رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

پایانی بر شیطان /تحلیل و بررسی بازی دیابلو 3 (به قلم بنده)

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز و کاربران گرامی انجمن.به بهانه ی نزدیکی عرضه ی نسخه ی reaper of souls edition بازی دیابلو 3 برای کنسولها تصمیم گر??تم بررسی و نقدی را بر بازی اصلی دیابلو 3 بنویسم.امیدوارم با من همراه باشید و نقد رو مطالعه کنید و نظراتتون رو هم بیان کنید.

با تشکر از شما

diablo3classeswp1920x10.jpg

کلاس های مختل?? بازی

مقدمه

نقد کردن عنوانی که به منزله ی شاخص و استاندارد یک سبک است کار سختی است.زیرا تمام بازیهای ان سبک با ان مقایسه میشوند و هر چه در بازی وجود دارد در حقیقت حکم استاندارد را در ان سبک داراست و بنابر این پیدا کردن ایراد از این بازی بسیار سخت است و نیاز به کمی سخت گیری و دقت ??راوان دارد.سری دیابلو در سبک اکشن نقش ا??رینی با دوربین ایزومتریک در حقیقت همین حکم را دارد و ترازوی سنجش بازیهای این سبک است که همگی با ان مقایسه میشوند.چندی پیش نسخه ی reaper of souls edition بازی برای پی سی عرضه شد و چندی دیگر برای کنسولها نیز عرضه خواهد شد.به این بهانه نگاهی به بازی اصلی دیابلو 3 می اندازیم و بازی را از جهات مختل?? بررسی میکنیم.با من همراه باشید

نقد بازی بر اساس نسخه ی ps3 صورت گر??ته است.

diablo3.jpg

کاور رسمی نسخه ی پلی استیشن 3

نام بازی Diablo III

سازنده بلیزارد

ناشر بلیزارد

سبک اکشن نقش ا??رینی ایزومتریک

پلت??رمها pc , ps3. x360,xone,ps4

E.jpg

تصاویر و اسامی کلاسهای بازی (هرکدام دارای شخصیت مونث نیز میباشند)

حماسه ی شیطان

سری دیابلو از داستان بسیار زیبا و دلنشینی برخوردار است و البته از بلیزارد انتظار دیگری جز این نمیرود.داستان دیابلو 3 بیست سال بعد از نسخه ی قبلی که با شکست دیابلو همراه بود ات??اق می ا??تد.بار دیگر دیابلو که کاملا نابود نشده است نقشه ی نابودی زمین و انسانها را در سر میپروراند و با برادران جهنمی خود قصد باز کردن دروازه های جهنم به زمین و نابودی انسانها را دارد.کین دکارد این مسئله را پیش بینی میکند ولی حر??ش زیاد مورد قبول واقع نمیشود.در همین حال یکی از ??رشته های ساکن بهشت که از این دسیسه خبر دارد از پادشاه ??رشته ها درخواست کمک به زمینیان را میکند و وقتی با مخال??ت او روبرو میشود از ??رشته بودن دست میکشد و خود را به زمین پرتاب میکند و به عنوان یک انسان به کمک انساننهای دیگر می اید.با اثبات این دسیسه توسط ??رشته صحت پیش بینی دکارد کین ثابت میشود.در همین حال دیابلو و همراهان قدرتمندش دروازه های جهنم را به روی زمین باز میکنند تا ابتدا زمینیان و سپس بهشت را از بین ببرند.نقش شما از اینجاست که اغاز میشود و باید به د??اع از انسانها و مبارزه با جهنمیان بپردازید.داستان در ادامه بسیار زیبا و روان ادامه می یابد و گیمر را بیش از پیش شی??ته ی بازی میکند.در مجموع بر داستان بازی ایرادی وارد نیست.

diablo-3-loot.jpg

رنگ اسم ایتمها بیانگر میزان ارزش انهاست

شیطانی ولی زیبا

گرا??یک در این بازی غوغا میکند.به قدری همه چیز زیبا و بی نقص کار شده است که در هیچ بازی دیگری در این سبک چنین تنوع گرا??یکی را در جای جای بازی نمیبینید.از نظر گرا??یک ??نی همه چیز عالی کار شده و با این که سراسر پر از محوطه های بسیار شلوغ با ا??کتهای ??راوان اتش و یخ ... است ولی هرگز با ا??ت ??ریم مواجه نمیشود.تکسچرها بسیار زیبا کار شده اند و بازیباز از دیدن کی??یت محیطها و اجسام و ادمها و... به وجد می اید.از منظر ??نی بازی غیر قابل توصی?? است.طراحی محیطها و مراحل به زیباترین شکل ممکن انجام شده است و انقدر تنوع در محیطها وجود دارد که به ندرت بازیباز حتی دو سیاهچال شبیه به هم میبیند.از غار های مخو?? و لانه های عنکبوت گر??ته تا جنگلی با درختان زنده و بهشت و ......

