رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

آزادی مجازی | نگاهی بر ۵ بازی برتر جهان آزاد

پست های پیشنهاد شده

اره واقعا 5 تاشون خیلی خوبن.خیلی سخته انتخاب از بینشون.من به شخصه اسکایریم رو ترجیح میدم.

داداش میبینم که اواتار نمسیس گذاشتی.واقعا یکی از ترسناک ترین و دوست داشتنی ترین شخصیتهای دنیای بازیهاست.

ممنون از نظرت.واقعا خوشحالم که اینجا بچه های باشعور و خوبی داریم.البته بالاخره همه جا نخاله هم داریم.باید باشن تا خوبی شماها معلوم بشه.

منم باهات موا??قم.از اونجایی که اسکایریم بازی نکردم تا حالا ولی وقتی گیمر بزرگ داش سعید میگه حتما عالی و بهتره.مثل دارک سولز باید یه وقتی هم برای این بازی جور کنم.

در مورد آواتار هم باید بگم که خیلی وقت بود به ??کر عوض کردنش بودم وقتی هم که خبر خیلی خوشحال کننده رزیدنت اویل 1 بازسازی شده رو دیدم دیگه یاد اون دوران طلایی ا??تادمو اون نمسیس تکرار نشدنی.واقعا شخصیت به اون خو??ی و ترسناک و زرنگ و تیز ندیدم.داش سعید من نمیتونم نظر ندم شما روح و جون این انجمنی . ببخشید که نتونستم پستایی که در امروز گذاشتی ببینمو نظر بدم ??ردا وقت براشون دارم.

در آخر باید بگم که شما خودتون سرور محبتو شخصیت هستید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
منم باهات موا??قم.از اونجایی که اسکایریم بازی نکردم تا حالا ولی وقتی گیمر بزرگ داش سعید میگه حتما عالی و بهتره.مثل دارک سولز باید یه وقتی هم برای این بازی جور کنم.

در مورد آواتار هم باید بگم که خیلی وقت بود به ??کر عوض کردنش بودم وقتی هم که خبر خیلی خوشحال کننده رزیدنت اویل 1 بازسازی شده رو دیدم دیگه یاد اون دوران طلایی ا??تادمو اون نمسیس تکرار نشدنی.واقعا شخصیت به اون خو??ی و ترسناک و زرنگ و تیز ندیدم.داش سعید من نمیتونم نظر ندم شما روح و جون این انجمنی . ببخشید که نتونستم پستایی که در امروز گذاشتی ببینمو نظر بدم ??ردا وقت براشون دارم.

در آخر باید بگم که شما خودتون سرور محبتو شخصیت هستید.

لط?? داری داداش.ممنون که این نظر رو داری.گیمری به سن نیست به شعوره.درسته که بعضیا توی قنداق هم نبودن من گیمر بودم ولی بعضیا مثل خودت شاید سنشون مقداری کمتر از من باشه ولی شعور گیمریشون بیشتر از من نباشه کمتر نیست.البته عده ای هم هستن هم سنشون کمه و هم شعور گیمری که چه عرض کنم هیچ شعوری ندارن.ممنون که به حر??م اعتماد داری راجع به بازیها.به هر حال خودت بهتر میدونی که ار پی جی بازی کردن کار هر گیمر کوچولو و نوبی نیست.چون شعور میخواد زبان میخواد و..................اگه رسیدی حتما اسکایریم رو بازی کن.

منم خیلی از خبر رزیدنت اویل خوشحال شدم.ایشالا که 2 و مخصوصا 3 رو هم بسازن که دوباره نمسیس رو از نزدیک ببینیم و از دستش ??رار کنیم.روح و جون این انجمن هم تو و امثال تو هستین که اینجارو میگردونین و مطالب م??ید میذارین.شمایی که ??قط مثل هویج تو انجمن نمیچرخین و سود دارین برای انجمن و اجازه نمیدین کسایی که هیچی از گیم نمی??همن زیاد حر?? بزنن و زود دهنشون رو میبندین بدون این که من حر??ی بزنم.

اختیار داری داداش.مرسی که مطالبم رو میخونی.این نظری که گذاشتی اندازه ی یه دنیا معنی و م??هوم داشت و خیلی سوزناک بود واسه ..............

لینک به ارسال
لط?? داری داداش.ممنون که این نظر رو داری.گیمری به سن نیست به شعوره.درسته که بعضیا توی قنداق هم نبودن من گیمر بودم ولی بعضیا مثل خودت شاید سنشون مقداری کمتر از من باشه ولی شعور گیمریشون بیشتر از من نباشه کمتر نیست.البته عده ای هم هستن هم سنشون کمه و هم شعور گیمری که چه عرض کنم هیچ شعوری ندارن.ممنون که به حر??م اعتماد داری راجع به بازیها.به هر حال خودت بهتر میدونی که ار پی جی بازی کردن کار هر گیمر کوچولو و نوبی نیست.چون شعور میخواد زبان میخواد و..................اگه رسیدی حتما اسکایریم رو بازی کن.

منم خیلی از خبر رزیدنت اویل خوشحال شدم.ایشالا که 2 و مخصوصا 3 رو هم بسازن که دوباره نمسیس رو از نزدیک ببینیم و از دستش ??رار کنیم.روح و جون این انجمن هم تو و امثال تو هستین که اینجارو میگردونین و مطالب م??ید میذارین.شمایی که ??قط مثل هویج تو انجمن نمیچرخین و سود دارین برای انجمن و اجازه نمیدین کسایی که هیچی از گیم نمی??همن زیاد حر?? بزنن و زود دهنشون رو میبندین بدون این که من حر??ی بزنم.

