رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bm79

اموزش کامل و صد درصد عملی استفاده از dualshock4 روی pc

پست های پیشنهاد شده

سلام . با اجازه داداش سعید که یه پست گذاشته بود برای این مورد که ناقص بود من اموزش کاملشو میزارم خودمم امتحان کردم کاملا کار میکنه حتی میتونین رنگ چراغش رو به هر رنگ دلخواه تغییر بدین!

برای است??اده از ds4 روی pc :

1-اول برنامه ds4 یا dual shock 4 رو برای کامپیوتر از این لینک مقابل دانلود کنین : http://forums.pcsx2.net/attachment.php?aid=49259

2-این برنامه توی حالت ??شرده هست که با برنامه winrar میتونین extract کنین و توی یه ??ولدر خالی کپی کنین محتوی شو :)

3-برین تو محلی که اونو کپی کردین یه پوشه ای هست به اسم VIRTUAL BUS DRIVER اونو باز کنین توش یه ??ایل نصبی به اسم SCP DRIVER هست اونو باز کنین

4-بعد از باز کردنش INSTALL رو بزنین بعد EXIT رو بزنین

5-بعد DUAL SHOCK 4 خودتون رو توسط کابل USB اش به کامپیوتر وصل کنین.

6-برگردین به همون محلی که برنامه رو EXTRACT کردین . برنامه SCP SERVER رو باز کنین.

7- بعد میبینید که تو قسمت بالای برنامه که چهار تا جای تیک گذاشته یکیش رو میاره که یعنی کنترلر شما رو تشخیص داده. تیکش رو ??عال کنین

8-چراغ کنترلر شما ابی میشه

الان این کارارو میتونین انجام بدین

برای است??اده از قسمت لمسی به عنوان ماوس :

بعد از انجام مراحل بالا

1-برای ??عال کردن قسمت لمسی به عنوان ماوس : این کلیدارو توی کنترلر ??شار بدین L2 + R2 + TOUCHPAD منظور از تاچ پد ینی اونو به داخل ??شار بدین

2- برای غیر ??عال کردن : L2 + TOUCHPAD

3- بعد از ??عال کردن با کشیدن انگشتتون روی ص??حش میبینید که ماوس هم حرکت میکنه که کلید R1 به عنوان راست کلیک و کلید L2 به عنوان چپ کلیک عمل میکنه

برای تغییر رنگ چراغ جلویی کنترلر DS4:

1-بعد از این که تیک کنترلرتون رو توی برنامه زدید گزینه OPTIONS توی برنامه رو بزنین

2- توی پنجره باز شده قسمت LIGHT BAR COLOR میتونین روی اون رنگ کلیک کرده و رنگ مورد نظر رو انتخاب کنین

3-دقت کنید که هر رنگ توی کنترلر دقیقا همون رنگ توی ص??حه نمایش نیست ممکنه ??رق داشته باشه

4-میتونین میزان RED و BLUE و GREEN رو هم کم و زیاد کنین تا رنگش عوض بشه.

قسمت GYROSCOP رو هم که میبینید با حرکت دادن کنترلر توی دستتون تغییر میکنه که ظاهرا در بازی های اتومبیل رانی در PS4 است??اده خواهد شد.

برای تغییر کلید ها :

1-توی همون قسمت OPTIONS گزینه COSTUM CONTROL MAPPING رو بزنید و تغییر بدید

سایر قسمت ها هم از اسمشون مشخصه . یه قسمت برای تست کردن (کم وزیاد و یا ??عال کردن ) ویبراتور ها هست. یه قسمتم برای ا??زایش یا کاهش حساسیت قسمت لمسی و کلید ها هست.

طبق گ??ته های DEVELOPER این برنامه , این برنامه نیازمند ایناست :

1. Microsoft .NET 4.0

2. Visual C 2010/2012 Runtime.

3. Latest DirectX Runtime.

4. Latest Official Microsoft Xbox 360 Controller Drivers available.

5. Minimum of Bluetooth 2.1 + EDR Dongle (if using Bluetooth).

6. Administrator rights on your PC.

7. Make sure you quit all other apps/games that can use the controller

(Steam/Uplay/TeamSpeak, etc) if you are using Hide DS4 controller option

8. Having MotionJoy drivers installed seem to cause issues for some people

9. This tool can't run at the same time as DS3 SCP server gui or service at this moment

10. Bluetooth Drivers from Microsoft or other driver that use Microsoft Bluetooth Stack

البته من خودم هیچ کدومو نداشتم و کاملا هم کار کرد XD

این برنامه طبق گ??ته ها روی بعضی بازی ها مثل DARK SOULS 2 کمی اشکال داره البته من که امنحان کردم کار کرد ولی بعضی وقتا گیر میکرد

حالا میرسیم به اموزش وصل کردنش به صورت بی سیم توسط بلوتوث:

این قسمت خیلی طولانی بود منم حال و حوصله ترجمه نداشتم کسی خواست پ.خ بده یا کلا یه جوری پیام بده من میزارم اموزشش رو . البته هر وقت حالشو داشتم میام اصلاح میکنم پست رو و اینجا میزارم :)

خواهش میکنم کسایی که است??اده میکنن پست بزارن یه گزینه هم هست به اسم تشکر میگن خرابه تست کن ببین کار میکنه :) برای بچه های انجمن هم که زحمت میکشن تشکر کنین ازشون چون واقعا ??عال ان یه تشکر چیزی ازتون کم نمیکنه.

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلی بود بپرسین :) بیچاره شدم این همه رو نوشتم خواهشا تشکر و اینا یادتون نره :)))

لینک به ارسال

دستت درد نکنه مطلب ??وق م??یدی بود ??قط یک سوالی هر چند جاش اینجا نیست : میشه از پد لمسی dual shock 4 برای هد?? گیری تو سبک شوتر است??اده کرد .

لینک به ارسال

اره ??کر کنم میتونید امتحان کنید . ولی ??کر کنم اینجوری سخته

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...