رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

10 بازی برتر نقش افرینی کنسول ps3 از لحاظ نمره ی متاکریتیک

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران محترم انجمن .شاید شما هم مثل من از طر??داران پروپا قرص سبک ار پی جی یا همون نقش ا??رینی باشید و اغلب بازیهای زیبای این سبک رو تجربه کرده باشید.همون طور که میدونید سایت متاکریتیک از معتبرترین وبسایتها در زمینه ی امتیاز بازیها و بی شک معتبرترین وبسایت از لحاظ نمره ی میانگین تمامی وبسایتهای معتبر برای بازیهای مختل?? هست.

امروز قصد دارم تا 10 بازی برتر سبک نقش ا??رینی رو در کنسول نسل ه??تم سونی از دیدگاه این وبسایت برای شما قرار بدم و نظرات شما رو هم در مورد این که ایا با این رده بندی موا??ق هستید یا خیر رو جویا بشم.

خوشبختانه از اونجایی که هر 10 عنوان رو بارها و بارها تجربه کرده ام قادر هستم تا در مورد هر بازی توضیح مختصری براتون بنویسم تا بیشتر با بازی اشنا شوید.

امیدوارم که تا پایان با بنده همراه باشید

10- dark souls / امتیاز متا 89

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 348]

[TR]

[TD=class: td1, width: 20]nCode.png[/TD]

[TD=class: td2]Click this bar to view the full image.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

DarkSouls.html-39.jpg

سخت , ن??س گیر , جذاب و بی نهایت زیبا.اینها مشخصه های سری سولز هستن.بازی ای که هیچ مشابهی در دنیای بازیها نداره و جزو سخت ترین بازیهای تاریخ این صنعت محسوب میشود.تنها اگر این عنوان را تجربه کرده باشید میتوانید عمق حر?? بنده را درک کنید زمانی که میگویم این بازی به یقین هیچ بازی ای در سطح خود و همرده ی خود نمیبیند.

در بین 3 گانه ی سولز به نظر نویسنده این عنوان برترین عنوان است و البته نه ??قط در این سه گانه بلکه در سبک اکشن نقش ا??رینی نیز این بازی بهترین عنوان است(از نظر شخصی نویسنده) و جای ان در رتبه ی دهم جدول نیست.دنیایی بسیار زیبا و مرگبار برای گشت و گذار.دشمنانی مرگبار و غولهایی مرگبارتر.بیشترین تصویری که در این بازی می بینید ص??حه ای است که در ان نقش بسته است : YOU DIED

9 - child of light / امتیاز متا 89

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 400]

[TR]

[TD=class: td2]Click this bar to view the original image of 640x640px.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

1402134034-00.jpg

تعری?? واقعی هنر.یک بازی نقش ا??رینی نوبتی در اوج ظرا??ت و لطا??ت.موسیقی هایی گوش نواز و دنیایی چشم نواز و زیبا.یوبیسا??ت با عرضه ی این بازی نشان داد در دنیای نقش ا??رینی نیز حر??های زیادی برای گ??تن دارد.

باید به شما بگویم اگر این بازی را تا کنون از دست داده اید ذره ای تردید نکنید و این عنوان بی نظیر را هر چه زودتر بازی کنید.این بازی مثال خوبی برای ان دسته از ا??راد است که به حق اعتقاد دارند بازیهای رایانه ای هنر هشتم هستند.

8 - demon's souls / امتیاز متا 89

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 346]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

_-Demons-Souls-PS3-_.jpg

وقتی هر 3 عنوان یک 3 گانه در بین 10 برتر معتبرترین وبسایت امتیاز بازی (که حاصل میانگین ده ها وبسایت معتبر دیگر است) قرار می گیرد دیگر خودتان باید متوجه شوید با چه الماسی طر?? هستید.این عنوان به جرات از دو عنوان دارک سولز سخت تر و ن??س گیرتر است به خصوص به خاطر سیستم سیو بازی یا بهتر بگویم نبود سیستم سیو بازی (تقریبا)!!!!

