رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

Resident evil 1 remastered به طور رسمی معرفی شد

پست های پیشنهاد شده

Resident_evil_series_logo.png

شرکت Capcom به طور رسمی نسخه Remastered عنوان Resident Evil 1 را بر روی پلت??رم های Playstation 3 ، Playstation 4 ، Xbox 360 ، Xbox One و PC معر??ی کرد . همچنین امروز اولین جزئیات و تصاویر از این بازی نیز منتشر شده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید :

1- این بازی تنها بصورت دیجیتالی در سال 2015 عرضه خواهد شد .

2- بازی با رزولوشن 720P بر روی PS3 و Xbox 360 و با رزولوشن 1080P بر روی PS4 ، Xbox One و PC اجرا می شود .

3- در مورد قیمت بازی در غرب هنوز چیزی اعلام نشده است اما این عنوان در ژاپن با قیمت 3990 yen ( معادل 23 پوند) عرضه خواهد شد .

4- نسخه اصلی در سال 1996 بر روی PS1 عرضه شده بود اما کپکام نسخه Remake آنرا در سال 2002 بر روی Gamecube عرضه کرد . Resident Evil Remastered نیز در واقع نسخه ارتقا یا??ته Gamecube است .

5- یکی از قابلیت های جالب بازی توانایی انتخاب ابعاد تصویر بصورت 16:9 و 4:3 است .

6- ایجاد یک حالت جدید دوربین که به نظر می رسد به نوعی بین حالت کلاسیک و جدید قرار دارد .

7- در زمینه کنترل نیز همان سبک قدیمی باقی مانده است اما بدلیل کنترل راحت تر کاراکتر ها ، حرکت در محیط و ... بخوبی از توانایی آنالوگ ها است??اده شده است .

8- نکته جالب این است که تاکنون هیچ تاییدی مبنی بر عرضه بازی بر روی Wii U انجام نشده است ، در حالی که نسخه Remake بازی در اصل بر روی پلت??رم Nintendo عرضه شده بود .

jpg

jpg

jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی خوب شد که capcom برگشت به گذشته.از بین 6-7 تا رزیدنت اویل ??قط 1 کشو بازی نکرده بودم که قسمت شده بازیش کنیم.

??قط خوب میشه capcom نسخه 2و3 این بازی به یاد موندنی باز بسازه.که ??کر کنم اگه استقبال خوبی بشه همین کارو بکنه.

لینک به ارسال

این سری کلا حر?? نداره

??قط بهتر بود که ??یزیکی هم منتشر می شد هر چند برای من ??رقی نداره چون دانلود می کنم ولی داشتن کل بازی ها یه حس جالبی داره

لینک به ارسال
مهمان مهمان

ای کاش ام جی اس هم بزنن.من خیلی دلم میخواد.وای از دست کوجیما

لینک به ارسال

خدایی یکش خیلی هاردکور و ن??س گیره!خیلی عالیه! این اویل جدیدا که م??ت نمی ارزه .من خیلی سال پیش تا نص??ه هاش ر??ته بودم تو ps1 !دمه کاپکام گرم!خدا کنه تا 3 بده بیرون!

لینک به ارسال
خدایی یکش خیلی هاردکور و ن??س گیره!خیلی عالیه! این اویل جدیدا که م??ت نمی ارزه .من خیلی سال پیش تا نص??ه هاش ر??ته بودم تو ps1 !دمه کاپکام گرم!خدا کنه تا 3 بده بیرون!

اینی که میخوان hd کنن،مال گیم کیوب بوده نه PS1 :|

منم خیلی دوت داشتم اینو یه روز تو ps3 بازی کنم

لینک به ارسال

اگر منظورت Revelations هست بازیه خوبی بود که!!

لینک به ارسال
3 رو بده تمومه اصلا ! تنها نسخه ای که هرچقدر میرم سیر نمیشم . اصلا بیکارم میرم اویل 3 میزنم .

نسخه یک رو هم تا حالا بازی نکردم. مثل generalzh0 ... قسمت شد اینم بریم

باهات موا??قم.رزیدنت اویل 3 نمسیس یه چیز دیگس.من اون بازی رو کلشو خردم از بس که عالیه.امیدوارم که هم 2 و هم 3 شو بازسازی کنن.

