رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

۷ بازی که اشک شما را در می آورد | تراژدیک ترین های گیم!

پست های پیشنهاد شده

yvopdd8vos1xqpqfaz9r.jpg

چه چیز می تواند اشک یک مرد را دربیاورد؟گلوله باران شدن یک دلیر مرد که تا پای جان برای خانواده اش مقاومت کرد یا خودکشی کسی که مدت زیادی با شما بود اما جلوی چشمتان مرد؟یا تشییع جناره ی یک کاراگاه وظی??ه شناس؟کدام؟دنیای گیم آنقدر وسیع است که میتوان صد ها مقاله برای این موضوع نوشت.هرچند که بعضی از منتقدین و مخاطبین با وجود صحنه های تراژدیک در بازی های امروزی چندان موا??ق نیستند و گهگاه بر سر بازی هایی که بر همین مبنا ساخته میشوند،لط?? خود را تا حد غایت نشان میدهند(!)،اما نمیتوان وجود تاثیرگذار این این بازی ها را بر پیشر??ت صنعت گیم و نزدیک تر شدن هر چه بیشتر آن ها به صنعت سینما را انکار کرد.و به شخصه نمیدانم مشکل اصلی این ا??راد و منتقدین با این نوع صحنات و بازی ها چیست؟بیایید قبول کنیم اگر دوران گیم های First Person Shooter یا Fighting به پایان نرسیده،اشکالی ندارد که خون تازه ای به بازی هایی که ??قط تکرار مکررات هستند تزریق شود.بیش از این به حاشیه نمی پردازم چون بحث درباره ی این موضوع خود به یک مقاله ی چند قسنتی نیاز دارد!در این مقاله سعی بر آن شده که ه??ت تا از بازی هایی که می تواند اشک را از چشمان شما سرازیر کند جمع اوری شود(به قول خودم بغض را در گلویتان بترکاند!!)از همین جا بگویم این ۷ بازی ??وق العاده ??قط یک نظر شخصی به حساب می آید و به هیچ عنوان سعی ندارم که نظر خودم را بر کاربری از این سایت تحمیل کنم.بدون مقدمه چینی بیشتر می رویم سراغ مورد ۷!

rain_1456814918.jpg

7-Rain

نمی دانم چرا ولی از اول احساس میکردم مورد ۷ باید یک بازی Arcade اشک دربیار باشد!چون بین این همه بازی Arcade خوب و احساسی واقعا حی?? بود که جای یکی از آن ها مخصوصا Rain خالی باشد.بازی به طرز ??وق العاده ای دراماتیک و احساسی کار شده و جا به جابه ی بازی آن را حس می کنید.نغمه ی زیبای باران و سردرگمی دو کودک معصوم برای ??رار از ظلم و ستمی که گر??تارش شده اند را به یک اتمس??ر ??وق العاده و موسیقی گوشنواز بی??زایید تا معجونی به نام Rain داشته باشید.حس انسان دوستی،ظلم گریزی،معصومیت کودکان در دنیای کثی?? انسان ها چیزهایی است که مدام ??کر شما را در این بازی مشغول خواهد کرد.Rain شاید حتی در بین بازی arcade هم جای خاصی نداشته باشد اما شک نکنید در بین بازی های تراژدیک و احساسی جای مخصوصی دارد.

call-of-duty-mw3-4_1243382889.jpg

6. Call Of Duty: MW3

شک ندارم از همین امروز سیل انتقادات بابت رتبه ی این بازی به بنده ی حقیر سرازیر خواهد شد!ولی راستش هرچه با خودم کلنجار ر??تم نشد رتبه ی بهتری برای این شاکار پیدا کنم.Modern Warfare 3 شاهکار بود.چه از لحاظ عناصر همیشگی(داستان و گیم پلی و…)و چه از لحاظ احساسی.اگر کمی عمیق تر در این شاهکار غرق شوید،متوجه خواهید شد که انتخاب این بازی ??قط به دلیل صحنه ی مرگ مکتاویش یا Ending قوق العاده دراماتیک بازی نبوده،یک جور حس غم و اندرکل بازی پخش است که با مرگ Soap و Yuri و آن سیگار به یادمانی کاپیتان به اوج خود میرسد.هان لحظه که ماکارو?? روسی با شما در ساختمان صحبت می کند،تقریبا متوجه میشودید که قرار است ات??اقی ناخوشایند بی??تد.اما هیچکداممان ن??همیده بودیم این ات??اق ناخوشایند جدایی پدر از پسر خوانده اش خواهد بود.بدون شک نمی دانسیتم این ات??اق ناخوشایند اخرش میرسد به مرگ Yuri و انتقام Price.یوری که مظلوم ترین شخصیت این سری بود.کسی که با وجود همه ی ??داکاری هایش با دسیسه های ماکارو?? خائن خوانده شد و بعد هم به دست همان ماکارو?? به ??جیع ترین شکل کشته شد.

