رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

iPhone 6 بازی های خود را از استودیو های معروفی دریافت خواهد کرد

پست های پیشنهاد شده

liveblog0603-250x166.jpg

همان طور که می دانید امروز کمپانی معرو?? و محبوب اپل جدیدترین پرچم داران خود در دنیای موبایل را معر??ی کرد. امروز به طور رسمی iPhone 6 و iPhone 6 Plus معر??ی شدند. سری گوش های iPhone از محبوب ترین گجت های دیجیتالی محسوب می شوند. برای جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده کنید.

همان طور که می دانید گوشی های هوشمند کارهای بسیاری انجام می دهند. یکی از این کارها توانایی اجرا بازی ها می باشد که نسبت به بازی های چند سال پیش موبایل ها یک انقلاب محسوب می شود! حال به تازگی کمپانی اپل در مراسم معر??ی گوشی های جدید خود از لیست بلند بالای استودیو های بازیسازی پرده برداشته است. در این لیست نام استودیو های بزرگی مثل CD Project Red , Rebelion , EA , Epic Games , Squre Enix و .. به چشم می خورد که بنابر گ??ته های اپل همگی این استودیو ها بازی های زیادی را برای دستگاه های این شرکت خواهند ساخت. اینطور که به نظر می رسد بیشتر استودیو های بازی سازی در حال ورود به بازار نوپا دستگاه های همراه می باشند. همپنین در مراسم امروز بازی ای به نام MOBA نیز معر??ی شد، این بازی توسط استودیو Super Evil در حال توسعه می باشد. عکسی نیز از این بازی منتشر شده که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید:

vainglory.0.0_cinema_1280.0.jpg

iPhone 6 امروز به طور رسمی معر??ی شد.

منبع

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه استدیوهایی قراره براش بازی بسازه.capcom , rockstar هم میگر??تی.خیال خوتو راحت میکردی!

لینک به ارسال

آی??ون 6 اصلا در حد انتظارات ظاهر نشد...جالبش اینه که طراحیش یه جورایی کپی ??احش از نوت1 هس بخصوص انحناهاش

در کل تا وقتی این کنسول ها باشن بازی با گوشی اصلا منطقی نیس و ??قط باطری گوشی ??دا میشه.

ویرایش شده توسط mohammads77

لینک به ارسال

گوشی چرتی بود؟؟؟ عالی به چی میگین شما؟؟؟؟

ولی عجب مراسمی بود. همه حضار کرکاشون ریخته بود.

لینک به ارسال
چه استدیوهایی قراره براش بازی بسازه.capcom , rockstar هم میگر??تی.خیال خوتو راحت میکردی!

داداش استودیوها همه تمرکزشون به کنسول هاست و بازی های گوشی و تبلت صر??ا سرگرمیه و تلاش بخصوصی روشون انجام نمیشه

البته اینم بگم که این استودیوها بخصوص اینایی که گ??ته شده همش دنبال پولن و قشنگ برای آندروید بازی هم میدن.

لینک به ارسال
گوشی چرتی بود؟؟؟ عالی به چی میگین شما؟؟؟؟

ولی عجب مراسمی بود. همه حضار کرکاشون ریخته بود.

من نمیگم چرت بوده...گوشیه عالی هس

اما یادته اپلیا چقد از حاشیه های زد2 و الانم زد3 تمسخر میکردن

یا طراحی سامسونگ رو...

من کاری ندارم اما از لحاظ طراحی گند زد.

لینک به ارسال
داداش استودیوها همه تمرکزشون به کنسول هاست و بازی های گوشی و تبلت صر??ا سرگرمیه و تلاش بخصوصی روشون انجام نمیشه

البته اینم بگم که این استودیوها بخصوص اینایی که گ??ته شده همش دنبال پولن و قشنگ برای آندروید بازی هم میدن.

درسته اون استدیوها دنبال پولن و به پولشونم میرسن.کم نیستن کسایی که ??قط با گوشی بازی میکنن.

لینک به ارسال
من نمیگم چرت بوده...گوشیه عالی هس

اما یادته اپلیا چقد از حاشیه های زد2 و الانم زد3 تمسخر میکردن

یا طراحی سامسونگ رو...

