رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
amiashkani

کي‌‌روش ايران را ترک مي کند

پست های پیشنهاد شده

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD][h=1]کي‌‌روش ايران را ترک مي کند[/h]

[h=2] ويزاي کار سرمربي تيم ملي ايران پايان يا??ت.[/h][/TD]

[TD=align: left]00989997.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" ، شنیده ها حاکی از آن دارد با توجه به اتمام ویزای کاری کی‌روش و اینکه مذاکرات مثبت وی با ??دراسیون ??وتبال منجر به عقد قرارداد نشده وی مطلع شده که باید تا اطلاع ثانوی ایران را ترک کند.

این در حالی است که علی ک??اشیان پیش از این از توا??ق رسمی با کارلوس کی روش بر سر همه مسائل خبر داده بود. اما در پایان، هیچ چراغ سبزی از سوی خود برای امضای قرارداد توا??ق شده نشان نداد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چیزی که کاملا مشخصه دارن خیلی آرام و بی سر و صدا کی روش رو رد میکنن بره

خدا به داد ??وتبال ما برسه:glare:

لینک به ارسال

امیدوارم زودتر بره گورشو گم کنه.کلی پول از ما گر??ت و لیگمون رو خراب کرد و هر چی دورگه بود دعوت کرد و اخر هم ر??ت بدترین نتیجه ی تاریخ جام جهانی رو گر??ت و برگشت.بدترین تیم در همه ی زمینه ها در جام جهانی.

لینک به ارسال
امیدوارم زودتر بره گورشو گم کنه.کلی پول از ما گر??ت و لیگمون رو خراب کرد و هر چی دورگه بود دعوت کرد و اخر هم ر??ت بدترین نتیجه ی تاریخ جام جهانی رو گر??ت و برگشت.بدترین تیم در همه ی زمینه ها در جام جهانی.

میدونی داش سعید مشکلات ??وتبال ما اونقد پیچیده هستش که که نه با کی روش و نه با هیچ مربی دیگه ای درست نمیشه

مشکل ??ساد در ??وتباله ، نرسیدن به تیمهای پایه اس

سیاسی شدن ??وتباله و هزار درد و مرض دیگه

مطمئن باش اگر با مربی دیگه ای میر??تیم جام جهانی وضع از این بهتر نه که بدتر میشد:thumbdn:

لینک به ارسال
میدونی داش سعید مشکلات ??وتبال ما اونقد پیچیده هستش که که نه با کی روش و نه با هیچ مربی دیگه ای درست نمیشه

مشکل ??ساد در ??وتباله ، نرسیدن به تیمهای پایه اس

سیاسی شدن ??وتباله و هزار درد و مرض دیگه

مطمئن باش اگر با مربی دیگه ای میر??تیم جام جهانی وضع از این بهتر نه که بدتر میشد:thumbdn:

خب اگه قراره همین نتایج رو بازم بگیریم لا اقل یه مربی باشه که کمتر پول بدیم و مثل پارسال لا اقل ??اتحه ی لیگمون رو نخونه که تیمهای بدردنخور ایرانی ه??ته ای 2 تا بازی مجبور بودن بکنن تا لیگ زود تموم شه.اخرش هم چون همه میدونستن از لیگ بازیکن نمیبره هیچ کس انگیزه ای نداشت و سطح لیگمون همینجوری پایین بود و کلی پایین تر هم اومد.

لینک به ارسال
خب اگه قراره همین نتایج رو بازم بگیریم لا اقل یه مربی باشه که کمتر پول بدیم .