این بازی تنها گیمرهای با حوصله و هارد کور را میطلبد زیرا مرگ و میر تا دلتان بخواهد در ان ??راوان است.چه بسا دسته هایی که به خاطر این بازی خرد شده اند و موهایی که کنده شده اند!!!!! شاید می گویید خب چه اجباری به بازی کردن ان هست؟ با یک شاهکار طر?? هستید دوستان.یک گیم پلی اعتیاد اور و یک دنیای بسیار زیبا.

7- mass effect 3 citadel / امتیاز متا 90

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 450]

[TR]

[TD=class: td2]Click this bar to view the original image of 1600x900px.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

05.jpg

تصور کنید یک بسته ی الحاقی (????DLC) چقدر باید زیبا و پر محتوا و جذاب باشد که در بین 10 برتر عناوین نقش ا??رینی قرار بگیرد.البته وقتی پای سری بی ??ضایی نقش ا??رینی mass effect وسط باشد هیچ چیز ناممکن نیست.

این بسته ی الحاقی به جرات از نظر زیبایی و جذابیت چیزی از بازی اصلی کم نداشت و چندین ساعت ماموریت و داستان جالب را به بازی اضا??ه میکرد با همان انتخابها و تصمیمات و پیامدهای همیشگی این تصمیمات در این سری بازی بی نظیر.

6 - fallout 3 / امتیاز متا 90

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 349]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

Fallout_3_Cover.jpg

برای این بازی شاید یک توضیح کوتاه کا??ی باشد : یک نقش ا??رینی مرجع. بازی ای که باعث سربلندی سبک نقش ا??رینی است و استاندارد های این سبک را در بعضی موارد جابجا کرد.وسیع یک کلمه ی کوچک است برای مقدار محتوای این بازی و کارهایی که برای انجام دادن در بازی دارید.شما به عنوان یک نوزاد به دنیا می ایید و از همان نوزادی به نوعی کنترل شخصیت را به دست میگیرید و حتی ریز ترین نکات شخصیتتان را خودتان می سازید و اورا هر گونه که علاقه دارید اموزش میدهید.این یک عنوان استثنایی است.بله... این ??ال اوت 3 است.

5 - dark souls 2 / امتیاز متا 91

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 347]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

_-Dark-Souls-II-PS3-_.jpg

مشاهده میکنید که یکی در میان در این لیست به یک عنوان از 3 گانه ی سولز میرسیم.این بار به کوچکترین ??رزند این سری و البته گویا قویترین انها.قبل از عرضه نگرانی های زیادی برای اسان شدن بازی وجود داشت ولی با عرضه ی بازی دوباره خواب طر??داران مثل بنده پریشان شد و البته از این پریشانی اسوده خوابیدیم.زیرا این همان عنوانی بود که دل مارا برده بود و خواب ما را به شیرینی پریشان کرده بود.

اگر باور ندارید که مرگ (ان هم بارها و بارها ) هم می تواند شیرین باشد این عنوان را امتحان کنید.در پس هر مرگی درسی نه??ته است.

4 - the elder scrolls V : skyrim / امتیاز متا 92

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 347]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

_-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-PS3-_.jpg

تعری?? شاهکار چیست؟ دقیقا نمیدانم ولی این را دقیقا می دانم که اسکایریم یک شاهکار است.مگر از یک بازی چه میخواهید؟ هر چه که بخواهید در این کتیبه ی بی نظیر که همانند اسمش بزرگ است پیدا میکنید.لذت هیجان جذابیت زیبایی وسعت و البته اژدها. اژدها کشی هیچ گاه چنین لذت بخش نبوده است.این بازی به معنای واقعی یک حماسه است.حماسه ای بی نقص.موسیقی های این عنوان شما را به حال و هوای یک جنگجوی ا??سانه ای میبرد.گویی زاده شده اید که با اژدها مبارزه کنید و مگر هد??ی از این بزرگتر هم هست؟

دوستان به جرات میگویم این یک بازی نیست.این عنوان واقعا یک کتیبه ی باستانی پر رمز و راز و سرشار از هنر ناب است.اگراین عنوان را از دست داده اید....به سلامت.حر??ی با شما نیست.

