رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
LM10

کلوب بارسایی ها ((ورود هرگونه رئالی ممنوع))

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امروز این تاپیک رو راه انداختم که بارسایی هایی که در انجمن هستند راحت بیان وهم نظراتشون رو با بارسایی های دیگه در میون بذارن و هم اخبار جدید تیمشون رو بخونند .

خواهشا رئالی ها در تاپیک کامنت نذارند این تاپیک ??قط مخصوص بارسایی هاست

در ضمن هر کس از بارسایی ها خبر جدیدی پیدا کرد بذاره

ما در این تاپیک اخبار بازیکنان مربیان بارسا رو قرار میدیم و امیدوارم که از بودن در جمع ما لذت ببرید

قهرمانان بارسلونایی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تست های پزشکی داگلاس

منبع : سایت رسمی بارسلونا

n_f_c_barcelona_fichajes-8847797.jpeg

n_f_c_barcelona_fichajes-8847794.jpeg

n_f_c_barcelona_fichajes-8847791.jpeg

n_f_c_barcelona_fichajes-8847790.jpeg

n_f_c_barcelona_fichajes-8847799.jpeg

n_f_c_barcelona_fichajes-8847796.jpeg

n_f_c_barcelona_fichajes-8847792.jpeg

لینک به ارسال

کاریکاتور امروز

g51_hh.jpg

آنها یک اژدها دارند

و ما یک قاتل اژدها داریم

لینک به ارسال

منیر به تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا دعوت شد!

سرمربی تیم زیر بیست و یک ساله های اسپانیا ، آلبرت سلادس ، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو برای دیدار مقابل مجارستان و اتریش را اعلام کردسلادس درباره دعوت منیر نیز گ??ت : او پارسال در تیم زیر 19 سال نمایش قابل قبولی داشت . همچنین در پاسخ به این سوال که مسئولان ??وتبال مراکش درصدد جلب رضایت او برای بازی در تیم ملی مراکش گ??ت : امیدوارم که او بازی در تیم ملی اسپانیا را انتخاب کند .

در لیست اعلام شده 4 بازیکن از بارسلونا دیده میشوند :

سرجی روبرتو (بارسلونا)

منیر ال حدادی ( بارسلونا )

جرارد دلو??ئو ( بازیکن قرضی بارسلونا در سویا )

دنیس سوارز ( بازیکن قرضی بارسلونا در سویا )

همچنین نام سرجی گومز بازیکن ??صل گذشته بارسلونای بی که این ??صل به تازگی به سلتا ویگو پیوسته نیز در این ??هرست دیده میشود .

لینک به ارسال

به خلاصه ای از نسخه های روزنامه های صبح اسپانیا خوش آمدید . در ادامه همراه ما باشید تا مروری بر مباحث مطرح شده در این روزنامه ها داشته باشیم . منابع : موندو دپورتیو و اسپورت

روزنامه های امروز صبح کاتالونیا به قرعه ی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا و بازی با پاری سن ژرمن پرداختند . همچنین مصاحبه ی ماسچرانو با موندو دپورتیو و صر?? ناهار توسط بازیکنان تیم اصلی نیز پوشش داده شد .موندو دپورتیو امروز بخش زیادی از جلد اصلی خود را به مصاحبه اش با ماسچرانو اختصاص داد . ماسچرانو در مصاحبه با این روزنامه در مورد مسی , لوئیس انریکه , دی ماریا و مارتینو صحبت کرد . این روزنامه همچنین نگاهی انداخته است به بازی های بارسلونا در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا . بارسلونا با پاری سن ژرمن , آژاکس و آپوئل هم گروه شده است . این روزنامه همچنین به بازی بارسلونا و ویارئال و خروج غیر منتظره ی ژابی آلونسو از رئال و پیوستنش به بایرن مونیخ نیز اشاره کرد .

y5sa_mundodeportivo.750.jpg

بر روی جلد اسپورت اما عکسی از مسی و زلاتان خودنمایی میکرد . این روزنامه به هم گروه شدن بارسلونا و پاری سن ژرمن و جدال دو ستاره ی این دو تیم یعنی مسی و زلاتان اشاره کرد . این روزنامه همچنین به صر?? ناهار توسط بازیکنان تیم اصلی نیز اشاره کرد که طی الکس سانگ کامرونی به بازیکنان در مورد ترک بارسلونا خبر داد .

gcr_sport.750.jpg

لینک به ارسال

مهاجم آرژانتینی بارسلونا به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ شناخته می شود، بازیکنی که 4 بار توانسته برنده توپ طلای ??ی??ا شود و رکوردهای زیادی را جا به جا کند.

gj0r_mskhrnw_2.jpg

با این حال ماسکرانو اذعان می کند که مسی هنوز هم برای بهتر شدن و به اوج رسیدن، در قصل 2014-15 تلاش می کند.او در گ??ت و گو با الموندو دپورتیوو بیان کرد: " لئو مسی از دور یک چهارم به بعد ( در جام جهانی ) می دانست که چه کاری در اولویت تیم ملی آرژانتین است، او از هیگواین در خط حمله جدا می شد و تا د??اع عقب نشینی می کرد تا بتواند کمک کند.