اختیار داری داداش.مرسی که مطالبم رو میخونی.این نظری که گذاشتی اندازه ی یه دنیا معنی و م??هوم داشت و خیلی سوزناک بود واسه ..............

??کرو زبونه من جلوی شما عاجزی بیش نیست به نظرم گمیرها باید شما و امثال شما رو الگوی گیمری خودشون قرار بدن چون ازهمه نظر کامل و بی نقص هستید تا باعث پیشر??تشون تو گیمری باشن.

لینک به ارسال

واچ داگز هم میتونست تو این لیست قرار بگیره. مخصوصا با مد گرا??یک اش که از لحاظ کی??یت محشره

لینک به ارسال
??کرو زبونه من جلوی شما عاجزی بیش نیست به نظرم گمیرها باید شما و امثال شما رو الگوی گیمری خودشون قرار بدن چون ازهمه نظر کامل و بی نقص هستید تا باعث پیشر??تشون تو گیمری باشن.

داداش این حر?? رو نزن.شما لط?? داری.من ??قط چند سال بیشتر از شما بازی کردم همین.ممنونم از لط??ی که داری.هر جا که کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم داداش.

لینک به ارسال
اقا سعید میشه چند تا بازی Survival بهم معر??ی کنی؟

داداش با چه دستگاهی بازی میکنی؟

لینک به ارسال

آقا این gta5 نسخه پی سی چیش شد پس؟یه سال بع عمر ما بخاطر صبروریت این قضیه گذشتا.مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن!!!

لینک به ارسال
آقا این gta5 نسخه پی سی چیش شد پس؟یه سال بع عمر ما بخاطر صبروریت این قضیه گذشتا.مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن!!!

هنوز بازی نیومده و تاریخ رسمی هم واسش بیرون داده نشده . ??قط اواخر 2014 گ??تن میاد .

لینک به ارسال

شهریور منتطر gta v باشید:w00t:

لینک به ارسال
شهریور منتطر gta v باشید:w00t:

نه عزیز امکان نداره شهریور بیاد

لینک به ارسال

ولی به نظر من elder scroll باید اول می بود ، تمومی نداره این بازی

لینک به ارسال
دوستان چندتا بازی Survival معر??ی کنید

داداش اگه در حد رزیدنت اویل یک تا 4 میخوای که هیچ. ولی بازیای خوبی که بهت بگم اول از همه dead space یک تا 3 مخصوصا یک و دو رو حتما بازی کن.واقعا محشرن.

لینک به ارسال

ببخشید سعید آقا منم یه چنتا بازی میزارم

Resident Evil 5, Dead Space, Dead Space 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, The Last of Us

لینک به ارسال
ببخشید سعید آقا منم یه چنتا بازی میزارم

Resident Evil 5, Dead Space, Dead Space 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, The Last of Us

داداش دمت گرم.البته ??ال اوت و the last of us اصلا جزو survival دسته بندی نمیشن.

اگه تو مایه های dayz میخوای زیاد بازی ای شبیه بهش نداریم ولی اگه یه بازی ترسناک واقعی و بدون د??اع میخوای amnesia و outlast واقعا ترسناکن.

لینک به ارسال

از راهنمایی تون ممنون

[h=1]Amnesia: A Machine for Pigs زدم دان:=D:[/h]

لینک به ارسال

سعید تو هم آخر بازی fear , trrible و تو این مایه ها هستیا..

لینک به ارسال
نه عزیز امکان نداره شهریور بیاد

راک استار گ??ته پاییز 2014 میاد

پس احتمال اینکه توی شهریور منتشر بشه هم هست چون شهریور مصاد?? با ماه سپتامبر که اولین ماه از پاییز سال میلادی هست

تو یکی از این سه ماه منتشر میشه : شهریور ، مهر ، آبان

لینک به ارسال
از راهنمایی تون ممنون

Amnesia: A Machine for Pigs زدم دان:=D:

داداش چه بازی وحشتناکی رو انتخاب کردی.حتما حتما همون طور که اول بازی هم بهت میگه با هد??ون بازی کن تا معنی ترس رو ب??همی.

لینک به ارسال
سعید تو هم آخر بازی fear , trrible و تو این مایه ها هستیا..

چی داداش؟متوجه منظورت نشدم.

لینک به ارسال
راک استار گ??ته پاییز 2014 میاد

پس احتمال اینکه توی شهریور منتشر بشه هم هست چون شهریور مصاد?? با ماه سپتامبر که اولین ماه از پاییز سال میلادی هست

تو یکی از این سه ماه منتشر میشه : شهریور ، مهر ، آبان

هر جوری هم حساب کنی با عقل جور در نمیاد که شهریور بیاد مگه اینکه زده باشه به سرشون

آمازون گ??ته نوامبر که مصاد?? میشه با آبان

لینک به ارسال
هر جوری هم حساب کنی با عقل جور در نمیاد که شهریور بیاد مگه اینکه زده باشه به سرشون

آمازون گ??ته نوامبر که مصاد?? میشه با آبان

آره داداش

گ??ته پاییز میاد ولی منم میگم اواخر پاییز یعنی همون آبان منتشر میکنه

ما که این همه صبر کردیم این دو سه ماهم روش

تازه اگه رو سیستمم اجرا نشه باید گرا??یکو عوض کنم gt 630 بخرم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...