و در اخر هم Last Cigarette For Capitan

fahrenheit_wallpaper_by_puflwiz-d4ucnzl-628x353.jpg

5-Fahrenheit/Indigo Prophecy

مگر میشود استاد David Cage بازی بسازد و احساسی و به یادماندنی نباشد؟??ایرنهایت دومین اثر David Cage بعد از Omikron:Nomad Soul محسوب میشد.Omikron بدون تردید یک شکست کامل بود!و حتی او نتوانتست هزینه ی ساخت باز ی را از ??روش آن بدست بی آورد.اما Fahrenheit یک تحول کامل بود.اغراق نیست اگر بگوییم Fahrenheit همان تحولی را در احساسی شدن این صنعت ایجاد کرد که GTA III در گیم پلی بازی ها ایجاد کرد!برای اولین باز از تکنولوزی Motion Capture است??اده شد که سهم بسزایی را در طبیعی تر شدن هر چه بیشتر حرکات شخصیت ها داشت.کل ??صای بازی غمگین و ا??سرده است.همه ی کاراکتر ها نوعی ا??سردگی و غم را در چهره ی خود دارند.حتی Tyler که شخصیت شوخ بازی به حساب می اید حس میشود که حرکات او با باطنش مغایر است و او هم مانند Kane یا کارلا نوعی ا??سردگی پنهان دارد.کل بازی از همان اول در رستوران گر??ته که لوکاس بی اختیار و نادانسته آدم میکشد تا آخر بازی که دنیا را نجات میدهید(یا نمیدهید)نوعی حس غم و اندوه به شما القا میشود.لوکاسی که از همان بچگی وسیله ای بود برای قرقه ی مایا و انگار بخت او با نحسی دوخته شده بود.نامزدی که به او خیانت کرد و برادری که حتی از معمولی ترین چیزهای زندگی او بی خبر است سهم لوکاس کین یک کارمند ساده ی بانک از دنیاست.چرا او؟چرا مادر او باید در در دوران حاملگی اش نزدیک کروما برود تا باعث تمام بدبختی های ??رزندش شود؟یک سنگ قبر ساده و سرد همه ی کسی است که او دارد.یک گل دسته گل معمولی میخرد و هر ه??ته رو ی آن میگذارد.اما در یک شب کل زندگی او عوض میشود.عشق که هیچ سهمی در زندگی روزمره ی او نداشت دوباره بعد از آن ماجرای تلخ با Carla باز به او خوشامد میگوید.برادرش که بیش از ۵ سال بود که از او حبر نداشت باز هم مانند دوران کودکی به او نیاز پیدا میکند.حتی پلیس هم حر?? او را باور نمیکند و ??قط Carla و برادر بزرگش هستند که به او کمک کنند.هم پلیس و هم ??رقه ی مایا در برابر این ۳ ن??ر اسیتاده اند.صحنات احساسی ??ارنهایت با پیدا کردن کودکی که تمام دنیا به او بستگی دارد به اوج خود میرسد و حتی تا Credit بازی و جملات احساسی دیوید کیج به ??رزند و خانواده اش ادامه دارد!و باز هم Emotion Emotion Emotion …