لینک به ارسال

رزیدنت اویل 3 یه طر??.تمام رزیدنت اویل های دیگه در مجموع یه طر??.

لینک به ارسال
اگر منظورت Revelations هست بازیه خوبی بود که!!

من حقیقت تا پنجشو بازی کردم بعدیاشو بازی نکردم!ولی کلا اون تم و خو?? اون 4 نسخه اولو ندارن و اکشن شدن به خاطر همین سمتشون نر??تم!

لینک به ارسال

آره واقعا داش سعید.سختی بازی.واقعیت گرایی تیر و ??شنگ بازی.??کری بودن بازی.ربط داشتن بیشتر مناطق بازی به هم .ترسناک بودن و دلهره آور بودن و...

همه و همه تو ابن شاهکار قدیمی اما همیشه زنده و به یاد موندنی نقش داره.

یاد اون قدیما بخیر.واقعا ارزش اون همه وقت گذاشتن تو بازی کردنش بود.

لینک به ارسال
آره واقعا داش سعید.سختی بازی.واقعیت گرایی تیر و ??شنگ بازی.??کری بودن بازی.ربط داشتن بیشتر مناطق بازی به هم .ترسناک بودن و دلهره آور بودن و...

همه و همه تو ابن شاهکار قدیمی اما همیشه زنده و به یاد موندنی نقش داره.

یاد اون قدیما بخیر.واقعا ارزش اون همه وقت گذاشتن تو بازی کردنش بود.

دقیقا درسته داداش.من واقعا یادم نیست که چند بار این بازی رو تموم کردم ولی میدونم بالای 10 بار تمومش کردم.اصلا خسته نمیشدی ازش هیچوقت.به قدری وحشتناک بود که بار دهم هم ادم رو میخکوب میکرد.

لینک به ارسال

حر??ت رو باید با اب طلا نوشت داداش

یکی از بهترین وترسناک ترین بازی های عمرم بود :smi.le:

خوشحالم سلیقت مثل خودمه :smi.le:

لینک به ارسال
حر??ت رو باید با اب طلا نوشت داداش

یکی از بهترین وترسناک ترین بازی های عمرم بود :smi.le:

خوشحالم سلیقت مثل خودمه :smi.le:

ایول داش علی.پس تو هم مثل ما نمسیس بازی.واقعا یه شاهکار بی نظیر بود.امیدوارم استاد میکامی با بازی جدیدش یاد اویل 3 رو زنده کنه.

لینک به ارسال

آره واقعا 3 یه بازی محشری بود

کلا با 1 و 2 و 3 توی ps1 خیلی حال کردم مخصوصا 2 و 3 با اون نمسیس وحشتناک

کلا ??کر کنم کپکام متوجه شده که گند زده و میخاد با احیای بازی های خوب قبلش دل اویل بازها رو به دست بیاره

پروژه resident-evil-enhanced-veronica

در این راستاست [h=3][/url][/h][h=3][/h]

لینک به ارسال

البته کپکام باید با شماره 2 و 3 هم این کار رو انجام بده

لینک به ارسال
من حقیقت تا پنجشو بازی کردم بعدیاشو بازی نکردم!ولی کلا اون تم و خو?? اون 4 نسخه اولو ندارن و اکشن شدن به خاطر همین سمتشون نر??تم!

آره شاید دیگه خیلی ترسناک نبودن ولی بازم ارزش بازی کردن داشتن البته به غیر از orc که یک ا??تضاح تاریخی بود

لینک به ارسال

خبر خیلی خوبی بود ??قط خدا کنه طبق نظر بقیه دوستان نصخه 2 و 3 هم بازسازی کنن ...من هنوزم اویل 3 رو هر وقت عصبی میشم بازی میکنم با ت??نگ مگنوم کله ی زامبیهارو بترکونی خیلی حال میده حتی هنوزم ارزش بازی کردنو داره...:1231907333:

لینک به ارسال

خيلي خوبه بازي هاي نسل هاي قبلي روي نسل جديد ساخته بشه ولي به نظر من وقت هدر كردنه :| ميتونست به جاش روي يه بازي بهتر (منظورم اين نيست ها رزدنت اويل بده) كار كنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...