این تغییری بزرگ را در مسی نشان می دهد. آگاهی از این که در آن برهه از زمان چگونه باید بازی کند، من هرگز ندیدم او اعتراضی کند، همه ما می دانستیم که او ترجیح می دهد در خط حمله باشد و هجوم ببرد، اما لئو یک بار هم شکایت نکرد.او توپ را چهل متر دور تر از دروازه می گر??ت و پیش روی می کرد، هلندی ها در سراسر بازی او را تعقیب می کردند.لئو خوب می دانست چه چیزهایی برای تیم مهم تر است، مواردی که اصلا برای او آسان نبود، ما بدون او امکان نداشت به نیمه نهایی برسیم.لئو ویژگی های زیادی دارد. من از آن دسته آدم ها نیستم که ??کر می کنند تا حالا بهترین نسخه مسی رو دیده ایم."

لینک به ارسال

الان این تاپیک اسپم محسوب نمیشه ؟؟ !!!

و کسی حوصله داره توش ??عالیت کنه ؟!!

لینک به ارسال

الان این چه ربطی داشت تو کلن تو هر تاپیکی میای باید تاپیک و خراب کنی :sneaky: بیخیال شو دیگه :sneaky:

لینک به ارسال
الان این چه ربطی داشت تو کلن تو هر تاپیکی میای باید تاپیک و خراب کنی :sneaky: بیخیال شو دیگه :sneaky:

عزیز اگه اینطوره منم ??ردا 20 تا از همین تاپیک ها میزنم . پس کسی هم نباید صداش در بیاد . درضمن این تاپیک مشخص نیست توی کدوم گروه هستش . حداقل باید توی گروه مت??رقه میساختش . :sneaky:

این گروه برای اخبار ??وتباله نه کلوب سازی :17:

اول خودت جمله ای که میخوای بگی رو مرور کن بعد بنویس :78:

لینک به ارسال

تعداد لایک های مسی در ??یسبوک از70 میلیون گذشت

مسی در ??یسبوک : با تشکر از همه ی شماها بدلیل 70 میلیونی شدن پیجم ، واقعا شگ??ت زده شدم !!!یک دنیا محبت برای همه شماها ...

kmta_10644423_862363153783280_5170043371718745479_n.jpg

لینک به ارسال

دوس نداری نیا تو تاپیک اجبار نکردنت که

لینک به ارسال

شماره پیراهن داگلاس مشخص شد به گزارش اینستاگرام رسمی باشگاه بارسلونا ، داگلاس شماره 16 را بر تن خواهد کرد . این شماره قبلا بر تن بوستکتس بود .

لینک به ارسال

درخشش منیر الحدادی، ستاره جوان بارسلونا در ??صل جدید لالیگا سران این باشگاه را بر آن داشته تا قراردادی طولانی مدت با این ستاره جوان امضا کنند، با این امید که او را تا سال‌ها در اختیار داشته باشند.به گزارش روزنامه موندو دپورتیوو، آندونی سوبی‌سارتا، مدیر ورزشی بارسلونا از سوی رئیس این باشگاه مأموریت دارد تا با مدیر برنامه‌های منیر وارد مذاکره شود و قرارداد او را تمدید کند.

قرارداد حر??ه‌ای منیر در ژانویه گذشته امضا شد و بر همین اساس او سالانه 120 هزار یورو دستمزد دریا??ت می‌کند اما قرارداد جدید این بازیکن 35 میلیون یورو ارزش دارد.