beyond-two-souls-7_1071421143.jpg

4-Beyond:Two Souls

باز هم اثری دیگر از استاد احساسات.کیج با Omikron جرقه هایی از ت??اوت را در ذهن گیمر ها خلق کرد،با ??ارنهایت آن را ثابت کرد،با هوی رین نشان داد که احساسات حد و مرز ندارد و بسیاری از خط قرمر ها را شکست . اما با Beyond:Two Souls توانست مرز بین صنعت گیم و سینمت،بازی و ??یلم،کات سین و گیم پلی و…را بشکند.همه چیز در بازی عالیست.بازی نامه (شاید هم ??یلم نامه)ای ??وق العاده،شخصیت پردازی عالی و است??اده از تکنولوژی Motion Capture باعث شده بود که هیچ ایرادی به صحنات احساسی که با بازی Ellen Page ??وق العاده شده بود،وارد نباشد.بی تردید کسانی که B:TS را بازی کرده اند با دیدن تصویر بالا خیلی چیز ها یادشان می آید.بخش Homeless بازی که ??جیع ترین برهه ی زندگی جودی نشان داده میشد آنقدر احساسی است که حتی اگر نخواهید هم اشک در چشمانتان حلقه میزند.جودی که با وجود آن همه بدبختی و آوارگی ترجیح داد نیمی از روز روز را با دستانی یخ زده گیتار بزند تا با تن ??روشی دو برابر همان پول را در بیاورد.این قسمت پیام های زیادی را داشت.جودی حاظر نشد شرا??تش را بر پول ترجیح دهد و در این لحظه است که در میان اشک های مخاطب لبخندی از ذوق بر روی لبانش مینشیند.اما در گوشه ی دیگری از این مکان یخ زده کسی هست که وضعیتی بسیار وخیم تر از جودی را داراست.نامش Tuesday است.خودش میگوید سه شنبه بود که خانه را ترک کردم.شاید بچه ی در شکمش تنها امیدش باشد.و جودی در نهایت مسئول به دنیا آوردن بچه میشود.صحنه ی به دنیا آمدن کودک مانند نوری است در دل تاریکی.مانند امیدی است برای رهایی از مردابی که در آن گر??تار شده اند.با چند ??لش بک به کودکی جودی هولمز متوجه میشوید انگار از همان بچگی از همه رانده میشده.مانند Lucas Kane,با کمی دقت میتوان شباهت های زیادی بین Kane و Jodie یا??ت.هر دو خیانت دیدند،هر دو به بازی گر??ته شدند و در نهایت هردو زندگی معمولی را بر همه چیز ترجیح دادند.??وق العاده ای دیوید کیج!

mass-effect-3-16_1908764460.jpg

3- Mass Effect 3

شاید برا ی ا??رادی مثل من که ??قط شماره ی ۳ این شاهکار را بازی کرده اند عذاب آور بودن کشته شدن یک به یک ا??راد ارتش شپرد و ر??قایش خیلی ملموس نباشد(هر چند اخر اشک خودم هم درامد)اما در تمام طول بازی به این ??کر میکردم ا??رادی که شماره ی یک و دو ی این عنوان را بازی کرده اند و چندین سال با شپرد دوست داشتنی زندگی کرده اند چگونه طاقت می اورندMass Effect 3 را بازی کنند.بی رحم بودن Reaper ها در این نسخه کاملا به شما ثابت میشود.آن ها هیچکس را زنده نمیگذارند.از Ashley که معشوقه ی شماست و در نهایت از پشت به شپرد خنجز میزند تا Krogan که یاور همشگیتان بود و با بی رحمی و ناعدالتی تمام میمیرد.صحنه به صحنه ی Mass effect 3 ناراحت کننده است.صحنه ی مرگ Tali Zorah الحق بسیار ناگهانی و ناراحت کننده است.اگر کسی بخواهد صحنه های احساسی Mass effect 3 را بر شمرد انگشتان دستش را کم می آورد!??کر کنم دیگر لازم نباشد در مورد اندینگ بازی صحبتی بکنم.صحنه ای که چهره ی تک تک دوستانتان در Normandy را به خاطر می آورید و همراه با موسیقی غم انگیزی که نواخته میشود تیر خلاص بر مقاومت شما در برابر این شاهکار زده میشود.مرگ کاپیتان همه چیز را تمام میکند.شپرد مرد تا آینده زنده بماند.تا اسطوره ای برای کودکان آینده شود.صحنه ای که شپرد مشغول انتخاب ارتش نهایی اش برای مبارزه با تعداد بی نهایت ریپر ها بود به هیچ عنوان کسی را مجبور نکرد.و در نهایت ??قط تعداد محدودی دستانشان را بالا بردند و طالب مرگ در راه اسطوره شان شدند.در یاد ما خواهی ماند کاپیتان.