داداش این پول از جیب من میره یا تو؟

قضیه همون اختلاس سه هزار میلیاردیه که وقتی ر??ت به حال من وتو ??رقی نکرد و حالا که دارن اموال یارو رو ضبط میکنن جای اون اختلاس ??رقی میکنه

پولی که قرار نیست به من و تو و این ??وتبال برسه همون بهتر که بره تو جیب کی روش که حداقل به نیمکت تیم ملی کمی اعتبار داد:93:

لینک به ارسال
داداش این پول از جیب من میره یا تو؟

قضیه همون اختلاس سه هزار میلیاردیه که وقتی ر??ت به حال من وتو ??رقی نکرد و حالا که دارن اموال یارو رو ضبط میکنن جای اون اختلاس ??رقی میکنه

پولی که قرار نیست به من و تو و این ??وتبال برسه همون بهتر که بره تو جیب کی روش که حداقل به نیمکت تیم ملی کمی اعتبار داد:93:

مسئله جیب من و تو نیست.اعتبار نیمکت تیم ملی هم وقتی بدترین نتایج رو میگیریم و عین ترسوها ??قط د??اع میکنیم و برای اولین بار بعد از جام جهانی هیچ لژیونری نداریم نه تنها بالا نمیره بلکه پایین هم میره.کدوم اعتبار؟ بدترین نتیجه ی تاریخ یا ترسوترین تیم جام جهانی؟??کر کردی ***وش مارو برد جام جهانی؟ مارو سوتی د??اع کره برد جام جهانی وگرنه تاکتیکی در کار نبود.تاکتیک ما باخت به لبنان و ازبکستان بود.

لینک به ارسال
مارو سوتی د??اع کره برد جام جهانی وگرنه تاکتیکی در کار نبود.تاکتیک ما باخت به لبنان و ازبکستان بود.

کاملا موا??قم با حر??ت ما شانسی ر??تیم جام جهانی اونم توی گروهی که همه ی کارشناسان میگ??تن نسبت به اون یکی گروه خیلی راحت تره

منم از نتایج تیم ملی تو جام جهانی راضی نبودم مخصوصا بازی با نیجریه و بوسنی

اما باور کن با ساختاری که ??وتبال ما داره مو??ق شدن تو جا جهانی با هر مربی دیگه ای نشدنی بود

??کر میکنی کی روش چرا ر??ت سراغ بازیکنای دو رگه؟ به خاطر اینکه بازیکنای لیگ ما در حد شلغم حر??ه ای هستن و ??قط ادعای حر??ه ای بودن دارن

عنوان مثال وقتی یه اشتباه وحشتناک و بسیار ساده دو بار توی ??وتبال ایران اونم در سطح بین المللی تکرار میشه دیگه چه انتظاری از ??وتبال ایران باید داشت

(1-بازی کردن بازیکن دوکارته در بازیهای مقدماتی المپیک لندن در تیم امید2-بازی کردن بازیکن دوکارته در تیم سپاهان در جام باشگاه های آسیا)

که هر دو با ??اصله کوتاهی از هم ات??اق ا??تاد

حالا خودت بگو با این سوتی ها میشه به برنامه ریزی اینها امیدوار بود؟

لینک به ارسال
کاملا موا??قم با حر??ت ما شانسی ر??تیم جام جهانی اونم توی گروهی که همه ی کارشناسان میگ??تن نسبت به اون یکی گروه خیلی راحت تره

منم از نتایج تیم ملی تو جام جهانی راضی نبودم مخصوصا بازی با نیجریه و بوسنی

اما باور کن با ساختاری که ??وتبال ما داره مو??ق شدن تو جا جهانی با هر مربی دیگه ای نشدنی بود

??کر میکنی کی روش چرا ر??ت سراغ بازیکنای دو رگه؟ به خاطر اینکه بازیکنای لیگ ما در حد شلغم حر??ه ای هستن و ??قط ادعای حر??ه ای بودن دارن

عنوان مثال وقتی یه اشتباه وحشتناک و بسیار ساده دو بار توی ??وتبال ایران اونم در سطح بین المللی تکرار میشه دیگه چه انتظاری از ??وتبال ایران باید داشت

(1-بازی کردن بازیکن دوکارته در بازیهای مقدماتی المپیک لندن در تیم امید2-بازی کردن بازیکن دوکارته در تیم سپاهان در جام باشگاه های آسیا)

که هر دو با ??اصله کوتاهی از هم ات??اق ا??تاد

حالا خودت بگو با این سوتی ها میشه به برنامه ریزی اینها امیدوار بود؟

خب منم چون همه ی این حر??ارو قبول دارم میگم لازم نیست کی روش رو بیارن 5 میلیون دلار بهش بدن.بابا قیمت مورینیزو میخواد پول بگیره از ما.والا اشتباهه.

