رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

فتوشوت هـای جدید *کریستیانو رونالدو* برای کمپین [cr7]

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

??توشوت هـای جدید *کریستیانو رونالدو* برای کمپین [cr7]

هیکلش خیلی ردی??ه

این مطلب رو به عشق داش سعید گل زدم حال کنه

البته این مطلب در مقابل زحمات داداش سعید گل هیچی نیست

امیدوارم خوشت بیاد :greenstars:

با کی??یت FULL HD :35i6tub:13299464730379692259.jpg

95302130821363294489.jpg

57578210937394523798.jpg

13625538277620040324.jpg

27167238771474041634.jpg

23156512908412436652.jpg

93187607217187675555.jpg

ویرایش شده توسط ali2013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازیکن همه چی تمومیه واقعا اخلاق بدن بهترین بازیکن.عالی بود علی جون:smi.le:

لینک به ارسال
بازیکن همه چی تمومیه واقعا اخلاق بدن بهترین بازیکن.عالی بود علی جون:smi.le:

خواهش داداش گلم :35i6tub:

لینک به ارسال

علی جون واقعا دمت گرم داداش.با این که بارسایی هستی ولی انقدر منو دوست داری که برام عکس کریس رونالدو میذاری.منم همین اندازه تورو دوست دارم.هر چی باشه تو قدیمیترین دوست من توی این انجمنی.

عجب عکسایی گذاشتی.واقعا اگه بپرسن خ??ن ترین ادم دنیا در مجموع از همه نظر کیه واقعا جوابش کریس رونالدوئه.واقعا حال کردم دیدم عکسهارو.یکی از بهترین تاپیکهایی بود که تا حالا زده بودی.بازم خیلی خیلی ممنون از لط??ت داداش علی عزیزم.

لینک به ارسال
علی جون واقعا دمت گرم داداش.با این که بارسایی هستی ولی انقدر منو دوست داری که برام عکس کریس رونالدو میذاری.منم همین اندازه تورو دوست دارم.هر چی باشه تو قدیمیترین دوست من توی این انجمنی.

عجب عکسایی گذاشتی.واقعا اگه بپرسن خ??ن ترین ادم دنیا در مجموع از همه نظر کیه واقعا جوابش کریس رونالدوئه.واقعا حال کردم دیدم عکسهارو.یکی از بهترین تاپیکهایی بود که تا حالا زده بودی.بازم خیلی خیلی ممنون از لط??ت داداش علی عزیزم.

داداش حالشو ببر این درمقابل زحماتت هیچه داداش گ??تم خستگیت در بره داداش گلم

یه دونه ای به خدا تکی توی این انجمن

لینک به ارسال
داداش حالشو ببر این درمقابل زحماتت هیچه داداش گ??تم خستگیت در بره داداش گلم

یه دونه ای به خدا تکی توی این انجمن

ارادتمندم داداش.همین که شما و دوستای دیگه هستن و بهم دلگرمی میدین برام کا??یه.تو هر انجمن دیگه ای بودم الان با این ??عالیت زیاد حتما یه مدیر رده بالا شده بودم.ولی اینجا دو بار بن شدم.چند بار اواتارم حذ?? شد و چنذبار تهدید به بن شدن شدم.این همه ی چیزی بوده که از اینجا عایدم شده.خودت میدونی که وقتی من اومدم اینجا و تو هم اقبلش اومده بودی پرنده پر نمیزدتوی انجمن.الان انجمن شاید بشه گ??ت جزو بهترینها و پر بازدید ترینهای ایرانه.خودت هم شاهدی که من توی اینجا همه کار کردم.کلی از وقت زندگیم رو گذاشتم تا انجمن اینطوری شد با کمک شماها.ولی دریغ از یه تشکر خشک و خالی.

گاهی وقتا یه تشکر خستگی رو از تن ادم در میاره.ولی دریغ..........

