رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
LM10

کلوب بارسایی ها ((ورود هرگونه رئالی ممنوع))

پست های پیشنهاد شده

خیلی هم تاپیک خوبی زدی دوست عزیز من خیلی خوشم اومد ادامه بده

خیلی عالیه

10000 تا لایک کمه :93:

ادامه بده ............:93:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ال کلاسیکو 22 اکتبر 2006

10314747_858240040862258_4016728836344170151_n.jpg?oh=38fe14c82cda82d0d2c7aa647c17edc8&oe=5469FEF8&__gda__=1416429734_61d052024ea10f0a529779ad5a89b04e

لینک به ارسال

تصاویری از مسی

10626171_857740087578920_7491856682344178867_o.jpg

10580766_857740380912224_8264824669633054170_o.jpg

10620545_857739710912291_9173681751336359800_n.jpg

906354_857739767578952_7797540634627185559_o.jpg

10561791_857740474245548_4986031596094795400_n.jpg

10612750_857739977578931_7521746115223332081_n.jpg?oh=e1540ee200432ce1a145f2df9691a857&oe=5481D660&__gda__=1417775320_f5e44f5856a838f876bdb0e2a21e42bd

10551532_857739907578938_8257022992963874218_o.jpg

لینک به ارسال

مرسی تاپیک خیلی عالیههه

مو??ق باشی

لینک به ارسال

برنامه بازی های لالیگا

ه??ته دوم لالیگای اسپانیا در حالی برگزار می شود که به نظر می رسد، بارسا سخت ترین بازی را در میان مدعیان داشته باشد.

به گزارش ??وتبال ایران، برنامه دیدارهای ا:8.9ن ه??ته به این ترتیب است:

شنبه

کوردوبا- سلتا ویگو؛ ساعت 21:30

اتلتیک بیلبائو- لوانته، 21:30

اتلتیکو مادرید- ایبار؛ 23:30

اسپانیول- سویا؛ 01:30 (بامداد یکشنبه)

یکشنبه

ویارئال- بارسلونا؛ 21:30

لاکرونیا- وایکانو؛ 23:30

سوسیداد- رئال مادرید؛ 23:30

الچه- گرانادا؛ 01:30 ( بامداد دوشنبه)

لینک به ارسال

منیر به صورت قرضی به تیم دیگری می رود

به نظر می‌رسد باشگاه بارسلونای اسپانیا ستاره جوان خود را برای بقیه ??صل جدید به صورت قرضی واگذار کند.

روزنامه ورزشی اسپورت که نشریه نزدیک به کاتالان‌ها است، گزارش کرد باشگاه آژاکس آمستردام مذاکراتی با بارسا انجام داده است که مونیر الحدادی را به خدمت گیرد.

بر اساس اخباری که این نشریه منتشر کرده ستاره 18 ساله به صورت یار قرضی در اختیار آژاکسی‌ها قرار خواهد گر??ت.

الحدادی هم اکنون تا ژوئن 2017 با بارسا قرارداد دارد و با توجه به ابراز علاقه کادر ??نی بارسا به وی در ابتدای ??صل جاری معلوم نیست چگونه امکان دارد این بازیکن جوان برای مدت یک ??صل در اختیار آژاکس قرار گیرد.

لینک به ارسال

ترجمه اختصاصی

/ به نظر میرسد کریستیانو رونالدو حساسیت خاصی به نام مسی دارد . این حساسیت را پنهان نمیکند بلکه بارها بر ضد مسی مصاحبه انجام داده است . وسواس رونالدو به مسی حداقل تا جایی که ما سراغ داریم سابقه ای 6 ساله دارد . در ادامه مروری داریم بر مصاحبه های رونالدو در سال های اخیر .

xasg_cristiano-ronaldo-se-duele-de-_54413190644_54115221154_600_396.jpg

نوامبر سال 2008

/ کریستیانو رونالدو در مصاحبه با استادیو سائو پائولو : من اولین , دومین و سومین بازیکن برتر جهان هستم . اگر چه نامزدهای دیگری همچون کاکا , مسی و تورس نیز وجود دارد اما من هر کاری برای بهترین بودن میکنم .

ژوئیه ی سال 2009

من خوشحالم که گران قیمت ترین بازیکن جهان هستم . این 93 میلیون برای من عادلانه بود ( انتقال از منچستر به رئال )

??وریه ی 2011

رونالدو در مصاحبه با شبکه ی تلویزیونی Antena 3 : من بهتر از مسی هستم .