من کاری ندارم اما از لحاظ طراحی گند زد.

منم با ps-lord بودم.

که الان باز میخواد بگه سنی سنی.

هیچی یادم نیس:gigglesmile:

منم از طراحیش زیاد خوشم نیومد ولی بازم بدک نیس. ظاهرو بیخی/باطنو بچسب حاجی که میخواد همرو بپاشونه. :39368n1b2x3prdz:

کلا سری s گوشی های اپل مث 4s یا 5s بهتر میشن. اینم اگه یه چی مث اون حرکتو بزنه روش ??ک کنم خیلی ردی?? بشه.

لینک به ارسال

بالاخره ای??ون 6 هم اومد!

باور نکردنیه که این همه چیپ و پردازنده و امکانات رو تو 6.9 میلیمتر جا داده! اپل همیشه بی حشایه و تبلیغات معر??ی می کنه اما بعد از مدتی همه می بینن که همین یدونه گوشی معر??ی شده ، تک ن??ره حری?? ده تا کمپانی با صد تا گوشی هاشون میشه و اونا حر??ی برای گ??تن ندارم!

اما به شخصه م??هوم آی??ون پلاس رو ن??همیدم! کار عجیبیه!

با تشکر

لینک به ارسال

همین طور برای خودتون حر?? م??ت بزنید یکم بخنیدیم .............

لینک به ارسال

باور نکردنیه که این همه چیپ و پردازنده و امکانات رو تو 6.9 میلیمتر جا داده! اپل همیشه بی حشایه و تبلیغات معر??ی می کنه اما بعد از مدتی همه می بینن که همین یدونه گوشی معر??ی شده ، تک ن??ره حری?? ده تا کمپانی با صد تا گوشی هاشون میشه و اونا حر??ی برای گ??تن ندارم!

با تشکر

:5yt82hl_th:اپل همینه دیگه :5yt82hl_th:

ای??ون پلاس واقعا باطری خ??نی داره.:17:

حالا که این همه کمپانی دارن ??بلت میزنن به هر حال اپلم قا??یه رو نبازه دیگه. :wink:

خوش به حال خارجکیا میتونن از همه امکانات گوشیو ساعت اپل است??اده کنن :=Z:

ساعتش به هیچ وجه به درد ما نمیخوره :crying:

لینک به ارسال

با تشکر

پس بهتره تبلت زد 3 رو ببینی که بیشتر از اینارو تو 7 میل جا کرده...

لینک به ارسال
منم با ps-lord بودم.

که الان باز میخواد بگه سنی سنی.

هیچی یادم نیس:gigglesmile:

منم از طراحیش زیاد خوشم نیومد ولی بازم بدک نیس. ظاهرو بیخی/باطنو بچسب حاجی که میخواد همرو بپاشونه. :39368n1b2x3prdz:

کلا سری s گوشی های اپل مث 4s یا 5s بهتر میشن. اینم اگه یه چی مث اون حرکتو بزنه روش ??ک کنم خیلی ردی?? بشه.

دیگه خودت میدونی سونی دیگه:دی

دوربین 8 و یه متر حاشیه و رم 1 گیگ وکلا نگم...

لینک به ارسال
پس بهتره تبلت زد 3 رو ببینی که بیشتر از اینارو تو 7 میل جا کرده...

سونی هم محصولات با کی??یتی می سازه و من به شخصه سونی رو بعد از اپل بهترین می دونم ولی سونی اشکالش اینه که آندرویدی هست! خود سونی هم بار ها اعلام کرده که دنبال یک سیستم عامل جایگزین هستن بجای اندروید! یه زمانی خبر دادن می خوان از سیستم عامل ??ایر??اکس است??اده کنن و یه زمانی هم ویندوز ??ون اما هنوز زیر سایه آندروید موندن! اپل اگه موبایلش بی ریخت ترین طراحی رو هم داشته باشه باز جلو هست بخاطر سیستم عامل ??وق العادش!