اینها یه طر?? داستان بود که گ??تم و کاملا انگیزه ام رو برای ادامه دادن میگیره ازم.ولی یه طر?? دیگه ی داستان هست که شماهایین.همه ی داداشا و دوستای عزیز و مهربونی که اینجا دارم.شمایی که از بس با ادب و با محبت و مهربونین که واقعا جور همه ی بدیهایی که تو این انجمن دیدم رو میکشید.شمایی که همیشه ارزش کارهایی که اینجا انجام میدم رو میدونید.شما که همیشه با محبتهاتون منو شرمنده کردین.همین دلیل برام کا??یه که بازم اینجا باشم.??قط و ??قط ??قط به عشق شماها وارد انجمن میشم و وقت میذارم.واسه این که شاید مطالبم براتون م??ید باشه.هر چی باشه من دو سه تا پیرهن بیشتر از شما پاره کردم و گاهی تجربه هایی دارم که دوست دارم شماها رو هم در جریانش بذارم.چون واقعا دوستون دارم و برام عزیز هستین.

اینها رو گ??تم داداش علی که بدونی همین یه تشکر ساده ای که ازم میکنی تمام خستگی رو از تنم در میاره و همه چی یادم میره.چون می??همم اینجا کسایی رو دارم که منو دوست دارن و برام ارزش قائلن.منم همین حس رو بهتون دارم.

لینک به ارسال
ارادتمندم داداش.همین که شما و دوستای دیگه هستن و بهم دلگرمی میدین برام کا??یه.تو هر انجمن دیگه ای بودم الان با این ??عالیت زیاد حتما یه مدیر رده بالا شده بودم.ولی اینجا دو بار بن شدم.چند بار اواتارم حذ?? شد و چنذبار تهدید به بن شدن شدم.این همه ی چیزی بوده که از اینجا عایدم شده.خودت میدونی که وقتی من اومدم اینجا و تو هم اقبلش اومده بودی پرنده پر نمیزدتوی انجمن.الان انجمن شاید بشه گ??ت جزو بهترینها و پر بازدید ترینهای ایرانه.خودت هم شاهدی که من توی اینجا همه کار کردم.کلی از وقت زندگیم رو گذاشتم تا انجمن اینطوری شد با کمک شماها.ولی دریغ از یه تشکر خشک و خالی.

اینها یه طر?? داستان بود که گ??تم و کاملا انگیزه ام رو برای ادامه دادن میگیره ازم.ولی یه طر?? دیگه ی داستان هست که شماهایین.همه ی داداشا و دوستای عزیز و مهربونی که اینجا دارم.شمایی که از بس با ادب و با محبت و مهربونین که واقعا جور همه ی بدیهایی که تو این انجمن دیدم رو میکشید.شمایی که همیشه ارزش کارهایی که اینجا انجام میدم رو میدونید.شما که همیشه با محبتهاتون منو شرمنده کردین.همین دلیل برام کا??یه که بازم اینجا باشم.??قط و ??قط ??قط به عشق شماها وارد انجمن میشم و وقت میذارم.واسه این که شاید مطالبم براتون م??ید باشه.هر چی باشه من دو سه تا پیرهن بیشتر از شما پاره کردم و گاهی تجربه هایی دارم که دوست دارم شماها رو هم در جریانش بذارم.چون واقعا دوستون دارم و برام عزیز هستین.

اینها رو گ??تم داداش علی که بدونی همین یه تشکر ساده ای که ازم میکنی تمام خستگی رو از تنم در میاره و همه چی یادم میره.چون می??همم اینجا کسایی رو دارم که منو دوست دارن و برام ارزش قائلن.منم همین حس رو بهتون دارم.

