رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
red dead

مورد انتظار ترین بازی (سری سوم)

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من دیشب و امروز بیرون بودم نظر سنجی رو نتونستم بزارم

الان دیگه که تو خونم براتون سری سوم رو هم میزارم

بریم سراغ بازی ها

Tekken 7

Stronghold Crusader 2

Rise of The Tomb Raider

Resident Evil 1 Remastered

Halo The Master Chief Collection

The Last Guardian

Mirror's Edge 2

WWE 2K15

Project CARS

Persona 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هیچکدوم از بازی های قابلیت مقابله رو با Halo Master Chief Collection ندارن

آقا یه انتقاد:

الان بهتر نیست توی هر سبک یه بازی انتخاب بشه اینجوری بنظرت یه ذره همچین غیر منطقی نیست؟؟؟

لینک به ارسال

اخه اون توری صد تا نظر سنجی باید بزارم داداش

خودمم خوشم میومد اون کارو بکنم

لینک به ارسال
اخه اون توری صد تا نظر سنجی باید بزارم داداش

خودمم خوشم میومد اون کارو بکنم

آره دیگه اونجوری کارت سخت می شد و توی هر نظر سنجی هم تعداد گزینه ها کم بودن

لینک به ارسال

خوشحالم درک میکنی :;-d::;-d:

لینک به ارسال

اکثرشون مورد انظارن اما برای من نسخه ی جدید Tomb Raider هستش.به ترتیب اگه بخوام بنویسم:

1-Rise Of Tomb Raider

2-Resident Evil 1 Remastered

3-Project CARS

4-Mirror's Edge 2

لینک به ارسال

??قط ما شیش ن??ر الان تو انجمن هستیم ؟؟؟!!

رای بدید دیگه

لینک به ارسال

he Last Guardian اول بعد 2 tronghold Crusader متال گیرم کاش میزاشتی

لینک به ارسال

Tekken 7

Rise of The Tomb Raider

The Last Guardian

Persona 4

Persona و Tomb Raider رو خیلی دوست دارم

لینک به ارسال

Stronghold Crusader 2

Rise of The Tomb Raider

halo هم که ته گرا??یکه اگر تریلرش رو ندیدید حتما ببینید هر چند خودم ps4 باز خواهم بود ولی خیلی دوستدارم halo رو بازی کنم مخصوصا 5ش رو

لینک به ارسال
واقعا نوبی یا خودت رو زدی به نوب بازی ها؟

با منی ؟؟؟؟!!!

منظورت چیه ؟؟؟!!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

tomb rider

ویرایش شده توسط PS_LORD

لینک به ارسال

من شخصا بی صبرانه منتظر Stronghold Crusader 2 هستم یعنی بد جور معتاد این سری هستم هر کدوم از نسخه هاشو بیشتر از 10 بار تموم کردم:w00t:

لینک به ارسال

??قط

Resident Evil 1 Remastered و Stronghold Crusader 2 ج??تشون محشرن.

لینک به ارسال
??قط

Resident Evil 1 Remastered و Stronghold Crusader 2 ج??تشون محشرن.

اقا این stronghold چیه که همه ازش اینقدر تعری?? میکنن؟ ??قط میدونم استراتژیه. جالبه بازیش؟

لینک به ارسال

داداش سعید اون بازی Stronghold 2 که تعری?? میکنن خدای بازیای استراتژیکه

وقت کردی بشین بازی خیلییییییییییییییییییییییییییی کی?? میده

راستی دوباره نشستم پای Skyrim به طور اساسی :smi.le::smi.le:

لینک به ارسال
اقا این stronghold چیه که همه ازش اینقدر تعری?? میکنن؟ ??قط میدونم استراتژیه. جالبه بازیش؟

آقا سعید این 5 مین نسخه از این سری بازی استراتژی هستش 1 و 3 خیلی عالی بودن ولی اون چنتای دیگه ا??تو خیز داشتن.این ادامه نسخه 1 کشه که به نظرم ادامه خوب قسمتی از این بازی رو گر??تن.

سبک بازی استراتژیک خوبیه که وقت کمی باسه ساخت همه چیز از جمله زمین و دیوار ودژ و...نیازه کلا بازیرو میشه تو 30 -40 دقیقه تمومش کرد.تو ساخت نیرو جنگی و ارتش هم با کلیک کردن و داشتن ظر??یت خونه و پول راحت انجام میشه.کلا بازی راحتیه اگه از سبک های استراتژیکش بهترین است??اده ببری.مپ های این بازی ته تهش 8 ن??رس یعنی 1 امپراطوری ماله خودته بقیه هم کم و زیاد میشن که از بینشون دوست و دشمن هم هست که میشه به دوست خودت یپغام کمک و درخواست حمله و تدارکات داد.??کر کنم به خاطر سرعت زیادی که تو ساخت و بازی کردن این بازی باشه که همیشه ??قط باسه pc ساخته شده وگرنه میتونست برای کنسول ها هم ساخته بشه.

