رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mahdijoon

نبود گزینه اینستال در xbox 360

پست های پیشنهاد شده

سلام

توروخدا منو کمک کنید

من دستگاه جی تگ شده خریدم که بازی رو بدون دیسک اجرا کنم جی تی ای وی و ??ورزا و کینکت اسپورتس و ... نصب شد حالا ??ی??ا 14 رو که میزارم گزینه اینستال نیست؟

تورو خدا کمک کنید

برنر مکس هم خریدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

توروخدا منو کمک کنید

من دستگاه جی تگ شده خریدم که بازی رو بدون دیسک اجرا کنم جی تی ای وی و ??ورزا و کینکت اسپورتس و ... نصب شد حالا ??ی??ا 14 رو که میزارم گزینه اینستال نیست؟

تورو خدا کمک کنید

برنر مکس هم خریدم

مشکل از جیتگ هستش که نصب شده برروی کنسول و 100% باید از طریق نرم ا??زاری که برای اجرای جیتگ هست است??اده کرد . شما اشتباه کردی که جیتگ شده خریدی شما الان نه میتونی به لایو وصل شی نه میتونی بازی ارجینال رو اجرا کنی (کی ارجینال بازی میکنه :v) خب به هر حال من ??کر میکنم از جیتگ هستش و دوستانی که تجربشون توی جیتک هستش امیدوارم کمکت کنن . اگه مشکلی بغیر از جیتک داشتی خوش حال میشم کمکت کنم

لینک به ارسال

خیلی ممنون با سرعت نت ذغالی ما نمیشه لایو ر??ت:d

منظورت از نرم ا??زار جیتگ رو ن??همیدم

درضمن برای بقیه بازی ها میاد ??قط ??ی??ا 14 نمیاد

تو کنسول آرکید ??روشنده میومد

لینک به ارسال
خیلی ممنون با سرعت نت ذغالی ما نمیشه لایو ر??ت:d

منظورت از نرم ا??زار جیتگ رو ن??همیدم

درضمن برای بقیه بازی ها میاد ??قط ??ی??ا 14 نمیاد

تو کنسول آرکید ??روشنده میومد

من جیتگ نکردم ولی میگن یک نرم ا??زار داره مثل مولتی من توی ps3 که میشه باهاش بازی ها رو بدون دیسک اجرا کرد . اگه همون نرم ا??زاری توش وجود داشته باشه . حتما مشکل از اونه

لینک به ارسال
دوستان؟؟؟؟

منم کنسولمو دوسال پیش جیتگ کردم.تاحالا هم مشکلی نداشته.دلیل مشکل شما هم واقعا نمی دونم...عجیبه.در مورد لایو و آنلاین بازی کردن هم جیتگ شبکه های مخصوص به خودشو واسه آنلاین بازی کردن داره که از اونجایی که توی اینجور سرور ها آنتی چیت نیست سراغشون نر??تم ولی اگه توی سایت های بزرگ انگلیسی زبان (مثلا : Xbox360iso) بگردی آموزشش هست.

لینک به ارسال

خیلی ممنون من توی مای اپس برنامه خاصی نمیبینم همون برنامه های معمولی (مدیا سنتر و اینا) بازی هارم برنر مکس میخرم بعد x میزنم و بعد اینستال بعد هم بدون دیسک بازی میکنم والا ??قط هم برای ??ی??ا 14 اینطوری میشه

لط??ا منو راهنمایی کنید

لینک به ارسال
خیلی ممنون من توی مای اپس برنامه خاصی نمیبینم همون برنامه های معمولی (مدیا سنتر و اینا) بازی هارم برنر مکس میخرم بعد x میزنم و بعد اینستال بعد هم بدون دیسک بازی میکنم والا ??قط هم برای ??ی??ا 14 اینطوری میشه

لط??ا منو راهنمایی کنید

نمیدونم والا شاید بازی ??ی??ا 14 به جیتگ نمیخوره :91:

لینک به ارسال

منظورت شخصیه که دستگاهو خریدم یا بازیو؟اگه منظورت اونیه که بازی خریدم تو دستگاه آرکید اون میومد

لینک به ارسال
منظورت شخصیه که دستگاهو خریدم یا بازیو؟اگه منظورت اونیه که بازی خریدم تو دستگاه آرکید اون میومد

منظورش کسی که دستگاه رو خرید ازشه . بازی موردی نداره و ممکنه از کنسول و جیتگ باشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...