telltales-the-walking-dead_1743481818.jpg

2. The Walking Dead

نمیدانم از کجا شروع کنم.Telltale Games از هر لحاظ اثری ساخت که سال ها و شاید هم تا ابد در یاد طر??دارانش خواهد ماند.نکته ی اصلی که Walking dead را عالی جلوه میداد اپیزودی بودن این بازی بود.شاید اگز کل بازی در یک قسمت عرضه میشد انقدر هم به یاد ماندنی نبود.گیمر ها یک سال کامل را با Lee و Clementine زندگی کردند و مسلما دل کندن از کسی که یک سال است با او بوده اید با کسی که ??قط ساعات محدودی را در دنیایش غرق شده اید بسیار سخت تر است.دلیل اصلی مو??قیت Walking Dead شخصیت پردازی بی حد و اندازه و قوق العاده پویای آن بود.اگر کمی بیشتر به داستان دقت کنید متوجه میشوید با اینکه شخصیتی مثل Carla یا Doug که کمتر از ۳ اپیزود با ما بود،اما شخصیت پردازی او هیچ نقصی داشت و انگیزه ی آن ها در بازی و حتی گذشته شان کاملا مشخص بود.به این میگویند هنر نویسندگی.مرگ کارلا برای همه ی طر??داران یک شوک کامل بود.زیرا او پتانسیل زیادی را برای تبدیل شدن به یک Partner خوب برای lee بود.صحنه ای که Clementine پدر و مادر تبدیل شده اش را میبیند یا صحنه ای که از غم دوری ان ها میگرید بسیار عالی کار شده و به بار احساسی بازی بیش از پیش می ا??زاید.اما صحنات احساسی به همینجا خلاصه نمیشود،اوج احساس بازی زمانیست که شما مجبورید پسر بچه ای که تبدیل به زامبی شده است را در اغوش بگیرید و بدن بی جانش را به خاک بسپارید.Katjaa را به خاطر دارید؟همان مادری که نتوانست مرگ پسرش را تحمل کند و به جای او خودش را کشت.و یا صحنه ی زدن تیر خلاص به Duck یا تکه تکه شدن مارک و…..همه و همه به یک اندازه غم انگیز و گریه آور بود.اما همه ی این ها را کنار بگذارید،??رض کنید یک سال تمام با یک بازی زندگی کرده اید و مسلما با شخصیت اصلی آن بی نهایت اخت گر??ته اید،اما ناگهان می??همید دنیای بی رحم زامبی ها حتی به او هم رحم نمیکند،چه حالی میشوید؟و این دقیقا ات??اقی است که در Walking dead می ا??تد.و جملاتی که همانند نصیحت های پدرانه به Clementine گ??ته میشود.??قط همان Keep Your Hair cut کا??ی بود تا بغض گیمر بترکد.اما باید قبول کرد Lee هم ر??ت.و خدا میداند در اخرین قسمت Season 2 چه ??اجعه ای منتظر کلمنتاین است.

heavy-rain_1755609160.jpg

1-Heavy Rain

بدون تلاش برای ایجاد ابتکار و ابداع ، صنعت گیم به سمت مردن خواهد ر??ت.منظور من این است که این صنعت در صورتی که تلاشی برای ابتکار بیشتر نکند خواهد مرد ، شرکتها باید سعی کنند با ایده های جدید وارد شوند و حر??های زیادی برای گ??تن داشته باشند ، منظور من لزوما ساخت بازی ای جدی نیست بلکه عمیقتر نگاه کردن در ساخت بازی است . اینکه به موجودات ??ضایی یا هیولاها شلیک کنید همیشه هیجان انگیز بوده و ساخت همچین بازی هایی همیشه مو??ق خواهد بود اما در همین زمان حق انتخاب به مخاطب و گیمر چه میشود ؟!به انها انتخابهای مت??اوتی بدهید ، در این صورت اگر انها چیزی عمیقتر هم بخواهند ان را در بازی پیدا خواهند کرد . “