لینک به ارسال
سونی هم محصولات با کی??یتی می سازه و من به شخصه سونی رو بعد از اپل بهترین می دونم ولی سونی اشکالش اینه که آندرویدی هست! خود سونی هم بار ها اعلام کرده که دنبال یک سیستم عامل جایگزین هستن بجای اندروید! یه زمانی خبر دادن می خوان از سیستم عامل ??ایر??اکس است??اده کنن و یه زمانی هم ویندوز ??ون اما هنوز زیر سایه آندروید موندن! اپل اگه موبایلش بی ریخت ترین طراحی رو هم داشته باشه باز جلو هست بخاطر سیستم عامل ??وق العادش!

من هیچوقت همچین چیزی از سونی نشنیدم!

منبع لط??ا...

به نظر خودم ویندوز??ون یه چیزی در حد سیمبین و جاواست،

ولی خب ios بهتره ولی همچنان اندروید پیشتازه!

لینک به ارسال

عزیزم احیانا نگی آندروید سیستم عامل نیس....آندروید محبوب ترین سیستم عامل دنیاست

عزیز دلم همین آندروید اینقد امکانات داره که اپل تازه داره از امکانات 3سال پیش آندروید کپی میکنه

این apple pay هم که از nfc است??اده میکنه و دیشب نیم ساعت راجبش حر?? میزد رو آندروید خیلی وقته دارتش (Google Wallet) و البته ویندوز??ون با نام Wallet

بدون اطلاعات حر?? نزنی بهتره

اینم بگم آی??ون6پلاس مقابل Note 4 حر??ی برای گ??تن نداره

لینک به ارسال

واقعا اپل دیگه باید در شرکت رو تخته کنه گوشی زده واقعا در حد جک.

اول که میگ??ت NFC چرته حالا خودش زده

میگ??ت پلاستیکی خوب نیست باز خودش میزنه دیگه.

دوربین 8؟؟؟؟؟؟ خب مثل خیلی چیزای دیگه بگو دوربین هم لازم ندارین دیگه مثل بلوتوث

cpu 64 بیتی اونوقت رم 1؟؟؟؟برای چیته 64 بیتی؟؟؟؟ واقعا رم 2 گذاشتن سخت بود؟؟؟

حالا بماند که بعد اون همه دوا با سامسونگ که میگ??ت کپی کردی خودش هم از اندروید کپی زده هم طراحی رو.

دیگه نوآوری هم که نداره.

واقعا معلوم نیست به چه امیدی مردم میرن میخرن؟ بیاین من سیب گاز میزنم بهتون میدم ارزونم میدم بهتون:heheh::heheh:

لینک به ارسال

الان هم بیاد زیر 3 میلیون نیست...

لینک به ارسال
واقعا اپل دیگه باید در شرکت رو تخته کنه گوشی زده واقعا در حد جک.

اول که میگ??ت NFC چرته حالا خودش زده

میگ??ت پلاستیکی خوب نیست باز خودش میزنه دیگه.

دوربین 8؟؟؟؟؟؟ خب مثل خیلی چیزای دیگه بگو دوربین هم لازم ندارین دیگه مثل بلوتوث

cpu 64 بیتی اونوقت رم 1؟؟؟؟برای چیته 64 بیتی؟؟؟؟ واقعا رم 2 گذاشتن سخت بود؟؟؟

حالا بماند که بعد اون همه دوا با سامسونگ که میگ??ت کپی کردی خودش هم از اندروید کپی زده هم طراحی رو.

دیگه نوآوری هم که نداره.

واقعا معلوم نیست به چه امیدی مردم میرن میخرن؟ بیاین من سیب گاز میزنم بهتون میدم ارزونم میدم بهتون:heheh::heheh:

سکوت لط??ا الکی شلوغش نکن. دستت به گوشت نمیرسه میگی پی?? پی?? بو میده/

شما برو سراغ سامیو امثالش که از جک گذشته اصن.

NFC کی گ??ت به درد نمیخوره؟؟؟ لینک میدی به من شما؟؟؟ من خبر ندارم.

درضمن این ای??ون الومینیومه. اگه 5c رو میگی که حالا اونو میشه از اشتباه های اپل گ??ت که پروژش شکست خورد کار جالبی هم نبود.

اپل مث بقیه الکی عدد نمیپرونه. همین 8 خیلیارو میزاره تو جیبش.در ضمن دوربین کمی بهبود داشته.

