رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

۸ نکته ای که باید در مورد بازی clash of clans بدانید :)

پست های پیشنهاد شده

gadgetnews565.jpg

[h=1]از آنجایی که این روزها بازی clash of clans به شدت در دنیا و البته ایران، محبوب شده، چند نکته ی مهم را که باید در مورد این بازی بدانید، اینجا مرور می کنیم. همچنین می توانید کلن مورد نظرتان را در کامنت ها معر??ی کنید تا علاقمندان، به آن بپیوندند.

آپدیت جدید بازی

خبرهای جدیدی که روز گذشته منتشر شد، حاکی از ان است که در اپدیت حدید بازی(که هنوز تاریخ دقیق ان معلوم نیست)، به جای انکه مجبور باشید هرقسمت از دیوار را جداگانه انتخاب کرده و ارتقا دهید، قادر خواهید بود تا کل دیوار را انتخاب کرده و هزینه ی ارتقای تمام دیوار را پرداخت کرده و کل آن را همزمان ارتقا دهید. این امر یکی از آزاردهنده ترین مشکلات بود که خوشبختانه در این اپدیت حل خواهد شد. همچنین در دیوارهای با لول ۶ یا بالاتر، می توانید دیوارها را علاوه بر طلا، با اکسیر نیز ارتقا دهید،انتخاب با شماست.

حالا بریم سراغ ۸ نکته مهم:

[/h][h=3]Gems_2500.jpeg[/h][h=3]

نکته ۱: جم های خود را ذخیره کنید[/h][h=1]

زمانیکه بازی را شروع می کنید، ۵۰۰ جم دارید. در صورت ساخت و ساز، ۵۰ جم را برای کامل کردن ساختمان سازی از دست می دهید. اما می توانید جم هایتان را ذخیره کرده تا بیلدرهای(کارگران) بیشتری را خریده و ساخت و ساز را سریع تر انجام بدهید. هزینه های هر بیلدر به صورت زیر است:

بیلدر ۲: ۲۵۰ جم

بیلدر ۳: ۵۰۰ جم

بیلدر ۴: ۱۰۰۰جم

بیلدر ۵: ۲۰۰۰ جم

بیلدرهای ۳ سریع بدست می آیند، اما بیلدرهای ۴ و ۵ ، معمولاً دیرتر تولید می شوند. بیلدرهای بیشتر، به شما اجازه می هند تا ساختمانهای بیشتری را بسازید و بنابراین می توانند بسیار به شما کمک کنند. اگه بتوانید پیروزیهای بیشتری بدست بیاورید، می توانید بیلدر ۴ را در عرض چند ماه بدست بیاورید، بدون اینکه لازم باشد چیزی بخرید. اگه میخواهید بیلدرهای پنجم را هم بدست بیاورید، باید بیشتر تلاش کرده و پیروزی های بیشتری را بدست بیاورید.

[/h][h=3]11-620x220.jpg

نکته ۲: ا??راد ارزانی را انتخاب کنید[/h][h=1]یکی از بزرگترین اشتباهاتی که تازه کاران انجام میدهند، این است که به هزینه ی هر ??رد، توجهی نمی کنند. اگرچه، غول ها(جاینت ها)، عالی هستند، اما بسیار گران تر از بربری ها می باشند. در مراحل بالاتر، دراگون ها??وق العاده اند، اما آنها از غول ها بسیار گران ترند. به عامل زمان هم باید توجه کرد. درست است که ویزاردها، بسیار قوی تر از کمانداران هستند، اما هم هزینه بیشتری دارند و هم ۸ دقیقه طول میکشد تا ساخته شوند. در حالیکه، ۴کماندار را می توانید در کمتر از ۲ دقیقه بسازید. پس اگر به دنیال ذخیره ی منابعتان هستید، باید ا??راد ارزانی را انتخاب کنید. البته باید توجه داشته باشید که بهترین ا??راد، به سطح(لول) شما بستگی دارد.