3 - mass effect 3 / امتیاز متا 93

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 344]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

Mass-Effect-3r.jpg

تاکنون در هیچ بازی دیگری انتخاب به اندازه ی این سری بازی به معنای واقعی وجود نداشته و هیچ گاه مثل این سری عواقب انتخاب های شما یقه ی خود شما را نمیگیرند.هر کار که میخواهید بکنید بازی ادامه می یابد اما بعدا گله نکنید که چرا این چنین تاوانی پس دادم؟ اگر ناگهان در پی یک تصمیم کوچک اشتباه بهترین دوست خود را از دست دادید تعجب نکنید.این mass effect است. این شماره از بازی به معنای واقی و مانند دو شماره ی دیگر زیبا و جذاب بود.شاید بتوان گ??ت کمتر از 2 و بیشتر از 1. به پایان این بازی انتقادهای زیادی وارد شد که البته به نظر نویسنده زیاد منص??انه نبود.البته بعدا بایوویر با یک دی ال سی پایان را برای طر??داران عوض کرد تا راضی باشند.حی?? است که چنین عناوینی وجود داشته باشند و شما خود را از انجام اینها محروم کرده باشید.از ما گ??تن بود.

2 - the elder scrolls IV : oblivion / امتیاز متا 93

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 350]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

1342493290-00.jpg

اسکایریم عنوان بی نظیری بود وبه نظر بنده از این بازی بهتر بود ولی چرا این شماره بالاتر قرار دارد؟ اسکایریم به اندازه ای که oblivion در زمان عرضه ی خود انقلابی بود و تحول عظیمی در این ژانر به پا کرد انقلابی نبود و در حقیقت ادامه ی بهبود یا??ته ی این عنوان بود که البته بی نقص تر و بهتر بود ولی این تحولها و انقلابها هستند که بیشتر در حا??ظه ی تاریخ می مانند و جاودانه تر می شوند.این بازی در زمان عرضه هیچ مشابهی نداشت و واقعا در نوع خود یک عنوان طو??انی در سبک نقش ا??رینی بود.

از 4 شماره ی نخست این لیست 2 عدد مربوط به سری کتیبه ی بزرگان است.ایا دلیل دیگر هم برای بازی کردن این دو عنوان میخواهید؟

1 - mass effect 2 / امتیاز متا 94

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 318]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

mass-effect-2-ps3-cover.jpg

می رسیم به قله ی عناوین نقش ا??رینی کنسول ps3. البته علاقه داشتم که دارک سولز در این جایگاه بود ولی راستش را بگویم اصلا از این انتخاب ناراحت نیستم زیرا که بازی ای بسیار شایسته و استثنایی در این جایگاه نشسته است.

نمی دانم در مورد این بازی چه بگویم.الان که دارم می نویسم خاطرات شیرین و لذت بخش این بازی انگار از جلوی چشمهایم رد میشوند و لبخندی به لبم می اورند از رضایت.دوستان واقعا نمیدانید چه الماسی است این بازی.در عصر بازیهای ابکی این چنین عناوینی هم هستند که میتوان سینه سپر کرد و گ??ت mass effect 2 به مراتب از یک و یا حتی 2 ??یلم سینمایی زیبا هم زیباتر است.باید به احترام نوابغ bioware کلاه از سر برداریم و بگوییم ناز شستتان.با همین یک بازی می توان EA را از تمام اتهامات بازیهای ضعی?? ( که البته به شخصه اصلا قبول ندارم و معتقدم EA از بهترینهاست ) تبرئه کرد و از انها به خاطر این بازی زیبا تشکر کرد.این شماره اوج ماجراجویی های ??رمانده شپرد در کهکشان است و اگر تا به حال با او همراه نشده اید بشتابید که هنوز هم دیر نیست.

