با صراحت بگم حر?? منو رد میکنی چون رئالی هستی.ولی میدونم ته قلبت قبول داری:;-):

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال
توتی رو واقعا دوس دارم. همچنین انجلوتی از وقتی سرمربی میلان شد.

سعیدجون خبر درگیری په په و کیتا رو شنیدی؟؟؟؟

واقعا په په یکی از بازیکنای بیشخصیت جهانه تازه بازیش هم درگیرانه نیس وحشیانس.

بزار با صراحت بگم حر?? منو رد میکنی چون رئالی هستی.ولی میدونم ته قلبت قبول داری:;-):

په په که استاده:wi.nk:

لینک به ارسال
توتی رو واقعا دوس دارم. همچنین انجلوتی از وقتی سرمربی میلان شد.سعیدجون خبر درگیری په په و کیتا رو شنیدی؟؟؟؟واقعا په په یکی از بازیکنای بیشخصیت جهانه تازه بازیش هم درگیرانه نیس وحشیانس.بزار با صراحت بگم حر?? منو رد میکنی چون رئالی هستی.ولی میدونم ته قلبت قبول داری:;-):
منم توتی رو خیلی دوست دارم چون همیشه زئالی بوده.انجلوتی هم که معرکه اس با لادسیمایی که اورد واسه رئال. نشنیدم داداش.اگه نظر قلبی منو بخوای په په بعد از راموس دومین مدا??ع وسطط برتر دنیاس.من په په و اخلاقشو که همونی که هست رو نشون میده به صدتا عوضیایی مثل بوسکتس و دنی الوس و نیمار که ??قط دنبال مظلوم نمایی و تمارض و دروغ هستن ترجیح میدم.په په محکم بازی میکنه و گاهی وقتا هم عصبی میشه و کارای ناشایستی انجام میده به هر حال اخلاقش همینه و خودشو به دروغ مثل بوسکتس مظلوم نشون نمیده و بعد یواشکی بیاد با استوک بذاره روی صورت په په.

لینک به ارسال
منم توتی رو خیلی دوست دارم چون همیشه زئالی بوده.انجلوتی هم که معرکه اس با لادسیمایی که اورد واسه رئال. نشنیدم داداش.اگه نظر قلبی منو بخوای په په بعد از راموس دومین مدا??ع وسطط برتر دنیاس.من په په و اخلاقشو که همونی که هست رو نشون میده به صدتا عوضیایی مثل بوسکتس و دنی الوس و نیمار که ??قط دنبال مظلوم نمایی و تمارض و دروغ هستن ترجیح میدم.په په محکم بازی میکنه و گاهی وقتا هم عصبی میشه و کارای ناشایستی انجام میده به هر حال اخلاقش همینه و خودشو به دروغ مثل بوسکتس مظلوم نشون نمیده و بعد یواشکی بیاد با استوک بذاره روی صورت په په.

من عذر میخوام :-/

دنی لایی زنو میگی؟؟؟؟؟!!:76::76::76:این که معلومه چرا رئالیا بدشون میاد:76::76::76:

منم از بوسکتس خوشم نمیاد.

لینک به ارسال

اون لایی که به رونالدو زد و هیچ وقت یادم نمیره . اصلا اسم دنی الوز میاد یاد اون صحنه می ا??تم .:;-d::;-d::;-d:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...