واقعا بیجا نیست که این سری بازی به عنوان شاخص این سبک شناخته میشود.هیچ بازی دیگری در این سبک یارای رقابت با دیابلو را ندارد و تنها باید سعی کنند خود را به دیابلو نزدیک تر کنند.در مجموع اگر بخواهیم گرا??یک بازی را در یک کلمه خلاصه کنیم ان کلمه بی نظیر خواهد بود و به جرات هیچ ایرادی بر گرا??یک بازی وارد نیست و بلیزارد مثل همیشه سنگ تمام گذاشته است.

diabloIII01.jpg

بازی مملو از محیطهای زیباست

شیطان را بکش

اگر در مورد گرا??یک بازی کلمه ی بی نظیر را به کار بردم در مورد گیم پلی قطعا کلمه ای کمتر از شاهکار جایز نیست.قدرت و اعتیاد اور بودن این بازی به گیم پلی بازی مربوط است که واقعا انسان را شی??ته ی خود میکند و گذر زمان را متوجه نمیشد.در ابتدا از بین 5کلاس بازی مثل بربر راهب جادوگر و... یک کلاس را انتخاب میکنید و وارد بازی میشوید.به قدری بازی در هر کلاسی گسترده و متنوع است که اگر با یک کلاس دیگر بازی کنید گویی در حال تجربه ی یک بازی جدید هستید.این نکته را بنده به شخصه لمس کرده ام وبراساس شنیده هایم حر?? نمیزنم.من با 4 کلاس از 5 کلاس بازی 2 بار بازی را تمام کردم(مجموعا 8 بار) ولی برایم این گونه به نظر میرسید که 4 بازی کاملا مت??اوت را بازی کرده ام

تمام چیزها از ریزترین مورد تا بزرگترین مورد بین کلاسها مت??اوت است.از زره و ک??ش و کمربند و کلاه خود و اسلحه ها و گردنبند و حلقه گر??ته تا انواع قدرتهای هر کلاس که به قدری متنوعند که بازیباز لب به تحسین میگشاید.سیستم اعتیاد اور بازی در سیستم لوتینگ بازی نه??ته است.در سراسر باطزی با کشتن دشمنان و باز کردن صندوقچه ها و تخلیه کردن سیاهچالهای جانبی و اصلی بازی تعداد زیادی ایتم به شما تعلق میگیرد که بر اساس رنگشان ارزش گذاری میشوند.مثلا ایتمهای خاکستری ضعی??ترین ها هستند و ایتمهای نارنجی که شاید در هر بار بازی 4 یا 5 عدد از انها به دست اورید بسیار با ارزش و نایابند.ایتمها به صورت تصاد??ی در بازی ایجاد میشوند و این از نقاط قوت بازی است که ارزش تکرار را بالا میبرد.حالا شما باید با این ایتمها کاما شخصیت خود را شخصی ساز ی کنید و ازریز ترین تا بزرگترین موارد شخصیت خود را مجهز کنید و این تجهیزات کاملا در ظاهر کاراکتر شما تغییر ایجاد میکنند.دشمنان بازی به قدری متنوع و گوناگون هستند که اصلا تکراری نمیشوند و همواره مبارزه با انها جذاب است.باس های بازی بی نظیر هستند و مخصوصا دیابلو بسیار زیبا و چالش بر انگیز است.بازی درجه های سختی بسیار زیادی از اسان تا چندین درجه سخت دارد و همین یاز هم ارزش تکرار بازی را بالا میبرد.سیستم خرید و ??روش هم در بازی وجود دارد وبسیار لذت بخش است.شاید بتوان یک ایراد از این بخش گر??ت و ان هم این است که نمیشود به صورت دستی تک تک خصوصیات شخصیت خود را بعد از هر لول اپ بالا ببرید و این کار خود ه خود انجام میشود وشما بعد از هر لول تنها قادرید قدرتهای جدیدی را که برایتان ازاد شده است شخصی سازی کنید.در مجموع این بخش برترین بخش بازی و عامل اصلی اعتیاد اور بودن بازی میباشد.