نکته ی جالب اینجاست که اگر دقت کنید از این 10 بازی 8 عدد مربوط به 3 سری استثنایی و بی نظیر هستند و این خود نشان دهنده ی کی??یت و ارزش این 3 ??رنچایز هست.اگر تاکنون سری به این بازی ها نزده اید با کمال احترام و ادب خدمتتان بگویم که ضرر بزرگی کرده اید.

در پایان از شما تشکر میکنم که تا پایان این مقاله با بنده همراه بودین و امیدوارم که قلم این دوست کوچکتان شما را ازرده خاطر نکرده باشد و از این مقاله لذت برده باشید.خوشحال می شوم که نظرتون رو راجع به این لیست و تجربه ای که از این بازیها داشتین بدونم.

تا مقاله ای دیگر خدا نگهدارتان باشد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنظر من تو لیست ??قط Dark Souls و Oblivion واقعاً لیاقتشو داشتن که تو لیست باشن حالا Child Of Light هم شاید به خاطر خلاقیت هنری ولی بقیشون بنظرم خیلی معمولی بودن

توقع داشتم حداقل یک بازی JRPG مثلاً یکی از قسمت های Final Fantasy رو تو لیست ببینم اما چون بر اساس متا شماره گذاری کردی ??کر کنم همچین ات??اقی نی??تاده

درکل ممنون

لینک به ارسال
بنظر من تو لیست ??قط Dark Souls و Oblivion واقعاً لیاقتشو داشتن که تو لیست باشن حالا Child Of Light هم شاید به خاطر خلاقیت هنری ولی بقیشون بنظرم خیلی معمولی بودن

توقع داشتم حداقل یک بازی JRPG مثلاً یکی از قسمت های Final Fantasy رو تو لیست ببینم اما چون بر اساس متا شماره گذاری کردی ??کر کنم همچین ات??اقی نی??تاده

درکل ممنون

یعنی داداش یه حر??ایی میزنی در حد تیم ملی.اخه مرد حسابی تو واقعا mass effect رو بازی کردی ؟ اسکایریم رو بازی کردی؟ اخه چطوری میگی اینا نباید باشن؟البته این نظرته و حر??ی نیست و کاملا هم محترمه ولی وقتی کل دنیا میگن یه بازی شاهکاره بدون که شاهکاره.

دوم این که منظورت از یکی از شماره های ??اینال ??انتزی چیه؟ احتمالا متوجه نشدی که این رده بندی ??قط برای ps3 هستش و ??قط ??اینال ??انتزی 13 واسه پی اس 3 اومده که اونم اینجا جاش نیست.شاید این که گ??تی mass effect و اسکایریم نباید باشن واسه اینه که ??کر کردی این در مورد کل نقش ا??رینی هاست. نه؟

لینک به ارسال

اشتباه میکنی FinalFantasy XIII برای ایکس باکس هم منتشر شده دقیقاً همون موقع که برای پی اس منتشر شده

نه همچین ??کری نکردم Mass Effect همه قسمت هاش رو بازی کردم(تا آخر) اسکاریم هم همینطور اما نظرم رو جلب نکردن

لینک به ارسال
اشتباه میکنی FinalFantasy XIII برای ایکس باکس هم منتشر شده دقیقاً همون موقع که برای پی اس منتشر شده

نه همچین ??کری نکردم Mass Effect همه قسمت هاش رو بازی کردم(تا آخر) اسکاریم هم همینطور اما نظرم رو جلب نکردن

داداش به ایکس باکس چه ربطی داره؟مگه من گ??تم واسه ایکس باکس نیومده یا اصلا مگه این نظرسنجی در مورد ایکس باکسه؟

مگه تو توی پستت نگ??تی "

توقع داشتم حداقل یک بازی JRPG مثلاً یکی از قسمت های Final Fantasy رو تو لیست ببینم"

مگه پی اس 3 غیر از 13 شماره ی دیگری هم داره از قسمتهای ??اینال ??انتزی که میگی توقع داشتم یکیش باشه؟

لینک به ارسال

آخه خودت یکبار جمله ات رو بخون ??کر کردم نوشتی 13 انحصاری روی پی اس اومده. ببخشید:xD::xD:

