رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

Avalanche : چندین شگفتی برای سال ۲۰۱۵ در نظر داریم : آیا Just Cause 3 در راه است ؟

پست های پیشنهاد شده

url5-250x140.jpg

استودیو Avalanche با ساخت سری بازی های Just Cause شناخته می شود که طر??داران زیادی نیز دارد. این استودیو در حال حاضر بر روی یک پروژه دیوانه وار به نام Mad Max کار می کند که قرار است برداشتی آزاد از ??یلمی به همین نام باشد که سال ها پیش با بازی مل گیبسون منتشر شد.

به تازگی این استودیو شعبه ی جدیدی در شهر استکهلم سوئد به وجود آورده است که ۱۶۰ ن??ر در آن مشغول به کار خواهند شد. همچنین شعبه ی جدید این استودیو در منطقه سوهو شهر نیویورک نیز ا??تتاح شده است که ۹۰ ن??ر در آن مشغول به کار خواهند شد. گویا این ا??زایش نیرو ها به منظور کار بر روی پروژه های جدید این استودیو است. خود این استودیو ی طی یک بیانیه رسمی اعلام کرده است که سال ۲۰۱۵، بزرگ ترین سال برای آن ها از زمان ا??تتاح این استودیو خواهد بود و آن ها چند شگ??تی بزرگ برای این سال به جز عرضه ی Mad Max، برنامه ریزی کرده اند. با این ت??اسیر به نظر می رسد که قرار است به زودی Just Cause 3 معر??ی شود. عنوانی که بر اساس شایعات ساختش از سال ۲۰۱۱ آغاز شده است.

gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Just Cause 2 که بازی خیلی خوب و خوش ساختی بود.ببینیم بعدیش چی میشه.

Mad Max که بازی عالیه.

لینک به ارسال

من ??کر کنم نسل ششم بود نسخه 2 just cause رو بازی کردم خیلی باهاش حال کردم،

راستی داداش اواتارت خاطرات زنده کرد...

لینک به ارسال
من ??کر کنم نسل ششم بود نسخه 2 just cause رو بازی کردم خیلی باهاش حال کردم،

راستی داداش اواتارت خاطرات زنده کرد...

نه داداش نسل ه??تم بود.از بابت اواتار هم ممنون.شاهکار شوتر ها همیشه زندس...

لینک به ارسال

من با نسخه یک Just Cause خیلی بیشتر حال کردم!خیییییییییییلی حال میداد و چقدر با داداشم میخندیدیم بعضی جاهاش!نسخه دو دیگه خیلی راحت شده بود یه قلاب مینداختی هواپیمارو میگر??تی خخخخخخخخ:78:

لینک به ارسال
من با نسخه یک Just Cause خیلی بیشتر حال کردم!خیییییییییییلی حال میداد و چقدر با داداشم میخندیدیم بعضی جاهاش!نسخه دو دیگه خیلی راحت شده بود یه قلاب مینداختی هواپیمارو میگر??تی خخخخخخخخ:78:

یکشو که بازی نکردم.باسه همین نمیدونم چه جوری بوده که بهش میخندیدی.حتما یه قلابی.چیزی داشته.

لینک به ارسال
یکشو که بازی نکردم.باسه همین نمیدونم چه جوری بوده که بهش میخندیدی.حتما یه قلابی.چیزی داشته.

کلا همه چیش خنده دار بود!:icon_346[1]:عین این قلاب نمینداخت به هر جایی ??قط به وسایل نقلیه میتونستی قلاب بندازی. به زور از یه کوه صا?? میگر??تیم میر??تیم بالا بعد تو راه یه د??ه صدای هلیکوپتر میومد یه زوقی میکردیم!!!:wink:بعد قلابشم کوتاه تر بود نه دیگه مثله این انقدر بلند نبود!

لینک به ارسال

بیشتر منتظر mad max هستم تا just caust . ممنون بابت خبر

لینک به ارسال
بیشتر منتظر mad max هستم تا just caust . ممنون بابت خبر

خواهش میکنم.منم همینطور mad max خیلی بهتره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...