همین چند جمله برای توصی?? Heavy Rain کا??یست.نه تنها برای Heavy Rain بلکه در مورد Beyond و Fahrenheit هم همینطور.اما آنچیز که Heavy Rain را از Beyond و Fahrenheit متمایز میکند،دست گذاشتن روی قتل ا??راد بی د??اع و معصوم است.کسانی که هیچ چیز از دنیای کثی?? انسان ها نمیدانند و گهگاه ??دای عقده طلبی های آن ها میشوند.کل ??ضای هوی رین و نه ??قط چند صحنه ی محدود امیخته با این قضیه است.پدری که ??رزند اولش کاملا ات??اقی کشته شد اما گناهش بر گردن او ا??تاد.که نتیجه اش هم شد تنهایی بی پایانش و تن??ر ??رزند دومش.شاید تنها به Shawn دلخوش بوداما دست روزگار به او هم رحم نکرد و او هم مانند ده ها کودک دیگر گر??تار Origami killer شد.اما اینبار ??رق میکند.Ethan مانند دیگر پدر ها نیست که تنها دارایی زندگی اش را رها کند،او حاظر است حتی در خلا?? جهت اتوبان رانندگی کند،تمام بدنش روی خرده های شیشه آسیب ببیند و یا حتی به زندان برود اما همه ی دنیایش بر باد نرود.اما او ??قط یک شخصیت مثبت نیست.چون در دنیای گرگ ها باید گرگ باشی تا محو نشوی.صحنه ی کشتن یک پدر همانند خودش به دستان Ethan ??قط به خاطر زنده ماندن کوکدکش نشان میدهد عشق اتان به شاون بی اندازه است.تکان دهنده ترین صحنه ی بازی آشکار شدن هویت اصلی Scott Shelby،مثبت ترین شخصیت بازی است!زمانی که برادر ناتنی اش به او میگوید Don’t Forget Me Brother و با دهانی بخ زده غرق میشود،??قط باید به هنر دیوید کیج در خلق چنین صحناتی احسنت گ??ت.عشق برادر به برادرش،بی رحمی پدر به ??رزندش و بالعکس عشق بی نهایت او به ??رزندش کاملا در Heavy Rain به تصویر کشیده شده.و در پایان بازی آن چیز که در ذهن گیمر میماند،??قط و ??قط جمله ای است که بار ها و بارها توسط Origami Killer تکرار میشود که جمله ی کلیدی بازی هم هست.

How Far Will You Go To Save Someone You Love

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وای چه بازیهایی.انحصاری های سونی.خیلی حی?? شد.احساس ناقص بودن میکنم.ممنون داداش سعید میخونمشون.

لینک به ارسال

هیچ بازی اشکمنو درنیاورد چون اگه احیانا بخواد دراد جلوی خودمو میگیرم!

ولی کسی میخواد بازی تراژدیک بازی کنه ??قط Rain.

سلطانه اگه بازیش نکردید حتما این کارو بکنید؛

2-3 ساعت بیشتر نیست، یادش بخیر ساعت 2 شب داشتم بازی میکردم ??رداشم امتحان ریاضی داشتم هیچی هم بلد نبودم!!!

لینک به ارسال
وای چه بازیهایی.انحصاری های سونی.خیلی حی?? شد.احساس ناقص بودن میکنم.ممنون داداش سعید میخونمشون.

حتما باید همشون رو بازی کنی ابراهیم جون.حی??ن واقعا اگه بازی نکنی.هچ کدوم مثل اول mass effect 3 منو احساساتی نکرد.لط??ا ویدئوی اول mass effect 3 که با اهنگ شاهکار leaving earth از استاد کلینت منسل همراهه رو بگیر و نگاه کن و گوش کن ببین چه شاهکاریه.مطمئنم تحت تاثیر قرار میگیری.میخوای برات اپلودش کنم.حجمش کمه و بی نط=ظیره.