خب همون 13 سه قسمت بود منظورم یکی از اونهاست البته میدونم بدترین های ??اینال همین سه تا بودن:glare:

البته به غیر از 13 یه نسخه HD پورت شده هم بوده

لینک به ارسال
آخه خودت یکبار جمله ات رو بخون ??کر کردم نوشتی 13 انحصاری روی پی اس اومده. ببخشید:xD::xD:

خب همون 13 سه قسمت بود منظورم یکی از اونهاست البته میدونم بدترین های ??اینال همین سه تا بودن:glare:

البته به غیر از 13 یه نسخه HD پورت شده هم بوده

پس قبول کردی که اولش اشتباه کردی.چون خودت میگی 13 از بدترین هاست و بعد میگی توقع داشتم یکی از ??اینال ??انتزی ها باشه؟!!!!!! پس منظورت 13 نبوده و ??کر کردی این زده بندی واسه کل ار پی جی هاست.خدایی راست میگم دیگه.نه؟:thumbsup:

لینک به ارسال

منظورت رو اشتباه متوجه شدم

خب وقتی نوشتی :10 بازی برتر نقش ا??رینی کنسول ps3 از لحاظ نمره ی متاکریتیک

یعنی 10 تای ps3 دیگه مگه غیر از اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متوجه نمیشم کل آر پی جی ها یعنی چی؟یعنی کلاً تو هر کنسولی یا چیز دیگه؟

در مورد ??اینال هم من یه مشکلی دارم اینه که بنظرم هیچ کدومشون بد نبودن تنها بازی که اصلاً واسم مهم نیست سایت ها چه نمره ای میدن و بقیه چه نظری!

لینک به ارسال
منظورت رو اشتباه متوجه شدم

خب وقتی نوشتی :10 بازی برتر نقش ا??رینی کنسول ps3 از لحاظ نمره ی متاکریتیک

یعنی 10 تای ps3 دیگه مگه غیر از اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متوجه نمیشم کل آر پی جی ها یعنی چی؟یعنی کلاً تو هر کنسولی یا چیز دیگه؟

در مورد ??اینال هم من یه مشکلی دارم اینه که بنظرم هیچ کدومشون بد نبودن تنها بازی که اصلاً واسم مهم نیست سایت ها چه نمره ای میدن و بقیه چه نظری!

اره دیگه منم همینو میگم.میگم اشتباه متوجه شدی اولش که اینو گ??تی.

اره منظورم از کل ار پی جی ها همونه که گ??تی.یعنی روی همه ی کنسولها.??کر کنم تو اینو برداشت کردی که گ??تی مثلا یه شماره از ??اینال ??انتزی باشه(مثلا شاهکار قسمت 7).

منم قبول دارم هیچ کدوم بد نیستن ولی 13 اصلا در حد 10 تا نقش ا??رینی برتر ps3 نیست.

لینک به ارسال

داداش سعید دمت گرم خسته نباشی مقالت عاااالی بود .بسی لذت بردیم:hd:خسته نباشی.

من یه سری خیلی وقت پیش the elder scroll:s***ym رو بازی کردم از همه چیش خوشم اومد منتها با مبارزاتش اصلا حال نکردم یعنی الان که با دارک سولز مقایسه میکنم میبینم خییییییلی ضعی?? تره!نه!؟شاید باید دیدمو نسبت بهش عوض کنم!نظرت چیه!؟

mass efect 2 رو هم یه بار ریبختم یکم بازی کردم جذبه بازی نشدم!در مورد این چیه نظرت داداش!؟نمیدونم چرا به دلم نشست!

لینک به ارسال
داداش سعید دمت گرم خسته نباشی مقالت عاااالی بود .بسی لذت بردیم:hd:خسته نباشی.

من یه سری خیلی وقت پیش the elder scroll:s***ym رو بازی کردم از همه چیش خوشم اومد منتها با مبارزاتش اصلا حال نکردم یعنی الان که با دارک سولز مقایسه میکنم میبینم خییییییلی ضعی?? تره!نه!؟شاید باید دیدمو نسبت بهش عوض کنم!نظرت چیه!؟

mass efect 2 رو هم یه بار ریبختم یکم بازی کردم جذبه بازی نشدم!در مورد این چیه نظرت داداش!؟نمیدونم چرا به دلم نشست!