سپتامبر 2011

در بازی رئال مادرید و دینامو زاگرب هواداران در حمایت از مسی ??ریاد میزدند . رونالدو در مصاحبه ای گ??ت : من ثروتمند و البته خوش تیپ هستم و به من حسادت میکنند .

اکتبر سال 2011

کریستیانو رونالدو پس از بازی با قبرس که هوادارانش شعارهایی در حمایت از مسی سر میدادند گ??ت : هر کسی ??وتبال را دوست دارد برای دیدن کریستیانو رونالدو می آید .

نوامبر سال 2011

کریستیانو رونالدو پس از دریا??ت ک??ش طلا گ??ت : دریا??ت ک??ش طلا بهتر از رقابت با مسی است زیرا شما به خوبی میدانید واقعا بهترین بازیکن چه کسی است .

ماه مه 2012

کریستیانو در مصاحبه با سی ان ان : من بهتر از مسی هستم . یک ??راری با یک پروشه قابل مقایسه نیست .

??وریه ی سال 2013

رونالدو : جای تعجب نیست که شما مسی را جزو لژیونرها تعیین میکنید اما من حتی در میان سه ن??ر برتر هم نیستم .

اوت سال 2014

کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی رئال مادرید در مصاحبه با شبکه ی تلوزیونی TV1 ( چند روز پیش ) : " اگر من میتوانستم همه چیز را در مورد انتخاب بهترین بازیکن جهان بگویم به زندان می ا??تادم " .

لینک به ارسال

اینم از بهترین بازیکن اروپاتون من نمیدونم یعنی بازیکنم این قدر حسود میشه

لینک به ارسال

دعوا دوست داری ؟؟ :sneaky:

بگم رئالی های انجمن بریزن سرت !!! :sleep:

قرار نبود توهین کنی به بازیکن ما ..:glare:

لینک به ارسال

شما هم می تونید یه تاپیک همین جوری بزنید و بعد بنویسید ورود بارسایی ها ممنوع بعد هرچه قدر دلتون اراجی?? درباره ی مسی بگین درضمن شما هم دیگه نیا تو تاپیک

لینک به ارسال

??قط مسی :93:

رونالدو در حد و اندازه ی بهترین نیس

حالم از آدم مغرور بهم میخوره که تو همین انجمن هم کم نیست :sleep: رونالدو تو مغرورا بهترینه :glare:

لینک به ارسال

نمیدونم چرا ولی از مسی خیلی بیشتر خوشم میاد:sneaky::cool::icon_346[1]:

لینک به ارسال

همسر لیونل مسی ساعاتی پیش این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد . در این عکس آنتونلا به همراه همسر و ??رزندش دیده میشود . آنتونلا در توضیح این تصویر نوشته است : زندگی من

cyfr_10617176_809613355735776_1307342641_n.jpg

لینک به ارسال

لیست 18 ن??ره انریکه برای بازی با ویارئال

نیمار به بازی میرسه

لحطاتی پیش لوئیز انریکه سرمربی تیم ??وتبال بارسلونا را برای دیدار خارج از خانه یک شنبه شب برابر تیم ??وتبال ویارئال اعلام کرد که بر اساس آن آندرس اینیستا، تواس ??رمالن و مارک آندره تراشتگن به علت مصدومیت، لوئیز سوارز و خاویر ماسچرانو به علت محرومیت و آدریانو و داگلاس پریرا به علت عدم آمادگی کا??ی حضور نخواهند داشت.

he96_10636043_633733960081294_6296739486455520589_n.jpg

اسامی بازیکنان بارسلونا برای دیدار با ویارئال:براوو - ماسیپ - آلوز - پیکه - بارترا - مونتویا - متئو - آلبا - بوسکتس - سرجیو روبرتو - راکیتیچ - ژاوی - را??ینیا - مونیر الحدادی - پدرو - ساندرو - نیمار و لیونل مسی

لینک به ارسال

نیمار موتور سوار می شود

ستاره برزیلی بارسلونا یکی از ??عال ترین ??وتبالیست های دنیا در ??ضای مجازی است.عکس اخیر او نشان می دهد که نیمار به تازگی در خیابان های بارسلونا موتور سواری می کند:

635449969096003584.jpg

لینک به ارسال

به گزارش رادیو کاتالونیا آندرس اینیستا ??وق ستاره خط میانی آبی اناری ها به علت ناراحتی در زانوی پای خود نتوانست در تمرین امروز صبح تیم ??وتبال بارسلونا حضور یابد تا قرار گیری اش در ترکیب شاگردان انریکه برای بازی یک شنب شب برابر ویارئال در هالی ای از ابهام قرار گیرد. همچین Mundo Deporivo نیز در گزارشی از عدم حضور اینیستا در مسابقه ??ردا و احتمال غیبتش در دیدار های ه??ته آینده تیم ملی اسپانیا سخن گ??ته است.