لینک به ارسال
مسئله جیب من و تو نیست.اعتبار نیمکت تیم ملی هم وقتی بدترین نتایج رو میگیریم و عین ترسوها ??قط د??اع میکنیم و برای اولین بار بعد از جام جهانی هیچ لژیونری نداریم نه تنها بالا نمیره بلکه پایین هم میره.کدوم اعتبار؟ بدترین نتیجه ی تاریخ یا ترسوترین تیم جام جهانی؟??کر کردی ***وش مارو برد جام جهانی؟ مارو سوتی د??اع کره برد جام جهانی وگرنه تاکتیکی در کار نبود.تاکتیک ما باخت به لبنان و ازبکستان بود.

Very Nice saeed!

منم اصلا با کی روش حال نکردمو نمی کنم.:glare:از بازی ??قط د??اعی هم بدم میاد چون جذابیتی نداره...همون بهتر که داره میره.(??کر نکنم کی روش هیچ برنامه ای واسه حمله گذاشته بوده باشه..توپ وقتی میر??ت اون طر?? زمین یه قوچان نژاد بوده یه تیم که نتیجه هم این بود که توپ لو میر??ت...??کر کنم کی روش بازیکن هارو بلوک ??رض کرده بود گذاشته بود دیوار بشن.)

لینک به ارسال

آقای ??رکی بیخود پای خودشو عمل نکرده که اینا همه علت داره مگه کشکه

صبر میکنیم آقای ??رکی که به کمک "دوستان سردار" ??دراسیون و آقا عادل ??ردوسی پور تو برنامه نود که تونست اسم در کنه کلی هم تعری?? و تمجید شد بیاد مطمئن باشید که از بازیکن های دورگه اصلا است??اده نمیکنه!!!! و به امید خدا 8 سال دیگه بازم جام جهانی میریم.

آقایون به این نتیجه رسیدن که اگه کی روش باشه بازم جام جهانی میریم و این اصلا به مصلحت کشور نیست.

ویرایش شده توسط x-men

لینک به ارسال

پس کی روش تیم رو برد جام جهانی.نمیدونستم.??کر کردم ***وش ما رو به لبنان و ازبکستان بازوند.??کر می کردم سوتی د??اع کره مارو برد جام جهانی چون چیزی به اسم تاکتیک که وجود نداشت. اقای ***وشی پور هم خیلی تلاش کرد ***وش بمونه چون دستشون توی یه کاسه اس ولی خدا رو شکر مثل این که ??همیدن 5 میلیون دلار قیمت مورینیوئه نه یه کمک مربی که یه بار سرمربی رئال شده و بدترین نتایج تاریخ رئال رو گر??ته.

لینک به ارسال

من نگ??تم ***وش تیم برد جام جهانی اینو بچه های تیم ملی میگن و همشون وقتی از برزیل برگشتن این حر?? زدن یعنی شما از بچه های تیم ملی هم بیشتر مطلع هستی که چی خوبه چی بد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

حی?? نتونستن نگهش دارن! همینجا هم باید ??اتحه ی ??وتبال ایران رو برای چند سال آینده خوند! کی روش کسی بود که می تونست خیلی کمک کنه تا ??وتبال ایران پیشر??ت کنه!

لینک به ارسال
من نگ??تم ***وش تیم برد جام جهانی اینو بچه های تیم ملی میگن و همشون وقتی از برزیل برگشتن این حر?? زدن یعنی شما از بچه های تیم ملی هم بیشتر مطلع هستی که چی خوبه چی بد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

اخه پسر خوب کسی که ***وش ورش داشته بردتش جام جهانی و یه ا??تخار همیشگی به کارنامه اش اضا??ه کرده انتظارداری بیاد بد بگه.خب اون میدونه که اگه ***وش بمونه بازم جاش توی تم ملی ثابته.باید هم همینو بگه.اگر هم بخوان ***وش رو نگه دارن قیمتش این نیست.نص?? اینه.