[/h][h=3]Clash-of-Clans-Spell.jpg

نکته ۳: اسپل ها را تنها هنگامیکه نیاز است، است??اده کنید[/h][h=1]اسپل ها بسیار گران هستند و مدتی طول میکشد تا ساخته شوند. اگرچه اسپل ها بسیار موثر و کارامد هستند، اما باید مطمئن شوید نبردی که در حال انجام ان هستید، است??اده از اسپل را ضمانت می کند.

اسپل خشم در ۲۳۰۰۰ اکسیر، و اسپل ش??ابخش در ۱۵۰۰۰ اکسیر، شروع می شود.

[/h][h=3]Town-Hall-Level.png

نکته ۴: تاون هال خود را کم کم ارتقا دهید[/h][h=1]تاون هال، یکی از مهمترین چیزهایی است که باید در بازی clash of clans بدانید. اگر تاون هال شما از تاون هال دشمنتان بیشتر باشد، میزان غنائمی که می توانید ازحری?? بگیرید کاهش می یابد. اگر تاون هال شما، یک سطح از دشمنتان بالاتر باشد، تنها ۹۰% غنائم را می توانید غارت کنید. اگر این اختلا?? به سه سطح برسد، تنها ۲۵% ، و برای اختلا?? ۴ سطح یا بیشتر، تنها ۵% غنائم موجود را می توانید غارت کنید. در نتیجه، پیشنهاد می کنیم به تاون هال ۴ ر??ته و در این تاون هال بمانید وساختارهای د??اعی، اردوگاه های سربازان و کاوش خود را به بهترین حالت ارتقا دهید. حتی می توانید دیوارهای خود را نیز ، قبل از ر??تن به تاون هال ۵، به حداکثر ارتقا دهید. این ??رآیند را برای هر سطحی(لولی)، تکرار کنید.

[/h][h=3]

نکته ۵: بسرعت بازی را شروع کنید[/h][h=1]وقتی برای اولین بار، کلش آ?? کلنز را بازی می کنید، سه روز شیلد(محا??ظت) دریا??ت می کنید. اما، حتی اگر شیلد شما از بین ر??ته باشد، به دلیل نکته ی ۴، ا??راد اندکی، تمایل دارند به شما حمله کنند. بنابراین وقتی به منابع بیشتری نیاز دارید، بدون ترس از انتقام، بازی را شروع کنید.

[/h][h=3]نکته ۶: از ویژگی «NEXT» ، زیاد است??اده کنید[/h][h=1]اگر چه با زدن دکمه ی next مقدار اندکی از طلای شما، برای ر??تن به پایگاه بعدی، کم می شود، اما هنگام ایجاد منابع یا سربازان، شما همیشه باید، با دکمه ی NEXT ، بهترین پایگاه را بیابید. بنابراین، قبل از حمله به یک پایگاه، برای جلوگیری از هدر ر??تن ا??رادتان، مطمئن شوید که بهترین پایگاه را برای حمله انتخاب کرده اید. مراقب باشید هیچگاه، اندک طلای باقیمانده ی خود را برای ارتقا خرج نکنید و این مقدار طلا را برای است??اده از ویژگی NEXT ،نگه دارید.

[/h][h=3]clash-of-clans-clan-castle-loot-indication.jpg

نکته ۷: قلعه ی گروه را در مرکز پایگاه قرار دهید[/h][h=1]قلعه ی گروه، شاید مهم ترین ساختار د??اعی در این بازی باشد، اما تنها به شرطی که آن را در مرکز پایگاهتان قرار دهید. زیرا هنگامیکه، ا??راد دشمن، وارد محدوده ی قلعه ی گروه می شوند،(اگر محدوده ی وسیعی داشته باشد)، ا??راد شما خارج قلعه را پر کرده و به ا??راد در حال حمله ی دشمن، حمله خواهند کرد.توجه کنید که سربازهای قلعه ی گروه، قادر به جهش از دیوارهای خودتان هستند.