بر اساس این گزارش خبری نیمار و آدریانو بدون هیچ مشکلی در تمرینات امروز صبح حضور یا??تند و به احتمال ??راوان ??وق ستاره برزیلی آبی اناری ها در دیدار برابر ویارئال نخستین بازی رسمی اش برای بارسا در ??صل جدید را به انجام خواهد رساند.

لینک به ارسال

ش***ا تأیید کرد که ??رزند دومش را باردار است. ه??ته هاست که شایعات مربوط به بارداری این ستاره ۳۷ ساله کلمبیایی از جرارد پیکه، ستاره تیم ??وتبال ا?? سی بارسلونا، شنیده می شود و بالاخره ش***ا به مجله کازموپولیتن اسپانیایی خبر بارداری اش را ??اش کرد.

7f9a_pique-concentrado-foto-eduard-_54414292291_54115221154_600_396.jpg

این مجله که قرار است مصاحبه کاملی با خواننده آهنگ Hips Don't Lie در ماه سپتامبر منتشر کند، ??اش کرد که این زوج منتظر تولد یک پسر هستند. ش***ا همچنین از رابطه عاشقانه خود با جرارد پیکه 27 ساله اظهار رضایت کرد و اعلام کرد که عاشق بودن در او تبدیل به یک احساس دائمی شده است و در این مورد هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد.

hxlu_10598221_1446938165594499_2053470352_n.jpg

ش***ا و پیکه یک پسر 19 ماهه به نام میلان دارند و از اینکه برای بار دوم حس مادری و پدری را تجربه می کنند بسیار خوشحالند.

کارلوس ویوس، خواننده کلمبیایی و دوست نزدیک ش***ا، طی مصاحبه ای با ??اکس نیوز لاتینو در ماه جولای، خبر بارداری ش***ا را لو داد و گ??ت: «بله، ش***ا بارداره و خیلی خیلی خوشحاله.» ش***ا خود در مصاحبه با نسخه آوریل Latina گ??ته بود: «اگر به خاطر پروژه های موزیکم نبود، تابحال برای بار دوم باردار شده بودم.

دوست دارم هشت نه تا بچه از جرارد داشته باشم و تیم ??وتبال خودم را تشکیل دهم! وقتی بچه دارید، وقتی عشق او را در قلبتان حس می کنید، با تمام دنیا صلح می کنید. به همین دلیل دوست دارید زودتر این خبر خوب را به همه بدهید و شادی خود را با دیگران تقسیم کنید.»

ه??ته گذشته پیکه و ش***ا چالش سطل آب یخ را پذیر??تند و با ریختن یک سطل آب یخ روی سرشان حمایت خود را از بیماران لوگریگ (اختلال عصبی حرکتی یا ALS) نشان دادند.

پیکه از سوی هم تیمی هایش و ش***ا از سوی جیزل باندچن، سوپرمدل برزیلی، به ALS Ice Bucket Challenge دعوت شده بودند.

لینک به ارسال

مصاحبه مطبوعاتی لوئیز انریکه پیش از بازی با ویارئال

لوئیس انریکه مربی جدید این تیم در نشست خبری پیش از این بازی گ??ت : ویارئال را به خوبی می شناسم.در لالیگا حری??ی قدر برای هر تیمی خواهد بود. یک پیش ??صل عالی چه به لحاظ نتیجه و چه به لحاظ شکل بازی را پشت سر گذاشته و مربی بسیار خوبی هم دارد.

ey0k_58228_1409401600.jpg

دانلود کنید ( 14 دقیقه ) :

با حجم 45 مگابایت /

متن مصاحبه:

بارسلونا دومین بازی خود در لالیگا را ??ردا در زمین ویارئال انجام خواهد داد.زمینی دشوار برای کاتالان ها. لوئیس انریکه مربی جدید این تیم در نشست خبری پیش از این بازی گ??ت :

9622d3ce-8d5d-40d4-aa6e-25adf9dde4d7-cb.Jpeg

ویارئال

ویارئال را به خوبی می شناسم.در لالیگا حری??ی قدر برای هر تیمی خواهد بود. یک پیش ??صل عالی چه به لحاظ نتیجه و چه به لحاظ شکل بازی را پشت سر گذاشته و مربی بسیار خوبی هم دارد.می خواهیم در این دیدار پیروز شویم و خودمان را به خوبی برای این دیدار مهیا کرده ایم.هر بازی برای ما یک آزمون جدی است.هر تیمی وقتی مربی جدیدی را به خدمت می گیرد؛ به زمان نیاز دارد. هر جند من چنین تقاضایی نداشته ام. این بازی می تواند محک خوبی برای ما باشد.

