رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edward

undergrand music band

پست های پیشنهاد شده

با سلام . در ابتدا باید بگم که در این تایپیک هیچ موسیقی قرار نمیگیرد ??قط قراره در مورد موسیقی بحث کنیم و مهمتر از اون کاربرانی که خواستار هستند میتونند سبک مورد علاقشون رو بهم بگند و من روزانه چند آهنگ رو براشون پ . خ میکنم تا تایپیک هم بسته نشه . خوشحال میشم اگر سبک مورد علاقتون رو در این تایپیک مطرح کنید .

و در نهایت با تشکر از مدیر گرامی که قراره تایپیک رو نبندند .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سبک مورد علاقم راک هست . r&b و dance هم گوش میدم .

لینک به ارسال

من از دبیرستان تا حالا به غیر از هوی متال و راک اصلا و ابدا چیز دیگه ای گوش نمیدم و با احترام به نظرات همتون باید بگم بقیه ی سبک ها رو در برابر راک و متال چیزی جز بچه بازی نمیدونم.البته نمیگم که حتما حر??م درسته ولی خب نظرم اینه و براش دلیل هم دارم.قدرت واقعی موسیقی توی سبک راک و متاله که خودش رو نشون میده.

لینک به ارسال

منم همیشه سبک رپ پارسی گوش میکنم.اونم ??قط بزرگان این سبکو مثل هیچکس-بهرام و...موسیقی سنتی هم خیلی گوش میکنم خیلی هم دوست دارمش این سبکو.موسیقی ??یلم و بازی هم خیلی گوش میکنم خیلی حال میکنم باهاش.خیلی هم کم هوی متال گوش میکنم نه زیاد.دیگه اینه دیگه علاقه هر کس یه چیزیه دیگه.مختص به خودشه.

تاپیک خیلی خوییه ممنون بابت تاپیک.

لینک به ارسال

من ??قط متال گوش میدم البته سبکای مورد علاقم Alt Metal.Gothic Metal.Symphonic Metal هستند.

اپیک و سم??ونی هم دوست دارم

لینک به ارسال
من ??قط متال گوش میدم البته سبکای مورد علاقم Alt Metal.Gothic Metal.Symphonic Metal هستند.

اپیک و سم??ونی هم دوست دارم

چقدر عالی.پس متال بازی تو هم.با این که سبکهایی که میگی پس قاعدتا باید عاشق نایت ویش باشی.من که واقعا عاشقشونم.همین الان دارم تایت ویش گوش میدم.

لینک به ارسال
چقدر عالی.پس متال بازی تو هم.با این که سبکهایی که میگی پس قاعدتا باید عاشق نایت ویش باشی.من که واقعا عاشقشونم.همین الان دارم تایت ویش گوش میدم.

??ول آلبومشون رو دارم قبلاً گوش میکردم مجبور شدم گوشیم رو ??رمت کنم همش پاک شد ولی بند خیلی خوبیه راستی این john 5 که آواتارته آلبوم جدیدشون خوبه؟

لینک به ارسال
??ول آلبومشون رو دارم قبلاً گوش میکردم مجبور شدم گوشیم رو ??رمت کنم همش پاک شد ولی بند خیلی خوبیه راستی این john 5 که آواتارته آلبوم جدیدشون خوبه؟

اره john 5 الان خودش یه البوم تک نوازی داده بیرون که چند روز پیش علی برام لینکشو گذاشت و دانلود کردم واقعا عالیه.اگه منظورت گروهیه که الان چند ساله از مرلین منسون جدا شده و با راب زامبی هستش و امسال بهترین گروه اجرای زنده ی دنیا انتخاب شدن.

