رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

قهرماني رئال‌مادريد در سوپرجام اروپا

پست های پیشنهاد شده

[h=2]رئال‌مادريد با برتري 2 بر ص??ر برابر سويا ??اتح سوپر جام اروپا شد.[/h]

00947035.jpg

رئال‌مادريد و سويا براي تعيين قهرمان سوپرجام اروپا در ورزشگاه شهر کاردي?? ولز به مصا?? هم ر??تند که رئال مو??ق شد با برتري 2 بر ص??ر در اين ديدار به عنوان قهرماني دست يابد. رئالي‌ها در اين ديدار همه ستارگان خودشان را به ميدان ??رستادند تا توني کروس و خامس رودريگس براي اولين بار در اين ديدار به ميدان بروند.

رئالي‌ها در اين ديدار بازي را بهتر شروع کردند . گرت بيل ولزي که در خانه خودش بازي مي کرد در دقايق نخست مسابقه چند حرکت جدي را ترتيب داد اما نتوانست موقعيت جدي را ايجاد کند . در ادامه کريستيانو رونالدو در دقيقه 13 مي توانست روي يک ضربه ايستگاهي دروازه سويا را باز کند که شوت او با اختلا?? کمي به بيرون ر??ت.

اولين حمله جدي سويا در دقيقه 20 به وقوع پيوست. روي پاس اشتباه دني کارواخال، توپ به ويتولو رسيد و او پس از جا گذاشتن په په از زاويه اي بسته ضربه اش را به سمت دروازه زد که کاسياس به خوبي توپ را راهي کرنر کرد.

بهترين موقعيت بازي و رئال مادريد را کريستيانو رونالدو از دست داد؛ پاس قطري عالي کروس در سمت راست به بنزما رسيد و پاس عرضي اين بازيکن رونالدو را در موقعيت گلزني قرار داد اما ضربه او را بتو با واکنشي عالي د??ع کرد.

رونالدو در نهايت در دقيقه 30 مو??ق به گلزني شدند . پاس زيباي گرت بيل با عبور از چند بازيکن به مهاجم پرتغالي رئال‌مادريد رسيد تا رونالدو گل نخست بازي را به ثمر برساند. در ادامه رئال‌ها به خوبي بازي را مديريت کردند تا نيمه نخست با برتري يک بر ص??ر رئال به پايان برسد.

رئالي‌ها نيمه دوم را نيز قدرتمندانه شروع کردند و دقيقه 49 بازي توانستند گل دوم خود را نيز به ثمر برسانند . همکاري کريم بنزما و رونالدو باعث شد تا اين بازيکن پرتغالي که به تازگي از بند مصدوميت رها شده است گل دوم خود و تيمش را با شوتي محکم به ثمر برساند. اين 71 بار بود که رونالدو براي رئال مادريد در يک ديدار 2 بار يا بيشتر گلزني مي کند.

خامس رودريگس که در بين ستاره‌هاي رئال‌مادريد محو شده بود در دقيقه 59 اولين موقعيت جدي خود را در اين ديدار از دست داد و شوت او راهي به دروازه پيدا نکرد.

همکاري رونالدو و بنزما در دقيقه 65 مي‌توانست رئال را به گل سووم برساند اما شوت اين مهاجم ??رانسوي با واکنش خوب بتو روبرو شد.

رئالي‌ها که توپ و ميدان را در اختيار گر??تند باز هم خطرناک ظاهر دشدند اين بار همکاري بيل با خامس رودريگس مي‌توانست رئال را به گل برساند اما ضربه مهاجم کلمبيايي با درخشش دروازه‌بان سويا روبرو شد. اين مهاجم کلمبيايي که تلاش زيادي براي گل زدن کرد در دقيقه73 جاي خودش را به ايسکو داد و زمين مسابقه را ترک کرد.

سويا در ادامه توانست خودش را از ??شار رئال‌مادريد بيرون بکشد و تا حدودي ابتکار عمل را در دست بگيرند اما نتوانستند از د??اع مستحکم رئال جلوتر بروند تا اين ديدار در پايان با برتري 2 بر ص??ر رئال‌مادريد به پايان برسد.

به اين ترتيب رئال‌مادريد که ??صل گذشته توانست با برتري 4 بر يک برابر آتلتيکومادريد ??اتح ليگ قهرمانان اروپا شود، با برتري برابر سويا توانست سوپرجام اروپا را نيز به کلکسيون ا??تخارات خود اضا??ه کند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تبریک به رئالی ها. :za4:

و اینکه رئال هرچی بازیکن بگیره لامصبا همشون باز میرن زیر سایه رونالدو!!!!!:mellow:

دی ماریارو اخر سر بازی ندادن؟؟؟؟??ک کنم باید بساطشو جم کنه بره یه جا که ??یکس باشه بدبخت:sneaky:.