قربونت محمدرضای عزیز.همین که میخونید مقاله هام رو باعث دلگرمیه برام و ازت واقعا ممنونم.

داداش ازت یه خواهش دارم که میخوامحتما انجام بدی اگه میتونی.لط??ا mass effect 2 رو یه بار دیگه شروع کن به بازی کردن و حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم بازی کن.??قط همین.اگر بعدش تونستش ولش کنی من دیگه هیچ وقت راجع به بازی بهت حر??ی نمیزنم.

من اول که شروع کردم این بازی رو تا یه ساعت میگ??تم چقدر مسخره اس و ??قط چون ار پی جی بود بازی میکردم.ولی بعدش که یکم گذشت و داستانش و مبارزاتش رو ??همیدم به خدا قسم تبدیل به یکی از برترین بازیای عمرم شد.شرط می بندم باهات که برای تو هم اینجوری میشه.یه بار این حر??و راجع به دارک سولز بهت زدم پشیمون نشدی از گوش دادنش.همینقدر میگم که این بازی هیچ هیچ هیچ چیزی کمتر از دارک سولز نداره.یک شاهکار تکرار نشدنی.لط??ا این کار رو هر چه زودتر بکن و بعدش نظرت رو بگو.

در مورد اسکایریم هم واقعا نمیدونم چی بگم محمدرضا.نمیتونم ب??همم چطور یه ن??ر این بازی رو بی خیال میشه.البته سلیقه ها مت??اوته ولی تو که تقریبا ار پی جی باز هستی نباید این بازی رو بی خیال بشی.یه بار دیگه امتحانش کن با حوصله تر.نظرت عوض خواهد شد.

لینک به ارسال
قربونت محمدرضای عزیز.همین که میخونید مقاله هام رو باعث دلگرمیه برام و ازت واقعا ممنونم.

داداش ازت یه خواهش دارم که میخوامحتما انجام بدی اگه میتونی.لط??ا mass effect 2 رو یه بار دیگه شروع کن به بازی کردن و حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم بازی کن.??قط همین.اگر بعدش تونستش ولش کنی من دیگه هیچ وقت راجع به بازی بهت حر??ی نمیزنم.

من اول که شروع کردم این بازی رو تا یه ساعت میگ??تم چقدر مسخره اس و ??قط چون ار پی جی بود بازی میکردم.ولی بعدش که یکم گذشت و داستانش و مبارزاتش رو ??همیدم به خدا قسم تبدیل به یکی از برترین بازیای عمرم شد.شرط می بندم باهات که برای تو هم اینجوری میشه.یه بار این حر??و راجع به دارک سولز بهت زدم پشیمون نشدی از گوش دادنش.همینقدر میگم که این بازی هیچ هیچ هیچ چیزی کمتر از دارک سولز نداره.یک شاهکار تکرار نشدنی.لط??ا این کار رو هر چه زودتر بکن و بعدش نظرت رو بگو.

در مورد اسکایریم هم واقعا نمیدونم چی بگم محمدرضا.نمیتونم ب??همم چطور یه ن??ر این بازی رو بی خیال میشه.البته سلیقه ها مت??اوته ولی تو که تقریبا ار پی جی باز هستی نباید این بازی رو بی خیال بشی.یه بار دیگه امتحانش کن با حوصله تر.نظرت عوض خواهد شد.

خیلی ممنون سعید جون 2 mass efect اون تایمی که بازی کردم حقیقت وقت نداشتم و صحبتاشونو میزدم میر??ت و چیزی دسگیرم نشد از بازی یکمم بیشتر بازی نکردم ولی این سری میشینم با دقت بازی میکنم!مطمئنا این سری نظرم عوض میشه.

اسکایریکم رو هم حتما باید باز بازی کنم این بار با دقت تر و با حوصله تر.دمت گرم داداش سعید گل.:heheh:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...