سازنده: FireFly Studios

که من تا حالا بازی های بجز همین جنگ های صلیبی ندیدم از این استدیو.جنگ توی بازی هم جنگ بین مسیحیا و مسلموناس.

یه تریلر هم ازش گذاشتم که خودتون ببینین.

دانلود تریلر

??رق بزرگی که با ژنرال دیگر بازی این سبک و مثل همین پرطر??دار داره اینه که تو اون محدودیتی تو ساخت نیرو نیست ولی تو این سری از جنگ های صلیبی هست.

لینک به ارسال
آقا سعید این 5 مین نسخه از این سری بازی استراتژی هستش 1 و 3 خیلی عالی بودن ولی اون چنتای دیگه ا??تو خیز داشتن.این ادامه نسخه 1 کشه که به نظرم ادامه خوب قسمتی از این بازی رو گر??تن.

سبک بازی استراتژیک خوبیه که وقت کمی باسه ساخت همه چیز از جمله زمین و دیوار ودژ و...نیازه کلا بازیرو میشه تو 30 -40 دقیقه تمومش کرد.تو ساخت نیرو جنگی و ارتش هم با کلیک کردن و داشتن ظر??یت خونه و پول راحت انجام میشه.کلا بازی راحتیه اگه از سبک های استراتژیکش بهترین است??اده ببری.مپ های این بازی ته تهش 8 ن??رس یعنی 1 امپراطوری ماله خودته بقیه هم کم و زیاد میشن که از بینشون دوست و دشمن هم هست که میشه به دوست خودت یپغام کمک و درخواست حمله و تدارکات داد.??کر کنم به خاطر سرعت زیادی که تو ساخت و بازی کردن این بازی باشه که همیشه ??قط باسه pc ساخته شده وگرنه میتونست برای کنسول ها هم ساخته بشه.

سازنده: FireFly Studios

که من تا حالا بازی های بجز همین جنگ های صلیبی ندیدم از این استدیو.جنگ توی بازی هم جنگ بین مسیحیا و مسلموناس.

یه تریلر هم ازش گذاشتم که خودتون ببینین.

دانلود تریلر

??رق بزرگی که با ژنرال دیگر بازی این سبک و مثل همین پرطر??دار داره اینه که تو اون محدودیتی تو ساخت نیرو نیست ولی تو این سری از جنگ های صلیبی هست.

پس بااین حساب باید بازیش کنم حتما.مرسی از توضیحات کاملی که دادی؟ خیلی از این بازی تعری?? شنیدم ولی مو??ق نشدم بازیش کنم.راستی میشه بر علیه مسلمونا جنگید یا این که باید حتما یه ??رقه ی خاص رو انتخاب کنی؟

لینک به ارسال
پس بااین حساب باید بازیش کنم حتما.مرسی از توضیحات کاملی که دادی؟ خیلی از این بازی تعری?? شنیدم ولی مو??ق نشدم بازیش کنم.راستی میشه بر علیه مسلمونا جنگید یا این که باید حتما یه ??رقه ی خاص رو انتخاب کنی؟

تا اونجایی که تونستم نوضیح دادم ??کر نکنم چیزی یادم ر??ته باشه که نگ??ته باشم.تو ??رقه بی طر??ی. دوست و دشمنت هم میتونه مسیحی یا مسلمون باشه.بازیش جوریکه تور هر مرحله باید از ص??ر شروع کنی.(این یه موردو یادم ر??ته بود بگم).چه ببازی چه ببری.خوبیش میتونه این باشه که یه توع سبک استراتژی میتونی پیش بگیری تو هر مرحله یا اینکه تو هر مرحله عوضش کنی.اینم بگم که هیچ گونه سبک بازی مختل?? وجود نداره که بخای تو بازی انتخاب کنی. ??قط به خودت بر میگرده که چجوری بازیتو کنی.

لینک به ارسال

یادش بخیر تو استرانگ هولد اینقدر سرباز می ساختم که میگ??ت ارتش شما به بزرگترین حدش رسیده . بعد که میزدم تکون بخورن کامپیوتر هنگ میکرد اسلو موشن میر??ت . ولی در کل به نظرم جنرال زیرو هور از همه ی بازی های استراتزیک بهتر بود .

لینک به ارسال
یادش بخیر تو استرانگ هولد اینقدر سرباز می ساختم که میگ??ت ارتش شما به بزرگترین حدش رسیده . بعد که میزدم تکون بخورن کامپیوتر هنگ میکرد اسلو موشن میر??ت . ولی در کل به نظرم جنرال زیرو هور از همه ی بازی های استراتزیک بهتر بود .

با نظرت موا??قم ژنرال میشه گ??ت یکم از stronghold بهتره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...