لینک به ارسال
هیچ بازی اشکمنو درنیاورد چون اگه احیانا بخواد دراد جلوی خودمو میگیرم!

ولی کسی میخواد بازی تراژدیک بازی کنه ??قط Rain.

سلطانه اگه بازیش نکردید حتما این کارو بکنید؛

2-3 ساعت بیشتر نیست، یادش بخیر ساعت 2 شب داشتم بازی میکردم ??رداشم امتحان ریاضی داشتم هیچی هم بلد نبودم!!!

داداش من rain رو خیلی وقته دارم ولی بازیش نکردم.واقعا انقدر باحاله بازیش؟

البته یه بازی بی نطیر و تاثیر گذار دیگه هم ico هستش که خیلی جذابه.

لینک به ارسال
حتما باید همشون رو بازی کنی ابراهیم جون.حی??ن واقعا اگه بازی نکنی.هچ کدوم مثل اول mass effect 3 منو احساساتی نکرد.لط??ا ویدئوی اول mass effect 3 که با اهنگ شاهکار leaving earth از استاد کلینت منسل همراهه رو بگیر و نگاه کن و گوش کن ببین چه شاهکاریه.مطمئنم تحت تاثیر قرار میگیری.میخوای برات اپلودش کنم.حجمش کمه و بی نط=ظیره.

دستت درد نکنه داداش سعید ممنون که به ??کر من هستی.خیلی آقایی.حر?? شما واجبه.یادم نمیره بازیشون میکنم.اگه زحمتی نیست بزار حتما گوش میکنم.نمیدونم چجوری تشکر کنم ممنون.داداش عزیز.

داداش راستی این قضیه مرد قلمی بازیش چه هم اسم و هم خودش برام آشناس.تو ps2 نبوده بازیش؟

لینک به ارسال
دستت درد نکنه داداش سعید ممنون که به ??کر من هستی.خیلی آقایی.حر?? شما واجبه.یادم نمیره بازیشون میکنم.اگه زحمتی نیست بزار حتما گوش میکنم.نمیدونم چجوری تشکر کنم ممنون.داداش عزیز.

داداش راستی این قضیه مرد قلمی بازیش چه هم اسم و هم خودش برام آشناس.تو ps2 نبوده بازیش؟

چاکرتم ابراهیم جون.دارم برات اپلودش میکنم.حتما ببینش .به نظر من احساسی ترین صحنه ی بازیهای رایانه ای هستش البته این سلیقه اس ولی واقعا اشک منو در میاره.موزیکش به قدری زیباست که مو به تن ادم سیخ میکنه.

داداش slender man ??قط روی موبایل و پی سی بوده تا حالا و نسخه ی کنسولی نداشته تا به حال.

لینک به ارسال
چاکرتم ابراهیم جون.دارم برات اپلودش میکنم.حتما ببینش .به نظر من احساسی ترین صحنه ی بازیهای رایانه ای هستش البته این سلیقه اس ولی واقعا اشک منو در میاره.موزیکش به قدری زیباست که مو به تن ادم سیخ میکنه.

داداش slender man ??قط روی موبایل و پی سی بوده تا حالا و نسخه ی کنسولی نداشته تا به حال.

ممنون عزیز.منم با موسیقی بازیا خیلی ارتباط و احساسات برقرار میکنم.حتما همینطوره.

آره بازی slender man برام آشنا بود.پس pc بود.به the evil within و silent hill میرسه.بنظر نمیاد.

لینک به ارسال
ممنون عزیز.منم با موسیقی بازیا خیلی ارتباط و احساسات برقرار میکنم.حتما همینطوره.

آره بازی slender man برام آشنا بود.پس pc بود.به the evil within و silent hill میرسه.بنظر نمیاد.

داداش از slender man به عنوان یکی از 3 بازی برتر ترسناک تاریخ یاد میکنن.واقعا هم وحشتناکه مخصوصا با هد??ون و تنهایی.ویدئوهای واکنش ا??راد وقت بازی کردن این بازی توی اینترنت پخشه.سکته میکنن از ترس واقعا.