اگر قلعه ی گروه را خارج از پایگاه قرار دهید، دشمن می تواند ا??راد داخل قلعه ی گروه را، ??ریب داده و بسادگی آنها را خارج از محدوده ی قلعه، بکشد. اگر قلعه را داخل پایگاه، نگه دارید، دشمن، برای گر??تن پایگاهتان، هم از ا??راد قلعه و هم ازساختارهای د??اعی، آسیب خواهد دید.

اگر می خواهید در تاون هال خود بمانید، درخواست کماندار بدهید، زیرا کمانداران، اغلب، ا??راد را از پشت دیوار، مورد هد?? قرار می دهند؛ که به آنها اجازه می دهد تا بدون آسیب دیدن، غول ها و بربری ها را سرنگون کنند. بازکنانی که در سطوح بالایی هستند، شاید ا??راد مت??اوتی، مثل دارگون ها انتخاب کنند، اما این امر به گروهی نیاز دارد که این سربازان را بدهد.

توجه کنید که این نکته، عملاً تنها برای بازیکنان تاون هال ۷، و بالاتر به کارگر??ته می شود. در تاون هال های پایین تر، ساختمان کا??ی برای جلوگیری از ??ریب خوردن یا غارت کردن ا??راد در قلعه ی گروه را، ندارید. تاون هال ۷، هنوز قابلیت ??ریب خوردن دارد، اما محکم تر است. در تاون هال ۸و بالاتر، دشمن مجبور می شود تا ساختمان ها یا تعدادی از ا??راد را برای بیرون راندن سربازان از قلعه ی گروهتان، تخریب کند.

250px-Dark_Elixir_Storage6.png

[/h][h=3]

نکته ۸: به دارک اکسیر اهمیت ??راوانی دهید[/h][h=1]وقتی به تاون هال ۷ یا بالاتر می رسید، منبعی که شما را محدود می کند، همیشه اکسیر تاریک است. معمولاً دارک اکسیر کا??ی را پس از حداکثر ارتقاهایی که به طلا و اکسیر مربوط اند، بدست می آورید. در نتیجه، دارک اکسیر را، نسبت به منابع دیگر، در بالاترین اولویت قرار دهید.

گجت نیوز

دوستان عزیز: می توانید کلن مورد نظر خود را برای معر??ی به سایرین، در زیر کامنت کنید

[/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلن : امپراطوران

اسم خودم : John Morston

لینک به ارسال

منم در ما??یای دهگلان پیش دوستام هستم خودم لیدر لول شصت و شیش با اسم parsa-habibi

لینک به ارسال

iran souls اسم خودمم هم ali5 هست .

لینک به ارسال

یه چیز دیگه برای دارک اکسیر اگه دارک اکسیر میخوای بیا کریستال و مستر خیلی دارک اکسیر هست توی یه ه??ته تونستم بربر کنیگم رو پنج کنم ینی مشت آهنین:heheh:

لینک به ارسال

??قط برای اندروید و ios هست داداش . البته روی pc با کمک blue stacks نصب میشه . توضیحات رو تو اینترنت پیدا کن

لینک به ارسال

دوستان اگه گوشیتون روت هست برنامه xmodgames رو دان کنید .

تعداد طلا و دارک اکسیر و اکسیر رو تو برنامه میزنید . خودش براتون اتک پیدا میکنه . تو کلن وار هم میتونید به صورت ازمایشی اتک بزنید . تو اینترنت هست . راهنمای ??ارسی هم داره . مو??ق باشید:wink:

لینک به ارسال

خیلی نکات م??یدی برای تازه واردا البته بود چون من خودم تمام اینارو به عنوان تجربه کسب کردم!!

