رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
LEON12

راهنمایی در مورد ایکس باکس

پست های پیشنهاد شده

دوستان یه چیزی بدجور ر??ته رو اعصابم. من ایکس باکسم (360)رو پارسال خریدم و تا حالا به شبکه وصل نکردم و چند تا سئوال دارم :

1 - میگن یک ماه اکانت گلد روی خودشه حالا ??رض کنیم این اکانت تموم شه اونوقت چی میشه ؟ یعنی نمیشه بازی ها رو آنلاین بازی کرد؟ اصلا نمیشه وصل شد؟

2- این ماجرای بن شدن چیه ؟ بعضی ها میگن این LT4 دیگه بن نمیشه و اینجو حر??ها بالاخره آیا بن میشه یا نه؟

3 - ما توی کامپیوتر 2 جور بازی آنلاین میکنیم. بعضی اوقات میریم سایت خود بازی بعضی اوقات هم با کمک سایتهایی مثل گارنا شبیه مولتی پلیر با هم بازی میکنیم. آیا این امکان تو ایکس باکس هم هست یانه؟

4 - کلا ارزش داره برم live یا نه . و اگه داره کدوم بازی ها لایو بازی کردنشون بهتره؟

ممنون از همتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوستان یه چیزی بدجور ر??ته رو اعصابم. من ایکس باکسم (360)رو پارسال خریدم و تا حالا به شبکه وصل نکردم و چند تا سئوال دارم :

1 - میگن یک ماه اکانت گلد روی خودشه حالا ??رض کنیم این اکانت تموم شه اونوقت چی میشه ؟ یعنی نمیشه بازی ها رو آنلاین بازی کرد؟ اصلا نمیشه وصل شد؟

2- این ماجرای بن شدن چیه ؟ بعضی ها میگن این lt4 دیگه بن نمیشه و اینجو حر??ها بالاخره آیا بن میشه یا نه؟

3 - ما توی کامپیوتر 2 جور بازی آنلاین میکنیم. بعضی اوقات میریم سایت خود بازی بعضی اوقات هم با کمک سایتهایی مثل گارنا شبیه مولتی پلیر با هم بازی میکنیم. آیا این امکان تو ایکس باکس هم هست یانه؟

4 - کلا ارزش داره برم live یا نه . و اگه داره کدوم بازی ها لایو بازی کردنشون بهتره؟

ممنون از همتون

عزیز اگه اکانت گلد تموم بشه باید خودت بخری و اگر نداشته باشی نمی تونی آنلاین بازی کنی

اگر مایکروسا??ت ب??همه دستگاه هک هست اکانت رو بن می کنه کلا تعطیل میشه در ضمن تا lt3 بیشتر نیومده عزیز

نه با pc ??رق داره

البته که ارزش داره بستگی به خودت داره که چجور بازی رو دوست داری با بقیه بازی کنی

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

من کنسولم الان یه چند روزیه که دیسکهای نقره ای رو اجرا میکنه ولی دیسکهای بلو ری رو اصلا اجرا نمیکنه

کسی میدونه مشکلش چیه؟ راه حلیش چیه؟

لینک به ارسال
سلام دوستان عزیز

من کنسولم الان یه چند روزیه که دیسکهای نقره ای رو اجرا میکنه ولی دیسکهای بلو ری رو اصلا اجرا نمیکنه

کسی میدونه مشکلش چیه؟ راه حلیش چیه؟

لنز دستگاه های ایکس باکس بلوری نمیاره ولی پلی 3 میاره

لینک به ارسال
لنز دستگاه های ایکس باکس بلوری نمیاره ولی پلی 3 میاره

ممنون بابت پاسختون. من دقیقا نمیدونم بلوری هست یا نه. ببینین دو مدل دی وی دی هست. یکیش ک نقره اییه بازیا رو اجرا میکنه ولی اون دیسکهایی که نقره ای نیست رو

اجرا نمیکنه. الان شاید 4 روز باشه که اینجوری شده. قبلا درست بود. نمیدونم چش شده

لینک به ارسال
ممنون بابت پاسختون. من دقیقا نمیدونم بلوری هست یا نه. ببینین دو مدل دی وی دی هست. یکیش ک نقره اییه بازیا رو اجرا میکنه ولی اون دیسکهایی که نقره ای نیست رو

اجرا نمیکنه. الان شاید 4 روز باشه که اینجوری شده. قبلا درست بود. نمیدونم چش شده

دستگاتو ببر پارکشهر بده تعمیراتی ها بهت میگن شاید لنز کثی?? شده ویا لنز ضعی?? شده خواستی بری بگو یه جای مشتی ب??رستمت همونجا جلو چشت درست میکنه ارزون هم حساب میکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...