رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

داستان pc بازها و کنسول بازها,کدام حرفه ای تر هستند؟(مقاله ای از بنده)

پست های پیشنهاد شده

خب میشه کیس رو برداشت و به تلویزیون وصل کرد.من خودم چندین بار اینکار رو انجام دادم اما خانواده عصبانی شدن واسه همین جمعش کردم.

خب اینم مزیت کنسوله دیگه:;-d:زیر تلویزیون جای حکمرانی کنسول هست و پی سی زود طرد میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خب اینم مزیت کنسوله دیگه:;-d:زیر تلویزیون جای حکمرانی کنسول هست و پی سی زود طرد میشه

نه مشکلی با جا نداشتن مشکل این بود که من 25 ساعته پای pc بودم و اونا وقت نمیکردن tv تماشا کنن.

لینک به ارسال
نه مشکلی با جا نداشتن مشکل این بود که من 25 ساعته پای pc بودم و اونا وقت نمیکردن tv تماشا کنن.

حداقل وقتی کنسول رو داری خیالت راحته هر بازی که بیاد رو میتونی انجام بدی...حالا انحصاریا جای خود دارن

هر چیزی برای کاری ساختن...درسته پی سی میتونه همه کاره باشه ولی مقابل یک متخصص بازی که همون کنسول هست دست درازی نداره.

اصلا حر?? از قیمت بازی کنسول زد چون اورجینال هستن و اگه بخوای بازی اورجینال پی سی رو بخری بازم همین قیمت بالا رو باید داد.ضمنا خیلی وقتها حتی با وجود سیستم قدرتمند پی سی بازم تو اجرای بازی مشکل پیش میاد.اما کنسول هیچ وقت مشکلی نداره چون بهینه شده ست و مختص کنسوله.

لینک به ارسال
حداقل وقتی کنسول رو داری خیالت راحته هر بازی که بیاد رو میتونی انجام بدی...حالا انحصاریا جای خود دارن

هر چیزی برای کاری ساختن...درسته پی سی میتونه همه کاره باشه ولی مقابل یک متخصص بازی که همون کنسول هست دست درازی نداره.

اصلا حر?? از قیمت بازی کنسول زد چون اورجینال هستن و اگه بخوای بازی اورجینال پی سی رو بخری بازم همین قیمت بالا رو باید داد.ضمنا خیلی وقتها حتی با وجود سیستم قدرتمند پی سی بازم تو اجرای بازی مشکل پیش میاد.اما کنسول هیچ وقت مشکلی نداره چون بهینه شده ست و مختص کنسوله.

آدم رو pc هم خیالش راحته.بازی رو میزاری 10 دقیقه صبر میکنی نصب شه یه کرک هم میکنی بازیت اجرا میشه. یکم سختی میکشی اما بعدش بازیت رو تو بالاترین حد انجام میدی.اکثر بازیهایی که برای pc میان مشکلات زیادی دارن اما بعدا خود اون شرکت سازنده با دادن آپدیت اون مشکلات رو حل میکنن.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...