اینیستا

از ناحیه زانو کمی مصدوم شده و به بازی ??ردا نمی رسد

نیمار

اگر در لیست بازیکنان برای بازی ??ردا حضور دارد؛ بدین معناست که مشکل مصدومیت او برطر?? شده و آماده بازی است. در این بارسا، ??یکس بازی کردن کمی مشکل شده. ما تنها 11 بازیکن نداریم. به همه بازیکنانم برای پیروز شدن نیاز دارم

مصدومیت پیکه

او ??صل گذشته از ناحیه کمر دچار مشکل شد اما در این دو ه??ته در تمام تمرینات حضور داشت. او اگر بخواهد می تواند بهترین مدا??ع دنیا باشد.به اعتقاد من در ??رم خوبی قرار دارد

منیر ??یکس بازی می کد یا نیمار؟

به همه بازیکنانم اطمینان دارم.اینکه کدام بازیکن در ترکیب ثابت بازی خواهد کرد؛ به عهده مربی است. تصمیمی که مهم و دشوار خواهد بود. نمی توانم همه را راضی نگه دارم

نقطه قوت ویارئال

در همه نقاط بازیکنان خوبی دارند. به خوبی د??اع می کنند و ضد حملات خطرناکی دارند. مارسلینو را به خوبی می شناسم. می دانم که خودش را برای مسابقه با بارسا به خوبی آماده کرده است

بازیکنان کناری

در این پست بازیکنان خوبی داریم.داگلاس که به تازگی به جمع ما پیوسته، بازیکن خوبی چه در حمله و چه در د??اع است. از باشگاه ممنونم که او را به بارسلونا آورد.

منیر الحدادی

برای محا??ظت از او، کار ویژه ای انجام نخواهیم داد. ات??اقی که در حال حاضر برای او رخ داده ممکن است برای برخی دیگر در ادامه ??صل رخ دهد. از او خواسته ام که با جدیت و نیز خیال راحت به کارش ادامه دهد

وضعیت ??علی تیم

امیدوارم اوضاع به خوبی پیش رود.می خواهیم در همه مسابقاتمان پیروز شویم. در طول ه??ته تمرینات خوبی انجام داده داده ایم و در بهترین ??رم قرار داریم.

لینک به ارسال

منبع : آی اسپورت / اظهارنظر کریس رونالدو در مورد توپ طلای جام جهانی، زمانی خنده دار جلوه می کند که به یاد بیاوریم او و تیمش چقدر زود از تورنمنت کنار ر??تند.

k7x2_1409347429_420958_1409347521_noticia_grande.jpg

وقتی لیونل مسی , با آن حالت مغموم بر بلندای ا??تخارات ??ردی جام جهانی ایستاد , شاید ??کرش را هم نمی کرد بغض ا??راد بیشماری را برانگیخته باشد .

ستاره ای که با آمار ??ردی قابل توجهش به نایب قهرمانی تیمش در جام کمک شایانی کرد ، بیشتر از همه بازیکنان دیگر جام دریبل زد و نمایش چشم نوازی داشت و گل های زیبا و تعیین کننده ای به ثمر رساند ، از اولین دقایق بعد از ??ینال مورد حمله ی مخال??انش قرار گر??ت. آن ها معتقد بودند این جایزه باید به ??رد دیگری می رسیده است. در این بین شاید اظهارات مارادونا و اعتراض او به انتخاب مسی عجیب به نظر می رسید. ظاهرا ال دیگو در راستای نمایان کردن کینه های قدیمی اش از ??ی??ا و سپ بلاتر، حتی حاضر بود بهترین جانشین این سال هایش را قربانی کند. همان پسرکی که بعد از حذ?? تحقیرآمیز تیم دیگو در آ??ریقای جنوبی، به گ??ته خود مارادونا به تنهایی توی رختکن گریه می کرد، درست توی لحظاتی که تک تک بازیکنان آن تیم در مصاحبه هایی گوناگون، ناتوانی مدیریتی مارادونا را عامل این نتیجه می دانستند.