diablo-iii-18620-1920x1080.jpg

دیابلوی پلید با طراحی بسیار زیبا و خو??ناک

نجوایی از جهنم

قطعا انتظار ندارید که بلیزارد با ان همه تجربه ای که دارد و همه ی بخشهای بازی را به بهترین شکل درست کرده است از صداگذاری و موسیقی بازی غا??ل شده باشد.صداهای بازی همگی عالی و زیبا و طبیعی هستند.صداهای شخصیت ها کاملا با انها سازگار است و انواع صداهای مختل?? در بازی وجود دارد و بسیار با کی??یت و زیبا کار شده اند.در زمینه موسیقی هم بلیزارد عالی عمل کرده و موسیقی های بازی بسیار حماسی و گوشنواز هستند به خصوص در هنگام مبارزات این موسیقیها بازیباز را به مبارزه بیشتر تحریک میکنند و شور حماسی در او ایجاد میکنند.

Xbox_Multiplayer_668.jpg

بازی 4 ن??ره واقعا لذت بخش است

کارنامه ی اعمال : جهنمی یا بهشتی؟

تنها میتوانم بگویم گیمران عزیز این بازی را به هیچ وجه از دست ندهید.چه عاشق یبک نقش ا??رینی هستید و چه با این سبک میانه ای ندارید این بازی اوج لذت را برای شما به ارمغان می اورد.اوج لذت تنها یک کلمه ی کلیشه ای نیست بلکه در اینجا به معنای واقعی کلمه است و لذت این بازی را در هیچ بازی دیگری نمی یابید.هم نسخه ی پی سی و هم نسخه های کنسولی بی نهایت علی و جذاب و اعتیاد اور هستند.اگر به توصیه ی من عمل کردید و یک ساعت از این بازی را انجام دادید دیگر راه برگشتی نیست و در این صورت این توصیه را میکنم که نگذارید مثل بنده دچار اعتیاد این بازی شوید و کارتان به 8 بار بازی کردن برسد.باید از بلیزارد به خاطر این شاهگکار بی بدیل تشکر کرد و منتظر نسخه های بعدی این عنوان ماند.

نکات مثبت:

گرا??یک عالی

داستان جذاب

گیم پلی شاهکار و شدیدا اعتیاد اور

سیستم لوتینگ بسیار جذاب

موسیقی های حماسی

نکات من??ی:

نبود قابلیت اضا??ه کردن به خصوصیات کاراکترها به صورت دستی بعد از هر لول اپ

امتیاز نهایی بازی: 9.5/10

در پایان ممنون که نقد رو مطالع کردید.امیدوارم خوشتون اومده باشه.یک نکته این که عکسهایی که براتون از بازی گذاشتم همگی سایز بالا و بسیار با کی??یت هستند.اگر از عکسی خوشتون اومد میتونید با کلیک اندازه ی واقعی عکس رو ببینید.خوشحال میشم نظرتون رو در باره ی نقد و این بازی بدونم.

Diablo-3-Reaper-of-Souls-Wallpaper-6.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نقدت رو کامل خوندم

من حدود 5 ماه پیش نسخه Reaper Of Souls رو نقد کردم(برای مجله گیم??ا بود)

به نظر من روند داستانی بازی ضعی??ه و ممکنه کاری کنه گیمر ازش خسته بشه و این تنها گیم پلی بازی بود که کاری می کرد که گیمر به بازی کردن ادامه بده

توجه کنی بعضی قسمت های بازی به طرز عجیبی آسونه که این باز هم یک مشکله

موسیقی هم بعضی وقت ها کسل کننده میشه

در کل من به بازی 93 دادم که تازه Reaper Of Souls از این نکات مثبت بیشتری داشت.

