رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

آیفون ۶ پلاس در مقابل غول ها ، راند اول : گلکسی نوت ۴ ، ال جی g3

پست های پیشنهاد شده

( به کدام رای می دهید ؟ )

iphone-6-plus-vs-galaxy-note-4-vs-lg-g3.jpg

سرانجام دست روزگار اپل را مجبور به تولید یک اسمارت ??ون غول پیکر کرد.اپلی که سالها بر سهولت است??اده از تل??ن همراه با یک دست تاکید داشت اکنون در مقابل درخواست کاربران خود سر تعظیم ??رود آورده و با یک ??بلت ۵.۵ اینچی به میدان آمده است.به هر حال آی??ون همیشه آی??ون است و یکی از غول های دنیای تل??ن همراه.اما در این میدان هم اپل تنها نیست و با رقبای سرسختی روبرو است.قصد داریم در دو مقاله به مقایسه ??بلت های مطرح بازار با آی??ون ۶ پلاس تازه وارد پرداخته و نظر شما کاربران عزیز گجت نیوز را در یک نظرسنجی در مورد این تل??ن ها جویا شویم.در ادامه با راند اول این مقایسه که نبردی میان آی??ون ۶ پلاس ، گلکسی نوت ۴ و ال جی ۳ است ، گجت نیوز را همراهی کنید. “پیش از هر چیز لازم است که واژه‌ی ??بلت را تعری?? کنیم. ??بلت به‌اصطلاح به گوشی‌هایی گ??ته می‌شود که ابعادی مشابه به تبلت‌ها دارند و از دو واژه‌یPhoneو Tablet گر??ته شده است.در واقع ??بلت گجتی است بین تبلت و اسمارت ??ون ??ون.اولین بار این اصطلاح توسط سامسونگ و برای گوشی گلکسی نوت و به دلیل ص??حه‌نمایش بسیار بزرگ آن گ??ته شد.

آی??ون ۶ پلاس

iphone-6-plus-620x422.jpg

این گوشی ص??حه نمایشی ۵.۵ اینچی IPS LCD با رزولوشن۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ رتینا اچ دی یا همان ۱۰۸۰p دارد . تراکم پیکسل ۴۰۰ppi و سیستم عامل iOS 8 , توانسته این گوشی با ص??حه نمایش بزرگ را بسیار بی نظیر نشان دهد . پشت این گوشی از آلیاژ آلومینیوم و ??ولاد ضد زنگ ساخته شده تا استحکام و سختی خاص خود را داشته باشد .آی??ون ۶ پلاس از پردازشگر ۶۴ بیتی A8 با ??ناوری ۲۰nm قدرت می گیرد . این ??بلت علاوه بر است??اده از باند های LTE , از VoLTE ( خدمات صوتی بر روی باند LTE ) و Wi-Fi 802.11ac ( که گ??ته شده ۳ برابرwifi آی??ون ۵s سرعت دارد ) نیز بهره می برد . Wi-Fi Calling از ویژگی های جدیدیست , که ??علا در ایالات متحده آمریکا و اروپا کار می کند .

سامسونگ گلکسی نوت ۴

Samsung-Galaxy-Note-4-0-620x414.jpg

کمتر از یک ه??ته پیش، سامسونگ از چهارمین عضو خانواده‌ی نوت یعنی نوت۴ پرده‌برداری نمود. خانواده‌ی گوشی‌های گلکسی نوت، همواره به عنوان برترین ??بلت‌های بازار شناخته شده‌اند و نوت ۴ نیز از این قاعده مستثنا نیست. ص??حه‌نمایش ۵.۷ اینچی با دقت QHD، پردازنده‌ی بسیار قدرتمند، دوربین عالی و قلم هوشمند دیجیتالی با کاربردهای ??راوان، تنها بخشی از مزایای این ابر گوشی عظیم‌الجثه محسوب می‌گردند. نوت ۴ بدون شک برترین رقیب آی??ون ۶ پلاس محسوب می‌گردد.

LG G3

lg-g3-620x433.jpg

پرچم‌دار حال حاضر کمپانی LG یعنی G3 یکی از بهترین گوشی‌های موجود در بازار است و ص??حه‌ای هم اندازه با آی??ون ۶ پلاس دارد. از مزایای G3 می‌توان به قاب بسیار باریک دور ص??حه‌نمایش، دوربین عالی با ??وکوس لیزری و دقت QHD اشاره نمود. G3 مسلما رقیبی سرسخت برای آی??ون ۶ پلاس خواهد بود.

