رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohsenbayate

اتعصال دسته xbox به pc

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها9796-11692-jpg

ایا راهی برنامه ای چیزی هست که بتونم با اون دسته ای xbox360 را به کامپیوتر متصل کرد

9797-21293-jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

محسن جان برای اتصال دسته بی سیم Xbox 360 به کامپیوتر باید از تبدیل Wireless Receiver است??اده کنی.

xbox-360-wireless-controller-adapter-1qlsh6ny.jpg

لینک به ارسال
دسته چیه؟موس و کیبورد رو عشق است.

WTFAZ !!!!!! :laugh:

با دسته بهتره و همینطورم کنترل بازی راحت تره . من شخصا دسته رو به کیبورد ترجیه میدم . کلا بیشتر شرکت های بازی سازی هم واسه تست بازی هاشون از دسته است??اده میکنن .

لینک به ارسال

با دسته بهتره و همینطورم کنترل بازی راحت تره . من شخصا دسته رو به کیبورد ترجیه میدم . کلا بیشتر شرکت های بازی سازی هم واسه تست بازی هاشون از دسته است??اده میکنن .

هر کسی یه چیزی دلبستگی و علاقه داره.نباید که مثل هم باشن.??کر و عقیده ی هر کس مختص به خودشه!!!

لینک به ارسال
محسن جان برای اتصال دسته بی سیم Xbox 360 به کامپیوتر باید از تبدیل Wireless Receiver است??اده کنی.

xbox-360-wireless-controller-adapter-1qlsh6ny.jpg

قیمتشو میدونی چنده؟؟ حدودا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

ات??اقا موس و کیبورد به درد همه ی بازی ها میخوره اما دسته نه.یه بار ر??تم خونه ی یکی از ??امیلام Xbox 360 داشت خواستم AC 2 بازی کنم حالم بهم خورد اصلا نمیشد راه ر??ت.تا میخواستی بیای ص??حه رو بچرخونی 2 ساعت طول میکشید.اصلا گند زد به هرچی خاطره از اون بازی داشتم.ولی به هرحال نظر هرکس برای خودش محترمه.درضمن در مورد اون جمله ی آخرت ??کر نکنم.یه بار یه عکسی دیدم که Ubisoft برای تست Assassins Creed از موس و کیبورد است??اده میکرد.

لینک به ارسال
ات??اقا موس و کیبورد به درد همه ی بازی ها میخوره اما دسته نه.یه بار ر??تم خونه ی یکی از ??امیلام Xbox 360 داشت خواستم AC 2 بازی کنم حالم بهم خورد اصلا نمیشد راه ر??ت.تا میخواستی بیای ص??حه رو بچرخونی 2 ساعت طول میکشید.اصلا گند زد به هرچی خاطره از اون بازی داشتم.ولی به هرحال نظر هرکس برای خودش محترمه.درضمن در مورد اون جمله ی آخرت ??کر نکنم.یه بار یه عکسی دیدم که Ubisoft برای تست Assassins Creed از موس و کیبورد است??اده میکرد.

حتما عادت نداری من خیلی راحترم با دسته تا موس و کیبورد . و من تاحالا ندیدم که از کیبورد شرکت ها است??اده کنن برای تست بازی .

لینک به ارسال

اگه به کیبورد عادت کنی خیلی راحتی ولی ما به دسته عادت کردیم

لینک به ارسال
اگه به کیبورد عادت کنی خیلی راحتی ولی ما به دسته عادت کردیم

آره داداش.هرکسی به یه چیزی عادت داره. یه زمانی که کنسول داشتم خییییییییلییییییییی راحت با دسته بازی میکردم اما حالا که 5-6 ساله با pc بازی میکنم دیگه نمیتونم با دسته بازی کنم.

لینک به ارسال
حتما عادت نداری من خیلی راحترم با دسته تا موس و کیبورد . و من تاحالا ندیدم که از کیبورد شرکت ها است??اده کنن برای تست بازی .

چرا است??اده میکنن.دقیق یادم نیست که اون عکسا رو کجا دیدم ولی اگه پیدا کردم میزارم تا ببینی.

لینک به ارسال

یعنی راه دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

??کر نکنم راه دیگه ای داشته باشه!

لینک به ارسال

نه عزیز مگر اینکه دسته های Wird ایکس 360 بگیری که مثل PS2 سیم داره و به USB میخوره (البته اگه به Pc بخوره و مچ بشه) اینم یک راه دیگش

ولی راحت نمیشه چون باید به صورت بی سیم متصل بشه راهی واسش نیست بغیر از این دوتا راه

لینک به ارسال

من 16 تومن خریدم 4 سال پیش.

بدون سیم

خیلیم خوبه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...