رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edzio

تمام کردن Dark Souls با کنترلر گیتار !

پست های پیشنهاد شده

DarkSouls-11-200x200.png احتمالا همه شما تا حالا بازی Dark Souls را انجام داده اید یا حداقل اسم آن را شنیده اید. عنوانی که در عین سخت بودن بسار دلنشین است و طر??داران زیادی دارد. تمام کردن این بازی با کنترلرهای معمولی به شدت دشوار می باشد و بسیاری از کسانی که این بازی را انجام داده اند، در اواسط یا اوایل بازی را از شدت سختی ناتمام گذاشته اند. حال به تازگی شخصی توانسته این عنوان را با کنترلرهای گیتار به اتمام برساند. برای جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده کنید.

کنترلرهای گیتار برای بازی کردن عناوینی مثل Guitar Hero به بازار آمده اند و انجام دادن و تمام کردن بازی های هاردکوری مثل Dark Souls با این کنترلرها امری ??وق العاده سخت و طاقت ??رسا می باشد. در پایین می توانید ویدیویی را دریا??ت کنید که شخصی با است??اده از کنترلر گیتار دو تن از سخت ترین باس های این بازی را از بین می برد:

در این ویدیو می توانید مشاهده کنید که این شخص باس های آنورلاندو را شکست می دهد. این دو باس برای طر??داران این بازی بسیار شناخته شده می باشند.

Dark Souls یکی از محبوب ترین عناوین RPG می باشد که به دست استودیو From Software ساخته شده است.

منبع:گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو این بازی چه استعداد هایی کش?? شدن!!!

لینک به ارسال
تو این بازی چه استعداد هایی کش?? شدن!!!

اره واقعا!!:thumbsup:

من سره این غوله دیدی الان این یارو هم اخرای جونه غوله نزدیک بود بمیره!یکی دوبار همین جوری مردم یعنی انگار دنیا رو سرم خراب شد!!!:369176i664wis02c:

اولین بارم که بازی کردم یه دو ساعتی قشنگ کار کردم روشون تا بکشمشون:n4v1d_174::90::10:

لینک به ارسال

اگه به این میگن گیمر پس به ایرانیا چی میگن. احتمالا گوگول.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...