رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

The Evil Within در تاریخ ۱۴ اکتبر منتشر می شود | زودتر به استقبال ترس بروید

پست های پیشنهاد شده

The-Evil-Within-670x485-250x180.png

همانطور که در جریان می باشید در سال ۲۰۱۴ اکثر بازی های مورد انتظار دچار تاخیر شدند که یکی از این عناوین The Evil Within آخرین ساخته ی شینجی میکامی بود. حال شرکت Bethesda در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده است بازی The Evil Within در تاریخ ۱۴ اکتبر منتشر می شود.

البته اعلام شده است که این بازی قرار است در اروپا، آ??ریقای جنوبی، هند و آسیای میانه زودتر از زمان از پیش تعیین شده و در ۱۴ اکتبر عرضه می شود و در کشور های استرالیا و نیوزلند به ترتیب در روز های ۱۶ و ۱۷ اکتبر روانه ی بازار خواهد شد. همچنین Bethesda تاریخ انتشار این بازی در ژاپن را نیز ۲۳ اکتبر سال جاری اعلام کرده است اما تاریخ دقیقی برای سایر مناطق اعلام کرده است. در پایان شایان به ذکر است که این بازی توسط استودیو تازه تاسیس Tango Gameworks و به رهبری شینجی میکامی، خالق RE4 در حال ساخت می باشد و در تاریخ های اشاره شده برای پلت??رم های PC/ PS4 Xbox One / PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی شد.خیلی منتظرش بودم.دیگه آخر انتظاره.از آخرین بازی ترسناکی بازی کردم چیزی ندیدم.silent hill downpour بود.مطمئنم این بازی خیلی خوبه از هر نظر.

لینک به ارسال

من که هرچی بازی میخواد منتشر بشه رو ??قط میتونم نصب کنم.باید معدل ترم اولم خوب شه تا بتونم بازی کنم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...