رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

ماوس فضایی برای گیمرهای حرفه ای

پست های پیشنهاد شده

"ژورمل یاو" از طراحان شرکت گیگابایت است و به تازگی مسئولیت طراحی یک ماوس مخصوص گیمرها را به عهده داشت. او وسیله ای ساخته و آماده بهره برداری کرده است که میتواند دل هر بازیکن حر??ه ای را برباید.

بازی کردن با رایانه شاید در گذشته تنها برای ت??ریح کردن بود اما حالا بازی تبدیل به صنعتی پر سود شده است و حتی بازیکنان هم می توانند از آن کسب درآمد کنند. برای یک بازیکن حر??ه ای داشتن وسیله های پیشر??ته هم لازم است که تامین آن وظی??ه شرکت های رایانه ای است.

"ژورمل یاو" از طراحان شرکت گیگابایت است و به تازگی مسئولیت طراحی یک ماوس مخصوص گیمرها را به عهده داشت. او وسیله ای ساخته و آماده بهره برداری کرده است که میتواند دل هر بازیکن حر??ه ای را برباید.

او ماوسی را مخصوص بازی های "تیراندازی اول شخص" طراحی کرده است که قابلیت تطابق با هر دستی را دارد. حالت ارگونومیک این ماوس باعث می شود تا در طول بازی هیچ ??شاری به مچ و انگشتان وارد نشود.

بدنه این وسیله انعطا?? پذیر بوده و قابلیت تنظیم در تمامی حالات را دارد. هر قطعه که روی ماوس مشاهده می شود قابلیت جداسازی، ??رم دهی و شخصی سازی دارد. جنس آن بسیار سخت است و از نظر مقاومت با یک سلاح جنگی ت??اوتی نمی کند. زمان عرضه این ماوس هنوز اعلام نشده است.

fa5-191.jpgfa5-193.jpgfa5-192.jpg

باشگاه خبرنگاران

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماوس رو ماوراطبیعی شم کنن باز ??ایده نداره dualshock 4 یه چیز دیگس.

لینک به ارسال
ماوس رو ماوراطبیعی شم کنن باز ??ایده نداره dualshock 4 یه چیز دیگس.

dualshock 4 کجا,موس و کیبورد کجا.هیچی مثل موس و کیبورد نمیشه.اصلا با دسته بازی کردن حال نمیکنم البته نظر شخصیه.

لینک به ارسال
dualshock 4 کجا,موس و کیبورد کجا.هیچی مثل موس و کیبورد نمیشه.اصلا با دسته بازی کردن حال نمیکنم البته نظر شخصیه.

علاقه و نظر شخصی هر کسی مت??اوت و مختص به خودشو.ممنون که وقت گذاشتی خوندی.راسیتش من ??قط با موس pc حال میکنم اونم تو سبک استراتژی.

لینک به ارسال

مرسی از خبر ولی خدایی هیچی dualshock 4 نمیشه

لینک به ارسال

به نظر میاد اصلا" ایرودینامیک نباشه استیل سریز خودم یه چیز دیگست.از ظاهر اصلا" خوشم نیومد متمعنی که 2014 هست؟

لینک به ارسال
به نظر میاد اصلا" ایرودینامیک نباشه استیل سریز خودم یه چیز دیگست.از ظاهر اصلا" خوشم نیومد متمعنی که 2014 هست؟

بله.باسه 2014 هستش

لینک به ارسال

به جز استراتژیک بقیه ??قط با دسته ??کرشو کن بیای ??وتبالو با کیبورد بازی/...خخخ ??قط دسته اونم از نوع سونی موسم ??قط بره جنراله ..{ژنرال}

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...