جدول مقایسه آی??ون ۶ پلاس با گلکسی نوت ۴ و ال جی G3 :

iphone-6-plus-vs-galaxy-note-4-vs-lg-g3-1-620x3400.jpg

ویرایش شده توسط kazy

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نظرسنجی پرید :crying:

همین پایین اعلام کنید اگه خواستین.

مرامی. ایشالله عروسیتون جبران کنیم.:2ag99q0:

لینک به ارسال

دیگه واقعا حر?? حق گ??تن نداره که .....

Iphone 6

لینک به ارسال

نظر سنجی اضا??ه شد

لینک به ارسال

??قط lg g3 خوبه از همشون بهتره.

لینک به ارسال

??قط نوت 4

تو نظرسنجی اشتباه نوشتی note3

البته آی??ون پلاس هم خوبه ولی برای کسی که پولشو داشته باشه و سیستم عامل ios دوس داشته باشه

از نظر من که ??علا اینارو نمیتونم بخرم همشون خوبن :wink:

لینک به ارسال

اولا توی نظر سنجی باید بنویسید نوت4 نه نوت3!!!!!

ثانیا الان گوشیا دیگه سلیقه ای شدن و همشون از بس هر کاری برمیان...من به شخصه نوت4 و جی3 رو میپسندم

برید سایت خود اپل دیگه اونجا دروغ عیان تحویل مردم میده...آی??ون6 اون قدرا خوشگل نیس خصوصا از پشت که تقلید اچ تی سی رو کرده و الکی زرق و برق بهش داده

تازشم دوربینش بیرون زده اما اگه برید سایت اپل میبینید که عکسا چیز دیگن و دوربین بیرون نیس و این دروغ و توهین به کاربراشه...

لینک به ارسال

وقتی توی کن??رانس 10 دقیقه از قابلیت ا??قی حر?? میزنن دیگه معلومه گوشی و سیستم عامل چه امکانات قدیمی رو از آندروید کپی کرده.

قبول داشته باشید این در حد انتظات نبود و حتی در نظز سنجی های معتبر خیلی از کاربران نوشتن که ارزش لایک و دیس لایک هم نداره!!!

البته برای خیلیا یک انقلابه و این سلیقه هر کسی میتونه باشه

لینک به ارسال
اولا توی نظر سنجی باید بنویسید نوت4 نه نوت3!!!!!

ثانیا الان گوشیا دیگه سلیقه ای شدن و همشون از بس هر کاری برمیان...من به شخصه نوت4 و جی3 رو میپسندم

برید سایت خود اپل دیگه اونجا دروغ عیان تحویل مردم میده...آی??ون6 اون قدرا خوشگل نیس خصوصا از پشت که تقلید اچ تی سی رو کرده و الکی زرق و برق بهش داده

تازشم دوربینش بیرون زده اما اگه برید سایت اپل میبینید که عکسا چیز دیگن و دوربین بیرون نیس و این دروغ و توهین به کاربراشه...

حاجی من نتونستم نظرسنجیو بزنم حسین قرار داد حالا یه اشتباه هم شد.من عذر میخوام.

بعدشم ما که چیزی نگ??تیم. هر کی یه سلیقه ای داره.

دوربینشم معلومه که بیرون زده.شما یه بار دیگه برو عکسی رو که تو سایت هستو با دقت ببین. از پشت گوشی تصویر قرار داده شده.

عینک بدم؟؟

لینک به ارسال
حاجی من نتونستم نظرسنجیو بزنم حسین قرار داد حالا یه اشتباه هم شد.من عذر میخوام.

بعدشم ما که چیزی نگ??تیم. هر کی یه سلیقه ای داره.

دوربینشم معلومه که بیرون زده.شما یه بار دیگه برو عکسی رو که تو سایت هستو با دقت ببین. از پشت گوشی تصویر قرار داده شده.

عینک بدم؟؟

عزیزم عینکت رو چشات باشه بهتر میبینی...از بغل ببین که دوربین رو حذ?? کرده

منظورم اینه :

امیدوارم گر??ته باشی چیزی که گ??تم رو

cam-1.jpg

لینک به ارسال

اینم بگم زیبایی این گوشی در حد گلکسی آل??ا نیس و ضخامت آل??ا هم 6.7 هس و اپل تو کن??رانسش ادعای باریکترین گوشی جهان رو الکی کرده.

لینک به ارسال

من متعصب نیستم و الانم 5اس دارم و حر??ام عین واقعیته...اپل خیلی از تعهدات و چیزهایی که بخاطرشون دیگه شرکت ها رو مسخره میکرد الان داره است??اده میکنه و البته بایدم است??اده کنه و مطمئن باش کم کم از اون حالت بسته بیرون خواهد اومد.