مو??ق باشی

لینک به ارسال

داداش سعید خیلیییییییییییییییییییی ترکوندی واقعا نقد و بررسی به این خوبی جایی ندیده بودم.نکات مثبت ومن??ی رو هم که نوشتی بودی و سایز عکسات خیلییییییییییییی خوب بود.میشه گذاشت واسه ص??حه ی دسکتاپ.??قط من یه چیزی رو ن??همیدم.این کلمه ی ایزومتریک یعنی چی؟

لینک به ارسال
نقدت رو کامل خوندم

من حدود 5 ماه پیش نسخه Reaper Of Souls رو نقد کردم(برای مجله گیم??ا بود)

به نظر من روند داستانی بازی ضعی??ه و ممکنه کاری کنه گیمر ازش خسته بشه و این تنها گیم پلی بازی بود که کاری می کرد که گیمر به بازی کردن ادامه بده

توجه کنی بعضی قسمت های بازی به طرز عجیبی آسونه که این باز هم یک مشکله

موسیقی هم بعضی وقت ها کسل کننده میشه

من 8 بار بازی رو تموم کردم وقطعا بیشتر از شما با زیر و بم و ایراداش اشنا هستم.

در کل من به بازی 93 دادم که تازه Reaper Of Souls از این نکات مثبت بیشتری داشت.

مو??ق باشی

به هیچ وجه با هیچ کدوم از حر??ات موا??ق نیستم.

مطمئنم که بازی 1 و 2 رو بازی نکردی که میگی روند داستانی ضعی??ه.ات??اقا داستان از نکات خوب بازیه و جایی که مادر لیا خیانت میکنه یه سورپرایز خیلی عالیه.داستان کاملا به دو شماره ی قبل وصله.

اسون بودن بازی یه چیز نسبیه.اگر مردی برو درجه ی سختی اخر بازی رو انخاب کن تا معنی اسونی رو ب??همی.من ر??تم بازیش کنم با 2 ضرب میمردم و هیج مرحله ای رو نمیشد رد کرد.بازی بالغ بر 20 مدل درجه ی سختی داره برای هر جور سلیقه ای.

موسیقی بازی واقعا حماسی بود و هیچ مشکلی نداشت.توی تمام ممراحل با هم ??رق میکرد و اصلا کسل کننده نبود.

تو ??کر میکنم جزو کسانی هستی که ??کر میکنی چون منتقدی باید حتما یه ایرادی رو بازیا بذاری.من اصلا این طور نیستم و این بازی به نظرم یه ایراد داشت و اون رو هم اشاره کردم.

ممنون از این که نقد رو خوندی.مو??ق باشی.

لینک به ارسال
داداش سعید خیلیییییییییییییییییییی ترکوندی واقعا نقد و بررسی به این خوبی جایی ندیده بودم.نکات مثبت ومن??ی رو هم که نوشتی بودی و سایز عکسات خیلییییییییییییی خوب بود.میشه گذاشت واسه ص??حه ی دسکتاپ.??قط من یه چیزی رو ن??همیدم.این کلمه ی ایزومتریک یعنی چی؟

خیلی خیلی ازت ممنونم ??رزان جون.ممنون از این که نقد رو خوندی و ممنون از این که حمایت کردی.ات??اقا این بار به نظر خودم هم نقد بدون ایرادی در اومده و از تمام نقدهایی که تاحالا نوشتم حس بهتری بهش دارم.داداش ایزومتریک به دوربینی میگن که بازی و بازیباز رو از بالا نشون میده.

لینک به ارسال
به هیچ وجه با هیچ کدوم از حر??ات موا??ق نیستم.

مطمئنم که بازی 1 و 2 رو بازی نکردی که میگی روند داستانی ضعی??ه.ات??اقا داستان از نکات خوب بازیه و جایی که مادر لیا خیانت میکنه یه سورپرایز خیلی عالیه.داستان کاملا به دو شماره ی قبل وصله.

اسون بودن بازی یه چیز نسبیه.اگر مردی برو درجه ی سختی اخر بازی رو انخاب کن تا معنی اسونی رو ب??همی.من ر??تم بازیش کنم با 2 ضرب میمردم و هیج مرحله ای رو نمیشد رد کرد.بازی بالغ بر 20 مدل درجه ی سختی داره برای هر جور سلیقه ای.

موسیقی بازی واقعا حماسی بود و هیچ مشکلی نداشت.توی تمام ممراحل با هم ??رق میکرد و اصلا کسل کننده نبود.

تو ??کر میکنم جزو کسانی هستی که ??کر میکنی چون منتقدی باید حتما یه ایرادی رو بازیا بذاری.من اصلا این طور نیستم و این بازی به نظرم یه ایراد داشت و اون رو هم اشاره کردم.

ممنون از این که نقد رو خوندی.مو??ق باشی.

