رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

مایکروسافت و دروغی دیگر........

پست های پیشنهاد شده

چیز جدیدی نیست سونی 9 سال پیش از اینکارا کرده

http://www.aparat.com/v/0TShr/دروغ_های_سونی_در_E3_05_(بخش_اول)

http://www.aparat.com/v/87het/دروغ_های_سونی_در_E3_05_(بخش_دوم)

???? ??? ???? ?? E3 05 (??? ???)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا مایکروسا??ت کارشه که از سونی تقلید کنه.چه کار خوب باشه چه کار بد چون میدونه که سونی کار درست رو بلده ازش تقلید میکنه.حق هم داره.چون وقتی مایکروسا??ت ویندوز هم به زور تولید میکرد سونی پلی استیشن داشت.بالاخره هر کس به الگوی خودش نگاه میکنه.

لینک به ارسال

داداش اون 9 سال پیش بود . اینم الان . میدونم دارین میرینین به خودتون چون بد جوری گند زدید . ممنون داش سعید که اینا رو ضایع کردی ر??ت .

لینک به ارسال

خیلی از شرکت ها مثل اپل با اینکه خودشون سیستم عامل دارن بازهم از ویندوز برای نوشتن سیستم عاملشون است??اده می کنن دیگه چه برسه به سونی

لینک به ارسال
داداش اون 9 سال پیش بود . اینم الان . میدونم دارین میرینین به خودتون چون بد جوری گند زدید . ممنون داش سعید که اینا رو ضایع کردی ر??ت .

حر?? دهنتو بهم باید سگ با شما ر??تار کرد ایشون تاپیک زدن منم مودبانه به بحث پرداختم

متاس??انه شعور درست جواب دادن رو هم نداری

ات??اقا تو داری میسوزی از این قضیه اگه آدم بودی کم نمی آوردی شرو رو ور نمی نوشتی

لینک به ارسال

درسته مایکروسا??ت ویندوز تولید کرده و سونی از اون در بازی ها است??اده میکنه. درسته اما تا حالا توجه کردی که مایکروسا??ت بلد نیست از اون ویندوز است??اده کنه . سونی رو ببین . :fly2:

لینک به ارسال

از اون موقعی تو امدی با اون دادشت Incoder و alan-g گند زدین به انجمن . چه جوری بگم برین تو یک انجمن دیگه مایکروسا??ت مایکروسا??ت کنید . اینجا همه ??ن سونی هستند . ا??تاددددد؟؟؟:1231907333:

لینک به ارسال

بچه ها به هم بی احترامی نکنید.ادب هم خوب چیزیه.این داداشمون که ??قط بلده الکی از مایکرو تعری?? کنه, علی هم که چندروز پیش واقعا ادبش رو نشون داد و حر??های خوبی بهم زد. ج??تتون بس کنید.از هیچ کدومتون دل خوشی ندارم.میخواین به هم ??حش بدین توی خصوصی ??حش بدین.ارزش نداره به خاطر بازی به هم ??حش بدین.ببین داداش من به برادرت هم گ??تم اینجا همه طر??دار سونی هستن بدون استثنا و حتی یه ن??ر هم ??ن مایکروسا??ت نیست.خودم به شخصه حالم از مایکروسا??ت و کنسولش به هم میخوره.اینجا انجمن سونیه.اگه میخوای بی احترامی نشه و با همه درگیر نشی لط??ا این جور حر??ارو بذار کنار.خیلی انجمن ها هستن که پر از طر??دار مایکروسا??ت هستن.برو اونجا با هم هر چی خواستین بگین و حال کنین و به سونی بد و بیراه بگین.اگه اینجا هستی (که البته هیچ ایرادی هم نداره و خیلی خوبه که باشی) لط??ا اصلا قضیه ی سونی و مایکروسا??ت رو وسط نکش.چه منطقی چه غیر منطقی. من با سونی بزرگ شدم و مطمئن باش اصلا تحمل این که کسی به سونی بخواد چیزی بگه رو ندارم.

لینک به ارسال

شما از مایکروسا??ت بدت میاد خب به من چه میاد که میاد حق توهین نداری انجمن هم که مال شما نیست مگه خریدیش؟

درضمن ali5 به شما هیچ ربطی نداره من کجا هستم کجا نیستم اگه میتونی من رو از انجمن بنداز بیرون همش تویی که این بحث هارو شروع می کنی من ??قط نظرمو دادم باز تو اومدی دعوا درست کردی ??کر کی هستی چی داری در مقابل من که بخوای خودتو گنده کنی؟

دوست عزیز من هم با مایکروسا??ت و ویندوزش بزرگ شدم و برنامه نویسی و بازیسازی رو یاد گر??تم من تحمل اینکه این چیزا رو ببینم ندارم

لینک به ارسال

مثل این که زیاد حر?? حالیت نمیشه.پس ادامه بده تا هر روز اینجا دعوا کنی و بد وبیراه بگی و بشنوی تا اخر بندازنت بیرون به خاطر بی ادبی.سعی کن توی تاپیکهای من اراجی?? ننویسی.تاپیکی که میذارم جای ??حش و ... نیست.