با ارچر و بربر اتک میرم . جمامو ذخیره کردم الان 4 تا بیلدرم دارم . ممنون

در مورد اپدیت جدیدم بگم که خیلی چیزا اضا??ه شده من شنیدم تاون هال 11 هم قراره بیاد !!

لول خودم 61

اسم کلنم :iranian prince

اسم خودم تو بازی : ==><==

کلنمونم یه سر بزنید نسبتا قویه :)

لینک به ارسال

warrior991

بیایید بچه ها!

Ali5 داداش چطوریه روش کار اون برنامه؟

لینک به ارسال
خیلی نکات م??یدی برای تازه واردا البته بود چون من خودم تمام اینارو به عنوان تجربه کسب کردم!!

با ارچر و بربر اتک میرم . جمامو ذخیره کردم الان 4 تا بیلدرم دارم . ممنون

در مورد اپدیت جدیدم بگم که خیلی چیزا اضا??ه شده من شنیدم تاون هال 11 هم قراره بیاد !!

لول خودم 61

اسم کلنم :iranian prince

اسم خودم تو بازی : ==><==

کلنمونم یه سر بزنید نسبتا قویه :)

برهان ببخشید ولی اشتب نکردی تاون هالت رو نه کردی و یه چیز دیگه نقشه خواستی برو به کلش ا?? کلنز تولس دات کام میخوای تا برات نقشه پ.خ کنم؟

لینک به ارسال

بچه ها کلن خواستید من خودم یه مدت توی این کلن بودم خیلی هم خوبه great stars ایرانی هستن و خیلی با مرام ولی دونات کنید اونجا والا کیک

لینک به ارسال

سلام .....

کلنم:iran clasher

اسمم:MaHdI

خوشحال میشم به کلنمون بیاین و به ما بپیوندین

تاون حالم ه??ته اگه مشکلی در مپم دیدین بهم بگین ممنون:93:

لینک به ارسال

میدونم زود تاون هالمو 9 کردم ولی یه روش پیدا کردم میتونین پول بیشتری به جیب بزنین و زود زود اپ کنین

چون شما خیلی با معر??تین همگی میگم این روش رو :

اول برین setting بازی

زبانش رو تغییر بدین . بعد که بازی ریستارت میشه وقتی میرین اتک مقدار پولی که دارن بیشتر میشه !!! واقعا کار میکنه

من خودم با این روش 3 تا کمپ رو لول 6 کردم تو 2 روز ینی تو 2 روز تقریبا سه میلیون الکسیر!!

این زبانا بیشتر پول میده! : چینی و کره ای و هندی !! ایتالیا هم بد نیست

لینک به ارسال

??ک کنم لولم از همه ی شما بالاتره:heheh:

انگار ن??ر اول ازمون شدم

لینک به ارسال

لول من ۸۰ مال شما ها چی البته من دیگه بازی نمیکنم ول کردم

لینک به ارسال

من یه لول 114 دارم با تاون هال لول 9

اونو ول کردم . تو گوشی قبلیم بود

الان که دارم یدونه لول 61 هستش تو همون کلنی که گ??تم

لینک به ارسال
لول من ۸۰ مال شما ها چی البته من دیگه بازی نمیکنم ول کردم

پارسا خوب چرا نذاشتی واسه ??روش؟!

لینک به ارسال

بچه ها موا??قید یه گروه بزنیم به اسم پی سی دی؟!

لینک به ارسال

اره کی پولشو میده

لینک به ارسال

آره ??کر خوبیه گروه بزنیم p30day عالی میشه

لینک به ارسال

بچه ها شاید بعد وار گروه رو بهم بزنم راستی کی رو لیدر کنیم کی کولیدر یکی از مدیر پی سی دی توی این بازی نیس؟! که لیدر شه

لینک به ارسال

دوستان بیاید کلن سایت رو درست کردم

اسمش هم p30day هستش

لط??ا یه چند ن??ر بیان تا کلن رو گسترش بدیم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...