داداش کاملا متحول شدم

واقعا راست میگی به خدا هر انجمن دیگه بود الان مدزی ارشد یا حتی ناظم بودی چون واقعا از دل وجون مایه میزاری هرموقعه میام انجمن میبینم حداقل 5 تا از پست ها اسم گل شما جلوشه واقعا خوشحال میشم که انقدر علاقه به ما داری ما هم همین طوریم - خیلی دوستت دارم داداش -توی همه چی تکی از مرام معر??ت با ادبی............. :smi.le: گل هستی این کمترین کاریه که برات کردم وپشیزی هم ارزش این هم زحماتت رو نداره داداش ولی با این حال خیلی خوشحالم که خوشت اومده داداش گل وخستگیت در ر??ته .من هم به خاطر شما وچند تا از داداش های گل میام این جا چون از شما ها گل تر ندیدم -مطالبات هم مثل خودت عالین داداش .امیدوارم بتونم همیشه خستگیتو در کنم داداش گلم .

لینک به ارسال
داداش کاملا متحول شدم

واقعا راست میگی به خدا هر انجمن دیگه بود الان مدزی ارشد یا حتی ناظم بودی چون واقعا از دل وجون مایه میزاری هرموقعه میام انجمن میبینم حداقل 5 تا از پست ها اسم گل شما جلوشه واقعا خوشحال میشم که انقدر علاقه به ما داری ما هم همین طوریم - خیلی دوستت دارم داداش -توی همه چی تکی از مرام معر??ت با ادبی............. :smi.le: گل هستی این کمترین کاریه که برات کردم وپشیزی هم ارزش این هم زحماتت رو نداره داداش ولی با این حال خیلی خوشحالم که خوشت اومده داداش گل وخستگیت در ر??ته .من هم به خاطر شما وچند تا از داداش های گل میام این جا چون از شما ها گل تر ندیدم -مطالبات هم مثل خودت عالین داداش .امیدوارم بتونم همیشه خستگیتو در کنم داداش گلم .

نظر لط??ته.اینا ??قط یه درد دلی بود که باهات کردم.وگرنه از کسی هیچ انتظاری ندارم داداش.مرسی از لط??ی که به من داری.نیازی به گ??تن من نیست چون خودت هم میدونی که چقدر دوست دارم.

لینک به ارسال
نظر لط??ته.اینا ??قط یه درد دلی بود که باهات کردم.وگرنه از کسی هیچ انتظاری ندارم داداش.مرسی از لط??ی که به من داری.نیازی به گ??تن من نیست چون خودت هم میدونی که چقدر دوست دارم.

خیلی خوشحالم کخ منو داداشت میدونی ودرد ودل میکنی باهام

دوستت دارم داداش

شاید از داداشم بیشتر

جاش نمیشه از معر??تت بگم باید 5 6 ص??حه بنویسم ??قط تو یه کلمه تمومش می کنم

معنای واقعی ​:4:(گلی ):4:

لینک به ارسال
خیلی خوشحالم کخ منو داداشت میدونی ودرد ودل میکنی باهام

دوستت دارم داداش

شاید از داداشم بیشتر

جاش نمیشه از معر??تت بگم باید 5 6 ص??حه بنویسم ??قط تو یه کلمه تمومش می کنم

معنای واقعی ​:4:(گلی ):4:

مرسی از این همه مهربونیت.مهم نیست که دارم اسپم میدم.اینجا تاپیک توئه و توش ازادم داداش.شما هم به معنای واقعی گلی علی جون.

لینک به ارسال

سلام سعیدجان.داداش خواستم از طر?? همه بچه های انجمن بگم که همه حواسشون به زحماتت هست و همه ازت ممنونن و حالا یه سری مثل داداش علی با مرام اند و ابراز میکنند و یه سری هم نه ولی مطمئن باش همونا هم به ??کرتن چون به نظرم هیچکسی نمیتونه از این همه زحمت ساده بگذره ??قط خواستم بگم داداش یادت باشه ما همیشه به یادتیم و ممنون کارهات هستیم چون به تجربت تو انجمن خیلی نیازهست.خسته نباشی داداش گلم.