لینک به ارسال

منم سبک رپ و هیپ هاپ زیاد گوش میکنم . بزرگان رپ ??ارس مثل یاس، شاهین . از سبک شاهین خیلی خوشم میاد .:thumbup:

لینک به ارسال

Full%20Archive%20-%20Yas.jpgبیوگرا??ی یاس

یاسر بختیاری با نام هنری «یاس» (زاده ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران) خواننده رپ ??ارسی است. او از چهره‌های موسیقی رپ ??ارسی به شمار می‌رود. مضمون بیشتر ترانه‌های یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحران‌های اجتماعی نظیر ??قر، اعتیاد، بی کاری، جنگ، روسپی‌گری، خودکشی، طلاق و غیره‌ است. یاس نخستین خوانندهٔ رپ ??ارسی است که در ایران برای پخش موسیقی خود مجوز گر??ت.اولین ترانهٔ وی که به طور قانونی در ایران منتشر شد یادت نره نام داشت که آن را به همراه مجید غ??وری، خواننده پاپ اجرا کرده بود.

یاس کنسرت‌هایی در شهرهای مختل?? آمریکا برگزار کرده است و تجربهٔ شرکت در نشستی موسیقیایی در راستای معر??ی و توسعه رپ ??ارسی در دانشگاه میشیگان را نیز داشته‌است.

یاس زمانی که ۱۶ ساله بود ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از س??رهای تجاری‌اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک را آورد. یاس که از ۱۸ سالگی به دنبال مرگ پدرش مجبور به پذیرش مسئولیت خانواده خود شد، با بدهی‌هایی که پدرش برجا گذاشته بود با مشکلات اقتصادی مواجه شد، در نتیجه تحصیلات دانشگاهی را ترک و شروع به کار کرد. در همین دوره یاس شروع به نوشتن شعرهایی کرد که بعداً آنها را به موسیقی تبدیل کرد. پس از زلزله بم در ایران، یاس ترانه‌ای تحت عنوان «بَم» را خواند و منتشر کرد که آغاز حر??ه خوانندگی او محسوب می‌شود.لیست آهنگ های سری اول: ( آهنگ ??ریاس ، آهنگ من میجنگم ، آهنگ از چی بگم ، آهنگ وقت ر??تن ، آهنگ سرباز وطن ، آهنگ با من باش ، آهنگ اتحاد ، آهنگ وقت طلوع ، آهنگ trash the club )

تمامی آهنگ ها در داخل ??ایل زیپ به صورت کامل قرار داده شده است.

دانلود تک تک آهنگ های یاس به صورت جداگانه

۷/۲۰/۲۰۱۳ ۶:۲۳ Dook_Feat.Yas-Begoo.Mano.Kam.Dari.mp3 7/20/2013 6:23 Majid-Ghafori_Ft_Yas_Yadet-Nareh_128.mp3 7/20/2013 6:24 N.i.M.i_Ft_Yas_Cheshmamono-Baz-Konim_128.mp3 7/20/2013 6:24 Rajaz-Band_Ft_Yas_Irane-Man_128.mp3 7/20/2013 6:24 Reza-Sadeghi_Ft_Yas_Goftam-Naro_128.mp3 7/20/2013 6:24 Sirvan_Ft_Yas_Ft_Xaniar_To-Marizi_128.mp3 7/20/2013 6:24 Yas - Az Chi Begam.mp3 7/20/2013 6:24 Yas - Faryad (2).mp3 7/20/2013 6:24 Yas - Sarbaze Vatan.mp3 7/20/2013 6:24 Yas - Vaghte Tolue Yas.mp3 7/20/2013 6:24 Yas _Marghad.mp3 7/20/2013 6:24 Yas Ft Aamin - Vaghte Raftan [320].mp3 7/20/2013 6:24 Yas Ft. 3zg - Toos Rap.mp3 7/20/2013 6:24 Yas Ft. Dook - Ye Jaye Amn.mp3 7/20/2013 6:24 Yas Ft. Dook - Yek.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Ba-Man-Bash_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Bachehaye-Khiabooni_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Bam_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Be-Donya-Khosh-Omadi_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Bekhatere-Man_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Bezarin-Bo***hamesh_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Bi-To-Hargez-Na_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Daftaram-Dastame_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Dardo-Del_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Darkam-Kon_128.mp3 7/20/2013 6:25 Yas_Delet-Daryast_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Dokhtare-Farari_Demo_32.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Donyaye-Bi-Rahm_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Ammin_CD-Ro-Beshkan_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Ammin_Hani_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Ammin_Hoviyate-Man_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Ammin_Nisti_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Behzad-Barazande_Bayad-Betonim_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Force-Theory_Soldier-Pose_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Hichkas_Komak_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Masih_Nasle-Mast_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Nima-Allame_Sakhte_128.mp3 7/20/2013 6:26 Yas_Ft_Rastin_Be-Omide-Iran_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Ft_Saman_Bazam-Kame_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Ft_Sara-Naeeni_Zehi-Eshgh_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Ft_Sasan_Boro_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Ft_Sasan_Raaz-(Mano-To)_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Ft_Sasan_To-Bia_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Ft_The-Ways_Ft_Erwin_Ft_Arad_Ft_Arian_Gheseye-Zirzamin_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Hadaf_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Khodeto-To-Baghalam-Bendaz_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Man-Khastam_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Marg_128.mp3 7/20/2013 6:27 Yas_Marham_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Na-Aslan_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Pedar-(Che-Roozaye-Sakhti-Raft)_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Piadeh-Misham_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Raad_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Setareye-Ghotbi_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Soolh-Toyi_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Tamomesh-Kon_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Tina_Demo_64.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_World-Cup-2006_128.mp3 7/20/2013 6:28 Yas_Yek-Nafas-Begim_128.mp3منبع : smusic.ir

