رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
PS_LORD

اکسپریا z2 سونی پس از ۶ هفته از زیر دریا سالم بیرون آمد!!!

پست های پیشنهاد شده

بابا گوشی رو دست سونی که وجود نداره داره؟

حالا بعد سونی رو کار ندارم ولی اول سونیه بعد شاید نوکیا یا اپل یا سامی یا اچ تی سی و ...

حر?? حق جواب نداره . خب معلومه نه هیچ گوشی ای به گرد پای سونی نمیرسه . با Z2 که کلا همه برند ها رو محو کرد :greenstars:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
حر?? حق جواب نداره . خب معلومه نه هیچ گوشی ای به گرد پای سونی نمیرسه . با Z2 که کلا همه برند ها رو محو کرد :greenstars:

در خواب بسر میبرید کا??یه یه مدت با لومیا 1520کار کنید z2 کیلوچند

لینک به ارسال

اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو:17::stretcher:

لینک به ارسال
در خواب بسر میبرید کا??یه یه مدت با لومیا 1520کار کنید z2 کیلوچند

کلا نوکیا کیلو چنده ؟؟ اصلا نه طراحی داره نه کی??یت درست و حسابی (بغیر از دوربینش) سیستم عاملشم به درد نمیخوره اگه به درد میخورد که 20% ??روش نمیکرد توی 2014 :78:

پس در کل سونی بهترین هستش شما هم بهتر واقعیت رو ببینید

لینک به ارسال
کلا نوکیا کیلو چنده ؟؟ اصلا نه طراحی داره نه کی??یت درست و حسابی (بغیر از دوربینش) سیستم عاملشم به درد نمیخوره اگه به درد میخورد که 20% ??روش نمیکرد توی 2014 :78:

پس در کل سونی بهترین هستش شما هم بهتر واقعیت رو ببینید

شما هم بهتره تا با چیزی کار نکردی اظهار نظر نکنی.

مطمئنا تا حالا دستتم نگر??تی و ??قط به چرتو پرت دیگران که میگن به درد نمیخوره گوش کردی.

سیستم عامل ویندوز خیلی قدرتمنده و اینکه هرکسی نمیتونه ب??همه چی به چیه.به خاطر همین میان چرت میگن.

شما هم به جا اینکه الان بیای بگی نه ??لانه بیسانه واقعیتو ببین از رو تعصب هم حر?? نزن

لینک به ارسال

لط??اً وقتی درمورد چیزی اطلاع ندارید تز ندید

نوکیا پر??روش ترین گوشی تل??ن همراه در بین اسمارت??ون های ارزان قیمت شده

قوی ترین سیستم عامل رو همین نوکیا داره امکان نداره هنگ کنه البته جای بحث وجود نداره قوی ترین سیستم عامل چه روی کامپیوترهای شخصی چه موبایل ماله مایکروسا??ته

??کر نکنم تاحالا از نزدیک دیده باشیش که همچین حر?? هایی میزنی احتمالاً شما ر??تی تو یه سایت و یه چیزایی خوندی الآنم داری اونا رو نقل قول میکنی

لینک به ارسال

میدونی مشکل اینجور ادما اینه بدون تست ر??تن چهار تا سایت مخال?? رو دیدن میان نظر میدن

نوکیا از اولش سلطان بوده درسته با وجود سیستم سیمبین بازار از دست داد ولی دوباره داره به روزهای اوجش برمیگرده

من با سونی اکسپریا ارزون قیمت (حدود 700 هراز تومن) کار کردم بمعنای واقعی ا??تضاحی به تمام معناس..البته نوت 3 هم داشتم خیلی عالی بود منتها قیمت +1800

اما همین آقای منتقد بیاد گوشی تو رنج 500-700 تومنی نوکیا لومیا رو تست کنن احتمالا مخشون دود بکشه از روونی و زیبایی و در عین حال خوش دستی و مقاومت و ص??حه نمایش عالی.

مردم ما دارن چوب تبلیغات شرکتای نوپایی مث سامسونگ و سونی رو میخورن

لینک به ارسال

من نمیگم سو بده ات??اقاً من خودم گوشی های سو رو دوست دارم ولی از نوکیا بهتر نیست شایدم در حد اون نباشه شما با 400 تومن میتونی یه لومیا 520 بخری یعنی این گوشی شاهکاره درسته دوربین و این چیزاش قوی نیست اما سیستم عامل حر?? نداره اکثریت بازی هایی که اندروید به زور اجرا میکنه و اکثرا لگ دارن یا گیر میکنن توی این گوشی به سادگی و بدون کرش اجرا میشن اونم با رم 512 نه 1