ویرایش شده توسط bf4

لینک به ارسال
سلام سعیدجان.داداش خواستم از طر?? همه بچه های انجمن بگم که همه حواسشون به زحماتت هست و همه ازت ممنونن و حالا یه سری مثل داداش علی با مرام اند و ابراز میکنند و یه سری هم نه ولی طمئن باش همونا هم به ??کرتن چون به نظرم هیچکسی نمیتونه از این همه زحمت ساده بگذره ??قط خواستم بگم داداش یادت باشه ما همیشه به یادتیم و ممنون کارهات هستیم چون به تجربت تو انجمن خیلی نیازهست.خسته نباشی داداش گلم.

یک دنیا ممنونم از لط??ت داداش.داداش واقعا همینطوره که میگی و همیشه هم همینطور بوده.شماها همیشه هوای منو داشتین و هیچ وقت پشتم رو خالی نکردین بنابراین من نمیتونم غیر از ر??تار خوب با شماها جور دیگه ای باشم.مهمترین چیزی که انجمن داره و از روز اول هم گ??تم ادب بچه های انجمن.واقعا همه با شخصیت و مودب هستن و کوچیکتر بزرگتر سرشون میشه و واقعا تا حالا ندیدم که بچه ها به غیر از یکی دومورد به من بی احترامی کنن که اون یکی دو مورد هم بعدش پشیمون شدن و ونا هم الانم جزو بهترین دوستام هستن.من چون میدونم که شماها برای کارام ارزش قائلین این کارها رو انجام میدم.وقتی این لط?? و محبتاتون رو میبینم به خودم ا??تخار مبکنم که دوستایی مثل شما دارم.این انجمن مثل خونه شده برام.انگار نسبت به اینجا و بچه هاش غیرت و تعصب دارم و مشکلات بچه ها اینجا انگار مشکلات خودمه.همتون همینجوری هستین البته و قبلا این رو نشون دادین.این پیامهای محبت امیزتون رو که میخونم 10 برابر انرژی میگیرم و به کارم ادامه میدم.همین تشکرتون از یه دنیا بیشتر برام ارزش داره.ایشالا با کمک شماها این انجمن رو از اینی که الان هست هم بهتر میکنیم و تا جای ممکن سطحش رو می بریم بالا تا اولین انجمن بشه.هر چند الان هم جزو بهترینهاست.منم از همتون تشکر میکنم و واقعا مطالب خوبی میذارین و وقتی کسی مطلبی میزاره براشس ارزش قائل میشین و مطلبش رو میخونین و تشکر میکنین و وقت میزارین تا نظرتون رو راجع به اون مطلب بنویسین.اینا همه روحیه ی جمعی انجمن رو بالا میبره.مثل الان که بچه ها اینجا همه با هم متحدن و امکان نداره پشت یه ن??ر رو خالی کنن.اخرین نمونش همین چند روز پیش بود که بچه ها همه با هم متحد شدن و حر??شون رو به کرسی نشوندن و از دوستشون د??اع کردن.این خیلی خوبه که بچه ها اینقدر هم رو دوست دارن و واقعا برعکس بقیه ی انجمن ها که پر از ??حش و بد وبیراه و بی احترامیه اینجا هیچ کس دوستشو ناراحت نمیکنه.بارها نظرات بچه ها مخال??ه با هم ولی کوچکترین بی ادبی به هم نمیکنن.این چیزا مهمه.اینا نشونه ی شخصیته که من تو هیچ انجمنی این رو ندیدم.

بازم خیلی خیلی ازت ممنونم که وقت گذاشتی و این پیام محبت امیز رو نوشتی.منم ازت خیلی متشکر و ممنونم و بدون که مثل برادرم هستین.

لینک به ارسال

یادم میاد هر وقت تاپیک میزدم و مشکلی داشتم اقا سعید اولین ن??ری بود که راهنماییم میکرد جا داره اینجا ازش تشکر کنم خیلی گلی اقا سعید

لینک به ارسال

سلام خدمت آقا سعید و آقا علی.ج??تتون گل هستید.