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بیوگرا??ی پیت بول

آرماندو کریستین پرز (به انگلیسی: Armando Christian Perez) (متولد ۱۵ ژانویه ۱۹۸۱ میامی ??لوریدای آمریکا) که بیشتر با نام هنری پیت‌بول(به انگلیسی: Pitbull) شناخته می‌شود، از خوانندگان هیپ هاپ آمریکایی است.

وی کار خوانندگی خود را از سال ۲۰۰۴ به طور رسمی و با بیرون دادن آلبوم میامی آغاز کرد. بیشترین معرو??یت وی در سال ۲۰۰۸ و با انتشار آهنگ من میدونم تو منو میخوای (به انگلیسی: I Know You Want Me) برخوردار شد و از آنجایی که یکی از آهنگ سازان هست برای خوانندگان مختل??ی از جمله کوین رادول??, تی-پین, آشر بیت ساخته‌است.

پیت بول در خانوادهٔ مهاجر کوبایی به دنیا آمد که محیط خانواده او را وادار کرد که اشعار "خوزه ماریت" را ??را بگیرد. اصلیت پیت بول کوبایی است و از طر??ی نیز در میامی در کشور آمریکا متولد شده‌است.

در دوران جوانی، پدر و و مادر او از هم جدا شدند و وی بیشتر زندگی خود را با مادرش گذراند. در ۱۶ سالگی به قاچاق مواد مخدر روی آورد که موجب شد مادرش او را از خانه بیرون بیندازد و در کانون اصلاح بزرگ شود. پس از آن بر روی حر??ه‌اش که خوانندگی بود تمرکز کرد. در ۲۰۰۴، آلبوم "میامی" را منتشر کرد که آهنگ اول آن «کولو Culo» بود.

200px-Pitbull_2009-12-15_photoby_Adam-Bielawski.jpg

magnify-clip-rtl.png

پیت بول در سال ۲۰۰۹ در حال اجرای زنده در شیکاگو"

این آهنگ توسط لیل جان و برادران دیاز تهیه شده بود که رتبهٔ ۳۲ را در آهنگ‌های خوب ورتبه ۱۱ در آهنگ‌های خوب رپ به خودش اختصاص داد.

از معرو?? ترین آهنگ‌های وی می‌توان به «من میدونم تو منو میخوای I Know You Want Me» , «اونو تعطیل کن Shut It Down» , «دختر برو Go Girl», «سرویس اتاق هتل Hotel Room Service» ,«دیوانه Crazy» و «هی عزیزم Hey Baby» نام برد.