لینک به ارسال
من نمیگم سو بده ات??اقاً من خودم گوشی های سو رو دوست دارم ولی از نوکیا بهتر نیست شایدم در حد اون نباشه شما با 400 تومن میتونی یه لومیا 520 بخری یعنی این گوشی شاهکاره درسته دوربین و این چیزاش قوی نیست اما سیستم عامل حر?? نداره اکثریت بازی هایی که اندروید به زور اجرا میکنه و اکثرا لگ دارن یا گیر میکنن توی این گوشی به سادگی و بدون کرش اجرا میشن اونم با رم 512 نه 1

دقیقا... زمانی به گوشی خوبه و کارامد که با ضعی??ترین کان??یگ بتونه کارای متوسط رو اجرا کنه حالا اکه بالاتر رو هم اجرا کرد(همین 520 خودمون) چه بهتر.ولی اینکه بیای سه گیگ رو گوشی بذاری(هنگرویدی ها) بگی پرچمداره که شت القمر نکرده که.تازه همونم جای بحث داره بتونه بعد یه مدت مثروز اولش باشه (که همه میدونیم نییس و کلی کرش و هنگ دار)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
شما هم بهتره تا با چیزی کار نکردی اظهار نظر نکنی.

مطمئنا تا حالا دستتم نگر??تی و ??قط به چرتو پرت دیگران که میگن به درد نمیخوره گوش کردی.

سیستم عامل ویندوز خیلی قدرتمنده و اینکه هرکسی نمیتونه ب??همه چی به چیه.به خاطر همین میان چرت میگن.

شما هم به جا اینکه الان بیای بگی نه ??لانه بیسانه واقعیتو ببین از رو تعصب هم حر?? نزن

عزیز من خودم با Lumia 520 کار کردم برای همینم باید نظرم رو بدم .اصلا ازش راضی نبودم . ویندوز سر تا پا با ویندوز ??ون ??رق میکنه و... ولی توی بازی چون سیستم عاملش سبکه خوبه ولی هیچ چیزی به پای اندروید نمیرسه . بی خود نیست که 76% توی 2014 ??روش داشته نکنه این رو از خودم میسازم ؟!!!!!! خبر رو توی زومیت و دنیای ??ناوری هم میتونی ببینی :17:

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال
میدونی مشکل اینجور ادما اینه بدون تست ر??تن چهار تا سایت مخال?? رو دیدن میان نظر میدن

نوکیا از اولش سلطان بوده درسته با وجود سیستم سیمبین بازار از دست داد ولی دوباره داره به روزهای اوجش برمیگرده

من با سونی اکسپریا ارزون قیمت (حدود 700 هراز تومن) کار کردم بمعنای واقعی ا??تضاحی به تمام معناس..البته نوت 3 هم داشتم خیلی عالی بود منتها قیمت +1800

اما همین آقای منتقد بیاد گوشی تو رنج 500-700 تومنی نوکیا لومیا رو تست کنن احتمالا مخشون دود بکشه از روونی و زیبایی و در عین حال خوش دستی و مقاومت و ص??حه نمایش عالی.

مردم ما دارن چوب تبلیغات شرکتای نوپایی مث سامسونگ و سونی رو میخورن

عزیز کلا من کار کردم با لومیا 520 به معنای واقعی ا??تضاح بود اصلا خوشم نیومد همینطورم سیستم عامل ساده ساده روش نصب شده که هیچ تغییر نمیشه روش انجام داد و سونی ??علا برتر عمل کرده تو صنعت گوشی و گوشی های زد اب اش بهترین گوشی های دنیا شناخته شدن :sneaky:

لینک به ارسال
عزیز کلا من کار کردم با لومیا 520 به معنای واقعی ا??تضاح بود اصلا خوشم نیومد همینطورم سیستم عامل ساده ساده روش نصب شده که هیچ تغییر نمیشه روش انجام داد و سونی ??علا برتر عمل کرده تو صنعت گوشی و گوشی های زد اب اش بهترین گوشی های دنیا شناخته شدن :sneaky:

ا??تضاح از چه نظر؟در میان گوشی های ارزان قیمت ??وق العادس من نمیدونم از چیش دراری عیب میگیری آخه.راستی حاضری سونی 1500 تومنی ات رو بندازی تو آب؟یه چند ثانیه ای شنا کنه؟جیگرشو داری؟

لینک به ارسال

اغا هرکی با یه چیزی حال میکنه. من خودم با ios شما با اندرویدو سنی.

اگه یه چی گ??تم ??ک نکن خودم کشته مرده نوکیام ولی واقعیتو میبینم. حالا شما حال نکردی دلیل نمیشه بگی به درد نمیخوره.