n_f_c_barcelona_temporada_2014_2015-8837401.jpeg

لینک به ارسال

مجموعه تصاویر منیر ال حدادی

n_f_c_barcelona_los_jugadores-8838076.jpeg

n_f_c_barcelona_temporada_2014_2015-8837366.jpeg

n_f_c_barcelona_temporada_2014_2015-8837367.jpeg

n_f_c_barcelona_temporada_2014_2015-8837395.jpeg

n_f_c_barcelona_los_jugadores-8833044.jpeg

n_f_c_barcelona_temporada_2014_2015-8837358.jpeg

n_f_c_barcelona_temporada_2014_2015-8837359.jpeg

n_f_c_barcelona_temporada_2014_2015-8837362.jpeg

n_f_c_barcelona_fc_barcelona_b-8052635.jpeg

n_f_c_barcelona_temporada_2014_2015-8837375.jpeg

n_f_c_barcelona_la_cantera-6357608.jpeg

لینک به ارسال
دوس نداری نیا تو تاپیک اجبار نکردنت که

میدونم تو برای چی تاپیک زدی که ??عالیت رو بیشتر کنی از این راه . من گزارش میدم این تاپیک رو اگه مدیران اینو اسپم دیدن پاکش میکنن ندیدن هم که خوش باش شانس بهت رو کرده

لینک به ارسال
میدونم تو برای چی تاپیک زدی که ??عالیت رو بیشتر کنی از این راه . من گزارش میدم این تاپیک رو اگه مدیران اینو اسپم دیدن پاکش میکنن ندیدن هم که خوش باش شانس بهت رو کرده

ببین عزیز چون این انجمن بیشتریاشون رئالین و من دیدم بارسایی ها همه جا میترسن نظر بدن منم این تاپیک رو زدم ??کر نمی کنم تاپیک زدن مشکل داشته باشه

لینک به ارسال

شما هم که همه چیو اسپم میدونی غیر از پستات اصن حر?? زدن با تو بی معنیه

لینک به ارسال

ببین عزیز چون این انجمن بیشتریاشون رئالین و من دیدم بارسایی ها همه جا میترسن نظر بدن منم این تاپیک رو زدم ??کر نمی کنم تاپیک زدن مشکل داشته باشه

تاپیک زدن خوبه ولی نه کلوب ساختن . حداقل عنوانشو میگذاشتی ??ن های بارسا من خودمم بارسا ای هستم :17:

لینک به ارسال
شما هم که همه چیو اسپم میدونی غیر از پستات اصن حر?? زدن با تو بی معنیه

اره ا??رین به تو که خوبی . خودت نظرات تو دیدی که اسپم چی معنی هستش ؟!!!

من چیزی های بی معنی و بی ربط رو اسپم میدونم عزیز

لینک به ارسال

بابا من اشتباه کردم شما چقدر سطحی نگری اسم تاپیک که مهم نیست مهم محتویات تاپیکه

لینک به ارسال
بابا من اشتباه کردم شما چقدر سطحی نگری اسم تاپیک که مهم نیست مهم محتویات تاپیکه

باشه :tongue:

مو??ق باشی ولی اگه مدیرا گیر دادن تعجب نکنی

لینک به ارسال

من که از هر تیمی که خوب بازی کنه خوشم میاد !

برام ??رقی ندارن :treeswing::treeswing:

هم رئال هم بارسا خوبن

لینک به ارسال

حر?? های عجیب رونالدو!!!!!

ترجمه اختصاصی

/ کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی رئال مادرید در مصاحبه با شبکه ی تلوزیونی TVI در مورد مسی صحبت کرد . رونالدو گ??ت : " اگر من میتوانستم همه چیز را در مورد انتخاب بهترین بازیکن جام جهانی بگویم به زندان می ا??تادم " .

tph_58204_1409302759.jpg

او همچنین ابراز داشت که نمیتواند صادقانه در مورد سوالاتی که به مسی مربوط میشود پاسخ بدهد . رونالدو بر این باور است که مطبوعات بسیار زیاد ناعادلانه در مورد او سخن میگویند و آمار دروغ میدهند . در پایان رونالدو گ??ت که از نظر خودش بهترین است و این بهترین بودن را مصداق بارز واقعیت میداند .

لینک به ارسال

جدید ترین عکس های منتشر شده در اینستاگرام بازیکنان

اینستاگرام باشگاه : امضای قراداد توسط داگلاس

alo2_10507800_1559050574323108_2078194003_n.jpg

اینستاگرام الکس سانگ : بازیکنان در آسانسور

prdq_10597266_676996422370624_1355028635_n.jpg

باشگاه بارسلونا: داگلاس شماره 16بارسلونا را خواهد پوشید

pwhb_r4r4frfd.jpg

نیمار: شام با پسرم لوکا!!!

edoh_10654893_1939450626193850_2074022212_n.jpg

بارسلونا: انریکه در تمرینات امروز!

xv1e_10598561_285455641649022_293540604_n.jpg

??رمالن: تمرینات من در این ه??ته، آخر ه??ته خوبی داشته باشید..!

n9xx_10632280_279529575570653_1540609043_n.jpg

مونیر الحدادی: #آدیداس

4zdg_927445_566437686811542_249399496_n.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...