لینک به ارسال

من بی ادبی نکردم اون ali5 شروع کرد به ??حش دادن به جای گیردادن به من برو به اون گیر بده مثل اینکه باید عینک بزنی ببینی کی شروع کرد من ??قط نظر دادم نه به کسی توهین کردم نه به چیزی ??هم این اینقدر سخته

لینک به ارسال

من دیگه هیچی نمیگم تا مدیرا بیان خودشون نظر بدن

من ??قط 3 تا لینک در رابطه با موضوع تاپیک دادم و بقیه میان برای شخص من از کلمه ریدن است??اده می کنن می خوام ببینم کار کی غلط بوده من یا....

لینک به ارسال

کار هردوتون.تو کار دیگه ای غیر از به هم زدن جو انجمن بلد نیستی و ??کر کنم هر روز میای اینجا که ببینی کی به مایکروسا??ت و جعبه ی بیخودش حر??ی زده که دعوا راه بندازی.??حش دادن هم اشتباهه ولی مقصر اول تویی.

لینک به ارسال

مقصر منم که نظرمو میگم!!!!!

مقصر اونه که میاد هرچی از دهن کثی??ش درمیاد میگه و میره هیچ کس هم هیچکاری بهش نداره

اون بالا نوشته انجمن های تخصصی پی سی دی نه انجمن های تخصصی سونی!!!!!

شما که عشق سونی داره خ??ت میکنه واسه چی درمورد مایکروسا??ت خبر میزاری برو خبر از سونی بزار که همه حال کنن

من نیومدم اینجا که درمورد این چرت و پرتا بحث کنم هد?? من از عضویت معر??ی بازی هایی بود که خودم ساخته بودم

لینک به ارسال

چقدر زشته که ادم بی تربیت و بی ادب باشه.بی ادبیت از حر?? زدنت مشخصه.دیگه جوابت رو ندم بهتره.ایشالا به زودی میندازنت بیرون با این وضع حر?? زدنت.مثل یکی دون??ر دیگه که قبلا بیرون شدن.

لینک به ارسال

باشه بهش میگم که من بی ادبم اون بی ادب نیست که از ??عل ریدن برای من است??اده میکنه!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

بابا بس کنید ...............

سر شرکت که نباید به هم ??حش وناسزا بگید این جا یه انجمن دوستانه هست

هرکس نظری داره ونظر برای همه محترمه

لینک به ارسال
باشه بهش میگم که من بی ادبم اون بی ادب نیست که از ??عل ریدن برای من است??اده میکنه!!!!!!!!!!!!!

بس کنید دیگه

شد سعید جان یه تاپیک در مورد مایکرو و سونی بزاره و شما دعوا راه نندازید واقعا براتون متاس??م که حقیقت رو قبول ندارین:sad:

لینک به ارسال

اصلا بحث کردن چیزه بدی نیست تا زمانی که بی احترامی به کسی نشه!منم خودم ??نه سونی هستم ولی اگه کسی که ??ن سونیه به ??ن مایکرو بی احترامی کنه حقو میدم به ??ن مایکرو!

لینک به ارسال

عجب بازم برگشتیم سر ...

بحث در مورد شرکت ها واقعا بی معناست...مایکروسا??ت و سونی و گوگل و اپل و سامسونگ و ... اینا غول های تکنولوژی هستن و هر کدوم توی زمینه خودش حر?? اول رو میزنن.

مایکروسا??ت با ویندوزی که داره سلطان سیستم عامل هاست و در واقع اساس همه سیستم عامل ها هم خودشه.ولی خب در بخش گیم در حد تخصص سونی نیست.

سونی سیستم عامل نداره اما با همین ویندوز مایکروسا??ت پلی ستیشن خودشو طراحی میکنه و نوعی سیستم عامل میزنه براش.در بخش گیم از مایکروسا??ت بالاتره.

اپل و سامسونگ وگوگل دنیای موبایل خودشون رو دارن.

البته خیلی جنبه های دیگه هم دارن اما اون زمینه ??عالیت اصلی شرکت ها رو گ??تم.

اونا اینقدر به ??کر آینده و پیشر??ت هستن که باعث تکامل هم دیگه میشن و نیازمند همدیگه هستن.

پس ما اینجا سر هم میکوبیم برای چی؟؟؟میخواییم بگیم کی خوبه کی بده؟؟؟ حداقل این شرکت ها اینقدر حرمت و ارزش دارن که نباید ساده راجبشون حر?? زد.