پیتبول معمولاً با بسیاری از خوانندگان معرو?? آهنگ خوانده و حتی ریمیکس‌هایی را درست کرده‌است که می‌توان به «دی جی ما را عاشق کن DJ Got Us Fallin' in Love» به همراه آشر , «من اونو دوست دارم I Like It» به همراه انریکه ایگلسیاس و «روی صحنهٔ رقص» به همراه جنی??ر لوپز نام برد.

پیت بول در سال ۲۰۱۰ آلبومی تمام اسپانیولی با نام «آرماندو Armando» منتشر کرد که به خاطر این آلبوم به عنوان نامزد بهترین آلبوم لاتین قرار گر??ت.

آلبوم‌ها

منبع : wikipedia.org

ویرایش شده توسط edward

لینک به ارسال

داش ادوارد بیوگرا??ی و... پدر رپ پارس (سروش لشکری) و بهرام لط??ا اگر امکانش هست بزار.

لینک به ارسال

واااااای منم عاشق این گروه نایت ویش شدم البته به لط?? داش سعید گل که بهم معر??یش کرد!واقعا عالی میخونن هم خانم ??لور یانسن و هم marco hietala گبتاریست و خواننده گروه!!از همه بیشتر اهنگ ever dream دوست دارم با kiss while your lips are still red و song of my self طر??دارا حتما حتما این 3 تا اهنگ رو گوش کنید عاشق این گروه میشین رسما!

و گروه volbeat هم ??وق العادس!!اهنگ های البوم 2013 از گروه رو حتما گوش کنید یا اگه تونستین این اهنگ هارو دانلود کنید خیییلی قشنگن:

The Hangman's Body Count- The Lonesome Rider- Lola Montez- Ecotone

این چند تا هم خیلی عالین تو سبک هوی: و (Slipknot ( Psychosocial)_System Of A Down (Chop Suey

لینک به ارسال

واااااای منم عاشق این گروه نایت ویش شدم البته به لط?? داش سعید گل که بهم معر??یش کرد!واقعا عالی میخونن هم خانم ??لور یانسن و هم marco hietala گبتاریست و خواننده گروه!!از همه بیشتر اهنگ ever dream دوست دارم با kiss while your lips are still red و song of my self طر??دارا حتما حتما این 3 تا اهنگ رو گوش کنید عاشق این گروه میشین رسما!

و گروه volbeat هم ??وق العادس!!اهنگ های البوم 2013 از گروه رو حتما گوش کنید یا اگه تونستین این اهنگ هارو دانلود کنید خیییلی قشنگن:

این چند تا هم خیلی عالین تو سبک هوی: و (Slipknot ( Psychosocial)_System Of A Down (Chop Suey

لینک به ارسال

آقا سعید همرو عشق این سبک کرده.دمش گرم.حتما ارزش دارن که هر کی گوش داده خوشش اومده.وقتی داش محمد رضا خوشش میاد دیگه قطعی میشه چه خواننده های کار درستی هستن.ممنون.اگه میشه یه پیشنهاد از آهنگ هاشون بدید منم گوش کنم.از کجا معلوم شاید منم اومدم تو خط.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

چاکرتم محمد رضا جون.نایت ویش بی نظیره واقعا.اهنگهایی که گ??تی عالین همشون.اینرنو هم ازش گوش کن: i wish i had your angel............. phantom of the opera ........i want my tears back ..... last of the wilds اینا هم محشرن

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال
آقا سعید همرو عشق این سبک کرده.دمش گرم.حتما ارزش دارن که هر کی گوش داده خوشش اومده.وقتی داش محمد رضا خوشش میاد دیگه قطعی میشه چه خواننده های کار درستی هستن.ممنون.اگه میشه یه پیشنهاد از آهنگ هاشون بدید منم گوش کنم.از کجا معلوم شاید منم اومدم تو خط.

مطمئن باش حتما خوشت میاد. اهنگای ever dream و i want my tears back و kiss while your lips are still red رو از نایت ویش گوش کن برای شروع عالین.