ات??اقا 1 و 2 رو بازی کردم و نسبت به اونها میگم که روند داستانی ضعی??ه

حتی اگر روی درجه سختی های خیلی بالا هم بازی کنی یه جاهایی واقعا نباید به آسونی رد بشه یا جاهایی هستن که نباید خالی باشن و تو بتونی خیلی راحت ازش رد بشی(البته این مورد رو قبول دارم یه مقدار زیاد سختگیری کردم)

ببین من نگ??تم داستان ضعی??ه!! ??قط توی بعضی جاها یه حس طولانی بودن الکی به آدم دست میده

الان مجله بازی رایانه دستمه ات??اقا Reaper Of Souls هم توش نقد شده از بازی ایراد خاصی نگر??ته حتی توی نکات من??ی هم نوشته "ندارد"!! اما به بازی نمره کامل نداده و یه نمره کم کرده

به نظرم تنها مشکلی که داری توی نمره دادن هست

باو تو مگه تاحالا مقاله ای از من خوندی که این حر??و میزنی؟

لینک به ارسال
ات??اقا 1 و 2 رو بازی کردم و نسبت به اونها میگم که روند داستانی ضعی??ه

حتی اگر روی درجه سختی های خیلی بالا هم بازی کنی یه جاهایی واقعا نباید به آسونی رد بشه یا جاهایی هستن که نباید خالی باشن و تو بتونی خیلی راحت ازش رد بشی(البته این مورد رو قبول دارم یه مقدار زیاد سختگیری کردم)

ببین من نگ??تم داستان ضعی??ه!! ??قط توی بعضی جاها یه حس طولانی بودن الکی به آدم دست میده

الان مجله بازی رایانه دستمه ات??اقا Reaper Of Souls هم توش نقد شده از بازی ایراد خاصی نگر??ته حتی توی نکات من??ی هم نوشته "ندارد"!! اما به بازی نمره کامل نداده و یه نمره کم کرده

به نظرم تنها مشکلی که داری توی نمره دادن هست

باو تو مگه تاحالا مقاله ای از من خوندی که این حر??و میزنی؟

در مورد طولانی بودن بازی که خب باید باشه.ناسلامتی ار پی جیه و توی همه ی ار پی جی ها داستان بعضی جاها باید کش داده بشه.داستان این بازی هیچ کجاش نقطه ی ضع??ی نداره.هیچ جا خسته ات نمیکنه.من که همیشه تشنه ی این بودم که ببینم بعدش چی میشه.

در مورد سختی که خب خودت قبول کردی و حر??ی ندارم.همین که قبول کردی یعنی منطقی هستی.

واقعا هم این بازی هیچ نقصی نداره.وقتی که دقت کنی میبینی همه چیش یه سر وگردن از بازیای دیگه بالاتره.تنها ایرادش همون بود که گ??تم که نمیشه خودت شخصیتت رو قوی کنی.واقعا و منطقی میگم اینو خدایی این بازی هیچ عیبی نداره حتی همینی که منم گ??تم اصلا لطمه ای به بازی نمیزنه.مشکل ایرانیا اینه که به تقلید از خارجیا ??کر میکنن کلاسشون میاد پایین اگه نمره ی کامل بدن.منم همین طورم.وگرنه نمره ی این بازی 10 بود و نه کمتر.

داداش من گ??تم ??کر میکنم که اینطوری هستی.احساسم سبت بهت این بود.چون راستشو بخوای منتقدای ایرانی دور از جون شما واقعا الکی روی بازیا عیب میذذارن که بگن ما خ??نیم.ایشالا که من و شما از این دسته نباشیم و نمره ی10 رو به یه بازی مثل این که لیاقتشه بدی و پای حر??مون وایسیم و د??اع کنیم.

لینک به ارسال
داداش من گ??تم ??کر میکنم که اینطوری هستی.احساسم سبت بهت این بود.چون راستشو بخوای منتقدای ایرانی دور از جون شما واقعا الکی روی بازیا عیب میذذارن که بگن ما خ??نیم.ایشالا که من و شما از این دسته نباشیم و نمره ی10 رو به یه بازی مثل این که لیاقتشه بدی و پای حر??مون وایسیم و د??اع کنیم.

اینایی که الان مثلا توی سایت های گیم ایران می بینی اصلا منتقد نیستن(منشا اصلی گند خوردن به این صنعت وبسایت هایی مثل گیم??ا هستن)

ولی منتقد خوب ایرانی هم زیاد داریم!