لینک به ارسال
عزیزم عینکت رو چشات باشه بهتر میبینی...از بغل ببین که دوربین رو حذ?? کرده

منظورم اینه :

امیدوارم گر??ته باشی چیزی که گ??تم رو

cam-1.jpg

من عینکمو زدم الان. :cool:

نظر کارشناسی من اینه که از این زاویه چیزی معلوم نیس.

اون دوربین عقب تر از اونی ??لشیه که شما زدی. اون ??لشی که زدی اگه بخوایم جاش دوربین بزاریم که میاد بالای دکمه سایلنت .:78:

حالا اغا این عکسش یکم بده.قبول. ولی تو این تصویر میخواسته دکمه های کمو زیادو سایلنتو نشون بده.نه دوربین. من عذر خواهی میکنم اگه باعث خشم شما شده.:93:

اون همه عکس داره که داره میگه اغا این دوربین قلمبه زده بیرون. بعد اومدی به این گیر دادی؟؟؟بیخیال عامو.چیز دیگه نبود گیر بدی؟؟؟:wink:

لینک به ارسال
من متعصب نیستم و الانم 5اس دارم و حر??ام عین واقعیته...اپل خیلی از تعهدات و چیزهایی که بخاطرشون دیگه شرکت ها رو مسخره میکرد الان داره است??اده میکنه و البته بایدم است??اده کنه و مطمئن باش کم کم از اون حالت بسته بیرون خواهد اومد.

مثلا سر سایز اول پا??شاری کرد گ??ت 4. نه بزرگتر. ولی وقتی صدا مردم درومد برا رضایت و ح??ظ بازار مجبوره دست به چنین کاری بزنه دیگه.چه میشه کرد.:sneaky:

لینک به ارسال
اینم بگم زیبایی این گوشی در حد گلکسی آل??ا نیس.

این تیکرو واقعا نمیتونم hazm کنم/ الله وکیلی برو دوباره ببین.:17:

سامسونگ طراحی داره ؟؟؟ هر گوشی رو قبول میکردم ولی این نمیشه.

لینک به ارسال
مثلا سر سایز اول پا??شاری کرد گ??ت 4. نه بزرگتر. ولی وقتی صدا مردم درومد برا رضایت و ح??ظ بازار مجبوره دست به چنین کاری بزنه دیگه.چه میشه کرد.:sneaky:

اره چیزی که آندروید خیلی وقته به مشتریاش احترام گذاشته و براشون ??راهم کرده بود...نه ??قط سخت ا??زاری...بلکه نرم ا??زاری هم

لینک به ارسال

:17:

همین؟؟ اگه بازم عکس هست بزار حاجی.از گوشی نمیتونی ایراد بگیری هی عکس ردی?? میکنی؟؟؟

بیخیال بابا. من دیگه در این باره حر??ی ندارم. اصن حق با شما.

اپل میخواد همرو ??ریب بده :00020077:

لینک به ارسال
این تیکرو واقعا نمیتونم hazm کنم/ الله وکیلی برو دوباره ببین.:17:

سامسونگ طراحی داره ؟؟؟ هر گوشی رو قبول میکردم ولی این نمیشه.

اره گلکسی آل??ا شیکتره

??قط من نمیگما...برو تحقیق کن خصوصا سایتای خارجی:wi.nk:

لینک به ارسال
:17:

همین؟؟ اگه بازم عکس هست بزار حاجی.از گوشی نمیتونی ایراد بگیری هی عکس ردی?? میکنی؟؟؟

بیخیال بابا. من دیگه در این باره حر??ی ندارم. اصن حق با شما.

اپل میخواد همرو ??ریب بده :00020077:

من قصد تخریب ندارم گلم ولی میگم اپل انتظارات رو برآورده نکرده و طراحی پشتش واقعا تو ذوقم زد چرا که قبلا تصویرش ??اش شده بود و میگ??تم این نیس....

لینک به ارسال
من قصد تخریب ندارم گلم ولی میگم اپل انتظارات رو برآورده نکرده و طراحی پشتش واقعا تو ذوقم زد چرا که قبلا تصویرش ??اش شده بود و میگ??تم این نیس....

قبول دارم/منم خوجل ترشو انتظار داشتم. ولی باز ا??تضاح نیس اونطور که همه میگن بابا.

در ضمن باز یه تنوعی داد.طراحیش هرچی باشه بهتر از سامیه. سامی یه روندو گر??ته ??قط بزرگ کوچیک میکنه.

لینک به ارسال

هیچکدوم ??قط و ??قط سونی

نظر سنجی که سونی توش نباشه نظر سنجی نیستش :sneaky:

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...