بلوتوث بلوتوثم نکن که با این حر??ت ??همیدم که هیچی نمیدونی. اولا بین دیوایس های اپل قابلیت انتقال هست. بعدشم اصن بلوتوث لازم نیس اغا پسر/ من که خودم تا الان یه بارم لازمم نشده. وقتی نت هست بلوتوثه ***؟؟؟

شما لازم نیس اصن نظر بدی. یعنی شما از مهندسای اپل بیشتر می??همی؟؟

لینک به ارسال

گوشی به درد نخوریه . اصلا تر زد توی ای??ون 6 کلا من اصلا سری ای??ون رو قبول ندارم صح??ه کوچیک . و سیستم عامل بسته که ادم دلش میگیره هیچ کاری نمیتونی انجام بدی و س??ارشی home گوشی رو درست کنی . اصلا ای??ون ارزش خرید نداره .

بعد از قرن ها از NFC است??اده کردن :78:

??کر کنم اولین گوشی سونی بود که NFC داشت نه ؟!!!

ولی ایپد ایر 2 برای گیم خوبه من میخوام یکی بخرم وقتی امد بیرون

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال

بهترین کی??یت و توی گوشی های هوشمند سونی داره . کی??یتی که توی سونی من دیدم تو محصولات اپل ندیدم .

گوشی من ساخت امریکاست (حتی خوده شرکت سونی هم نساخته که کی??یتش عالی از عالی باشه) بیش از 5 بار از دستم ا??تاده توی خیابون ک?? اس??الت ولی اخ نگ??ته . الان سامسونگ و ال جی بودن زرتی روده هاش زده بود بیرون . بازم سونی . با هیچ گوشی عوض نمیکنم z1 ام رو

لینک به ارسال
سکوت لط??ا الکی شلوغش نکن. دستت به گوشت نمیرسه میگی پی?? پی?? بو میده/

شما برو سراغ سامیو امثالش که از جک گذشته اصن.

Nfc کی گ??ت به درد نمیخوره؟؟؟ لینک میدی به من شما؟؟؟ من خبر ندارم.

درضمن این ای??ون الومینیومه. اگه 5c رو میگی که حالا اونو میشه از اشتباه های اپل گ??ت که پروژش شکست خورد کار جالبی هم نبود.

اپل مث بقیه الکی عدد نمیپرونه. همین 8 خیلیارو میزاره تو جیبش.در ضمن دوربین کمی بهبود داشته.

بلوتوث بلوتوثم نکن که با این حر??ت ??همیدم که هیچی نمیدونی. اولا بین دیوایس های اپل قابلیت انتقال هست. بعدشم اصن بلوتوث لازم نیس اغا پسر/ من که خودم تا الان یه بارم لازمم نشده. وقتی نت هست بلوتوثه ***؟؟؟

شما لازم نیس اصن نظر بدی. یعنی شما از مهندسای اپل بیشتر می??همی؟؟

عزیز من دستم به گوشت میرسه خیالت راحت من یه نوت 10 دارم یه گوشی g3 هم دارم. در مورد nfc من الان لینک سال پیش رو پیدا نمیکنم که پسر خوب که اونا در مورد nfc نظر داده بودن.

مشکل اصلی من با اپل سر همونه که مهندس های اپل ??کر میکنن خیلی می??همن. اونا باید در اختیار مشتری باشن نه اینکه سالی یه گوشی بدن اونم بگن سایز همینه که هست. تشخیص میدم بلوتوث لازم نداری. کی??یت ص??حه نمیاش تشخیص میدم همین بسته. تشخیص میدم این کیبرد چرت برات خوبه.حالا بماند بعد کلی سال اومده میگه اشتباه کردم حالا کیبرد هم عوض کنین. شما به من بگو چرا رم بیشتر نذاشته؟چون میگه همین برات کا??یه من تشخیص میدم.cpu 64 بیتی برای چیه وقتی رم یک بیشتر نیست؟ دوربین 8 اپل خوبه قبول 13 بهتر نبود؟؟ 16 میزاشت ازش کم میشد؟ نه ??قط دوست داره بگه من تشخیص میدم اینا براتون کا??یه. یه ادمی هم مثل شما میره میخره میگه به به اونا هم بهتر نمیکنن کار رو. تمام شد حالا هر چقدر دلت میخواد بگو خوبه و من حالیم نیست اپل حالیشه شما 2 تومن پول دوربین 8 بدی.