لینک به ارسال
تبریک به رئالی ها. :za4:

و اینکه رئال هرچی بازیکن بگیره لامصبا همشون باز میرن زیر سایه رونالدو!!!!!:mellow:

دی ماریارو اخر سر بازی ندادن؟؟؟؟??ک کنم باید بساطشو جم کنه بره یه جا که ??یکس باشه بدبخت:sneaky:.

مرسی کاظم جون.اره خدایی رونالدو یه سر و گردن از این همه ستاره که توی تیم هستن بالاتره.

کلا امسال چیدن ترکیب خیلی سخته واسه رئال توی خط ها??بک.ژابی الونسو و کروس و دی ماریا و ایسکو و خدیرا و مودریچ و جیمز رودریگز.

این عکسایی که گذاشتی چین؟هیچ کدوم باز نمیشن.

لینک به ارسال
مرسی کاظم جون.اره خدایی رونالدو یه سر و گردن از این همه ستاره که توی تیم هستن بالاتره.

کلا امسال چیدن ترکیب خیلی سخته واسه رئال توی خط ها??بک.ژابی الونسو و کروس و دی ماریا و ایسکو و خدیرا و مودریچ و جیمز رودریگز.

این عکسایی که گذاشتی چین؟هیچ کدوم باز نمیشن.

اه. نمیدونم چرا جدیدا عکسا باز نمیشه.:sad:

3.4 تا عکس از راموسو کاسیاس و 4 ن??ری از راموس بیل رونالدو و جیمز.

دیگه دارم کلا??ه میشم.:cursing:

[ATTACH=CONFIG]9633[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9634[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9635[/ATTACH]

بازم نمیشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

کاظم جون عکسات برا اولین بار باز شد :w00t::w00t::w00t::w00t:

عاشق رئال هستم :smi.le:

لینک به ارسال
اه. نمیدونم چرا جدیدا عکسا باز نمیشه.:sad:

3.4 تا عکس از راموسو کاسیاس و 4 ن??ری از راموس بیل رونالدو و جیمز.

دیگه دارم کلا??ه میشم.:cursing:

9633-10524735_833249663371927_4246042807585458300_n-jpg

9634-10616098_840382989328714_1417981255393539377_n-jpg

9635-10606406_840363322664014_1500382741152962152_n-jpg

بازم نمیشه؟؟؟؟

عجب عکسای با حالی.دمت گرم کاظم جون.:;-d:

لینک به ارسال

دیشب بیل و رونالدو عالی بودن.کاسیاس هم که سه تا سیو خوب داشت.خداکنه به روزای اوجش برگرده

لینک به ارسال
دیشب بیل و رونالدو عالی بودن.کاسیاس هم که سه تا سیو خوب داشت.خداکنه به روزای اوجش برگرده

??کر کنم کاسیاس چون لوپز ر??ت دوباره بشه همون کاسیاس قدیم.

لینک به ارسال

امسال رئال تیم خوبی داره ولی کاسیاس همون بازیکن سابق نیست ??کر کنم عین پارسال تو لالیگا بهش بازی نرسه البته ??کر کنم بنزما ,دی ماریا,خدیرا و ..... زمستون از رئال جداشن

به هر حال الان نمیشه نظری درباره قدرت تیم ها داد چون نه بارسا با تیم شاخی بازی کرده نه رئال

لینک به ارسال
امسال رئال تیم خوبی داره ولی کاسیاس همون بازیکن سابق نیست ??کر کنم عین پارسال تو لالیگا بهش بازی نرسه البته ??کر کنم بنزما ,دی ماریا,خدیرا و ..... زمستون از رئال جداشن

به هر حال الان نمیشه نظری درباره قدرت تیم ها داد چون نه بارسا با تیم شاخی بازی کرده نه رئال

اره هنوز برای قضاوت زوده ولی 90 درصد امسال کاسیاس ??یکسه مخصوصا با بازی خوبی که با سویا کرد.بنزما که رقیبی نداره جدا بشه ولی دی ماریا و خدیرا کار سختی دارن واسه بازی کردن.

لینک به ارسال

تبریک میگم به همه رئالی ها

یه عکس توپ از CR تقدیم به همه طر??دراش

68525994053149891073.jpg

لینک به ارسال
تبریک میگم به همه رئالی ها

یه عکس توپ از CR تقدیم به همه طر??دراش

68525994053149891073.jpg

مرسی علی جون.مثل همیشه عکسای عالی میذاری داداش.

لینک به ارسال
مرسی علی جون.مثل همیشه عکسای عالی میذاری داداش.

خواهش می کنم داداشم

شما خوشت بیاد ما هم خوشحالیم ♥

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...