عجیب تر از اظهارات مارادونا اما صحبت های تازه کریس رونالدو بعد از انتخاب به عنوان مرد سال ??وتبال اروپاست. او در گ??تگویی جنجالی با تی وی آی، در این ارتباط گ??ته:« اگر نظرم را راجع به انتخاب بهترین بازیکن جام جهانی بیان کنم , باید به زندان بروم». این جمله عجیب، نشان از ??شاری دارد که سی آر سون در تمام این سال ها زیر سایه مسی احساس کرده است. او در حالی بار دیگر آشکارا اصرار به تخریب لئو مسی دارد که ??وق ستاره آرژنتینی همواره به عنوان یکی از نامزدهای عنوان بهترین بازیکن تاریخ ??وتبال، با پله و مارادونا مقایسه شده و نهایت مقایسه کریس رونالدو، با لئو مسی بوده است!

هر آنچه در ماه های اخیر، جریان های خاص رسانه ای در دنیا با ساخت شایعات «دروغ» درباره مدل موی رونالدو برای کمک به یک پسر بیمار و یا همبازی سابق او در تیم نوجونان اسپورتینگ ساخته اند تا نشان بدهند رونالدو دیگر مغرور نیست، حالا با این جمله بر باد ر??ته است. او دوباره در ردای بازیکنی قرار گر??ته که خودش را بهترین می داند و همه مخال??ان اش را به حسادت به پول و مو??قیت اش متهم می کند. در همین حال، علاوه بر توانایی های ??نی، تواضع کمک زیادی به دست نیا??تنی تر شدن لئو مسی کرده است. بازیکنی که بارها از سوی اسطوره های تاریخ ??وتبال با واژه های «??رازمینی» و «ا??سانه ای» توصی?? شده، حتی یک بار نیز خودش را «بهترین» بازیکن دنیا معر??ی نکرده است. مسی که تعداد گل هایش به رئال مادرید از تعداد انگشت های دست و پای رونالدو نیز رد شده، بعد از هر جایزه مورد حمله عده ای قرار می گیرد که به هر دلیلی «بهترین» بودن او را دوست ندارند. به صورت همزمان، رونالدو با لبخند و با خیال راحت جایزه ای را به خانه می برد که به نظر می رسید می تواند برای دی ماریا و یا لوئیس سوارز برازنده تر باشد.

اظهارنظر کریس رونالدو در مورد توپ طلای جام جهانی، زمانی خنده دار جلوه می کند که به یاد بیاوریم او و تیمش چقدر زود از تورنمنت کنار ر??تند. کریس البته همه چیز را به گردن پرتغال «متوسط» انداخت و مثل همیشه از یاد برد در دیدار با غنا که تیمش به یک پیروزی پرگل برای صعود احتیاج داشت، چطور 4 موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد و رویاهای مردم کشورش را کشت. به نظر می رسد روحیه دوستداران رونالدو نیز تا حدود زیادی الگوگر??ته از خود اوست. آن ها عادت کرده اند ??راموشکار باشند و تنها به تماشای مو??قیت های بازیکن محبوب خودشان بسنده کنند. از این گذشته توهم توطئه برای تشکیک در توپ طلای بازیکنی که در یک سال 90 گل می زند، در نوع خود ستودنی به نظر می رسد. آن ها حتما خیلی زود و با حذ?? پرتغال، دیگر جام جهانی را دنبال نکرده اند و البته ال کلاسیکوی برگشت ??صل گذشته را نیز از یاد برده اند. جایی که در لحظات پایانی، لئو مسی دست ها را برای شادی هت تریک به آسمان گر??ته بود و رونالدو تا حوالی اشک ریختن پیش می ر??ت. خب، البته که مسی در یک سال گذشته «هیچ کاری» نکرده و بازیکنی که آرژنتین را یک تنه به ??ینال جام جهانی رسانده نام دیگری داشته است!

لینک به ارسال

الکس سانگ ها??بک بارسلونا به صورت قرضی به وستهام انگلیس پیوست . به زودی قرارداد او به وستهام به امضا خواهد رسید

cio_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4-%DB%B0%DB%B8-%DB%B3%DB%B0-%DB%B1%DB%B8-%DB%B3%DB%B5-%DB%B1%DB%B8.jpg

لینک به ارسال

10391425_912368722125294_6983180813609980317_n.jpg?oh=02619f792510c691037bb464a5dc3c5f&oe=5478FFB7

تیتر روزنامه اسپورت صبح امروز 2 سپتامبر

ساندرو در نقش لارسون در تیم انریکه

ساندرو در حال حاضر وارث لارسون در بارسلوناست

سیاست بارسلونا ،بازی بدون مهاجم کلاسیک

انتخاب منیر در بارسا و درخشش او مادرید را به چالش کشید

والدس می تواند برای لیورپول بازی کند

الونسو : مادرید را برای یادگیری از پپ گواردیولا ترک کردم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...