من از همون دیشب که صحبت تون شروع شده بود در جریان قرار گر??تم ولی چون گ??تم تازه واردی بیش نیستم وارد صحبت بزرگان نشم ولی امشب گ??تم حر??مو بگم.صحبت تون خیلی از دوستی عشق به این انجمن و و??اداری بود.من خودم بشخصه خیلی خوشحالم که به شما واین انجمن خوب و ??عال پیوستم متاس?? از اینکه میتونستم زودتر به جمع شما ملحق شم ولی حی?? که قسمت نشد ولی از حالا به پیشر??ت این انجمن همه جوره کمک میکنم.امیدوارم که این انجمن روز به روز پیشر??ت کنه.

خیلی هم خوش شانسم که با شما خوبا آشنا شدم همتون خوبید.و همیشه حمایت خودتونو نسبت به من تازه وارد نشون دادید سپاس گذارم از همه ??عالیت ها و حمایت هاتون از همه بچه های انجمن.و امیدوارم همیشه مو??ق و سرزنده و شاد باشید.

ببخشید که حر??امو زدم شاید باز نباید می گ??تم.چاکر همه بجه های انجمن ابراهیم هستم.

ویرایش شده توسط generalzh0

لینک به ارسال

بدن خوبی داره ولی برای یک ??وتبالیست با این شهرت و حر??ه این حاشیه ها خوب نیستند . به نظر من که یک مدل ارزش اجتماعی کمتری داره که رونالدو بخواد خودش رو شبیه به اون ها کنه .

لینک به ارسال
یادم میاد هر وقت تاپیک میزدم و مشکلی داشتم اقا سعید اولین ن??ری بود که راهنماییم میکرد جا داره اینجا ازش تشکر کنم خیلی گلی اقا سعید

حمید جان اگر هم کاری کردم وظی??ه ام بوده داداش.ممنون از این لط?? و مهربونیت.

لینک به ارسال
سلام خدمت آقا سعید و آقا علی.ج??تتون گل هستید.

من از همون دیشب که صحبت تون شروع شده بود در جریان قرار گر??تم ولی چون گ??تم تازه واردی بیش نیستم وارد صحبت بزرگان نشم ولی امشب گ??تم حر??مو بگم.صحبت تون خیلی از دوستی عشق به این انجمن و و??اداری بود.من خودم بشخصه خیلی خوشحالم که به شما واین انجمن خوب و ??عال پیوستم متاس?? از اینکه میتونستم زودتر به جمع شما ملحق شم ولی حی?? که قسمت نشد ولی از حالا به پیشر??ت این انجمن همه جوره کمک میکنم.امیدوارم که این انجمن روز به روز پیشر??ت کنه.

خیلی هم خوش شانسم که با شما خوبا آشنا شدم همتون خوبید.و همیشه حمایت خودتونو نسبت به من تازه وارد نشون دادید سپاس گذارم از همه ??عالیت ها و حمایت هاتون از همه بچه های انجمن.و امیدوارم همیشه مو??ق و سرزنده و شاد باشید.

ببخشید که حر??امو زدم شاید باز نباید می گ??تم.چاکر همه بجه های انجمن ابراهیم هستم.

اختیار داری داداش.شاید تازه اومده باشی ولی کلی زحمت کشیدی از روزی که اومدی.اینجا تازه وارد و قدیمی نداریم.همه با هم دوستیم و هرکی مودب و مهربون و ??عال باشه یه روز هم اگه باشه ??رقی با کسی که 2 سال بوده نمیکنه.همین الانم هم کلی کمک کردی.الان که شماها هستین خیالم کاملا راحته.چون من از یکی دوماه دیگه که رسما مطبم راه اندازی میشه شاید نتونم مثل الن بیام اینجا و مطلب بذارم.ولی خب خیالم راحته کلی از بچه های با استعداد و ??عال هستن که اینجارو میچرخونن.ما هم خیلی خوشحالیم که تو اومدی اینجا و به جمع ما پیوستی داداش.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...