در کل دوستان ما مصر?? کننده هستیم و هر چقد رقابت بیشتر باشه به ن??ع ما خواهد بود و خوبه که با هم مهربان باشیم.:4:

لینک به ارسال
بچه ها به هم بی احترامی نکنید.ادب هم خوب چیزیه.این داداشمون که ??قط بلده الکی از مایکرو تعری?? کنه, علی هم که چندروز پیش واقعا ادبش رو نشون داد و حر??های خوبی بهم زد. ج??تتون بس کنید.از هیچ کدومتون دل خوشی ندارم.میخواین به هم ??حش بدین توی خصوصی ??حش بدین.ارزش نداره به خاطر بازی به هم ??حش بدین.ببین داداش من به برادرت هم گ??تم اینجا همه طر??دار سونی هستن بدون استثنا و حتی یه ن??ر هم ??ن مایکروسا??ت نیست.خودم به شخصه حالم از مایکروسا??ت و کنسولش به هم میخوره.اینجا انجمن سونیه.اگه میخوای بی احترامی نشه و با همه درگیر نشی لط??ا این جور حر??ارو بذار کنار.خیلی انجمن ها هستن که پر از طر??دار مایکروسا??ت هستن.برو اونجا با هم هر چی خواستین بگین و حال کنین و به سونی بد و بیراه بگین.اگه اینجا هستی (که البته هیچ ایرادی هم نداره و خیلی خوبه که باشی) لط??ا اصلا قضیه ی سونی و مایکروسا??ت رو وسط نکش.چه منطقی چه غیر منطقی. من با سونی بزرگ شدم و مطمئن باش اصلا تحمل این که کسی به سونی بخواد چیزی بگه رو ندارم.

ینی چی اخه انجمن سونیه و کسی حق نداره درباره مایکرو بحث کنه ؟؟؟؟!!!!! چرا نباید با بعضی واقیعیتا کنار بیاید ؟؟؟؟ چون از بچگی همتون با سنی بودید باید دیگه چشاتونو ببندید رو همه چی!!!!

ینی هر چی که از طر?? مایکروئه چرته ??قط سنی شده خدا!!!؟؟؟؟

همه این تعصب مسخررو بزارید کنار درست ر??تار کنید بابا. تا یکی یه چیزی میگه که شاید حتی واقعیت هم باشه ولی چون حال نمیکنید همتون میریزید سر بدبخت. یه سری هم که اول بسم الله دهنو باز میکننو ??قط ??حش میدن. کاری ندارم با سنی باشه یا مایکرو.

اگه اوند??ه بحث شد 100% هر دو طر?? مقصر بودن حالا یکی یکم بیش یکی کمتر.

درباره این تیکه حر?? سعید جان: برو اونجا با هم هر چی خواستین بگین و حال کنین و به سونی بد و بیراه بگین/ -------> اخه کی این دوتا برادر یا هر کس دیگه به سنی توهین کردن اخه؟؟؟؟؟ ات??اقا این خودمون بودیم که هی مایکرو رو مسخره میکردیمو توهین میکردیم. اصن خودم. تا الان چندباری یادمه یه چرتی گ??تم. شما ها هم ??ک کنید قشنگ یادتون میاد. همتون.

دودیقه، ??قط دو دیقه پیش خودتون ??ک کنید که اصن اینکارا درسته؟؟؟؟؟ با این اوصا?? این حر??تون چرتی بیش نیس که همش میاید میگید باید به سلیقه دیگران احترام گذاشتو نباید توهین کرد.

چه منطقی چه غیر منطقی!!!!--------> تا الان ??ک میکردم اگه یه ن??ر ??قط تو انجمن باشه که با همه چی با منطق ر??تار کنه و اگه حر?? حق بشنوه قبول میکنه ??قط اقا سعید باشه ولی مث اینکه نه تنها دراین باره اشتب کردم بلکه درباره خیلی چیزا و کسا هم اشتب کردمو همچنان دارم میکنم.

اخه به خاطر یه بازی؟؟؟؟؟؟!!!!!!! بابا دست بردارید لامصبا.

اصن من سگ کی باشم که الان بخوام بیام اینجا سخنرانی کنم؟؟؟؟؟؟ولی واقعا دارم میترکم دیگه.

اگه همه چی اینجور بخواد پیش بره ترجیح میدم گمشم برم یه قبرستونی که واقعا واس ج??ت طر?? ارزش قائل شن. همه چیو خراب کردین بسه دیگه.

لینک به ارسال

لوووولل بابا خیلی اسکوله این مایکروسا??ت.مرسی سعید جون بابت خبر

لینک به ارسال

??قط یک مهندس کامپیوتر می??همه که نباید مایکروسا??ت را مسخره کرد و سونی هم همچنین

کاربران معمولی کامپیوتر (گیمر بدون تخصص توسعه دهنده گی) ??قط یاد دارند که هرچی بهشون حال داد رو طر?? داری و هرچی خوششان نیومد توهین کنند

اگه به رای این ا??راد باشه پس ibm که برای تولید بازی(مثلا کنسول بازی) هیچ کار نکرده دیگه خیلی *****

حر??ی دیگه ندارم اما لط??ا ??قط 1 دقیقه ??کر کنید قبل از توهین به هر شخصی!!!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...