لینک به ارسال

من نایت ویش رو وقتی دوست داشتم که Tarja خواننده گروه بود از هرکی هم بپرسی میگه اون موقع دوران اوج گروه بود

یه آلبوم هم برای دوستان علاقه مند معر??ی کنم:

[ATTACH=CONFIG]9702[/ATTACH]

اسم آلبوم:Shadows Of The Dying Sun

لینک به ارسال

اره منم هیچی از راک و اینا سر در نمیاوردم سعید جون منو با این سبک اشنا کرد.دمش خیییییییلی گرم.داداش ابراهیم گل پیشنهاد میکنم این اهنگ هایی که گ??تم دان کنی خیلی عالین من که عاشقشونم!از سعید استاد هم کمک بگیر من پیشش هیچی نیستم!از سایت pleer.com اسمه اهنگ رو که با نوشته قرمز نوشتم بزن راحت دانلود کن همه نوع کی??یتش هم موجوده:heheh:

لینک به ارسال
اره منم هیچی از راک و اینا سر در نمیاوردم سعید جون منو با این سبک اشنا کرد.دمش خیییییییلی گرم.داداش ابراهیم گل پیشنهاد میکنم این اهنگ هایی که گ??تم دان کنی خیلی عالین من که عاشقشونم!از سعید استاد هم کمک بگیر من پیشش هیچی نیستم!از سایت pleer.com اسمه اهنگ رو که با نوشته قرمز نوشتم بزن راحت دانلود کن همه نوع کی??یتش هم موجوده:heheh:

چاکرتم محمد رضای عزیز.من کاری نکردم ??قط این سبک رو معر??ی کردم بهت.هر ادم عاقلی می??همه که قدرت این موسیقی به قدری زیاده که سبک های دیگه پیشش در نقش هیچن.

لینک به ارسال
چاکرتم محمد رضا جون.نایت ویش بی نظیره واقعا.اهنگهایی که گ??تی عالین همشون.اینرنو هم ازش گوش کن: i wish i had your angel............. phantom of the opera ........i want my tears back ..... last of the wilds اینا هم محشرن

این هارم به غیر از phantom of the opera گوش کردم عالین.اونم حتما دانلود میکنم!من همرو از کنسرت Wacken 2013 که بهم معر??ی کردی دانلود کردم با مرام:heheh:

لینک به ارسال

بچه ها دوتا اهنگ کلاسیک عالی هم بهتون میگم که گوش بدین حال کنین.از بهترین اهنگای تاریخ این موسیقی هستن و از یکی از برترین گروههای تاریخ.

اهنگ بزرگراهی به جهنم highway to hell از گروه AC/DC عاشق شعر و اهنگشم

اهنگ back in black سیاه پوش بازگشتم از گروه AC/DC

لینک به ارسال
این هارم به غیر از phantom of the opera گوش کردم عالین.اونم حتما دانلود میکنم!من همرو از کنسرت Wacken 2013 که بهم معر??ی کردی دانلود کردم با مرام:heheh:

قربونت داداش.اره بهترین اجراشون همین کنسرته واقعا.تصویریش رو هم دیدی دیگه نه؟

اهنگ شبح اپرا رو حتما از کنسرت end of an era که اخرین کنسرت تاریا با گروه بود دانلود کن ببین.بزن phantom of the opera از کنسرت end of an era

لینک به ارسال
مطمئن باش حتما خوشت میاد. اهنگای ever dream و i want my tears back و kiss while your lips are still red رو از نایت ویش گوش کن برای شروع عالین.

مچکرم ازتون خیلی ممنون.گوش کردم.عالی بودن.باز بیشترم گوش میکنم.

لینک به ارسال
قربونت داداش.اره بهترین اجراشون همین کنسرته واقعا.تصویریش رو هم دیدی دیگه نه؟

اهنگ شبح اپرا رو حتما از کنسرت end of an era که اخرین کنسرت تاریا با گروه بود دانلود کن ببین.بزن phantom of the opera از کنسرت end of an era

اره تصویریشو از یوتوب دانلود کردم.تواجرای ever dream اون جاش که marco hietala اضا??ه میشه صداشو میکشه بترکونه اصلا!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...