لینک به ارسال
داداش من rain رو خیلی وقته دارم ولی بازیش نکردم.واقعا انقدر باحاله بازیش؟

البته یه بازی بی نطیر و تاثیر گذار دیگه هم ico هستش که خیلی جذابه.

ico رو بازی نکردم ولی با رین خیلی حال کردم. سادگی زیبایی داره و البته یکمی سخت هم هست وبی چیزی نیست نشه ر??ت!

لینک به ارسال

داداش این لینک دانلود زیباترین و احساسی ترین صحنه ای که توی بازیها دیدم.خیلی از سایتها این صحنه و مخصوصا این موسیقی رو به عنوان احساسی ترین موسیقی و صحنه ی بازیها انتخاب کردن.بی نقص و شاهکاره.??قط همینو میشه گ??ت.اگه دیدیش بهم بگو چطور بود.

Download Top Emotional Music All Times Leaving [Clint Mansell Effect mp4

لینک به ارسال
داداش از slender man به عنوان یکی از 3 بازی برتر ترسناک تاریخ یاد میکنن.واقعا هم وحشتناکه مخصوصا با هد??ون و تنهایی.ویدئوهای واکنش ا??راد وقت بازی کردن این بازی توی اینترنت پخشه.سکته میکنن از ترس واقعا.

که اینطور نمیدونستم.جز 3 بازی برتر ترسناکه.سایلنت هیل اون نسخه ای تو کشتی شروع میشود خیلی خیلی ترسناک بود.

شاید ترس زیاد این بازی بخاطر اول شخص و موسیقیش باشه.چون مرد قلمی که آنچنان ترس نداره!نمیدونم بازیش بیاد ببینیم چی باعث شده که انقدر ترسناک باشه.

لینک به ارسال

از همه ی اینها بیشتر بازی Max Payne 1 بود.همونجایی که میزنن زن و بچت رو میکشن خیلی دردناک بود.همینطور تو RE6 اون لحظه ای که Pears جون Chris رو نجات میده و خودش میمیره واقعا ناراحت کننده بود.

لینک به ارسال
که اینطور نمیدونستم.جز 3 بازی برتر ترسناکه.سایلنت هیل اون نسخه ای تو کشتی شروع میشود خیلی خیلی ترسناک بود.

شاید ترس زیاد این بازی بخاطر اول شخص و موسیقیش باشه.چون مرد قلمی که آنچنان ترس نداره!نمیدونم بازیش بیاد ببینیم چی باعث شده که انقدر ترسناک باشه.

بازیش هست داداش واسه PC. داداش من اون اوایل وقتی عکسای Slender Man رو میدیدم خندم میگر??ت که چجوری یه مرد کت شلواری آدم رو میترسونه اما وقتی بازی رو دانلود کردم وحشتناک ترین صحنه ی عمرم رو دیدم.تا 6 ماه هرشب جلو چشمام بود.حتی اگه نو صبح بازی کنی و صدای بازی رو هم قطع کنی باز هم از ترس میمیری.حتما این بازی رو دانلود کن.

لینک به ارسال
بازیش هست داداش واسه PC. داداش من اون اوایل وقتی عکسای Slender Man رو میدیدم خندم میگر??ت که چجوری یه مرد کت شلواری آدم رو میترسونه اما وقتی بازی رو دانلود کردم وحشتناک ترین صحنه ی عمرم رو دیدم.تا 6 ماه هرشب جلو چشمام بود.حتی اگه نو صبح بازی کنی و صدای بازی رو هم قطع کنی باز هم از ترس میمیری.حتما این بازی رو دانلود کن.

نمیدونم ولی باسه کسی که تو این سبک از بازی بوده. چه بازی چه ??یلم آسون باشه بازی کردنش.باز من بازیش میکنم میبینم واقعا همینطوریه که بقیه میگن یا نه.

لینک به ارسال
داداش این لینک دانلود زیباترین و احساسی ترین صحنه ای که توی بازیها دیدم.خیلی از سایتها این صحنه و مخصوصا این موسیقی رو به عنوان احساسی ترین موسیقی و صحنه ی بازیها انتخاب کردن.بی نقص و شاهکاره.??قط همینو میشه گ??ت.اگه دیدیش بهم بگو چطور بود.