نوکیا از خیلی برندا سرتره. طر??دار خودشم داره. پس نباید توهین شه.

اون حر??ی هم که زدی کاملا غلطه. طراحی نوکیا خاصه کی??یت محصولاتشم عالیه. خیلی کم میشه ایراد گذاشت روش.

لینک به ارسال

اقا یک سوال،

ویندوز ??ون بازی داره؟

یک سوال دیگه،

کدوم گوشی رو شما دستت گر??تی هنگ کرده؟

??کر کنم glx young بوده ها؟

لینک به ارسال

تو ??روشگاه مجازیش حدود 350 هزار برنامه و بازی داره که اکثر کاربردی هارم شامل میشه. هر روزم داره اضا??ه میشه/

الان میخوای اعدادو ارقامو بکشی وسط بگی اندروید 900 هزار تا ??لان داره؟؟؟

کشش ندید الکی

لینک به ارسال
ا??تضاح از چه نظر؟در میان گوشی های ارزان قیمت ??وق العادس من نمیدونم از چیش دراری عیب میگیری آخه.راستی حاضری سونی 1500 تومنی ات رو بندازی تو آب؟یه چند ثانیه ای شنا کنه؟جیگرشو داری؟

من گوشیمو 1700 خریدم و ه??ته 1 بار میشورمش :78:

اره دلم میاد مگه ترس داره ؟؟ سونی هر چی بگه تایید شده هستش و نگرانی توش نیست

درضمن توی گوشی های ارزون نوکیا خوبه ولی سیستم عاملش ا??تضاع + رابط کاربریش (همون ویندوز ??ون)

لینک به ارسال
تو ??روشگاه مجازیش حدود 350 هزار برنامه و بازی داره که اکثر کاربردی هارم شامل میشه. هر روزم داره اضا??ه میشه/

الان میخوای اعدادو ارقامو بکشی وسط بگی اندروید 900 هزار تا ??لان داره؟؟؟

کشش ندید الکی

نه والا کشش نمیدیم ولی اندروید اپ هاش میلیونی هستش

لینک به ارسال

ا باریکلا.s12623.gif

لینک به ارسال
ا باریکلا.s12623.gif

دست نزن خسته نشی :lol:

لینک به ارسال

بچه ها کدوم ??روشگاه هست برای چراغ قوه شونصدتا اپلیکیشن ساخته؟:78:

لینک به ارسال

وین??ون به مبارزه میطلبد

اجرا و سوویچ جی تی 2 و اس??الت 8 و مدرن کمبات 5 بدون هنگ و لگ.تعجیب نکنید این قدرت ویندوز??ون است(هنگریود که نی دادا)

اندریودیا جیگرشو داری بیا بالا تست کنیم

لینک به ارسال
وین??ون به مبارزه میطلبد

اجرا و سوویچ جی تی 2 و اس??الت 8 و مدرن کمبات 5 بدون هنگ و لگ.تعجیب نکنید این قدرت ویندوز??ون است(هنگریود که نی دادا)

اندریودیا جیگرشو داری بیا بالا تست کنیم

داداش یه سری گوشی هست دوهسته ای یک گیگ پردازنده مدیاتک،

مارکش بارنو هستش، تو ایران اسمبل میشه تولید چینه، قیمتشم 300 تومنه،

باور کن جی تی ای s.a رو بدون لگ اجرا میکنه، دیگه جی تی ای 2 که ??کر کنم چند سالی هست اپ نمیشه و به حساب نمیاد.

من ازت یک سوال کردم جواب ندادی،

با کدوم گوشی اندروید کار کردی هنگ کرده؟

جوک میگی؟ یا مارو اوسکل گیر اوردی؟

لینک به ارسال
داداش یه سری گوشی هست دوهسته ای یک گیگ پردازنده مدیاتک،

مارکش بارنو هستش، تو ایران اسمبل میشه تولید چینه، قیمتشم 300 تومنه،

باور کن جی تی ای s.a رو بدون لگ اجرا میکنه، دیگه جی تی ای 2 که ??کر کنم چند سالی هست اپ نمیشه و به حساب نمیاد.

من ازت یک سوال کردم جواب ندادی،

با کدوم گوشی اندروید کار کردی هنگ کرده؟

جوک میگی؟ یا مارو اوسکل گیر اوردی؟

والا ??کر کنم اصلا کار نکرده باشه :78:

شایدم جوک میگه

هیچ گوشی اندرویدی هنگ نمیکنه اینو نگاه سوزش در این حد ندیدم . کمتر ??ن بازی در بیارید خب :78:

لینک به ارسال

عجب بزن بزنی شده این ??ن بازی توی گوشی ها:heheh:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...