لینک به ارسال

من نمیدونم وقتی علی دایی بیاد برای هر ??صل بالای 2 میلیارد بگیره اونوقت کی روش 5 میلیارد زیاده مشکل اصلا پول نیست مشکل چیز دیگه ایه

پسر خوب شما الان مشکلت بیت المال هست تو همین ??وتبال خیلی بیشتر از اینا داره حی?? و میل مشه این پول ها که چیزی نیست

لینک به ارسال
من نمیدونم وقتی علی دایی بیاد برای هر ??صل بالای 2 میلیارد بگیره اونوقت کی روش 5 میلیارد زیاده مشکل اصلا پول نیست مشکل چیز دیگه ایه

پسر خوب شما الان مشکلت بیت المال هست تو همین ??وتبال خیلی بیشتر از اینا داره حی?? و میل مشه این پول ها که چیزی نیست

قیمت دلارو که ایشالا میدونی نه؟ 5 میلیون دلار میشه 15 میلیارد تومن.بله به حر?? چیزی نیست.اگه یه مربی درجه یک بین المللی باشه میارزه.ولی نه ***وش که دومین مربی گرون جام جهانی بود.خیلی مسخره الس که مثلا لوییز ??ن خال دستمزدش از***وش پایین تره.

لینک به ارسال

دستیار و مالیات هم هست. اونم از یه خارجی چه مالیاتی بگیرن. میدونی مالیات چیه؟؟؟

اختلا?? مربی داخلی با کی روش همین میشه درسته ??کر کن علی دایی بره اسم در کنه دیگه به خدا بندگی نمیکنه به میلیون دلار راضی نمیشه که

لینک به ارسال
دستیار و مالیات هم هست. اونم از یه خارجی چه مالیاتی بگیرن. میدونی مالیات چیه؟؟؟

اختلا?? مربی داخلی با کی روش همین میشه درسته ??کر کن علی دایی بره اسم در کنه دیگه به خدا بندگی نمیکنه به میلیون دلار راضی نمیشه که

اره همین ***وش برای شماها خوبه.منطق تعطیل.

لینک به ارسال

نمی خوام 100% از کی روش د??اع کنم ولی باید واقعیت دید در حال حاضر هیچ گزینه ای بهتر از کی روش نیست باید واقع بین بود داشته های ??وتبال ما همینه و نباید انتظار معجزه داشت.

لینک به ارسال

مطمئن بودم که میره.به هد??ش که پول هنگ??ت بود رسید و ر??ت..........

لینک به ارسال

دقیقا همین طوره.حالا تازه قطعی نشده شاید بمونه و??دراسیون با اون مبلغ سر سام اورش موا??قت کنه.

لینک به ارسال

کو??تش بشه!کصا??ط!

لینک به ارسال

همین که برد تیمو جام جهانی دمش گرم

همین که چند تا بازیکن دو رگه به تیم تزریق کرد دمش گرم

از لیگ ایران بازیکن در حد بازیکن درجه سه اروپا هم تولید نمیشه

بعد ***وش تیم ا??تضاحتر خواهد شد

مطمئنم با رقم های نجومیش کنار نیامدند و الا کارش حر?? نداشت

ببینیم ??رکی چکار میکنه تو ملت های آسیا چه ا??تضاحاتی به بار خواهد امد

لینک به ارسال

خواهشاً کسایی که از ??وتبال هیچی سر در نمیارن اظهار نظر نکنن!

کی روش 2 میلیون دلار مبلغ قراردادش بوده نه 5 میلیون دلار. کی روش سیزدهمین سر مربی گرون جام جهانی بوده نه دوم...

مورینیو 5 میلیون دلار مبلغ قراردادشه؟ LoL

وقتی چیزی رو نمی دونید مجبورید حر?? الکی بزنید؟

بدترین حضور ایران توی جام جهانی!؟ ایران کلاً دوبار از چهار بار حضورش تو بازی آخر شانس صعود از مرحله ی گروهی رو داشته که یکیش این بوده.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...