در مورد این هم بگم دوربین g3 خیلی بهتر از این 8 که گذاشته. حالا بماند دوربین گوشی های نوکیا.

لینک به ارسال

خطاب به دوستانی که آندروید رو برتر از iOS می دونن: دوستان عزیز وقتی iOS بود هنوز اندروید وجود نداشت بعدشم وقتی یک چیز محبوبه دلیل بر بهتر بودنش نیست اونم تو این وضعیت که با اختلا?? بسیار کمی جلوتر از نظر محبوبیت! بنده خودم بخطار گرون بودن ای??ون ، از یک گوشی اندوریدی است??اده می کنم و بسیار ازش ناراضی هستم! آندروید یک کپی ناقص از سیسم عامل اپل هستش! الان اون رام های غیر رسمی که برای اندروید ساخته میشه ، خیلی هوشمند تر از خود آندروید هستش!

لینک به ارسال
عزیز من دستم به گوشت میرسه خیالت راحت من یه نوت 10 دارم یه گوشی g3 هم دارم. در مورد nfc من الان لینک سال پیش رو پیدا نمیکنم که پسر خوب که اونا در مورد nfc نظر داده بودن.

مشکل اصلی من با اپل سر همونه که مهندس های اپل ??کر میکنن خیلی می??همن. اونا باید در اختیار مشتری باشن نه اینکه سالی یه گوشی بدن اونم بگن سایز همینه که هست. تشخیص میدم بلوتوث لازم نداری. کی??یت ص??حه نمیاش تشخیص میدم همین بسته. تشخیص میدم این کیبرد چرت برات خوبه.حالا بماند بعد کلی سال اومده میگه اشتباه کردم حالا کیبرد هم عوض کنین. شما به من بگو چرا رم بیشتر نذاشته؟چون میگه همین برات کا??یه من تشخیص میدم.cpu 64 بیتی برای چیه وقتی رم یک بیشتر نیست؟ دوربین 8 اپل خوبه قبول 13 بهتر نبود؟؟ 16 میزاشت ازش کم میشد؟ نه ??قط دوست داره بگه من تشخیص میدم اینا براتون کا??یه. یه ادمی هم مثل شما میره میخره میگه به به اونا هم بهتر نمیکنن کار رو. تمام شد حالا هر چقدر دلت میخواد بگو خوبه و من حالیم نیست اپل حالیشه شما 2 تومن پول دوربین 8 بدی.

در مورد این هم بگم دوربین g3 خیلی بهتر از این 8 که گذاشته. حالا بماند دوربین گوشی های نوکیا.

باشه باشه :wink:

در اختیار مشتری هم هستن عزیز. نمونش هم همین سر سایز ص??حه.

اونا به این باور بودن که بهترین سایز 4. چون میشه راحت با یه دست کار کردو اصلشم همینه ولی وقتی دید یه سری ناراضین بالاخره هم سر این موضوع هم اینکه بازارو از دست نده دیگه بزرگترشو داد.

کیبرد چه ایرادی داره؟؟؟

وقتی میتونه نتیچه بگیره برای چی ا??زایش بده؟؟؟ شما چی کار نمیتونی انجام بدی؟؟؟ الان محدود شدی به این خاطر؟؟

با همین اوضاع بهترین عملکردو داره ارائه میده حاجی.

دوربین اپل رو همه انتظار داشتن بره رو همون 13 که شما میگه ولی خو نشد. بازم خیلی خوبه. در ضمن من نگ??تم بهتر از این نیس.

دوربین های نوکیا واقعا حر?? نداره شکی نیس. درباره دوربینای دیگه هم من نظر نمیدم چون اصن سمتشون نر??تم/

شماها اگه خوشتون نمیاد حال نمیکنید دلیل نمیشه بگید چرته بیسانه.

منم نه با سونی نه سامی نه اچ تی سی نه هیچ دستگاه اندرویدی حال نمیکنم. ولی نمیام الکی حر?? بزنم بگم اشغاله.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...