لینک به ارسال

دمت گرم سعید جان خیلی نقد خوبی بود کامل و م??ید من خیلی با بازیش حال کردم یه سوال تاریخ انتشار این بازی برای ps4 معلوم شده ؟؟؟

لینک به ارسال
دمت گرم سعید جان خیلی نقد خوبی بود کامل و م??ید من خیلی با بازیش حال کردم یه سوال تاریخ انتشار این بازی برای ps4 معلوم شده ؟؟؟

مرسی پارس جون.مرسی که خوندی داداش.والا تاریخش معلومه.ولی الان دقیقا یادم نیست.

لینک به ارسال

داداش نقدت عالی بود

دمت بمبارون

لینک به ارسال

نمرات بالا باید به بازی هایی که واقعا شاهکار و البته نو آوری داشته باشن داده بشه...حالا هر سبکی امتیاز دهی خودشو داره...به نظرم امتیاز 9 میتونه منص??انه تر باشه..طر??دارای این بازی امتیاز بیشتری بهش میدن...

پس از این به بعد خودک??ا میشیم توی انجمن و خودم هم میخوام معر??ی و شرح بازی بذارم...یعنی از جایی کپی نباشه:93:

لینک به ارسال
یه سوال تاریخ انتشار این بازی برای ps4 معلوم شده ؟؟؟

Release Date: 19/08/2014

لینک به ارسال
نمرات بالا باید به بازی هایی که واقعا شاهکار و البته نو آوری داشته باشن داده بشه...حالا هر سبکی امتیاز دهی خودشو داره...به نظرم امتیاز 9 میتونه منص??انه تر باشه..طر??دارای این بازی امتیاز بیشتری بهش میدن...

پس از این به بعد خودک??ا میشیم توی انجمن و خودم هم میخوام معر??ی و شرح بازی بذارم...یعنی از جایی کپی نباشه:93:

داداش نمره ی این بازی بدون شک 10 از 10 هستش.اون نیم نمره رو هم الکی کم کردم از بازی.هیچ گونه ایرادی چه از نظر ??نی و چه از نظر هنری نداره.اگر داره بگو تا با دلیل بهت بگم نداره.این بازی ترازوی این سبکه و باید هم نمره اش 10 باشه.مثل جی تی ای در سبک اپن وورلد.last of us در اکشن سوم شخص.این بازی رو باید 10 میدادم واقعا.

به هر حال ممنون که نظرتو گذاشتی.اگر خودت بازیها رو نقد کنی خیلی عالی میشه.البته نمیدونم تا حالا این کار رو کردی یا نه ولی به هر حال از یه جایی میشه شروع کرد.هر کمکی هم لازم داشتی من هستم تا جایی که ازم بر بیاد.

لینک به ارسال
داداش نمره ی این بازی بدون شک 10 از 10 هستش.اون نیم نمره رو هم الکی کم کردم از بازی.هیچ گونه ایرادی چه از نظر ??نی و چه از نظر هنری نداره.اگر داره بگو تا با دلیل بهت بگم نداره.این بازی ترازوی این سبکه و باید هم نمره اش 10 باشه.مثل جی تی ای در سبک اپن وورلد.last of us در اکشن سوم شخص.این بازی رو باید 10 میدادم واقعا.

به هر حال ممنون که نظرتو گذاشتی.اگر خودت بازیها رو نقد کنی خیلی عالی میشه.البته نمیدونم تا حالا این کار رو کردی یا نه ولی به هر حال از یه جایی میشه شروع کرد.هر کمکی هم لازم داشتی من هستم تا جایی که ازم بر بیاد.

ممنون داداش...به نظرم باید توجهمون بیشتر به بازی های جدید باشه و ??علا میشه ??قط بازی های سال قبل رو نقد کرد ولی نقد و معر??ی یه بازی جدید خیلی میتونه عالی باشه...??علا که خبری نیس..تابستون همیشه برای گیمرها یه کابوس بوده...

لینک به ارسال

داداش لامبورگینی یه مدل قدیمی داره اسمش دیابلو هست:greenstars:

لینک به ارسال
داداش لامبورگینی یه مدل قدیمی داره اسمش دیابلو هست:greenstars:

دیابلو یعنی شیطان.........عاشق اسم دیابلو هستم.مخصوصا اگه قیا??ش رو هم دیده باشی توی بازی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...