Download Top Emotional Music All Times Leaving [Clint Mansell Effect mp4

ممنون داداش سعید گل.دیدم ویدیو بازی.همینطور بود که گ??تید غمناک.واقعا چه بازیهایی از دست دادم.به عمق ??اجعه پی بردم.

لینک به ارسال

بسیار عالی.دستت درد نکنه سعید جون مقاله خیلی قشنگی بود.احساسی ترین بازی که تو عمرم بازی کردم هم هوی رین هستش.خدایی بعضی جاخاش به زور جلو اشکمو نگه میداشتم.مس ا??کت ۳ رو بازی نکردمولی حتما باید بازی کنم نسخه های دو و سه رو.

بازیه ico رو هم خوب اومدی خیلی احساسیه‌.اقاقی ueda هم مثله دیوید کیج یک استاده تو ساخت بازی.مخصوصا با شاهکارش shadow of colossus

Last of us هم خیلی احساسیه بازیش.

لینک به ارسال

خیلی عالیه داش سعید

من از این لیست Fahrenheit و Mass Effect 3

رو بازی کردم اما غم انگیزترین بازی که بازی کردم

بازی Xenosaga 3 محصول 2006 ps2 بود

چه حسی بهتون دست میده وقتی توی یه بازی jrpg در پایان بازی چهار شخصیت از هشت شخصیت اصلی بازی بمیرن؟

:saddd: :saddd: :saddd: :saddd: :saddd:

لینک به ارسال
بسیار عالی.دستت درد نکنه سعید جون مقاله خیلی قشنگی بود.احساسی ترین بازی که تو عمرم بازی کردم هم هوی رین هستش.خدایی بعضی جاخاش به زور جلو اشکمو نگه میداشتم.مس ا??کت ۳ رو بازی نکردمولی حتما باید بازی کنم نسخه های دو و سه رو.

بازیه ico رو هم خوب اومدی خیلی احساسیه‌.اقاقی ueda هم مثله دیوید کیج یک استاده تو ساخت بازی.مخصوصا با شاهکارش shadow of colossus

Last of us هم خیلی احساسیه بازیش.

چاکرم محمدرضا جون.در مورد هوی رین باهات موا??قم کاملا.last of us هم صحنه ای که انول بازی دختر جوئل میمیره واقعا اشک ادم در میاد. ueda واقعا از اساتید این صنعته.البته به نظر من ایکو خوش ساخت تر از sadow colossus بود البته ??قط در مقایسه با ایکو پایین تره ولی از تمام بازیای دیگه یک سر و گردن بالاتره.خداکنه این the last guardianهم بیاد بالاخره.

لینک به ارسال
خیلی عالیه داش سعید

من از این لیست Fahrenheit و Mass Effect 3

رو بازی کردم اما غم انگیزترین بازی که بازی کردم

بازی Xenosaga 3 محصول 2006 ps2 بود

چه حسی بهتون دست میده وقتی توی یه بازی jrpg در پایان بازی چهار شخصیت از هشت شخصیت اصلی بازی بمیرن؟

:saddd: :saddd: :saddd: :saddd: :saddd:

چاکرم داداش.البته توی mass effect هم میتونستی جوری رقم بزنی که نص?? بیشتر یارها و دوستات بمیرن.ولی اون صحنه ی اولش که ??رمانده شپرد مجبور میشد زمین رو ترک کنه و از س??ینه نابود شدن تدریجی زمین و مرگ اون پسر بچه رو می بینه به همراه موسیقی بی نظیر کلینت منسل برای من احساسی ترین صحنه بود.چون من با این سری زندگی کردم و واقعا عاشق تک تک شخصیتهاش و به خصوص ??رمانده شپرد هستم.

لینک به ارسال

حی?? که ps3 ندارم.:crying::crying::crying::-_-:

لینک به ارسال

من واقعا و واقعا از Heavy Rain و Beyond خیلی خیلی خوشم اومد . عاشق این دو بازیم

لینک به ارسال

??قط The Walking Dead و The Wolf Among Us

واقعا سر The Walking Dead گریم در اومد ...

لینک به ارسال

کرایسیس 3 هم اشک منو در آورد از بس بیخود بود

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...